Sponsorlu Reklam

Selin Ciğerci Dragon’s Blood Şampuanı Kullananlar

Sponsorlu Reklam

Selin Ciğercinin piyasaya sürdüğü Dragon’s Blood Şampuan ve saç serumu son dönemlerin trendleri arasına girmeyi başardı. Kullanıcılardan tam not alan bu şampuan içeriğindeki ejder ağacı kanı ile de fazlaca dikkat çekti. Ünlü bir fenomen olan Selin Ciğercinin 2 milyona yakın takipçisi Selin Beauty adı altında çıkan tüm ürünleri teker teker satın alıp deniyor. Bu kadar geniş müşteri kitlesi olan selin Ciğerci de saç serumundan sonra şampuanı da çıkararak düzenli olarak kullanılabilen, kullanımı kolay bu ürünü sevenlerine sundu. Peki bu Şampuan nedir, ne işe yarar ve kullanıcı yorumları nelerdir? Gelin birlikte bakalım.

Dragon’s Blood Şampuan Nedir?
Dragon’s Blood Şampuan Nedir?

Dragon’s Blood Şampuan Nedir?

Dragon’s Blood Şampuan içerisinde ejder ağacı kanı bulunan saç uzatmak, yıpranan saçları onarmak, saç tellerini güçlendirmek ve saçlara düzenli bakım yapmak için geliştirilmiş bir şampuandır. Daha önce saç serumu olarak çıkan Dragon’s Blood saç saç serumu ile neredeyse aynı içeriğe sahip olan bu şampuan kullanımı kolay olduğundan ve saç serumu ile vakit harcamak istemeyenler için üretilmiştir. Saçlarınızın kısa sürede uzamasını sağlayan, saç derinizdeki yaralardan kurtulmanızı sağlayan, saç tellerinizi güçlendirerek saç dökülmelerinizi engelleyen bu ürünü kullandıktan kısa süre sonra ürünün etkilerini göreceksiniz.

Sponsorlu Reklam

İlginizi Çekebilir: https://drkadinca.com/guzellik/madeleb-krem/

Dragon’s Blood Şampuan Ne İşe Yarar?

Dragon’s Blood Şampuan içeriğindeki zengin formülü ve doğal özellikleri sayesinde bir çok şeye fayda sağlıyor. Saç tellerine, saç diplerine, saç köklerine ve daha bir çok şeye iyi gelen, saçlarınızı onara bu şampuanın yararlarını maddeler halinde sunuyoruz. Kırık saçları olanlar için, üst üste çok fazla açıcı kullananlar için, saçları çok geç uzayanlar için geliştirilmiş bu ürünün faydalarına gelin birlikte bakalım

içerisinde bulunan, etken maddesi diyebileceğimiz, E vitamininden 50 kat, C vitamininden 20 kat daha güçlü olan bu Dragon’s Blood Tropikal iklimlerde yetişen ejder ağacı içerisinde bulunan kremsi bitki özüdür. Kırmızı renginden dolayı ejder ağacı kanı olarak anılan bu ürünü içerisinde hemoglobin içerisindeki demirin bulunduğunu söyleyebiliriz. Yıllar öncesinden kanser hastaları için de kullanılan, dezenfektan olarak da kullanılan bu ürünün adı Selin ciğerci ile ülkemizde de duyulmaya başlandı.

Sponsorlu Reklam

Dragon’s Blood Tree Nedir?

Dragon’s Blood Tree Nedir?
Dragon’s Blood Tree Nedir?

Tropik iklimlerde yaşayan ve 900 yıl ömrü olan bu ağacın içerisindeki ejder ağacı kanının bir çok yararı bulunur. Kan hücrelerini arttıran, kanserli hücrelerin oluşumunu engelleyen, ağız yaralarını gidere, enfeksiyonları azaltan ve yaralara iyi gelen bu mucizevi ürünü Selin ciğerci sayesinde evimize getirdik.

Dragon’s Blood Şampuan İçeriği

Dragon’s Blood Tree şampuanın içeriğinde isminden de anlaşılacağı gibi ejder ağacı kanı bulunuyor. Bunun yanında bir çok vitamin, mineral ve doğal yağlardan oluşan zengin içeriği ile saçlarınıza derinlemesine bakım yapıyor.

Dragon’s Blood Şampuan Saç Döker Mi?

Dragon’s Blood tree şampuan içeriğindeki doğal yağlar ve ejder ağacı kanı sayesinde saçlarınızın dökülmesini engeller. Saçlarınızdaki güçsüz küçük saç tellerini besleyerek saha güçlü ve daha yoğun saçlara sahip olmanızı sağlar.

 

Dragon’s Blood Şampuan Nasıl Kullanılır?

Dragon’s Blood Şampuan Nasıl Kullanılır?
Dragon’s Blood Şampuan Nasıl Kullanılır?

Saç serumu kullanmak için vakti olmayanlar için üretilmiş bu şampuanı rutin kullanımlarınıza uygundur. Selin Ciğercinin neredeyse aynı içeriklere sahip olan saç serumu ve saç şampuanı birlikte kullanıldığı zaman daha etkili oluyor. Serum kullanmak için vaktim yok diyorsanız da ıslattığınız saçlarınızı Dragon’s Blood tree şampuan ile yıkayın. 5 dakika saç diplerine masaj yapın. Bekleme süresi dolunca da saçlarınızı güzelce yıkayın. Her banyoda kullanmanız durumunda düzenli kullanım sonrasında Dragon’s Blood şampuanın etkilerini tam olarak görebileceksiniz.

Sponsorlu Reklam

 

Dragon’s Blood Şampuan Fiyatı

Dragon’s Blood Tree şampuan fiyatı 150 tl. Bu ürünün sahteleri piyasada bulunduğundan işe yaramayan ürünlere sırf biraz daha ucuz diye kanmayın. Selin Ciğercinin internet sitesinden bu orijinal ürünü satın alabilirsiniz.

Buradan Satın Alabilirsiniz:

https://www.byselincigerci.com/urun/sampuan

 

Sponsorlu Reklam

Selin Ciğerci Dragon’s Blood Şampuan Kullananlar

Selin Ciğerci Dragon’s Blood Şampuan Kullananlar
Selin Ciğerci Dragon’s Blood Şampuan Kullananlar

Selin Ciğercinin piyasaya sürdüğü, saç bakım kremi, saç serumundan sonra şampuanı da çok kullanıcı tarafından denendi. Herkesten önce Selin Ciğerci instagram hesabından bir ay kullandıktan sonra saçlarının ne kadar çabuk uzadığını gösterdi. Saç uzatan ve saça bakım yapan bu ürünü kullanan gerçek kullanıcılardan derlediğimiz kullanıcı yorumlarına gelin birlikte bakalım

Kullanıcı Diyor Ki: Selin Ciğercinin İnstagram hesabından görüp kullanmak istedim. Fiyatı inanılmaz pahalı. Bir şampuan fiyatı 150 tl gibi bir şey ve iki ay ancak kullanılıyor sonra bitiyor. Denemek için kullanılabilir bende işe yaradı ama öyle anlatıldığı gibi mucizevi bir şampuan da değil. Fiyatından dolayı bir daha almam.

Kullanıcı Diyor Ki: Ürünü aldım ilk kullanımdan sonra bile saçlarımın kabarması gitti. Onun haricinde gözle görülebilir bir saçlarımda yumuşama oldu. İlerleyen dönemlerde düzenli kullandıktan sonra yapabilirim

Kullanıcı Diyor Ki:Fenomen bir kadının çıkardığı şampuan olduğundan ucuz olması gereken ama ucuz olmayan bir ürün. Sırf ismi olduğundan sürekli reklamları yapılıyor ondan bahsediliyor. Fiyatı da aşırı yüksek. Normal şampuandan hiçbir farkı yok para tuzağı.

Kullanıcı Diyor Ki: Efsanee tek kelime ile mükemmel bir şampuan. Bu şampuanı kullandıktan sonra saçlarıma ne yağ sürüyorum, ne bakım yapıyorum ne de duştan sonra saç kremi kullanıyorum. Tek bir ürün ile mükemmel saçlara sahip oldum. Benim gibi bunlar ile ilgilenecek vaktiniz yok ise kesinlikle denemelisiniz.

Kullanıcı Diyor ki: Dragon’s Blood ismi çok garip geldi ama Selin Ciğercinin hayranı olduğum için en güzel içerikli kimsede olmayan bir şampuan yaptığını biliyordum. Kullandıktan sonra da fikirlerim hiç değişmedi. iyi ki almışım. fiyat konusunda biraz pahalı gelebilir ama tek bir şampuan ile saçlarınızın ihtiyaç duyduğu her şeyi sağlamış olacaksınız. En değerli yerimiz olan saçlarımıza değer bence

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat