Sponsorlu Reklam

Bemiks Ampül Ne İşe Yarar Bemiks Ampülün Saça Faydaları

Sponsorlu Reklam

Bemiks ampül tıp dünyasında ve kozmetik alanda sıkça rastladığınız, genellikle makyaj bloggerların saçlarını daha hızlı uzatmak için kullandıkları vitamin preparatıdır. Eczanelerde ampül şeklinde satılan ve içerisinde B1, B2, B6 ve pantenol bulunan bu mucizevi ampül doktorlar tarafından vitamin eksikliğinde reçete ediliyor. Harici olarak kullanamk isterseniz eczanelerden alıp şampuanınıza ekleyebilirsiniz. Peki bemiks ampül nasıl kullanılır, bemiks ampül ne işe yarar, bemiks bepanten evigen kombinasyonu nasıl bir işlev görür ve bemiks ampül 2020 fiyatı nedir gibi bir çok sorunun cevabını bulacağınız makalemizi incelmek ister misiniz? Yanıtınızı evet olarak kabul ediyorum ve anlatmaya başlıyorum.

İlginizi Çekebilir:https://drkadinca.com/guzellik/evigen-ampul-nedir-ne-icin-kullanilir/

Sponsorlu Reklam

Bemiks Ampül Ne İşe Yarar

Beslenme bozukluğuna veya eksik beslenmeye bağlı olarak ortaya çıkan vitamin eksikliklerini giderilmesinde kullanılıyor. Ağız yoluyla alınması mümkün olmayan vitaminlerin yerine konması için doktor tarafından reçe edilen bu vitamin kas içerisine iğne ile zerk ediliyor. Sinir ağrısı, sinir hasarı, sinir iltihabı gibi durumların giderilmesi için, şeker hastalarında meydana gelen sinir hasarı rahatsızlıklarının giderilmesinde, kalp kası bozukluğunda, radyasyon tedavisi sonrası ortaya çıkan b vitamini eksikliklerinde, ateşli romatizma hastalığındaki B vitamini eksikliğinde kullanılıyor. Bunların yanında alkolizm tedavisinde uzun süreli zehirlenmelerde de kullanılıyor. Kadınlar ve erkekler tarafından güçsüz saçların güç kazanması için, saçların daha sağlıklı hale gelmesi için, saçların çabuk uzaması ve ihtiyacı olan nemi kazanabilmesi için kullanılır.

Bemiks Ampül Nasıl Kullanılır

Bemiks ampül doktorunuzun önerdiği şekilde kullanılır. Kas içerisine enjekte edilmek sureti ile kullanılır. Damar içine de zerk edilebilir. Vitamin eksikliği sebebi ile kullandığınız bu ilacı uzman biri tarafından şırınga yolu ile vücut içerisine gönderin ve tedavinizi tamamlayın. Düzenli kullanım sonrası kan testlerinde eksik olan vitaminlerinizin tamamlandığını göreceksiniz.

Sponsorlu Reklam

Bemiks Ampül Saça

Bemiks ampülün içerisinde bulunan vitaminler ve pantenol saç için inanılmaz yararlıdır. Saça ihtiyacı olan nemi kazandır. Bemiks ampül içerisinde bulunan pantenol saçlarınızın daha canlı ve sağlıklı görünmesini sağlar. Şampuanınızın içerisine kıracağınız 2 ampül bemiks sayesinde saçlarınız daha sağlıklı görünebilir, çok daha hızlı uzayabilir. Bemiks ampüle ek olarak bepanten ampül ve evigen ampül de kullanabilirsiniz.

Bemiks Evigen Bepanten

Bu üç ampülün karışımı sayesinde saçlarınız daha canlı görünecek, daha hızlı uzayacak ve daha sağlıklı olacaktır. Saçlarınızın çok kırıldığını hissediyorsanız, ince saç tellerine sahipseniz, saçlarınızın çok hızlı uzamasını istiyorsanız kuaförlere binlerce lira dökmenize gerek yok. İsterseniz şampuanınıza karıştırarak isterseniz de karışım halinde saçlarınıza maske gibi uygulayarak saç bakımınızı evde yapabilirsiniz. Temiz ve kuru saçlarınıza uygulayacağınız bemiks, bepanten, evigen üçlüsü sayesinde saçlarınız hiç işlem görmemiş gibi canlı ve sağlıklı olacaktır. Saçlarınızı oryel ile açtırdıktan sonraki kırılgan ve dökülen halinden eskisi gibi sağlıklı haline döndürmek istiyorsanız bu üçlüyü haftada bir defa kullanın.

Bemiks Evigen Bepanten Nasıl Kullanılır?

-Saçlarınızı güzelce yıkayın ve kurutun. Saç yıkama işlemi sırasında saçlarınızı tarayın ki bu üçlü serumu kullanmanız daha kolay olsun, saçlarınıza hızlıca nüfuz etsin

-Bemiks, bepanten ve evigeni homojen bir karışım oluşturacak şekilde birbirine karıştırın

Sponsorlu Reklam

-Elde ettiğiniz karışımı saçlarınıza bir fırça yardımı ile uygulayın ve tüm saç tellerinize nüfuz etmesini sağlayın. Saçlarınızı tarayarak yapabilirsiniz bu işlemi.

-Saçlarınıza uyguladığınız karışımın daha iyi emilebilmesi için yarım saat saçlarınızda durması gerekiyor. Bemiks ampülün sarı lekelerinin çıkmaması için başınıza bone geçirebilir veya streç ile kaplayabilirsiniz. Ne kadar çok beklerseniz saçlarınıza etkisi o kadar çok olacağından gece yatarken bu maskeyi yapıp sabah yıkamanız da sizin yararınıza olabilir. Size dediğimiz yarım saatlik bekleme süresi minimum bekleme süresidir.

Sponsorlu Reklam

Bemiks Ampül Fiyat

Bir çok işlevi olan, kozmetik alanda da çok kullanılan bemiks ampül fiyatı 7.5 tl dir

Bemiks Ampül Kullananlar:

Kullanıcı Diyor ki: Saçlarım için bemiks, evigen ve bepanteni karıştırıp haftada bir kullandım. Kullanım sonrasında bile saçlarımın yumuşacık ve daha güçlü olduğunu hissedebiliyorum. Çoğu zaman bu üçlüyü karıştırıp saçlarıma sürüp yatıyorum ve sabah inanılmaz bir şekilde parlak ve canlı saçlar ile kalkıyorum. Kuaförlere bir ton para verip keratin bakım yaptırmak yerine bemiks, evigen, bepanten üçlüsünü karıştırıp kullanın.

Kullanıcı Diyor ki: Saçlarıma sarı ombre yaptırma hayali ile gittiğim kuaförden yanık saçlarla çıktım. Kuaförüm saçlarımın yandığını ve hiçbir şekilde eski haline gelemeyeceğini ve çok çok kısa kestirmem gerektiğini söyledi. Kısa saçlardan nefret ettiğim için uzun süre kestirmemekte direndim ve bu süre zarfında çok araştırdım. Eczacı bir arkadaşımın tavsiyesi ile bemiks, bepanten ve evigen üçlüsü ile tanıştım. Bu üçlü sayesinde yanan saçlarımı eski haline döndürebildim. Herkese tavsiye ediyorum. İşlem görmüş saçlarınız ile yaşamak zorunda değilsiniz.

Kullanıcı Diyor ki: Çok kötü kokmasına rağmen saçlarım için bir şampuanıma bemiks döktüm ve saçlarımın şuan saç kremine bile ihtiyacı olmadığını söyleyebilirim. Saçlarımı kremlemeden banyodan çıkmayan ben şimdilerde sadece şampuan kullanarak ipek gibi saçlara sahip olmanın tadını çıkarıyorum.

Kullanıcı Diyor ki: Zeytinyağı, bemiks ampül ve evigeni karıştırıp maske yapıyorum. Eczaneden kolaylıkla bulabileceğiniz bu malzemelere ek olarak saf ve halis zeytinyağı kullanıyorum. Parlak saçların ve sağlıklı saçların tek sırrı kesinlikle bu üçlü diyebilirim.

Kullanıcı Diyor ki: Saçlara ve cilde çok faydalı olan bemiks ampül inanılmaz kötü kokuyor. Çoğu zaman saçlarımdan arta kalan bemiksi yüzüme de sürüyorum. Yumuşacık ve parlak bir cilt bırakıyor geriye ama sarı renginden dolayı havlularım iki günde sararıyor. Bemiks ampülün kokusu da ancak iki güne gidiyor.

Kullanıcı Diyor ki: İçerisinde pantenol olan ürünler her zaman çok işe yarar. Bemiks ampül de içerisinde pantenol bulundurduğundan dolayı saçlarınıza ihtiyacı olan nemi geri kazandırıyor, bu şekilde daha parlak ve fresh saçlara sahip oluyorsunuz, tavsiye ederim.

Doktorların çok sık reçete ettiği bemiks ampülün saçlara kullanımını ve saçlara etkilerini gördük. Sizin de çok işlem görmüş, yıpranmış, kuru ve kısa saçlarınız var ise bemiks, evigen, bepanten üçlüsünü kullanabilirsiniz. Bu üçlü sayesinde saçlarınız inanılmaz canlı, sağlıklı, parlak olacaktır. Bunlara ek olarak hiç uzamayan saçlara sahipseniz saçlarınızın hızlıca uzamasını da sağlar. Saçlarınızda meydana gelen bu değişimleri ilk kullanımdan itibaren fark etseniz de kalıcı etkisini uzun süreli kullanımlarda görebilirsiniz. Siz de bu üçlüyü kullanın ve yorumlar kısmından gördüğünüz değişiklikleri bizimle paylaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat