Dr. Kadınca Sağlık-Kadın-Moda Sitesi

İpek Kirpik Fiyatı ve Öneriler

İpek Kirpik Fiyatı ve Öneriler
Content Protection by DMCA.com

EVET, HANIMLAR BUGÜN HERKESİN MERAK ETTİĞİ, AH Bİ CESARET GELSE DE YAPTIRSAM DEDİĞİ UZUN SÜRELİ SÜRELİ KALICILIĞI OLAN TAKMA KİRPİKLERDEN YANİ İPEK KİRPİKLERDEN BAHSEDECĞİM. KİMİNE GÖRE KULLANIŞLI OLMAYAN  KİMİNE GÖRE MÜKEMMEL OLAN BU KİRPİKLER HAKKINDA EN DOĞRU BİLGİYİ SİZİNLE PAYLAŞMAK İÇİN BURADAYIM .

İpek Kirpik Nedir?

İpek kirpikler; ince, çok ağır olmayan türden olan yapay kirpiklerdir.  Kuaförlerde taktırdığımız ya da kozmetik mağazalarından aldığımız kirpiklere nazaran daha esnektir ve daha doğal bir yapısı vardır, hatta o kadar doğaldır ki çok volümlü yapılmadığı zamanlar kimse bunların sonradan takıldıklarını anlamayacaktır. Biz kadınlar hem doğal dursun hem de ekstra volümlü çok uzun kirpiklerimiz olsun istiyoruz işte ipek kirpik uygulaması da tam olarak bunun için var. Hafif bir yapıya sahip oldukları için ince ve zayıf kirpikleri olan hanımlar için daha iyi bir tercih olacaktır ipek kirpik. Blok halinde olan sentetik ve vizon kirpiklere oranla daha uzun bir süre kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz. Sentetik kirpikler gibi ipek kirpikler de çeşitli kıvrımlarda ve çeşitli uzunluklarda üretilmiştir ve işlem sırasında sizin istediğiniz hacimde yapılabilir. Doğal görünümlü hacimli kirpikler isteyen kadınlar için bu yıl da çok popüler bir tercih ipek kirpik.

ipek kirpik öncesi sonrası

İpek Kirpik Ne Kadar Süre Kullanılır?

Kadınların en çok sorduğu sorulardan biridir bu kuşkusuz. Takma kirpiklerden yoruldum artık, öyle bir kirpik olsun ki takacağım kirpikler hem hacimli olsun hem doğal olsun hem de 7-24 gözlerimde olsun diyorsanız ipek kirpik beklentinizi karşılayacaktır. İpek kirpiklerin kalıcılığı kişinin kullanımına bağlı olarak 2 hafta ile 3 ay arasında değişiyor.

ipek kirpik öncesi sonrası

İpek Kirpiği Daha Uzun Süre Kullanmak İçin Ne Yapılmalı

İpek kirpiklerin kalıcılığı kişinin kullanımına bağlı olarak 2 hafta ile 3 ay arasında değişiyor demiştik az önceki paragrafımızda. Mükemmel bir süre dediğinizi duyar gibiyim. Bu süreyi uzatmak ve kirpiklerinizi daha uzun süre kullanabilmek sizin elinizde. İpek kirpikleri kendi kirpiklerinizin hemen yanına bazen de üzerine sentetik bir yapıştırıcı ile yapıştırılıyor. Bu yapıştırıcı diğer tüm yapışkanlar gibi sıcakta bir miktar şekil değiştiriyor; bu yüzden eğer ipek kirpikleriniz varsa yaptırmadan önce bir hamam-sauna keyfi yapın zira sıcak su ve sıcak ortam kirpiklerinizin kalıcılığını direkt olarak etkilemektedir. Bunun yanında gözlerinizi ovalamamaya ve yüz üstü yatmamaya da dikkat etmek gerekiyor. İpek kirpiğin kalıcılığı tek bir faktöre bağlı değil tabii. Kalıcılığı etkileyen bir diğer faktör de güzellik merkeziniz ve bu işlemi yapan uzman. Bu mükemmel kirpikler yetenekli ellerden çıkınca ekstra mükemmel ve kalıcı olacaktır emin olabilirsiniz.

ipek kirpik öncesi sonrası

İpek Kirpik Ne Kadar

İpek kirpik fiyatları hakkında sizin için bir araştırma yaptım ve gördüm ki bu mükemmel kirpikleri kullanabilmek için kesenin ağzını açmanız gerekiyor hanımlar. Kullanılan kirpiğin şekli, hacmine göre değişen bu fiyatlar bazen de kliniğin hangi semtte olduğuna bağlı olarak bile değişiyor maalesef. İpek kirpik fiyatları 2019 yılında 100 tl ile 500 tl arasında değişiyor. Fiyatlardaki bu değişkenlik aklınıza çokça sorular getirebilir ki gelsin de zaten, sadece 100 tl ye yaptırdığınız ipek kirpiği çok uzun süre kullanabileceğinizden tam emin değilim. İpek kirpik yaptırmak için ortalama 1-2 saatinizi vermeniz gerekiyor, bu kirpiğin maliyetini de düşünürsek normal olarak bu fiyata yapılamayacağını anlayabiliriz. İpek kirpik yaptırmayı düşünüyorsanız mutlaka güzel, sağlıklı, profesyonel bir klinik tercih etmelisiniz.

Bu yazımızda en doğru bilgiyi vererek ipek kirpik yaptırmak isteyip de bir türlü cesaret edemeyenleri teşvik etmeye çalıştık. Her kadının mükemmel görünmeye hakkı var ve aynı zamanda güzel görünmeye ihtiyacı var. Tek bir kadını bile cesaretlendirdiysem ne mutlu bana. İpek kirpikleriniz size iyi gelsin, güzel kalın…

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 Tüm Hakları Saklıdır. - Harmedya
Content Protection by DMCA.com