Sponsorlu Reklam

Balyaj Modelleri 2019-2020

Sponsorlu Reklam

Balyaj modelleri 2019 ve 2020 senesinde çok popüler ve popüler olmaya da devam edecek. Saçlarınızda bir değişiklik istiyorsanız ve saçı tümüyle boyamak istemiyorsanız balyaj tam size göre. Saçlarınızın diplere yakın kısmından başlayarak istediğiniz renge ara ara boyanması olarak bilinen balyajın bir çok çeşidi var. Tercihinize göre gri balyaj, kızıl balyaj, karamel balyaj veya sarı balyaj yaptırabilirsiniz. Balyaj renklerine karar vermek tamamen sizin hayal gücünüze ve kuaförünüzün becerisine bağlı. Siz de saçlarınıza balyaj yaptırmak istiyorsanız bu senenin ve gelecek senenin en popüler balyaj modellerine bakmadan yaptırmayın. En popüler balyaj modellerinin bir arada bulunduğu makalemizi inceleyin ve favori saç modelinizi kaydedip kuaförünüzden isteyin.

İlginizi Çekebilirhttps://drkadinca.com/sac/sari-ombre-modelleri-ve-evde-sari-ombre/

Sponsorlu Reklam

Balyaj Ne Demek?

Balyaj saç renklendirme tekniklerinden biridir. Saçların diplerine yakın olan kısmından başlanarak ara ara boyanması işlemidir.

Balyaj Modelleri 2019

1-Karamel Balyaj

Uzun bukleler arasında yer alan mükemmel karamel renginde balyajların uyumunu görüyorsunuz. V şeklinde katlı kesilmiş saçların daha da hareketli görünmesini sağlayan karamel vurgular oldukça sıcak bir hava katıyor.

Sponsorlu Reklam

2-Çikolata Karamel Balyaj

Bu balyaj ile hayalindeki saçlara sahip olabilirsiniz. Doğal olarak sahip olamayacağınız iki rengin kombinasyonunu balyaj uygulaması sayesinde kuaförünüzde yaptırabilir, mükemmel saçlara siz de sahip olabilirsiniz. Tonlar arasındaki yumuşak geçiş sayesinde oldukça doğal duran şık bir saç modeli istiyorsanız bu balyajı kaydedip kuaförünüzden isteyin.

3-Küllü Sarı Balyaj

Koyu renkli saçlara sahip kadınların hayalidir sarı saçlar. Sarı saçlar ise her kadına yakışmaz ve çok koyu saçlara sahip olanların sarıya dönmeleri çok zor olduğundan sarı saçlar hep bir rüya olarak kalır. Balyaj uygulaması sayesinde hem sarı saçlara sahip olabilirsiniz hem de saçlarınız komple sarı boyamaya göre daha az zarar görür.

4-Platin Balyaj

Sponsorlu Reklam

Platin sarısının herkese yakışma gibi bir özelliği var. Kim saçını platin yaparsa yapsın yakışacağından emin olabilir. Platin renginin bir de balyaj şeklinde yaptırırsanız ekstra yakışacağına emin olabilirsiniz. Saçlarınızın ara ara platin vurguları harika şık bir görünüm kazandırabilir. Şekildeki gibi hareketi arttırmak için saçlarınızı v şeklinde katlı da kestirebilirsiniz.

5-Kısa Saç Balyaj

Kısa saçlarınıza hareket kazandırmak için resimdeki balyaj modelini tercih edebilirsiniz. Saçlarınıza uygulayacağınız maşa ile de balyajın görünümünü arttırabilir, geçişleri daha belirgin hissedebilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

6-Sarı Balyaj

Doğal olarak sahip olamayacağınız renk tonlarını içeren bu balyaj modeli de bu senenin ve geçen senenin en çok tercih edilen modelleri arasında yer alıyor. Muhteşem saçlarınızın daha da mükemmel görünmesi çini hafif dalgalandırmalı ve bu balyaj modelini dalgalı bir şekilde kullanmalısınız.

7-Saçın Önüne Balyaj

Saçınızın sadece önden bir tutamının renklendirildiği bu balyaj modelinde doğal görünümünüzden feragat etmeden saçlarınıza hareket katmış oluyorsunuz. Bal renginde bir parça öne düşen saçınız tarzınızı yansıtmaya yetiyor. Bu şekilde çok büyük değişiklikler yapmadan saçlarınızı renklendirmiş oluyorsunuz.

8-Soğuk Sarı Balyaj

Soğuk sarı saç rengi yaz aylarında fresh görünmek için ideal bir renk. Özellikle de saçlara balyaj şekilde uygulanması soğuk sarı rengin kullanılabilirliğini arttırıyor. Her saç tonunun üzerine yapılabilecek olan bu balyaj ile çok modern görünmek mümkün.

9-Sarı Saça Balyaj

Koyu sarı renklere sahip saçınızın açık platin sarısı balyaj ile renklenmesine ne dersiniz? Buzlu görünümü arttırmak için soğuk sarıların kullanıldığı bu saç rengi ile hem oldukça doğal görünebilir hem de istediğiniz sarı saç tonuna ulaşabilirsiniz.

10-Çikolata Kahve Balyaj

Koyu saç tonlarına sahip olan kadınların en çok tercih ettikleri sıcak mı sıcak bir balyaj modeli ile karşınızdayız. Siyah saçlar ile uyumlu olacak olan çikolata kahve balyaj sayesinde saçlarınızı dipten boyamadan, yani saçlarınıza çok işlem uygulatmadan saçlarınızı renklendirmiş olacaksınız. Saç renginizden sıkıldıysanız veya saçlarınızı biraz daha hareketlendirmek istiyorsanız Çikolata ile vurgulanmış siyah saçlar favori saç modeliniz olabilir.

11-Kızıl balyaj

Saçlarınızı kızıla boyamak korkutucu bir fikir gibi geliyorsa kızıl balyajları deneyebilirsiniz. Hem istediğiniz saç rengini elde etmek hem de kocaman bir kızıl kafa olmamak için kızıl balyajları kuaförünüzden isteyebilirsiniz.

12- Ombre Görünüm

Ombre görünümlü sarı balyajlar havanızı değiştirebilir. Oldukça doğal görünen ve yumuşak geçişli olan bu saç modeli ile hayallerinizdeki görünüme kavuşabilirsiniz.

13-Gri Balyaj

Siyah saçlara veya kahverengi saçlara sahipseniz bir de üstelik esmerseniz bu balyaj tam olarak sizin için oluşturulmuş. Gri renk ile koyu rengin arasındaki geçiş ve kontrast sizi mutlu etmek ve saçlarınızı güzelleştirmek için yeterli. İşinin ehli bir kuaför ile de çalışırsanız muhteşem olmamak elde değil.

14-Açık Sarı Balyaj

Koyu renklerden sıkıldıysanız ve saçlarınızın diplerine işlem yaptırmak istemiyorsanız şekildeki balyaj modelini tercih edebilirsiniz. Saçların orta kısmından itibaren açık sarı ile renklendirilen bu saç modeli size fresh ve genç bir görünüm kazandırabilir.

15-Belirgin Geçişler

Kusursuzca boyanmış ve belirgin geçişler oluşturulmuş bu saç modeli ile saçlarınıza hareket kazandırabilirsiniz. Adeta bir sanatçının elinden çıkmış gibi işlenmiş bu saç modeli dalgalı saçlar ile olduğundan daha mükemmel görünebilir.

16-Koyu Saça Balyaj

Koyu saçlara sahip olan kadınların sarışın olmak için çektiklerini biliyoruz. Çok zor bir işlem olan saç açma işlemi ve boyama işlemi saçları oldukça yıpratıyor. Bunun önüne geçmek ve düz boyadan daha hareketli bir model elde etmek için şekildeki balyaj modelini kullanabilirsiniz.

17-Kısa Saça Karamel Balyaj

Kısa saçlarınızı olduğundan daha çekici ve hareketli göstermek için kullanabileceğiniz kahverengi saç üzerine karamel balyaja bayılacaksınız. Sarı renkleri açık buluyorsanız ve koyu renklerden de sıkıldıysanız şekildeki gibi sıcacık karamel rengi tonlarını tercih edebilirsiniz.

18-Karamel Işıltı

Kahverengi saçlarınıza ışıltılar attırmak bazen en mükemmel seçim olabilir. Saçlarınızın renginde hiçbir değişiklik yapmadan, çok ufak dokunuşlar ile hayalinizdeki görünüme kavuşabilirsiniz. Kahverengi saç rengine sahipseniz ve sarı saçlı olmak gibi bir arzunuz yok ise size taze bir görünüm kazandıracak olan karamel ışıltıları kullanabilirsiniz.

19-Bal Köpüğü Balyaj

Bal köpüğü renginin saçlarınıza vereceği sıcacık havayı hayal ediyorsanız bu saç sizin favori balyaj modelleriniz arasında olmalı. Kış aylarında her görenin içini ısıtacak cinsten saçlara sahip olmak için bal köpüğü balyajı tercih edebilirsiniz.

20-Kahverengi Saça Balyaj

Kahverengi saçlara sahip olan kadınlar zaman içerisinde sıkılıyor ve saçlarına hareket kazandırmak istiyor. Balyaj sayesinde saçlarınıza istediğiniz hareketi katabilir, saçlarınızı kestirmenize gerek kalmadan sadece balyaj ile bambaşka biri olabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat