Sponsorlu Reklam

Çağla Şikel Saç Rengini Merak Ediyor Musunuz?

Sponsorlu Reklam

Çağla Şikel 1979 yaşında doğmuş ve yıllardır güzelliği ile tüm ülkeyi kendine hayran bırakmıştır. 32 yaşındaki ünlü güzel oyunculuk mankenlik, sunuculuk gibi bir çok alanda kendini yetiştirmiş ve başarıları ile kendini ispatlamıştır. Son zamanlarda açtığı youtube kanalı ile de saçları hakkında merak edilen bir çok koyuya el atmıştır. Bunca yoğun tempolu çalışma hayatında Çağla şikelin en çok dikkat ettiği en fazla özen gösterdiği şey ise saçlarıdır. Genç kızlarımızın Çağla Şikel saç rengini merak ettiğini biliyoruz. Özellikle esmer tenli kadınların sarışın olma arzusunu tazeleyen ünlü güzel tv karşısında olduğu sürece bir çok farklı saç rengi ile karşımıza çıksa da genellikjle sarı ve tonlarını kullandığını söyleyebiliriz. İşte çok merak edilen Çağla Şikel Saç Rengi, Çağla Şikel Hangi Boyayı Kullanıyor? Çağla Şikel Saç Bakımı gibi sorularınızın cevabu;

Çağla Şikel Saç Rengi

1-Açık Sarı

Sponsorlu Reklam

Çağla Şikel açık sarı rengini koyu tenine rağmen çok iyi kullanmış ve çok güzel bir bütünlük sağlamış. Yüzünün aydınlanmasını sağlayan açık sarı rengindeki Koleston 12/0 saç rengi Çağla şikelin en çok kullandığı sarı tonlarından biridir. Herkese yakışmayan bu saç rengini yüz tipi ve saç kesimi çok iyi kaldırmış. Siz de Çağla Şikelin saç rengi olan açık sarı saç rengini denemek istiyorsanız saçlarınıza düzenli olarak bakım yapın. Bakımsız saçların bu kadar açık bir rengi elde ederken elinizde kalabileceğini düşünerek Çağla Şikelin diğer saç renklerine de göz gezdirin.

2-Küllü Sarı

Palette delux 9.1 küllü sarı saç rengi de esmer kadınlara çok yakışan bir saç rengi. Sarışın olma hayalini yaşayan esmerler için Çağla Şikel çok önemli bir yol gösterici. Ten renginiz ile saç renginiz arasında bir bütünlük sağlamak istiyorsanız küllü sarı saç rengi sizin için ideal bir renk olabilir.

Sponsorlu Reklam

3-Fındık Kabuğu Saç Rengi

 

Çağla Şikelin yıllar öncesinden kullandığı fındık kabuğu saç rengi şimdiki saçından oldukça farklı. Esmer güzelimizi daha da esmer gösteren bu saç rengini Çağla Şikel yıllar öncesinden bıraktı. Eh iyi ki de bırakmış diyelim o zaman. Çağla Şikel gibi çok koyu bir tene sahipseniz ve onun gibi güneşlenmeyi seviyor daha da bronzlaşıyorsanız bu saç rengi sizin için de çok uygun olmayabilir. Oldukça sıcak görünen bu saç renginden sıkılmış olacak ki yıllardır serin tonlar kullanıyor ve küllü sarılardan asla vazgeçmiyor. Bu saç rengini denemek istiyorsanız Koleston 7/3 fındık kabuğu boyayı kullanabilirsiniz.

 

4- Ballı Bisküvi Saç Rengi

Sponsorlu Reklam

Çağla Şikeli görmeye alıştığımız saç rengi işte bu saç rengi. Sarı saçın çok da çiğ olmayan bir tonunu kullanan güzel manken bu saçın bakımını da oldukça özenli yapıyor. Çok fazla bakım gerektiren sarı saçları kullanabilmeniz için Çağla Şikel saç bakımını uygulayabilir, Onunu youtube kanalına abone olarak dip boyasını nasıl yaptığını görebilirsiniz. Evde bu saç rengini  elde etmek çok kolay olmadığından, sarı renge ulaşana kadar saçlarını yakmaktan korkanlar için önerimiz; işin ehli bir kuaförde Çağla Şikelin fotoğrafını göstererek aynı tondan saç istemenizdir.

 

5-Çağla Şikel Siyah Saç

Sponsorlu Reklam

Yıllar önce ombre veya bu tarz saç boyama teknikleri çıkmadan önce kadınların çok kullandığı saç rengi siyah saçlardı. Siyah saça sahip olan kadınların o dönemde oldukça fazla çekiciliği vardı. Yıllar geçti aradan ve o dönemdeki fotoğraflara bakan kadınlar saç renklerinden utanmaya başladı. Fotoğraftaki 15 yıl öncesinin Çağlası da bunların arasında. Yıllar geçtikçe daha da gençleşen Çağla Şikel kendisine en çok yakışan saç rengini bulmuş. Peki siz daha bulamadınız mı? Kendinize en çok yakışan saç rengini bularak yüz tipinizi güzelleştirebilir, yüzünüzü aydınlatabilir, aynaya her baktığınızda kendinizi daha çok sevebilirsiniz.

 

6- Çağla Şikel Bal Köpüğü

Çağla Şikelin çok sevdiği sıcak tonlardan biri daha. Çağla Şikel bal köpüğü saç  rengini çok güzel kullandı diyenler el kaldırsın. Bu saç rengini biz Çağla Şikel ile sevdik ve kullanmaya başladık. Çağla ile büyüyen genç kızlarımız küllü sarılar ve bal köpüğü gibi sıcak renkler arasında gidip geldi. Esmer kadınlara inanılmaz şekilde yakışan bal köpüğü saç rengi genel olarak çok tercih edilen saç renkleri arasında. Bu zamana kadar bir çok ünlü kadın bu saç rengini kullandı ve halka örnek olarak fanlarının da bal köpüğü saç rengini kullanmalarına ön ayak oldu. Bu güzel saç rengini bizim genç kızlarımıza tanıttığın ve kullandırdığın için seni tebrik ediyoruz Çağla Şikel.

 

7-Küllü Renkler

Çağla Şikelin asla vazgeçemeyeceği saç rengi olan küllü renkler ona gerçekten çok yakışıyor. Sarı ve onun gibi açık renklere sahip olmak isteyen esme kadınlara ısrarla önerdiğimiz küllü saç renkleri özellikle esmerler kadınlar için biçilmiş bir kaftan. Her cilt tonuna sahip olan kadınların kullanabileceği çok yönlü olan bu saçları kullanarak kendinize aşık olabilirsiniz. Oldukça bakımlı görünmenizi sağlayacak olan bu saç rengini kullanmanız halinde  sabah uyandığınızda dağınık saçlarınızda aynaya baksanız dahi mükemmel görünebileceksiniz. Çağla Şikelin vaz geçemediği küllü saç rengi için Palette 10.1 küllü açık sarı saç boyasını kullanabilirisniz.

 

Çağla Şikel Saç Renkleri Katoloğu

»Palette 10.1 Küllü Açık Sarı Saç Boyası

»Koleston 7/3 Fındık Kabuğu Saç Rengi

»Palette 9/1 Açık Sarı Saç Rengi

»Palette Delux 8/0 Bal Köpüğü Saç Rengi

 

Çağla Şikelin kullandığı saç renklerini sizler için bir araya getirdik. Aynı cilt tonuna sahip olan kadınların kulanabilecekleri saç renklerini gördüğünüz bu yazımızda Çağla Şikelin saç bakım sırlarını da paylaşacağız. Bu kadar saç rengi değiştirdiği halde çok şık ve hala çok bakımlı görünen saçlar için bakım sırlarına gelin birlikte bakalım;

Çağla Şikel Saç Bakım Sırrı

Çağla Şikel saç bakımı için çeşitli markalarda saç serumu kullanıyor. Hiç bir zaman saç bakım kremi kullanmadan duştan çıkmıyor. Saçlarının çok kuru olduğunu hissettiğinde ise banyodan çıkıp saçlarını kurutmadan önce saç maskesi yapıyor. Saçları için kullandığı şampuan ise loreal elseve köpüksüz krem şampuanı tercih ediyor. Ayrıntılı olarak izlemek isterseniz Çağla Şikelin Ağzından saç bakım sırları;

 

 

 

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat