Sponsorlu Reklam

5 Numara Saç Modelleri 2020

Sponsorlu Reklam

5 numara saç modelleri erkekler için çok tercih edilen saç kesim modelleri arasında yer alıyor. Çoğunlukla yatay olarak kullanılan, düz saçlara çok yakışan bu saç kesimini 3 numara ile kombine kullanırsanız daha da şık modeller elde edebilirsiniz. Saçınızın üst kısmının 5 numara alt kısımlarının ise 3 numara kesilmesini isterseniz üst kısımları havaya kaldırıp kendi tarzınızı oluşturabilir, dikkat çekici ve havalı olabilirsiniz. Çok uzun saçları kullanamayanlar için ve çok kısa saçlara kafa yapısı müsait olmayanlar için kullanılan 5 numara saç kesim modelleri geçen senenin de bu senenin de en trend saç modelleri arasında yer alıyor. Bir çok ünlü erkeğin çağatay ulusoy başta olmak üzere kullandığı bu saç modellerine gelin birlikte göz atalım. Sizin için en uygun olan favori saç kesim modelini seçerek kuaförünüzden isteyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: https://drkadinca.com/sac/en-karizmatik-3-numara-sac-kesimleri/

Sponsorlu Reklam

5 Numara Saç Kesim Modelleri Erkek

1-Alt kısmı Kesilmiş Saçlar

Alt kısmının 3 numara, üst kısımların ise 5 numara kesildiği şekildeki saç modeli son yılların en çok tercih edilen saç modelleri arasında yerini alıyor. Düz ve ince telli saçlar sahip olar erkeklerin çok kullandığı bu saç modeli ile gittiğiniz her ortamda göz alıcı görünebilirsiniz. Kirli sakallar ile birlikte kullanıldığında ise ekstra karizmatik görünen bu saç modelini kullanan erkekler her zaman bir sıfır önde başlıyor. İş hayatında da aşk hayatında da başarılı olabilmeniz için öncelikle fiziksel özelliklerinizin üstün olması gerekiyor bu saç modeli ile de bu mümkün.

2-Yana Taranmış Saçlar

Sponsorlu Reklam

Yana doğru taranmış kısa kesilmiş saçlar ile klasik bir görünüm kazanabilirsiniz. İçinizdeki asi ruhu biraz dinginlemek ve ağır başlı olgun bir erkek imajı yaramak için ihtiyacınız olan saç stili kesinlikle bu. Uzun saçları kullanmak erkekler için çok zorlu bir süreçtir. Saçlarını uzatmak hevesiyle bir yola baş koyan erkeklerin her zaman çalacakları kapı işe bu 5 numara saç modelidir. Kısa saç isteyen erkeklerin rahatlamak için koşarak girdikleri kuaförde ne kadar kısa olursa o kadar iyi diyerek istedikleri saç modelidir bu saç modeli. Sizin de favori saç modelini bu yana taranmış 5 numara saç modeli ise ekran görüntüsünü alın ve kuaförünüzden isteyin.

3-Modern 5 Numara Saç

5 numara saç kesimlerinde keskin sınırlar çizmenizi sağlayacak olan saç modeli işte karşınızda. Alt kısımlarının sıfıra verilerek, üst kısımlarının ise 5 numarada kesildiği bu saç modeli ile kendi içinizde çelişiyor gibi görünebilirsiniz ama siz aslında zıt kutuplara hasta olan bir erkek olduğunuzu göstermiş oluyorsunuz bu saç modeli ile. Kirli sakallar ile eşleştirebileceğiniz bu saç modeli en çok esmer erkeklere yakışıyor ve esmer erkeklerin hayatlarında en az bir defa denemeleri gereken saç modeli olduğunu düşünüyoruz.

4-Kumral Saç Modeli

Kumral açık renkli saçlara sahip olan erkekler hayata bir sıfır önde başlıyor diyebiliriz. Kısa kesilmiş ve üst kısmı havaya kaldırılmış olan saçlar sizi iş hayatınızda da aşk hayatınızda da ileriye götüreceğine eminiz. Bu saçlara ek olarak modern kirli sakallar bırakabilir, görünümünüzü daha kompleks ve can alıcı hale getirebilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

5-Yana Ayrılmış saçlar

Üst kısmının uzun, alt kısımlarının ise 2 numara kesildiği bu kombine saç modeli çok kullanılıyor. Üst kısmının uzun olması sadece tarzınız için yeterli olmayabilir. Sürekli olarak saçlarınızın üst kısımlarını yana taramanız halinde kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Saçlarınızın uç kısımlarına da hareke katmak için kuaförünüzde ışıltılar attırabilirsiniz. Genç erkeklerin en çok tercih ettiği bu saç modeline bu kadar kısa olduğu için okulunuzdaki müdür yardımcıları da karışamayacak.

6-Karışık Stil

Sponsorlu Reklam

Saçlarınızın üst kısımlarını karıştırarak hem saç modelini pratik hale getirebilir hem de asi havanızı konuşturabilirsiniz. Sabah yatağınızdan kalktıktan hemen sonra işe koşarak gidiyorsanız ve saçlarınızı şekillendirmek yerine uyumayı tercih ediyorsanız toplu taşıma araçlarında bile kolaylıkla yapacağınız ufak hareketler ile saç modelinizi oluşturabilirsiniz. Tek eliniz ve birkaç parmağınızla karıştırarak yapacağınız bu saç modeli ile çok cool görünmeniz mümkün.

7-Klasik Stil

Liseli gençlerin çok kullandığı bu saç modeli sadece ülkemizde değil yurt dışında da genç erkekler tarafından çok kullanılıyor. Bu saç stili çoğumuzun babasının okul yıllarında yaptığı klasik saç stili olmakla birlikte hala popüleritesini koruyor. Karizmatik bu saz modelini orta yaşta erkekler takım elbise ile çok iyi kombinliyor.

8-Sarı Kısa Saç

Sarı saçlara sahip olan erkekler saçlarını ne kadar uzun yapsalar da saç telleri ince olduğundan o kadar zor şekilleniyor. Bu nedenle ince saç tellerine sahip olan erkekler ve sarı saçlara sahip olan erkekler için saçlarını şekillendirmeleri kolay olsun diye kısa saçlar öneriliyor. Kısa saçların üst kısımlarının biraz uzun bırakılması halinde saçların hacimsiz ve ince olduğu görünmeyecektir.

9-Spor Saç

Halı sahada maç yaparken saçlarınızla uğraşmak sizin için problem olabilir. Bu yüzden spor yapan erkeklerin genellikle futbolcuların tercih ettiği model olan bu klasik kısa saç modeli size rahatlık sağlayacaktır. Terlediğiniz zamanlar saçlarınız gözlerinize kadar düşmeyecek, hızlıca şekillendirerek pratik bir saç modeli oluşturabileceksiniz. Bu saç modeli favori saç modelleriniz arasında ise ekran görüntüsünü alın ve kuaförünüzden isteyin. Sık sık yapılan bu saç modelini kuaförünüz kolaylıkla uygulayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat