Sponsorlu Reklam

Ağda Öncesi Uyuşturucu krem ve Uyuşturucu Sprey

Sponsorlu Reklam

Ağda öncesi yapılan uygulamalar ile acısız, ağrısız ağda yapmak mümkün. Ağda yapayı sevdirecek olan bu uygulamalar ile kuaföre ihtiyaç kaladan kolaylıkla kendi işinizi evde halledebilirsiniz. Ağda öncesi deri üzerindeki hücrelere etki ederek ağrı reseptörlerinin uyarılmasını engelleyen çok sayıda ürün vardır. Eczaneden temin edebileceğiniz, yan etkileri çok olmayan, her kadının kullanabileceği, deriyi uyuşturan kolay ve ucuz ürünleri bir araya getirdik. İçiniz rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bu ürünleri doktorunuza veya eczacınıza danışarak da kullanabilirsiniz. Genç kızlar, canı hafif olup da ağda yapmaya korkan kadınlar için işte uyuşturucu spreyler ve kremler;

lazer öncesi Uyuşturma
lazer öncesi Uyuşturma

Uyuşturucu Krem Kullanım Alanları

  • Uyuşturucu kremler sadece ağda öncesi ağrıyı azaltmak veya ortadan kaldırmak için kullanılır
  • Lazer epilasyon öncesi ağrının oluşmaması için kullanılır. Özellikle genital bölgede meydana gelen aşırı yanma ve ağrıyı hissetmemeniz için kullanılıyor.
  • Ciltteki atopik ataklar ve kaşıntılarda da kullanılabilir.
  • Kulak deldirirken ağrı hissedilmemesi için kullanılır
  • Piercing yaptırırken ağrı oluşmaması için ilgili alanda deri üzerine uygulanır.
  • Anüs çatlaklarında meydana gelen ağrının giderilmesi ve bölgenin hissizleşmesi için kullanılır
  • Dövme stüdyolarında dövme sırasında ağrı hissedilmemesi için kullanılır
  • İlişki sırasında ağrıyı engellemek için kullanılır.

Ağda Öncesi Uyuşturucu Kremler

Ağda öncesinde kullanılabilecek olan uyuşturucu kremler;

Sponsorlu Reklam

Emla Uyuşturucu Krem

Emla krem cilt üzerindeki uyarıların ağrı reseptörlerine ulaşmasını engelleyerek ağrının hissedilmemesini sağlar. İlgili bölgede geçici olarak hissizlik yapar. Piyasada bulunan, bir çok kadının kullandığı, güzellik merkezlerinde , kuaförde tercih edilen etkili bir kremdir emla krem. Koltukaltı, genital bölgeye de rahatlıkla uygulanan bu kremi temiz ve kuru olan bölgeye işlemden 15 dakika önce uygulamanız gerekiyor. Sürerek uyguladığınız bu kremi cildinizin emmesini bekliyorsunuz ve kremi sürdükten sonra yıkamıyorsunuz. 15 dakika içerisinde ilgili bölgede hissizlik meydana geliyor. Lazer epilasyondan ve ağdadan 15 dakika önce süreceğiniz bu krem ile ağda sırasında oluşacak olan ağrılara son verebilirsiniz.

Emla Krem Hakkında Detaylı Bilgi için: https://drkadinca.com/saglik/emla-krem-kullanimi/

Anestol Pomad Uyuşturucu Krem

Ağda Öncesi Uyuşturucu
Ağda Öncesi Uyuşturucu

Atopik ciltlerin oldukça sık tercih ettiği bu krem deri üzerindeki kaşıntı, kızarıklık ve ağrıyı ortadan kaldırıyor. İlgili bölgeyi temizleyin ve kuru olmasına dikkat edin. Temiz deriye bir miktar anestol pomad kremi uygulayın, cildinizin emmesini bekleyin. Tamamen bu krem cilt tarafından emildikten 15 dakika sonra deriye uygulanan lazer veya ağda gibi işlemlerde ağrı hissetmeyeceksiniz.

Sponsorlu Reklam

İlginizi Çekebilir: https://drkadinca.com/saglik/anestol-pomad/

Gelica Uyuşturucu Krem

Emla krem kadar etkili olmasa da ondan daha ucuz olan, daha az etkili olan bir kremdir. Diğer uyuşturucu kremler ile aynı etkiye sahiptir ve ciltte geçici olarak hissizlik yapar. Dövme yaptıranlar ve piercing yaptıranlar tarafından tercih edilen Gelica uyuşturucu kremi ağda öncesi de kullanabilirsiniz. Bu tür uyuşturucu kremleri evlendiği gece ilişki sırasında ağrı hissetmemek için kullanan kadınlar da var.

Ağda Öncesi Uyuşturucu Sprey

Ağda Öncesi Uyuşturucu Sprey
Ağda Öncesi Uyuşturucu Sprey

Ağda öncesi krem kullanımı oldukça yaygındır. Bunun yanında dövmecilerde gördüğümüz, saç ekimi yapılan kuruluşlarda ağrıyı azaltmak için kullanılan ve özellikle diş hekimlerinin iğne vurmadan önce kullandığı lokal anestezi spreyler de ağda öncesinde çok kullanılıyor. Kadınların ağda ağrısını hissetmemek için yıllardır bir arayışa girdiğini biliyoruz ve bu arayışta çeşitli alanlarda gördüğü lokal anestezi spreyler ve uyuşturucu kremler keşfediliyor. Ağdadan 5 dakika hatta daha da kısa süre önce lokal anestezinin deri üzerine püskürtülmesi ile ilgili bölgede geçici hissilik oluyor. Bu hissizlik ile de o bölgeye ağda da yapılsa, lazer de yapılsa ağrı hissedilmiyor.

Ağda Öncesi Kullanılan Uyuşturucu Sprey İsimleri

Lidocaine Uyuşturucu Sprey

Genellikle diş hekimlerinin ve saç ekimi uzmanlarının kullandığı, içerisinde lidokain bulunduran spreydir. İşlemden 2 dakika önce bu spreyi ilgili alana püskürtmeniz yeterli. Kullanımı oldukça kolay olan bu spreyi uyuşturucu krem kullanmak istemeyen kuaförlere, evde ağda yapanlara ve lazer epilasyon işlemi yapan güzellik uzmanlarına öneriyoruz.

Vemcaine Sprey

Deri hassasiyeti giderici, ağrı azaltıcı, geciktirici olarak kullanılan bu spreyi kullanacağının alandan 15 cm uzağından püskürtün ve etki etmesini bekleyin.

Sponsorlu Reklam

Veet ağda Öncesi Soğutucu Sprey

Eczanelerde değil de kozmetikçilerde ve internette satılan bu ürün de diğerleri ile nereeyse aynı etkiye sahip olsa da ağrıyı engellemek için maalesef ki yeterli değil.

Xylocaine Ağda Öncesi uyuşturucu Sprey

Soğutucu etkisi yaparak ilgili bölgede geçici hissizlik yapan bu uyuşturucu sprey de lidokaine içeriyor. Etken maddeleri genellikle aynı olan bu spreyleri genital bölge dahil her alanda ağda öncesi lazer öncesi ağrıyı azaltmak için kullanabilirsiniz.

Ağda Öncesi Uyuşturucu Sprey Kullananlar

Ağda Öncesi Uyuşturucu Sprey Kullananlar
Ağda Öncesi Uyuşturucu Sprey Kullananlar

Kullanıcı Diyor Ki: Ağda yapmak da yaptırmak da benim için zulümdü bir aralar. Güzellik merkezinde lazere gideyim dedim o da en az ağda kadar acıtıyor. Bu ağrılara dayanamadığımı ve bir daha lazere gelmeyeceğimi uzmanıma söylediğimde güzellik uzmanım bana uyuşturucu sprey alabileceğimi söyledi. Eczaneden vemcaine pump adında uyuşturucu bir sprey aldım ve bir sonraki seansı beklemeden hemen denedim. Kolumun lazer yaptırmadığım bölgesine spreyi sıktıktan 2 dakika sonra ağdayı sürdüm. İnanılmaz bir şekilde sıfır acı ile ağdayı sökmeyi başardım. Sürekli olarak kullanıyorum ve benim gibi hassas cildi olan herkese öneriyorum.

Sponsorlu Reklam

Kullanıcı Diyor Ki: Emla kremi genital bölgeye ağda yaparken kullanıyorum. Fiyatı biraz pahalı olsa da 1 yıldan fazladır aynı kremi kullanıyorum çok uzun sürüyor.

Kullanıcı Diyor Ki: Zamanında ağrılar ile ağlaya ağlaya lazer yaptırmıştım. Şimdi genç kızlar benim kızım da dahil daha zeki. Uyuşturucu sprey kullanarak lazer seansına gidiyor hiç ağrısı olmadığını söylüyor. Tek dezavantajı lazer derisini yaksa bile ağrı hissetmediğinden lazerden çıktıktan ve uyuşturucu spreyin etkisi geçtikten sonra anlıyor.

Kullanıcı Diyor Ki: Uyuşturucu hiçbir şey kullanmıyorum ama veet uyuşturucu spreyi denemek istiyorum. Özel bölgemde denemeye korkuyorum çocuğum olmaycağını, yumurtalıklarımın etkileneceğini düşünüyorum ne kadar doğru bir düşünce bilmiyorum ama.

Kullanıcı Diyor Ki: Hassas bir bölge değilse bu kremlerin çok kullanım taraftarı değilim. Kimileri bıyıklarını veya kaşını aldırırken bile emla krem sürüyor. Sadece özel bölge için kullananlardanım. Oldukça etkili.

Kullanıcı Diyor Ki: Eczaneden uyuşturucu krem almıştım ama ağda yaparken pek bir etkisi olmadı. Emla krem bu alanda en iyisi diyorlar ama onun da fiyatı çok yüksek. Bende her kuaförde, her lazer epilasyon merkezinde olmalı,. İsteyen müşterilerine bu kremi kullanmaları lazım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat