Sponsorlu Reklam

En İyi 7 Kaş Kalemi

Sponsorlu Reklam

Makyaj meraklılarının vazgeçilmezlerinden olan kaş kalemlerinin en çok beğenilen ve en çok tercih edilen modellerini sizler için derledik. Kaşlar kadınların yüz şeklini belirleyen, karakterlerini ortaya koyan hatta ve hatta kadınların emosyonel durumlarını bile belirleyen temel unsurlarındandır. Bu kadar önemli bir unsurun yokluğu hatta eksikliği dahi bizi derinden etkileyebiliyor. Makyaj çantanızda bulunan dudaklar, gözler, cilt için kullandığınız kozmetik ürünlere kaşlarınız için kullanmanız gereken kaş kalemlerinizi de eklemelisiniz. Sizin için küçük bir ayrıntı olarak görünebilir fakat bu küçük ayrıntı yüz nakli olmuşcasına büyük farklar yaratabiliyor.

Kaşlarınızın rengine ve miktarına bağlı olarak kullanacağınız ürüne karar verebilirsiniz. Koyu renk kaşlara sahipseniz siyah ve kahverengi kaş kalemleri tam size göre. Kaş kalemi alırken çok düşünüyorsanız bu yazımızı okuyabilirsiniz. Sizler için en çok beğenilen ve tercih edilen kaş kalemlerini toparladık. Gelin birlikte bakalım:

Sponsorlu Reklam

1-NYX Professional Make up Mikro Brow Pencil Blonde : Tanıtıma ihtiyacı olmayan ürünerden biridir. Profesyonellerin de çokça tercih ettiği bu kaş kalemi ile makyajınıza bir makyöz eli değmiş gibi hissedeceksiniz. Bu kaş kaleminin en sevdiğimiz yanı kalemin uç kısmının aşırı derecede ince olmasıdır. Bu incelik ile kaşlarınızın seyrekleştiği boşluk kısımlarını tek tek özenle doldurabiliyorsunuz. Kaba ve aşırı derecede yoğunlaştırılmış kaşlardan hoşlanmıyorsanız nyx mikro brow pencil i tercih edebilirsiniz. Eğer bu kaş kalemi doğal sevenler için biçilmiş kaftan diyebiliriz.Çift taraflı başlığı ile çift yönlü kullanım sağlıyor. Bir tarafında asansör ile yükselen kalemi, diğer tarafında kaş maskarası bulunuyor. Bu sayede tek bir ürün ile tüm kaş işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Kalem ile doldurup maskara ile tarayarak şekillendirebilirsiniz. Uygulaması çok kolay olan bu ürünün Watsons fiyatı: 76 tl. Verdiğiniz parayı tamamen hak edecek olan bu ürünle bir an önce tanışmanızı isteriz. Biz çok sevdik. Her yönü ile en sevdiklerimizden olan nyx professional makeup mikro brow pencil bizim listemizde ilk sırada bulunuyor.

2-Loreal Paris Brow Artist Xpert: Bu ürünü kullandıktan sonra makyaj yapmayı ve kaşlarınızı doldurmayı çok seveceksiniz. Makyajınızı bir sanata dönüştüren loreal paris brow xpert ile daha dolgun ve çarpıcı kaşlara sahip olabilirsiniz. 0.5 mm ince ucu ile kaşlarınızı doldururken kontrolü elden bırakmayacak ve taşma yaşamayacaksınız. Okullarda kullandığımız standart uçlu kalemlerden bile daha ince olan ucu ile bu kaş kalemini kullanmak oldukça basit. Sadece istediğiniz kaşı çizin ve gerisiniz loreal paris brow a bırakın. Çizdiğiniz kaşlarınızı ufak vuruşlarla doldurun ce ince-yumuşak bir kaş fırçası ile doldurun. Kaş sanatçısı olmak işte bu kadar kolay! Renk seçenekleri de bulunan bu ürünü Trendyolda 48 tl ye alabilirsiniz. Deneyince müptelası olacağınız loreal paris brow artist xpert’i arkadaşlarınıza da önereceğinize eminiz.

Sponsorlu Reklam

3-Nyx Professional Tınted Brow Maskara: Gerçekten çok çaba harcamadan mükemmel kaşlara sahip olmak istiyorsanız bu ürünü tercih etmelisiniz. Kaşlarınızı evcilleştiren bu ürün ile kaş şekillendirmek çok kolay. Kullandığınız sayısız ürünü bir kenara atın ve tek bir ürünle mükemmel kaşlara sahip olabilmenin tadını çıkarın. Tek yapmanız gereken istediğiniz kaşları elde edene kadar bu maskarayı kaşların boyunca kaydırmanız. Bu mükemmel ürüne Nyx in sitesinden 69 tl ye sahip olabilirsiniz.

4-Maybeline Newyork Tatto Brow Kaş Kalemi: Kaşlarınızı spor salonuna giderken doldurmak istemiyor musunuz? Terleyince akan kaş farlarından ve kaş kalemlerinden bıktınız mı? İşte bu kaş kalemi tam sizin istediğiniz özelliklere sahip. Suya dayanıklı özelliği ile siz silmediğiniz sürece sürekli kaşlarınızda kalıyor, mükemmel değil mi! Bu ürün kaşlarınızı şekillendirmek ve uzun süre boyunca aynı şekilde kalmasını sağlamak için bir jel içeriyor. Kaşlarınızı kalın ve doğal görünmeyen bloğa dönüştürmeden renklendiren ve şekillendiren bu ürün sivri bir uca sahip. Hiçbir maskarada bulunmayan özelliklere sahip olan bu ürünü sizde deneyin ve yorumlarını bizimle paylaşın. Bizim çok beğendiğimiz best of listemizde 4. sırayı verdiğimizi maybeline newyork tatto brow kaş kalemini Watsons’dan 36 tl ye temin edebilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

5-Nyx Control Freak Kaş Jeli: Daima kalın kaş sevenler için üretilmiş olan bu kaş jelini ufak vuruşlar ile kaşınıza uygulayarak kullanabiliyorsunuz. Kaşlarınızı sıkıca yerinde tutan ve her ne olursa olsun şeklinin değişmemesini sağlayan bu kaş jeli makyaj uzmanları tarafından çok seviliyor. Kalın kaş modasının da başlaması ile birlikte ortaya çıkan bu ürünü kullanarak doğal kaşlara sahip olmak istiyorsanız biraz zorlanabilirsiniz. Mikroblading yaptırmak isteyip de bir türlü yaptıramayanların beklentilerini karşılayacaktır. Bu güzel ürünü trendyol’dan 59 tl ye alabilirsiniz.

6-Essence Make Me Brow: Essence kaş maskarayı hem uygun olsun hem de çok işe yarasın diyen kadınlarımız için listemize ekliyoruz. Kullananların çok memnun kaldığı, uzun süre kullanılabilen bereketli kaş maskaralarımızdan. İnce sarı ve az kaşlarınız var ise bu üründen kesinlikle memnun kalacaksınız. Kaşlarınızı renklendiren ve aynı zamanda dolgunluk veren bu mükemmel ürünü ekmek almaya giderken bile kullanacağınıza eminiz. Doğal görüntüsü ile kendi kaşınızdan ayırt edilemeyecek olan bu kaş maskarasını çok seveceksiniz. 20 liraya mükemmel bir kaş sahibi olmak istiyorsanız denemenizi tavsiye ediyoruz.

Sponsorlu Reklam

7-Maybeline Newyork Brow Satin Çift Taraflı Kaş Kalemi: Güzel kaşlara sahip olmak için bazen tek bir ürün yeterli gelmiyor. İnce ve seyrek kaşlara sahip olanlar ne demek istediğimi çok iyi bilir. Boş alanları doldurmak için kaş pudraları çok iyidir ama kaşların şeklinin ortaya çıkarılması için de kalemlere ihtiyaç duyarız. Kalemler ince yapıları sayesinde kaşlarınızı doldurmadan önce çizerek doldurulacak hatların önceden belirlemenizi sağlar. Maybeline brow satin dou isminde bir tarafı toz diğer tarafı kalem olan tek bir ürün ortaya çıkardı. Aynı ürünle hem kaşlarınızı doldurabiliyor hem de şeklini rahatça çizebiliyorsunuz. İstediğiniz şekilde tozu fazla kullanarak abartılı yoğun kaşlara sahip olabilirsiniz. Doğal kaşları seviyorsanız kalemi daha çok tercih edebilirsiniz. Uygun toz -kalem oranını ayarlamak sizin elinizde. İstediğinizi bulana kadar denemekten vazgeçmeyin ve ikili kombinasyona devam edin. Watsons’dan 27 tl ye alabileceğiniz bu ürünü kullandıktan sonra arkadaşlarınıza tavsiye etmeyi unutmayın.

Sizin de yukarıdaki ürünler dışında çok sevdiğiniz, herkese tavsiye ettiğiniz bir kaş kaleminiz var ise yoruma yazmayı unutmayın.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat