Sponsorlu Reklam

Bellona Koltuk Takımları ve Fiyatları

Sponsorlu Reklam

Bellona koltuk takımları salonlarınıza ve oturma odalarınıza şıklık getiriyor. Yıllardır adından söz ettiren gerek modelleri gerekse kalitesiyle her daim trend olan Bellona Oturma Grupları sizler için bir arada. Evini yenilemek isteyenlere ve yeni evlenecek olanlara mükemmel bir pusula olabilecek bu yazıyı dikkatle inceleyin ve eviniz için en uygun aynı zamanda cebiniz için en uygun modeli kolaylıkla seçin. Seçeceğiniz birbirinden güzel modeller arasından silinebilir kumaş, açılır kapanır özellik, geniş oturma alanı ve sizin konforunuzu düşünen daha bir çok kriterin olup olmadığına dikkat edin. İşte sezonun en trend koltuk takımları ve fiyatları;

Bellona Koltuk Takımları 2019

Bellona Solena Koltuk Takımı

Sponsorlu Reklam

Soleno koltuk takımının en sevilen özelliğinden biri yatak olabilme ve depolama alanı olarak kullanılabilme özelliğidir. Modern görünümü sayesinde salonlarınıza şıklık katacak olan bu modelin kumaşı da kolay temizlenebilir. Koltuk takımınıza herhangi bir şeyin dökülmesi durumunda sizi yormadan rahatlıkla silinerek temizlenebilir. Antrasit, gül kurusu gibi çeşitli renkleri de mevcut olan bu güzel oturma grubunun fiyatı 8.480 tl dir.

Bellona Orlando Koltuk Takımı

Yüksek ayakları sayesinde modern bir görünüm kazanan bu güzel koltuk takımı bellonanın en ok tercih edilen oturma grupları arasında yer alıyor. Depolama alanı olarak kullanılmasa da gerektiğinde yatak olarak kullanabileceğiniz yatak olma özelliğini taşıyor. Yumuşacık kumaşı sayesinde mükemmel bir konfor sağlayan bellona orlando koltuk takımı fiyatı 8.894 tl dir.

Sponsorlu Reklam

Bellona İmpera Koltuk Takımı

Açılı ve modern tarzda bakır rengi ayaklara sahip olan impera koltuk takımı parkeleriniz ile mükemmel uyumlu olması için tasarlanmış. Yeni sezonun trendlerinden olan impera da tıpkı diğer koltuk takımları gibi yüksek ayaklara sahip. Yatak olabilme özelliği ve silinebilen kumaşa sahip olması nedeniyle oturma odanız için alınabilecek en ideal koltuk takımları arasında yerini alıyor. Bellona impera koltuk takımı fiyatı 8.193 tl dir.

Bellona Luca Koltuk Takımı

Dikey dikiş uygulamaları sayesinde şık bir görünüm alan bu koltuk takımı tam anlamıyla muhteşem. Salonlarınız için tercih edebileceğiniz bu koltuk takımını gayet estetik bir biçimde tasarlanmış. Çeşit çeşit istediğiniz renkte yaptırabileceğiniz bu koltuk takımının antrasit rengi oldukça dikkat çekici. Yatak olabilme özelliği sayesinde evinize gelen fazlaca misafirleri bile bu koltuk takımında rahatça ağırlayabilirsiniz. Bellonanın bu şık luca koltuk takımı fiyatı 9.265 tl dir.

Bellona Venti Koltuk Takımı

Sponsorlu Reklam

Baza kısmında baklava desenli kapitone uygulaması sayesinde çok şık görünen bu koltuk takımının bir çok renk seçeneği mevcut. Kullanıcının rahatı için her şey düşünülmüş olan bu koltuk takımının diğer adına konfor da diyebiliriz. İnanılmaz rahat minderleri sayesinde bu koltuk takımında otururken kendinizi çok şanslı hissedebilirsiniz. Depolama alanı olması ve yatak olabilme özelliğinin olması bu koltuk takımının diğer avantajları arasında. Bellona venti koltuk takımı fiyatı 8.816 tl dir.

Bellona Mistral Koltuk Takımı

Abartılı ve ihtişamlı bir salon takımı arıyorsanız bellonanın bu koltuk takımı modelini tercih edebilirsiniz. Sarı varaklı kırlentler, ayak kısmında metal detaylar ve şık tarzı ile salonlarınıza benzersiz bir hava katacak. Yatak olabilme ve açılıp kapanabilme özelliği sayesinde tüm beklentilerinizi karşılayacak olan bu koltuk takımının fiyatı 8.739 tl dir.

Sponsorlu Reklam

Bellona Revina Koltuk Takımı

Spor model koltuk takımı arayanlar için güzel bir tercih olan revina koltuk takımı kullananlar tarafından çok beğeniliyor. Koyu renk yüksek ayakları ile modern bir görünüme sahip olan revina koltuk takımı yumuşacık kumaşı sayesinde şıklığın yanında rahatlık da sunuyor. Bellon revina koltuk takımı fiyatı 8.533 tl dir.

Bellona Melton Koltuk Takımı

Sırt kısmında yarma uygulaması yapılmış bu şekilde hem daha rahat bir kullanım imkanı sunulmuş hemde daha modern bir görüntü oluşturulmuştur. Yatak olabilme ve depolama alanı olarak kullanılabilme özelliği bu koltuk takımını daha da kullanılabilir kılıyor. Koyu renk parkeleriniz ve mobilyalarınız ile mükemmel uyum sağlayacak olan bellona melton koltuk takımı fiyatı 7.968 tl dir.

Bellona Lofty Koltuk Takımı

Metal ayakları ile göz dolduran bu şık koltuk takımı kolay temizlenebilir kumaştan yapılmış. Sırt kısmında dikey kapitone desenlerinin yer aldığı koltuk takımının fiyatını merak ediyorsanız bellona lofty koltuk takımı fiyatı 8.633 tl dir.

Bellona Ornella Koltuk Takımı

Ceviz renkli açılı ayakları kullanıldığı bu spor koltuk takımı modeli eviniz için de ofisiniz için de çok uygun. Dinamik yapısı sayesinde hareket eden kolluklar ve sırt mekanizması bulunuyor. Mekanizma hareketlendiğinde ikili koltuklar üçlü koltuk olarak da kullanılabilir. Geniş salonlar ve oturma odaları için ideal olan bu koltuk takımının fiyatı 8.568 tl dir.

Bellona Marvel Koltuk Takımı

Sırttan yatan mekanizma sayesinde yatak olma özelliğine sahip olan bu koltuk takımı spor şıklığı ile göz dolduruyor. Yumuşacık kumaşı ve zengin renk seçeneği sayesinde son moda evler için son moda modellerden biri olan bellona marvel koltuk takımı fiyatı 7.993 tl dir.

Bellona Aden Plus Koltuk Takımı

Bellona Mavenna Koltuk Takımı

Bellona Sementa Koltuk Takımı

Bellona Vienza Koltuk Takımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat