Sponsorlu Reklam

Dermier Altın Serum Nedir Ne İçin Kullanılır?

Sponsorlu Reklam

Dermier 24k son zamanlarda çok popüler olan altın parçacıklı serum olarak piyasaya sürülen mucizevi bir üründür. Yıllardır kadınların çok rağbet ettiği ziynet eşyası olan altın bir çok ürünün içerisinde yer almaya başladı. Toplumun zenginleşmesiyle her alana yayılan altın kimi zaman bir yemek takımı içerisinde, kimi zaman bir hamburgerin içerisinde ve son olarak da cilt bakım ürünü olan dermier 24k içerisinde yer alıyor. Kozmobox kozmetiğin yakın zamanda piyasaya sürdüğü Dermier 24k Gold Anti-aging beuty Serum bir çok blogger tarafından denendi, kullanıldı ve hızla yayılmaya devam ediyor. Peki içerisinde altın parçacıklar bulunan dermier 24k cilt gençleştirici etkisi olduğu söylenen dermier serum hakkında daha çok bilgi sahibi olmak istemez misiniz. Sizler için pek çok kişi tarafından kullanılan bu ürünü inceledik. Gelin birlikte göz gezdirelim.

Sponsorlu Reklam

Dermier 24k Gold Anti-aging beuty Serum Nedir

Kozmobox tarafından piyasaya sürülen , içerisinde 24 ayar altın parçacıklarının olduğu, cildinizi gençleştirecek ve ışıl ışıl bir görünüm kazandıracak olan cilt serumudur. İçeriğindeki kollojenler sayesinde cildinize gençlik kazandırır, kırışıklıkların azalmasını sağlar ve yeni oluşacak olan kırışıklıkları engeller. Dermatolojik tüm testlerden geçmiş ve onay almış olan, içerisindeki doğal aktifler sayesinde cildinize canlılık kazandıran bu serum göz çevresi, ağız çevresi, kaş ve alın bölgesinde oluşan kırışıklıklara etki ediyor. Yaşlanma karşıtı serumların belirli bir yaş sınırlaması vardır ama bu serum 25 yaşın üzerindeki herkesin kullanabileceği şekilde üretildi.

Dermier Serum Ne İşe Yarar?

Dermier serum altın parçacıklar içerdiğinden dolayı cildinize altının verdiği bir güzellik kazandırır.Altının yararları saymakla bitmiyor ve sadece takı süs eşyası olarak değil pek çok alanda bu yaralarından faydalanılıyor. Halen diş dolgusu olarak bile ağızda kullanılan altının cilt üzerinde de pek çok faydası bulunuyor. Peki bu ulaşılması zor ve pahalı olan madeni ayaklarımıza kadar getiren dermier 24k serum ne işe yarar;

Sponsorlu Reklam

-Gözeneklere direkt olarak etki ediyor, gözeneklerin sıkılaştırılmasında yardımcı oluyor.

-Cildinize adeta botoks yapılmış gibi bir hava veriyor, sarkan cildinizi geriyor

-Kırışıklıklarınızı azaltarak daha genç görünmenizi sağlıyor. Yani isminden de anlaşılacağı üzere antiaging etkisi gösteriyor.

-Cildinizi ışıl ışıl yapıyor, parlaklık kazandırıyor

-Pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlıyor. Adeta bebek poposu gibi yumuşak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlıyor.

Sponsorlu Reklam

-İnce kırışıklıklarınızı gidermekle kalmıyor bir de yeni kırışıklıkların oluşmasını engelliyor.

-Cildi bir film gibi sararak nemi hapsediyor. Cildinizdeki nemin kaybolmasını engelliyor bu şekilde cildinizin daima genç kalmasını sağlıyor.

Sponsorlu Reklam

Dermier 24k Gold Anti-Aging Beuty Serum Nasıl Kullanılır?

Dermier 24 k altın parçacıklı serumu kullanım önerisi haftada bir iki defa, gece yatmadan öncedir. Gece yatmadan önce temiz ve kuru cildinize tampon hareketler ve dairesel hareketler ile uygulayabileceğiniz bu ürünü gözlerinizden uzak tutmaya özen gösterin. Cildiniz serumu iyice yedirdikten sonra yastığa bulaşmaması için yarım saat bekleyin ve uyuyun. Sabah kalktığınızda aynadaki görüntünüze siz bile inanamayacaksınız.

Dermier 24k Fiyatı

İçerisinde altın parçacıkları barındıran ürünlerin hep çok pahalı olduğu bilinir ve az ulaşılabilir olur. Dermier 24k anti-aging krem ise diğer altın içeren ürünlere göre daha uygun ve daha kolay ulaşılabilir. Dermier 24k serum fiyatı 135 tl dir.

Dermier 24k Kullananlar

Dermier 24k altın parçacıkları içeren tamamen doğal içerikli olan serum bir çok kişi tarafından denendi. Bu serumu kullanarak hayalindeki cilde kavuşanlar da var, hiçbir etkisini görmedim diyen de. Kullanıcı yorumlarına bakarak aldığınız ürünlerin her ciltte aynı etkiyi göstermediğini ve sizde işe yarayıp yaramayacağını sadece deneyerek anlayabileceğinizi unutmayın. İşte dermier altın parçacıklı serum kullananlar;

Kullanıcı Diyor Ki;

32 yaşındayım ve alın bölgemde kaşlarımı çok çattığımdan dolayı oluşan kırışıklıklardan şikayetçiydim. Uzun süre botoks yaptırmayı düşündüm ama medyada çıkan zehirli içeriklerle merdiven altı botoks yapanları gördükten sonra böyle biriyle karşılaşabileceğimden dolayı çok korktum. Ben de botokstan önce anti-aging kremleri kullanmayı denedim. Birkaç farklı ürün denedim ama bana en çok fayda sağlayan dermier 24k ile tanışınca aradığımı bulduğumu fark ettim. İlk kullanımda bile etkisini gösteren, esnek cildimi sıkılaştıran ve geren bu ürünü düzenli kullandım ve krışıklıklarımdan kurtuldum. Herkese tavsiye ediyorum.

Kullanıcı Diyor Ki;

Takip ettiğim makyaj bloggerımın bu ürünü kullanıp çok övmüştü. Bunun üzerine dermier altın parçacıklı serumu internetteki sitesinden satın aldım. İlk kullanımda memnun kaldım ama uzun süreli bir etkisini göremedim. Serumu ilk kullandığınızda cildiniz parlıyor, pürüzsüzleşiyor ama aradan saatler geçtikten sonra etkisi ortadan kalkıyor.

Kullanıcı Diyor Ki;

Cildimi canlandırdı, lekelerimi açtı ve renk eşitsizliklerimi giderdi. Kısacası cildimin tüm problemlerini ortadan kaldırdı. Bir siteden 3lü şekilde almıştım, çok bereketli bir ürün. Sürekli kullanmama rağmen hala bitmedi.

Kullanıcı Diyor Ki;

İlk kullanımda yüzüm gerildi ve kızardı. Cildi hassas olanların kullanmaması gereken bir ürün olduğunu düşünüyorum.

Kullanıcı Diyor Ki;

Tarif edildiği gibi ve düzenli kullanıldığında gerçekten etki gösteren bir serum. Tüm gece rutinlerimi bir kenara bırakıp gece temiz cildime bu serumu uygulayıp yatıyorum. Sabah mükemmel bir cilde sahip olarak uyanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat