Sponsorlu Reklam

Dax Supergro Saç Uzatır Mı?

Sponsorlu Reklam

Dax Supergro saçları çok hızlı uzamayan, saç dökülmesi yaşayan erkekler ve kadınlar için özel olarak üretilmiş bir üründür. İçeriğindeki zengin yağlar sayesinde saç derinizdeki küçük tüycüklerin kalınlaşmasını sağlar. Dökülmeye yakın olan iyice güçsüzleşmiş saç tellerinizi de güçlendirerek saçlarınızın daha yoğun olmasını sağlar. Saç tellerini güçlendiren bu mucizevi formül milyonlarca kullanıcı tarafından çok beğenilerek kullanılıyor. Dax Supergro hakkında merak ettiğiniz her şeyi bulacağınız bu yazımızı dikkatle inceleyin ve sizin de saç dökülmesi gibi bir porbleminizi var ise kullandığınız tüm ürünleri bir kenara atarak Dax Supergro kullanmayı deneyin.

 

Sponsorlu Reklam

Dax Supergro İçinde Ne Var?

Dax Supergro Nasıl Kullanılır?
Dax Supergro Nasıl Kullanılır?

Dax Supergro içeriğinde oldukça doğal bir çok zengin yağ var. Bu yağlar saç derinize uygulandığı takterde saç derinizi güçlendirir, saç tellerinize kökten uca kadar bakım yapmanızı sağlar. Sadece saç uzatma özelliği ile dilden dile dolaşan bu ürünün bunun yanında bir de saç çıkarma, saç dökülmesini önleme, saç tellerini güçlendirme gibi bir çok özelliği de bulunuyor. İçeriğinde ise;

 • Susam yağı
 • Avokado özü
 • Aspir çiçeği
 • jojoba yağı
 • Pamuk tohumu
 • Bitkisel yağlar
 • Tatlı badem yağı
 • Buğday tohumu özü bulunuyor.

 

Dax Supergro Nasıl Kullanılır?

Dax Supergro kullanıcıları bu ürünün nasıl kullanıldığını bilince veriminin daha çok arttığını söylüyor. Kullanıcılar arasında vazelin kıvamındaki bu ürünün saçtan zor çıktığını söyleyenler de var. Saçınızdan çıkarmak için birkaç defa şampuan kullanarak saçınızı yıkamanız yeterli olacaktır. Ürünü aşırı çok avuç avuç kullanmanız durumunda Dax Supergroyu saçınızdan çıkarmanız biraz daha zorlaşacaktır. Dax Supergro Kullanımı;

Sponsorlu Reklam
 • -Duştan yarım saat önce saçınızı yıkadıktan yarım saat sonra parmak uçllarınıza aldığınız Dax Supergro saç uzatıcı ürünü saç diplerinize uygulayın.
 • -Saçlarınızın tellerine çok ulaşmaya ihtiyaç duymadan saç diplerini odak noktanız olarak belirleyin.
 • -Saç diplerinizin tamamına masaj yapar gibi uygulayın.
 • -10 dakika boyunca Dax Supergro saç diplerinizde kalsın ardından yıkayın.
 • -Dax Supergro saç uzamasını hızlandırmaya yardımcı bakım yağını haftada en az iki defa kullanın.

 

Dax Supergro Saç Uzatır Mı?

Dax Supergro saç uzamasına yardımcı bakım yağı ile saçlarınız dipten uca kadar beslenecek ve ihtiyacı olan her şeye Dax Supergro sayesinde kavuşacaktır. Doğru beslenen ve yağlar, mineraller ile bakımı yapılan saç telleri her zamankinden en az iki kat daha fazla hızda uzayacaktır. Dax Supergro saçları beslerken saç uzamasını da sağlıyor.

İlginizi Çekebilir: https://drkadinca.com/sac/sogan-suyu-sac-icin/

Dax Supergro Ne İşe Yarar?

Dax Supergro Kaç cm Uzatır?
Dax Supergro Kaç cm Uzatır?

Dax Supergro isminden de anlaşılacağı gibi saç uzamasını hızlandırıcı bakım yağı olarak geçiyor. Saç uzamasını hızlandırıyor saç derisiniz besliyor. Peki başka ne faydaları var? Fgelin birlikte bakalım;

-Dax Supergro saç tellerini güçlendirir ve kolay kopmasını önler

Sponsorlu Reklam

-Dax Supergro saç diplerini güçlendirir ve besler. Beslenen saç derisi saç tellerini daha iyi tutar ve saç dökülmesini engeller.

-Ufak tüycüklerin güçlenmesini sağlayarak saçların daha hacimli olmasını sağlar. Mevut saçların da dökülmesini engeller

Dax Supergro Fiyatı

Dax Supergro fiyatını hak edecek büyük kutularda satılıyor ve çok ucuz olduğunda sahte olabilme ihtimali akıllara geliyor. Üzerindeki holograma bakarak ürünün sahte olup olmadığını anlayıp sonra almanız gerekir. Dax Supergro internet sitesinden alabileceğiniz ve bakım ürünleri satılan yerlerden temin edebileceğiniz Dax Supergro Fiyatı 99 tl.

Sponsorlu Reklam

-Saçları dipten uca nemlendirerek kırılmasını engeller

-Dax Supergro saçlarınıza aşırı derecede yumuşaklık ve parlaklık kazandırır.

-Dax Supergro içeriğindeki zengin yağlar ve mineraller sayesinde saçlarınızın her zamankinden çok daha hızlı uzamasını sağlar. En az iki kat daha fazla uzayan saçlara Dax Supergro ile sahip olabilirsiniz.

Dax Supergro Kaç Saat Kullanılmalı

Dax Supergro yu saçlarınıza uyguladıktan sonra en az 10 dakika beklemeniz gerekir.

Dax Supergro Kaç cm Uzatır?

Dax Supergro uygulanan saçlar eskisine göre en az iki kat daha hızlı uzar. Saç uzama hızı kişiden kişiye göre değiştiğinden ve saç yapısına bağlı olduğundan net olara kaç cm uzattığını söyleyemiyoruz.

Dax Supergro yu Saçlarımdan Çıkaramıyorum?

Dax Supergro yu saçlarınızdan çıkarmanız için ekstra bir çabaya ihtiyacınız yok. Şampuan ile saçlarınızı yıkadığınız taktirde çok kolay bir şekilde saçlarınızdan arındırabilirsiniz. Dax Supergro kullanırken parmak uçlarınıza az bir miktarda alarak saç derisine uygulamanız gerekiyor. Çok fazla kullanırsanız saçlarınızdan bu ürünü arındırmak zor olabilir.

Dax Supergro Saç Döker Mi?

Dax Supergro saçlarınızına gereken bakımı yapar ve dökülecek kadar ince ve yıpranmış bile olsa saç tellerinizi korur. Ölü saç tellerine bir şey yapamasa da tüm saç tellerinizi besler ve saç dökülmesinin önüne geçer. Dax Supergro kullanıp da saç dökülmesi yaşayan kullanıcı olmadı.

Dax Supergro Zararlı Mı?

Dax Supergro içeriğindeki minerller ve zengin bakım yağları ile saç derinizi, saçlarınızı besleyen bir üründür. Gözünüze veya ağzınıza değdirmediğiniz sürece hiçbir zararı yoktur.

Dax Supergro Nerede Satılıyor?

Dax Supergro gratis, watsons gibi bakım ürünlerinin satıldığı yerlerde satılıyor. Bunun yanında internet sitelerinden de temin edebilirsiniz.

 Linkinden alabilirsiniz  >   https://www.watsons.com.tr/p/dax-supergro-sac-bakim-yagi-198-gr-20621

Dax Supergro Kullanıcı Yorumları

Dax Supergro Kullanıcı Yorumları
Dax Supergro Kullanıcı Yorumları

Dax Supergro kullanan çok fazla kadın var. Sadece kadın da değil saç dökülmesini azalttığından, küçük tüycükler ile yeni saçlar çıkardığından dolayı erkeklerin de yeni gözdelerinden olan ürünü gelin bir de kullanıcı gözlemleri ile bakalım

Kullanıcı Diyor Ki: Vazeline benzer bir yapısı var. İçeriğinde şuan sayamayacağım kadar çok bitkisel yağ var. Yorumları okuyarak aldığım bu aşırı organik bakım yağını saç uzatması için almıştım. Bir haftadır kullanıyorum saç uzattıp uzatmadığını söyleyemicim ama saçlarıma inanılymaz hacim katıyor. Ürünü uyguladıktan sonra saçlarım kaskatı kesiliyo, yıkadıktan sonra ortaya yumuşacık pamuk gibi saçlar çıkıyor.

Kullanıcı Diyor Ki: Gratisten almıştım bir süre önce. Kullandıktan sonra saçlarımdan arındıramadım. Saçlardan çok zor çıkıyor ama çok işe yaradığı için her zorluğuna katlanırım.

Kullanıcı Diyor Ki: Birkaç aydır kullanıyorum inanılmaz bereketli bir bakım ürünü. Kocaman bir kavanozda geldi elime. Alırken fiyatını çok bulsam da etkilerini ve boyutunu gördükten sonra tamamen parasını hak eden bir ürün diyebilirim.

Kullanıcı Diyor Ki: Kahkül kestirdikten sonra aşırı pişmanlığını yaşamıştım. Çok geç uzayan saçlarını kahkülden kurtarmak için bir şeler bakıyordum internetten. Dax Supergro ile karşılaştım ve iyi ki karşılaşmışım. Kahkül belasından çok kısa sürede kurtuldum. Saçlarım o kadar hızlı uzuyor ku şuanda tekrar kahkül kesmeyi bile düşünüyorum.

Kullanıcı Diyor Ki: Saçlarım çok yavaş uzadığı için almıştım. İkik ay gibi bir süre sonunda fark ettim ne kadar işe yaradığını. Normalde saçların omuz hizasındaydı iki ay sonra en az 15 cm uzadı ve göğüs hizasına kadar geldi. Herkese tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat