Sponsorlu Reklam

Bob Kesim Saç Bob Saç Modelleri

Sponsorlu Reklam

Bob model saç kesimleri kadınlar arasında çok eski olmamasına rağmen son yıllarda oldukça artan bir popülariteye sahip. Saçlarınızı kestirmek istiyor ve standart kesimlerden bıktıysanız sizin için bob model kesim, kısa bob saç modelleri, long bob kesim ve ters bob saç modeli gibi bir çok saç modellerini bir araya getirdiğimiz makalemizi dikkatlice inceleyin. Her yüz tipine uygun olan bu saç kesimlerinden kısa ve oval yüzler için arkadan öne doğru uzanan ters bob saç modelini, uzun yüzlü kadınlarımız için ise dalgalı bob saç modelini öneriyoruz.

Sponsorlu Reklam

Tüm saç tiplerine ve tüm stillere uyan bu saç modellerini tercih ederek inanılmaz ferah ve taze görünebilirsiniz. Genç kızlar için de orta yaşlı kadınlar için de güzel görünmek sadece bir saç kesimine bağlı desek yalan olmaz. Saç kesim modelleriniz sayesinde tüm dikkatleri saçlarınıza çekebilir, bob model kesimli saçlarınızı rüzgara doğru savurarak baş döndürücü pozlar verebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:https://drkadinca.com/sac/2019-sac-modelleri-kadin-ve-trendler/

Bob Kesim Saçlar

1-Long Bob Kesim

Sponsorlu Reklam

Bob kesim saç modellerinin kısa olmasından şikayetçiyseniz ve saçlarınızı o kadar kısaltmak istemiyorsanız long bob kesim modellerini tercih edebilirsiniz. Yüzünüzü çerçeve gibi saran, yüzünüzün daha şekilli görünmesini sağlayan bu saç modelinin kullanırken çok zorlanmayacaksınız. Çok az bakım ile çok güzel görünebileceğiniz bu saç modeli yaz aylarında kullanabileceğiniz en çekici ve en samimi saç modellerinden biridir. Tercihinize göre zamanla daha da cesaret toplarsanız eğer saçlarınızı kısa bob kesime de çevirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey uzun olan ön kısımları biraz kısaltmak olacaktır.

2-Kısa Bob Saç Modelleri

Kısa saçları seven kadınlar için ortaya çıkmış mükemmel bir saç kesim modelidir kısa bob saç modeli. Feminen bir görüntü oluşturmak isteyen aynı zamanda kısa saçlar kullanmak isteyen kadınlar için ideal olan bu saç modeli ile çok çekici görünebilirsiniz. Yıpranmış saçlara sahipseniz saçlarınızın dinlenmesini de bu saç modeli ile sağlayabilir, hiç bir ısı kaynağı kullanmadan her sabah saçlarınıza sadece 5 dakika kadar kısa bir süre ayırarak muhteşem görünebilirsiniz. Tercihinize göre elmacık kemikleriniz hizasında veya çenenizin hizasında kestirebilirsiniz saçlarınızı böylece ideal saç boyunuzu kendiniz belirleyebilirsiniz. Havalı bob kesim saçlarınıza ufak parıltılar ekleyerek daha fazla dikkat çekebilir, her girdiğiniz ortamda güneş gibi parlayabilirsiniz.

3-Dalgalı Bob Saç Modeli

Saçlarınızın daha hacimli görünmesini isteyenler için ideal bir seçim olabilir. İnce telli saçlara sahip olanlar için önerebileceğimiz saç modelini açılı bob kesimler ve muhteşem parlak saç renkleriniz sayesinde daha da havalı gösterebilirsiniz. Tercihinize göre saçlarınızın hem ön kısmına hem de arka kısmına ekleyeceğiniz katmanlar sayesinde çekiciliğinizi arttırabilir, standart bir bob kesim modelinden farklı olarak daha hoş görünebilirsiniz. Saçlarınız kabarık ve kalın telli ise bu gibi ufak eylemlere gerek kalmayacaktır.

Sponsorlu Reklam

4-Kahküllü Bob Saç Modeli

Bob saç modellerinin en sevdiğimiz tarzlarından biri de arka kısmı kısa ön kısmı ona nazaran biraz daha uzun olan ters bob saç modelidir. Bu kadar dikkat çekici bir saç modeline daha da hareket katmak isteyenler için kahküller ortaya çıkıyor. Göz alıcı derecede şık görünene bu saç modelini kullanırken resimdeki gibi düz kahküller kullanabilir veya yana atılmış kahküller tercih edebilirsiniz.

5-Kıvırcık Bob Saç Modeli

Sponsorlu Reklam

Kıvırcık saçların size verdiği karmaşık hava ile çokça rahatsız olmuş olabilirsiniz. Ne kadar bakım yaparsanız, ne kadar tararsanız tarayın saç kesiminiz mükemmel bir model olmadığı sürece istediğiniz görüntüyü elde edemezsiniz. Kıvırcık saçlarınızı ve muhteşem bukleleriniz ile düz saçlı kadınları kıskandırmak istiyorsanız eğer tek yapmanız gereken resimdeki gibi bob saç kesimini tercih etmektir. Kesim ve bukleler ile muhteşem görünene saçlarınıza ombre yaptırarak görünümünüze ihtişam katabilirsiniz.

6-Düz Bob Saç Modeli

Düz saçlara sahip kadınların en büyük şikayetlerinden biridir hacimsizlik. Bob saç kesimi kullanarak saçlarınızı daha hacimli hale getirebilir, daha canlı bir görünüm elde edebilirsiniz. Tercihinize göre ters bob kullanarak hem yanaklarınızı daha ince gösterebilir hemde saçlarınızın daha canlı görünmesini sağlayabilirsiniz. Düz saçlar için tercih edebileceğiniz en güzel artistik hareket ise kahküllerdir.

7-Oval Yüzler İçin Saç Modelleri

Bob kesimler yuvarlak yüzlü kadınlar için çok ideal olmasa da kesim üzerinde ufak değişiklikler yaparak tam anlamıyla yuvarlak yüzlere özel bir saç kesim modeli oluşturabilirsiniz. Yüzünüzü büyütmemek ve daha zayıf göstermek adına saçlarınızın ön kısımlarını çenenize kadar uzatmanız gerekiyor. Çene çizgisinden daha kısa olan bob model saçlar ile yüzünüz daha şişman görünebilir.

8-Uzun Bob

Modern ve çağdaş bir saç kesim modeli arıyorsanız ters bob saç modeli üzerine eklenmiş katmanlı saçlardan daha iyisini bulamazsınız. Sezonunun en tarz saç modellerinden birini denemek için ne duruyorsunuz. Fotoğrafı kaydedin ve kuaförünüzden ısrarla isteyin.

9-Katlı Bob Kesim

Kadınlar için sevimli ve bir o kadar da çekici bob saç modellerinden biridir kısa katlı bob kesimleri. Yüzünüzün daha aydınlık ve daha sevimli görünmesini sağlayan, hacimsiz saçlarınızın daha hacimli görünmesine neden olan bu saç modeli ile kısa saç sevmeyenleri bile kendinize hayran bırakabilirsiniz. Zahmetsizce bakımını yapabileceğiniz bu saç modeli sayesinde sabahları işe giderken de erkek arkadaşlarınız ile buluşurken de çok kısa sürede hazırlanabileceksiniz.

10-Dalgalı Ters Bob Saç Modeli

Doğal dalgalar ile mükemmel duran ters bob saç kesimini düz saçlı kadınlar da kullanabilir ve çok memnun kalabilir. Saç maşası veya saç düzleştiricileriniz ile çok kısa sürede yapabileceğiniz dalgalar ile bob saç kesiminizi daha fazla göz önüne çıkarabilirsiniz. Ayrıca bu dalgalı bob kesimli saçlar ile özel günlerinizde de muhteşem görünebilirsiniz.

11-İnce Saçlar İçin Bob Kesimi

İnce telli saçlar için en uygun modellerden biridir ters bob kesimi. Bu kesim sayesinde saçlarınız daha hacimli görünecek ve bunu yaparken çok zarif görünebileceksiniz. Yüzünüzü daha zayıf gösterecek olan bu saç modeli ile herhangi bir yere giderken saçlarınıza ekstra ısı uygulamanıza gerek kalmayacak hatta ve hatta makyaj yapmanıza bile gerek kalmayacaktır. Saç modelinini verdiği şıklık ile spor kıyafetler de giyseniz, abiye de giyseniz her daim mükemmel görünebilirsiniz.

12-Yandan Kahküllü Bob Saç Modeli

Keskin yüz hatlarına sahip kadınlar için daha güzel görünmek ters bob saç kesim modeli ile mümkün. Yüz hatlarınızı daha da güzelleştirecek, kısa yüzünüzü ideal bir görünüme getirecek olan ters bob ve yandan kahküller ile mükemmel görünebilirsiniz. Kısa saçlar ve çekicilik isteyen kadınların feminenliğini arttıracak olan bu çekici saç modeli ile herkesin başını döndürebilirsiniz.

Bob Model Kesim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat