Sponsorlu Reklam

En İyi 10 Süt Sağma Makinesi

Sponsorlu Reklam

Bebeğin en önemli besin kaynağı ve gelişimi için en önemli şey, şüphesiz anne sütüdür. Özellikle çalışan annelerin doğum sonrası süt pompası en önemli yardımcıları olmaktadır. Çalışan anne bebeğinden ayrı kalmak zorunda kaldığı için göğüs ucu yaraları ya da bebeğin emme sıkıntıları elektrikli süt pompası tercih etmesine sebep olmaktadır. Çünkü elektrikli süt sağma makinesi hem zamandan hem enerjiden kazandırmaktadır. Daha etkili sağım yapabilme özelliği ile sütün verimini de arttırmaktadır. Süt pompası alırken dikkat edilmesi gerekenler ve en iyi süt sağma makinelerini hangileridir gibi soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik.

1.Lansinoh Elektrikli Süt Pompası

Lansinoh Elektrikli Süt Pompasının piyasada iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlardan ilki, tekli elektrikli süt pompası; diğeri ise çift taraflı elektrikli süt pompasıdır. 2’si 1 Arada Elektrikli Süt Pompası anneler tarafından en çok rağbet gören modelidir. Bu ikili pompa tekli sağım yapabilme özelliğine de sahiptir. Emziren anneler bu pompa ile ister tekli ister çift taraflı sağım yapılabilmektedir.

Sponsorlu Reklam

Lansinoh Elektrikli Süt Pompasının Fiyatı:

Lansinoh Elektrikli Süt Pompasının fiyatı ortalama 600 TL civarındadır. Piyasada bulunan elektrikli süt pompası makine fiyatlarına göre daha uygundur.

Lansinoh Elektrikli Süt Pompası Kullanıcı Yorumları;

Sponsorlu Reklam

Lansinoh Elektrikli Süt Pompası kullananlar; ürünün çok işlevsel olduğunu ve ses çıkarmama özelliğinin ofis gibi yerlerde çok işlerine yaradığını belirtmişlerdi. Ancak ilk kullanımlarda çekim gücünün çok iyi olduğunu zamanla çekim gücünde azalma olduğu da söylenmektedir.,

2- Baby Plus Elektrikli Süt Pompası

Elektrikli süt sağma makinesi denildiğinde akla ilk gelen markalardan olan Baby Plus elektrikli süt pompası, son derece hafiftir ve kolay taşınabilmektedir. Baby plus çiftli elektrikli göğüs pompası bebeğin emme ritmini taklit ederek annelere kolay bir sağım işlemi sunmaktadır.

Baby Plus Elektrikli Süt Pompasının Fiyatı:

Baby Plus elektrikli süt pompasının fiyatı, ortalama 300 TL’dir.

Baby Plus Elektrikli Süt Pompası Kullanıcı Yorumları:

Sponsorlu Reklam

Baby plus elektrikli süt pompası kullanıcıları fiyatı açısından diğer süt pompalarına göre uygun olduğu için bu aleti tercih ettiklerini belirtmektedir. Ayrıca çekim gücünden memnun olduklarını da söylemektedir. Kimi kullanıcılar ise çabuk bozulduğunu çekim gücünün çok yavaş dolduğunu belirtmektedir.

3-Philips Avent Elektrikli Süt Pompası

Hem manuel hem elektrikli çalışabilme özelliği bulunmaktadır. Manuel çalışan ürünler, annelere benzersin bir konfor yaşatmaktadır. Annenin öne eğilmesine gerek kalmadan yalnızca oturduğu yerden sütünü sağabilmesine olanak tanımaktadır. Ürünler yumuşak masaj yastığı sayesinde süt akışını nazikçe uyarmaktadır. Bu süt pompası, Avent biberon seti modelleri ile uyum içinde kullanılmaktadır.

Philips Avent Elektrikli Süt Pompasının Fiyatı:

Sponsorlu Reklam

Philips Avent Elektrikli Süt Pompasının fiyatı, ortalama 1930 TL’dir.

Philips Avent Elektrikli Süt Pompası Kullanıcı Yorumları:

Philips Avent elektrikli süt pompası kullanan anneler, kısa sürede süt sağma işlemi yaptıklarını ve hiç acı vermediğini belirtmektedir. Masaj özelliğinin ise muhteşem olduğunu dile getirmektedirler. Anneler her kullanımda iyi ki almışım düşüncesi ile bu ürünü tavsiye etmektedir.

4- Wee Baby Elektrikli Süt Pompası

Düzenli süt sağımı için oldukça ideal bir pompadır. Özel tasarıma sahip göğüs yastığı, sağım sırasında masaj yaparak süt akışını kolaylaştırmaktadır. Uyarı modu bulunan bu cihaz doğal emme ritmini taklit etmektedir. Etkin süt sağımında oldukça destekleyici bir üründür. Wee Baby Elektrikli süt pompası; hafif, oluşu, küçük boyutu ve kolay taşınmasından dolayı annelerin tercih ettiği bir üründür. Her yere kolaylıkla taşınabilen bu ürünün pompası tek elle kontrol edilebilir özelliktedir.

Wee Baby Elektrikli Göğüs Pompası Fiyatı:

Wee Baby Elektrikli Göğüs Pompası fiyatı ortalama 300 TL’dir. Uygun fiyatı,  montajı ve kullanımı kolaylığı ile elektrikli pompadan beklenen tüm özellikleri rahatlıkla karşılayan bir üründür.

Wee Baby Elektrikli Göğüs Pompası Kullanıcı Yorumları:

Wee Baby elektirikli göğüs pompası kullanan anneler; ürünün çok kaliteli olduğunu ve ekonomik olduğunu belirtmektedir. Çekim gücünün iyi olduğunu ve acı duymadan rahat sağım yaptıklarını da belirmektedirler.

5- Mamajoo Tekli Elektrikli Süt Pompası

Günümüz teknolojisine uygun bir yapıya sahip olan mamajoo süt sağma makinesi, kolaylıkla taşınabilen özelliktedir. Ayrıca bu pompanın USB ya da powerbank gibi taşınabilir şarj aleti ile çalışma özelliği bulunmaktadır.

Mamajoo Tekli Elektrikli Süt Pompası Fiyatı:

Mamajoo tekli elektrikli süt pompası fiyatı, 325 TL’dir. Uygun fiyatı ve güçlü emiş özelliği ile en çok tercih edilen pompalardandır.

Mamajoo Tekli Elektrikli Süt Pompası Kullanıcı Yorumları:

Mamajoo tekli elektrikli süt pompası, emziren anneler tarafında tavsiye edilen kullanışlı bir üründür. Sütü arttırdığı ve kullanırken acı vermediği özellikle belirtilmektedir. Ayrıca temizlemesinin kolay olduğu ve çekiş gücünün de iyi olduğu söylenmektedir.

6- Weewell 820 Elektrikli Göğüs Pompası

Weewell wpb820 elektrikli göğüs pompasının 7 farklı sağım seçeneğinin olması anneler tarafından tercih edilmesinin en önemli sebebidir. Ayrıca tek elle çalışabilir özelliktedir.

Weewell 820 Elektrikli Göğüs Pompası Fiyatı:

Weewell Elektirikli süt pompasının fiyatı, ortalama 300 TL’dir.

Weewell 820 Elektrikli Göğüs Pompası Kullanıcı Yorumları:

Weewell Elektrikli süt pompasını kullananlar ürünün çekiş gücünü ve performansını çok fazla beğendiklerini dile getirmektedir.

7- Kraft Elektrikli Süt Pompası

Kraft elektrikli süt pompası modellerinde bulunan alt dayanak; biberonun sabit olmasını sağlamaktadır.  Göğüs başlığının yumuşak silikon maddelerden yapılması ise göğsü tam olarak kavraması sebebiyle doğal emme hissi oluşturmaktadır. Bu sayede süt verimi de arttırılmaktadır. Kraft elektrikli süt pompası; küçük ve hafif yapısı ile her yere taşınabilmektedir. Anneler tercihlerine göre pil veya adaptörle ev dışında kullanılabilmektedir. Sütün dışarı akmasını engelleyen hava ve sıvı ayrıcı özelliği de bulunmaktadır. Bu pompanın özel yumuşak slikon başlığı da bulunmaktadır

Kraft Elektrikli Süt Pompası Fiyatı:

Kraft elektrikli süt pompasının ortalama fiyatı, 800TL’dir.

Kraft Elektrikli Süt Pompası Kullanıcı Yorumları:

Kraft elektrikli süt pompasının ilk aylarında çekim gücünün iyi olduğunu söyleyen anneler zamanla sıkıntı yaşadıklarını ve eskisi kadar iyi çekmediğini belirtmişlerdir. Medala elektrikli süt pompası uzun süren klinik araştırmalar sonucunda dünyada ilk defa iki aşamalı sağım özelliğine sahip göğüs pompaları üreten bir marka olmuştur. Bu özelliği ile uyarı ve masaj aşamalarına sahip ürünleri, süt üretimini arttırarak annenin ilk tercihi haline gelmiştir.

8-Medala Elektrikli Süt Pompası

Yumuşak masaj başlığına sahip Medala elektrikli süt pompası, nazik uyarma modu ile süt boşaltımı için göğsünü uyarmaktadır. Üç farklı pompalama hızı ile sütün akışı belirleyebilir özelliğe sahiptir. Küçük oluşu sayesinde her yere taşınabilir özelliktedir.

Medala Elektrikli Süt Pompası Fiyatı:

Medala elektrikli süt pompasın ortalama fiyatı 1100 TL’dir.

Medala Elektrikli Süt Pompası Kullanıcı Yorumları:

Medala elektrikli süt pompası kullanan anneler, acıma hissi olmadan bütün sütü çektiğinden kullanımının rahat ve pratik olduğunu söylemektedir. Ayrıca kaliteli ve sağlam bir ürün olduğunu da belirtmektedirler.

9-Bebedor Elektrikli Göğüs Pompası

Bebedor elektrikli göğüs pompasının başlıkları ayarlanabilirdir. Sağım gücü ve hız seviyesi ile pratik kullanım sağlamaktadır. Özel tasarım göğüs yastığı sayesinde sağım sırasında masaj yaparak süt akışını da kolaylaştırmaktadır. Uyarı ve sağım modu sayesinde doğal emmeyi taklit eden özelliği bulunmaktadır.

Bebedor Elektrikli Göğüs Pompası Fiyatı:

Bebedor elektrikli göğüs pompası ortalama fiyatı 300 TL’dir.

Bebedor Elektrikli Göğüs Pompası Kullanıcı Yorumları:

Bebedor elektrikli göğüs pompası kullanan anneler pompanın kullanımının oldukça basit ve konforlu olduğunu belirtmektedir.

10-Milkway I Pump Elektrikli Göğüs Pompası

Milkway I pump elektrikli göğüs pompası, doğal vakum yapabilen oldukça fonksiyonelli bir cihazdır. Minimum-maksimum vakum ve masaj ayarı ile olası ağrı sızı durumlarını engellemektedir. Bu da annelere mucize bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır

Milkway I Pump Elektrikli Göğüs Pompası Fiyatı:

Milkway I pump elektrikli göğüs pompası fiyatı, 200 TL’dir.

Milkway I Pump Elektrikli Göğüs Pompası Kullanıcı Yorumları:

Milkway I pump elektrikli göğüs pompasını kullanan anneler; fiyatının makul ve kullanışlı olduğu söylemektedir. Ayrıca can acıtmadığını ve çekim gücünün bu fiyat ortalamasına göre gayet iyi olduğunu da belirtmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat