Sponsorlu Reklam

Beyaz Bot kombinleri 2020

Sponsorlu Reklam

Beyaz botlar ve çizmeler geçen sene çok modaydı ve bu sene de tüm ihtişamı ile moda ikonlarının gözdesi olmaya devam ediyor. Kış mevsiminde yağmur ve karın da etkisi ile ayakkabılarınızın kirlenmesinden korkup siyah botlar alıyorsanız standart ve tek düze oluyorsunuz demektir. Ayaklarınıza çok yakışacak, sizi geleneksellikten çıkaracak olan beyaz botlar ve çizmeler korktuğunuz kadar kolay da kirlenmiyor. Kullandığınız botun kalitesine ve botta kullanılan malzemeye göre beyaz botlar da temiz kalabiliyor. Şimdi uzun zamandır beyaz bot isteyen ve nasıl kombin yapacağını bilmeyen kızlarımız için hazırladığımız beyaz bot kombin önerileri yazımıza beraber bakalım.

1-Siyah Elbise ve Beyaz Bot Kombin

Sponsorlu Reklam

Siyah midi boy elbise ile kombine edilmiş olan beyaz botlar, siyah ve beyazın uyumunu gözler önüne seriyor. Asil ve havalı görünüm sağlayan bu botları giyince kendinizi kraliyet ailesinin bir üyesi olarak hissedebilirsiniz. Beyaz kombini tamamlamak için içerisinde beyaz bulunan herhangi bir çanta seçebilir, kombin bütünlüğünü koruyabilirsiniz.

2-Kot Pantolon Beyaz Bot Kombin

Kot pantolonlar ile mükemmel uyumlu olan beyaz botlarınız ile tarzınızı konuşturun. Kürk detaylı deri ceketlerin de içerisinde bulunduğu bu güzel kombini herhangi siyah bir mont ile de yapabilirsiniz. Kısa topuklu beyaz botlar kış aylarında karlı havalarda bile kolay yürümenizi, rahat etmenizi sağlar.

Sponsorlu Reklam

3-Siyah Pantolon Beyaz Bot Kombin

Siyah pantolon ile beyaz bot kombinlerinde her zaman şıklığı ve zerafeti bulabilirsiniz. Siyah bir kazak, siyah bir pantolon ve uzun kabanınız ile mükemmel bir kombine imza atabilirsiniz. İş yemeğine giderken, yıl dönümünüzü kutlarken veya herhangi bir yere gezmeye giderken rahatlıkla hızlı bir şekilde bu kombini yapabilirsiniz.

4-Gri Kazak ve Beyaz Bot Kombin

Gri bir kazak ile beyaz botların buluştuğu kombini tercihinize göre kalın topuklu botlar ile de yapabilirsiniz. Şekildeki kombinde ince topuklar kullanılmış fakat çok yağış alan özellikle de çok kar yağan bir iklime sahip bölgede yaşıyorsanız bu ayakkabı ile zorlanacağınıza eminiz. Kalın topuklu beyaz botlar her zaman kurtarıcıdır.

5-Midi Etek Beyaz Bot Kombin

Sponsorlu Reklam

Midi boy etek ve kazak kombini uzun çizmeler ile harika görünebilir. Midi boy etek ve elbiseler kış aylarında çok tercih edilen modern görünümlü parçalardır. Bu parçaları uzun açık renk çizmeleriniz ile kombinlemeniz durumunda harika görünebilirsiniz. Eteğinizin içerisine ten renginde veya etek ile aynı renkte olan tayt giyerseniz kış aylarında soğuktan korunmanıza yardımcı bir kombin oluşturabilirsiniz.

6-Kahveregi Kaban Beyaz Bot Kombin

İşte karşınızda genç kızların üniversiteye giderken yapabilecekleri, sınıftaki tük kızları çatlatacak cinsten olan harika bir kombin daha. Açık kahverengi tüylü bir kaban, kahverengi çanta, siyah dar paça pantolon ve tabii ki beyaz botlar. Mükemmel kombininizde beyaz miktarını arttırmak isterseniz beyaz bluz veya kazak da kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

7-Beyaz Kombin

Tamamen beyaz melek gibi görünmek isterseniz şekildeki gibi gözü yormayan ama tam bir kış kombini olan buluşmayyı tercih edebilirsiniz. Erkek arkadaşınız ile yıl dönümünüzü kutlamaya giderken veya doğum gününüz kış aylarına denk geliyorsa şık ve hoş görünen bu kış kombinini tercih edebilirsiniz. Dizlere kadar uzanan çizmeler ve süper mini elbiseniz ile harika görünebilirsiniz.

8-Beyaz Triko Elbise Bot Kombin

Beyaz triko elbiseler kış aylarında çok tercih edilen parçalardan biridir. Uzun beyaz çizmeler ile beyaz mini triko elbise kombin ile girdiğiniz her ortama uyum sağlayabilirsiniz.

9-Açık Renkli Kot Beyaz Bot Kombin

Beyaz botlar kot pantolonlar ile çok yakışıyor, özellikle açık renkli kot pantolonlar ile mükemmel görünebiliyor. Beyaz beyaz kombinleri sizin gözünüzü fazla yoruyorsa beyaz kazam açık renk kot pantolon ve en alta da mükemmel kısa topuklu beyaz botlarınızı giyebilirsiniz.

10-Koyu Renk Kot Ve Beyaz Bot

Koyu renk kot pantolonlar ile siyah botları buluşturmaya alışkın olanlar için zor bir kombin olabilir. Koyu renk laciverte yakın kot pantolon ve beyaz botların buluştuğu bu kombin genç kızlar için tercih edilebilir en güzel kombinler arasında yer alıyor. Uzun kahverengi bir kaban ile tamamladığınız bu pratik kombin ile her ortama girebilirsiniz.

11-Beyaz Kazak Beyaz Bot Kombin

Yine bir beyaz kazak ve beyaz bot kombini görüyorsunuz. Bu kombinde kot pantolon siyaha yakın gri olarak kullanılmış. Siz de bu kombini oluştururken siyah veya gri herhangi bir pantolonu kullanabilirsiniz.

12-Kırmızı Kazak ve Bot Kombin

Türk halkı olarak Kırmızı ve beyaza olan tutkumuzu herkes bilir. Birbirine en çok yakışan iki rengi bir araya getirmek resimdeki hanım kızımızın aklına gelmiş ve mükemmel bir kombin oluşturmuş. Canlı mı canlı, hareketli mi hareketli bir kombin arayanlar için mükemmel bir tercih olabilir.

13-Uzun Kazak ve Beyaz Bot

Beyaz uzun kazaklar kış aylarında trendler arasına giriyor. Kot pantolon veya tayt ile kombine edeceğiniz bu kazaklar için beyaz uzun çizmeler harika olabilir.

14-Kısa Topuklu Beyaz Bot

Mavi kot pantolon, beyaz kısa topuklu şık bir bot ve açık renkli kabanlar. Bu muhteşem üçlüyü 2020 senesinde çok göreceksiniz. Açık renk kabanlarınızı hangi ayakkabı ile kombine edeceğinizi bilmiyorsanız beyaz botları yapıştırın gitsin.

15-Şık Elbise ve Beyaz Bot

Bu sene gelinler de spor şık. Nikah elbisenizin bile altına giyebileceğiniz beyaz uzun çizmeler ile muhteşem görünebilirsiniz. Şık ve çekici çizmeleriniz ile rahatlığın tadını çıkarın. Kış aylarında tercih edeceğiniz en güzel modellerden biri olan uzun beyaz çizmeler ile beyaz çizme ve bot modasının öncüsü olabilirsiniz.

Her kadının ayakkabılığında mutlaka bir tane bulunması gereken beyaz botlar ve beyaz kombin önerilerini bir araya getirdik. Bu konuda dikkat etmeniz gereken şeylerden ilki beyazı tek bırakmamak. Beyaz bot kullanıyorsanız kombininiz içerisinde mutlaka beyaz renk bulunmalı. Beyaz renk bulunmasa bile beyaz rengi içeren gri renk mutlaka kombininizi tamamlamalı. Bunun yanında beyaz botlar ile mükemmel eşleşen açık renk kabanlar ve kotlar var. beyaz botlarınızı daha aktif kullanmak istiyorsanız mutlaka açık renk bir kaban almanız gerekir. Bembeyaz kabanlar aşırı görünüyor ve kullanışlı olmadığından dolayı krem rengi veya açık kahverengi kabanlar tercih etmenizde fayda var.

Trendyoldan alabileceğiniz en güzel ve en uygun beyaz bot – çizme modellerini sizler için bir araya getirdik. Siz de sevdiğiniz modeli bütçeniz dahilinde alın ve verdiğimiz kombin ip uçları ile en iyi şekilde kombinleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat