Sponsorlu Reklam

2 Numara Saç Modelleri Kime Yakışır

Sponsorlu Reklam

Kısa saç modelleri erkekler arasında oldukça popüler. Bakımı kolay olan kısa saç modelleri aynı zamanda oldukça karizmatik duruyor. Kadınların başını döndüren bu aç modelleri yakın zamanda ünlü isimlerin kısa saçları çok kullanması ile popüler oldu. Çağatay Ulusoyun İçerde dizisi ile erkekleri arasında oldukça yaygınlaşan 2 numara saç modelini hayatınızda bir kez de olsa mutlaka denemelisiniz. Yoğun ve kullanımı zor olan saçlarınıza bakım yapmaktan bıktıysanız siz de kısa saç modelleri arasından en çok sevdiğiniz modeli belirleyin ve kuaförünüzden isteyin. 2 Numara Saç Modeli Kimlere Yakışır? 2 Numara Saç Modeli Kaç cm? 2 Numara Saç Modelleri 2020-2021 ve daha bir çok soruya cevap bulacağınız yazımızı dikkatle inceleyin.

2 Numara Saç Kimlere Yakışır

  • 2 numara saç modelinin yakıştığı erkekler arasında beyaz tenli ve siyah saçlı erkekler var. Bunun yanında kumral erkeklere de sarışın erkeklere de 2 numara saç modeli çok yakışıyor
  • 2 numara saç modeli kafa yapısı düzgün olan erkeklere en çok yakışıyor
  • 2 numara saç modelini düz ve kalın kaşları olan erkeklerin kullanması daha doğru olur. Saçlar kısa olduğundan dolayı en dikkat çekici bölge kaşlar ve burun olacağından bu bölgelerin karizmatik olması gerekiyor.

2 numara saç modeli çoğu erkeğe yakışıyor ama en çok da kendine güvenen, havalı erkeklere yakışıyor.

Sponsorlu Reklam

Erkek Saç Modellerinin Boyları

Saç modellerini numara ile ifade ettiğimizde 0 dan başlayarak 8 e kadar giden bir skala ortaya çıkıyor. 0 en kısa saç modeli olarak geçiyor ve bu saç modelini elde ederken tıraş makinesine hiçbir aparat takılmıyor. Rakamlar arttıkça saç boyunun da uzadığı bu skalada en uzun saç 8 olarak geçiyor.

2 Numara Saç Modeli Kaç Cm?

2 numara saç modelinin saç boyu uzunluğu 6 cm dir. Oldukça kısa görünen bu saç modelini yaptırmak isteyen erkeklerin kendilerine öz güvenlerinin fazla olması gerekir. Yüz tipinin ve kafa tipinin tamamen açığa çıkacağı bu saç modeli kimlere yakışırmış gelin bakalım

2 Numara Saç Modelleri 2020-2021

Sponsorlu Reklam

Erkek saç modellerinden neredeyse en kısa olan 2 numara saç modelini görüyorsunuz. Kumral erkeklerde oldukça iyi duran bu saç modelini kullanmak isterseniz kirli sakal bırakabilirsiniz. Kendinizi 2 numara saç ile eksik hissetmeniz durumunda sakallar sizin kurtarıcınız olabilir.

2 numara saç kesimlerini kullanırken işinin ehli bir berber ile oldukça şık modeller elde edebilirsiniz. Kısa saç isteyen erkekler için hoş bir görünüm için katlı saçlar tercih edilebilir. Saçın ense kısmına yakın olan bölgelerinin 1 numara, biraz yukarısının 2 numara ve en tepesinin de oldukça uzun kesildiği katlı saç modelini görüyorsunuz. Kullanımı kolay bir model arayanlar için bire bir.

2 numara saç modellerini kullanan modelimiz karşıdan bakıldığında veya yandan bakıldığında çok kısa hissetmek istemediğinden saçlarının üst kısımlarını uzun bırakıyor. Bu sayede uzun üst kısımlar ile istediği saç modelini kullanabiliyor. Uzun saçların ve kısa saçların buluştuğu bu saç modelini kısa saç kullanmak için kafa yapısı müsait olmayan, yüzünde insanların dikkat etmesini istemediği bir kusuru olan, kısacası kısa saçların hiç yakışmadığı erkekler kullanabilir. Düz 2 numara saçlara alternatif olarak kullanılabilecek olan bu saç modeli ile oldukça havalı görünmeniz mümkün.

Sponsorlu Reklam

Kıvırcık saçlara sahip olan erkeklerin saçlarına bakım yaparken veya şekil verirken ne kadar zorlandıklarını biliyoruz. Bu nedenle kıvırcık saçlar gibi yoğun ve hacimli saçlara sahip olan tüm erkeklerin kullanabileceği 2 numara saç modelini sizler ile buluşturuyoruz. Alt kısmı kesilmiş olan kıvırcık saçların tepe kısmı bir nebze olsun daha uzun bırakılmış. Kirli sakallar ile birleştirilmiş bu saç kesim modelini kuaförünüzden isteyin.

Sponsorlu Reklam

Kısa saçların daha havalı görünmesi için saçlarınıza jilet ile şekiller verebilirsiniz. Zaten kısa olan 2 numara saçlarınıza jilet ile veya sıfır numara traş makinesi ile havalı şekiller çizebilirsiniz. Tercihinize göre zik zak çizgiler, düz uzun çizgiler muhteşem görünebilir.

Kısa saç modelleri kullanan ünlüleri gördükçe takipçilerimizin sayısı artıyor ve bu saç modelini elde etmek için adeta yarışıyorlar. 2 numara düz saç modelini elde etmek sandığınızdan daha kolay. Saatlerce kuaför aramanıza veya sıra beklemenize gerek yok. Evde traş makinesine 2 numara saç aparatını takın ve aynanın karşısına geçin. Bu mükemmel kolay tarza ulaşmak işte bu kadar kolay.

Sabah uykudan uyanır uyanmaz saçlarınıza bakmadan okula veya işe yetişmek istemez misiniz. Uykunuzdan 15 dakika belki de yarım saat gibi uzun süreleri kesmeyin ve kısa saçlarınız ile yataktan çıkar çıkmaz hazır olun. Saçlarınıza hiç bir şey yapmadığınız halde sizi okulun veya ofisin en havalı, en bakımlı erkeği yapacak olan 2 numara saç modellerini denemelisiniz.

2 numara saçların en çok yakıştığı erkek tiplerinden yukarıda bahsetmiştik. 2 numara saç modellerinin en çok yakıştığı erkek kendine güveni olan erkektir. Saydığımız kriterlerin hiç birine uymayan, uzun bir kafa yapısı olan, esmer olan bu modele kısa saçın niçin yakıştığını merak ediyorsanız cevabını söyleyelim. Bu modelimiz kendine güvendiği için, öz güvenli olduğu için bakışları ile 2 numara saçın kendine yakıştığını bize anlatıyor.

2 numara saçları kısa saç sevdalısı olan erkeklere şiddetle öneriyoruz. Oldukça kısa olan 2 numara saçlara sahip olan modelimiz bir şekilde saçların ön kısmına şekil vermeyi başarmış. Siz de uğraşırsanız başarabilirsiniz.

2 numara saçlara sahip olan modelimiz bu saçlar sayesinde gözlerinin rengini ortaya çıkarıyor. Kirli sakallar ve renkli gözlerin buluştuğu, sarışın erkeğe 2 numara saç modeli gerçekten çok yakışıyor.

Kısa saçlarınızı şekildeki gibi kat kat kestirebilirsiniz. Saçlarınızı şekillendirmek konusunda aklınızda soru işaretleri var ise hem kolay şekillendirilen hem de aşırı kısa olan saçlara sahip olabilirsiniz. Kuaförünüzden mutlaka isteyin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat