Sponsorlu Reklam

En İyi 10 Yeni Doğan Emzikleri

Sponsorlu Reklam

1.Chicco Physio Soft Silikon Emzik

Chicco Physio Soft Silikon Emzik, extra yumuşak yapısı sayesinde bebek uyurken bile rahatsız etmeyecek şekilde dizayn edilmiştir. Uyku zamanı için ekstra yumuşak özellikte olan bu emzik, bebekler uyurken kesinlikle rahatsız etmemektedir. Dilin doğal konumunu destekleyen Chicco Physio Soft Silikon Emzik, doğru oral gelişim için uygun olarak tasarlanmıştır. Damak üzerindeki basıncı doğal olarak dağıtmaktadır. Havalandırma delikleri hava dolaşımına izin vermekte ve salya birikimini önlemektedir. Anne göğsü gibi yumuşak ve yuvarlaktır. Bu durum dudak desteğine izin vermekte ve tükürükten kaynaklanan tahriş oluşumunu da azaltmaktadır.

Chicco Physio Soft Silikon Emzik fiyatı, ortalama 60 TL değerindedir.

Sponsorlu Reklam

Chicco Physio Soft Silikon Emzik kullanan anneler; emziğin çok yumuşak olduğunu ve bebeğin emerken tutmakta biraz zorlandıklarını ifade etmektedir. Yeni doğan için uygun olduğunu söyleyen anneler için tek sıkıntılı kısım ise Chicco Physio Soft Silikon Emziğinin kokusunun çok yoğun olduğudur.

2.Oioi Ortadontik Slikon Emzik

Oioi Ortadontik Silikon Emzik, anne memesine benzerliği sebebiyle doğumdan itibaren kullanılabilmektedir. Bebek bu emziğe alışsa bile anne memesine benzerliğinden dolayı emme işlemine devam edebilmektedir. Bebek büyüdükçe emziği farklı boyla değiştirmek gerekmemektedir. Emzik ucu; doğal, diş ve damak gelişimini destekleyen bir yapıya sahiptir. Kulpu bebeklerin kolayca kavrayabileceği şekilde tasarlanmıştır.

Oioi Ortadontik Slikon Emzik fiyatı, ortalama 50 TL’dir.

Sponsorlu Reklam

Oioi Ortadontik Slikon Emzik kullananlar; emziğin kaliteli ve bebek için konforlu olduğunu belirtmektedir. Piyasada bulunan pek çok emziğe göre bebeklerin kullanış açısından daha rahat kavradığını da ifade etmektedir.

3.Avent Soothie Silikon Emzik

Avent Soothie Silikon Emzik, bebekler için hem sağlıklı hem konforlu emzik isteyen annelerin tercihi olmaktadır. Bebeklerin diş ve diş etlerinin gelişimini desteklerken %100 hastane tipi silikondan oluşan esnek yapısı ile ekstra konfor sağlamaktadır.

Avent Soothie Silikon Emzik fiyatı 170 TL’dir.

Avent Soothie Silikon Emzik kullanan anneler; emziğin oldukça kaliteli olduğunu ve bebeklerinin rahat kullandıklarını belirmektedir. Fakat yeni doğan emziği olarak biraz büyük ve ağır olduğunu da söylemektedirler. Esnek yapısı ve silikon olması annelerin bu emziği tercih etmesindeki en önemli sebeptir.

4.Chicco Physio Soft Kauçuk Emzik

Chicco Physio Soft Kauçuk Emzik, kauçuktan üretilmiş bir emziktir. Anne göğsü gibi yuvarlak olması tükürükten kaynaklanan tahrişi azaltmaktadır. Altıncı aya kadar bebeğinizin emzik ihtiyacını karşılayan bu ürünün temizlemesi de oldukça kolaydır.  Medikal sınıf silikondan yapılmıştır. Cilt üzerinde extra yumuşak yapısı ile bebek uyurken bile rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu tasarımı sebebiyle anneler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Bebeğin dilinin doğal konumunu da desteklemektedir.

Sponsorlu Reklam

      Chicco Physio Soft Kauçuk Emzik fiyatı  60 TL’dır.

     Chicco Physio Soft Kauçuk Emzik kullananlar çok memnun olduklarını sadece yeni doğan bebekler için biraz ağır olduğunu ifade etmektedir. Emziğin gaz yapmadığını ve çok kaliteli olduğunu a söylemektedirler. Anne göğsü gibi yuvarlak ve yumuşak oluşumu için bebeklerin keyifle emdiğini ve bu sebeple annelerin tercih ettiğini de belirtmektedirler.

5.Dr.Browns Silikon Emzik

Dr. Browns Silikon Emzik; kelebek şekli ve silikon olması sebebi ile bebeğin yanaklarına ve burnuna baskı yapmadan rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Bu emzik çok kolay temizlenmektedir. Hafif ve kolay kavranabilen özelliği, bu emziğin biberondan gelen alışkanlık sayesinde düşmeden tutulabilmesini sağlamaktadır.

Sponsorlu Reklam

Dr.Browns Silikon Emzik fiyatı 20 TL’dir.

Dr.Browns Silikon Emzik kullanıcıları; kaliteli ve yumuşak bir emzik olduğundan bebeklerin diş yapısını bozmadığını ifade etmektedir. Ayrıca emziğin rahat kullanım ve sakinleştirici özelliğinin de olduğunu belirtmektedirler.

6.Philips Avent Soothie Emzik

Philips Avent Soothie Emzik; esnek ve sağlam yapısı ile bebeklerin yüzlerinde oldukça rahat durmaktadır. Bu emzik mükemmel tasarımı ile diş ve diş etlerinin gelişimini desteklemektedir. %100 hastane tipi silikondan oluşmaktadır. BPA içermediği için tadı ve kokusu yoktur. Bebeklerin yanaklarında daha az iz bırakmaktadır.  Ayrıca ciltlerinde daha az tahrişe neden olmaktadır. Saklama kabı ile sağlıklı şekilde saklanabilmektedir.

Philips Avent Soothie Emzik fiyatı 220 tl değerindedir.

Philips Avent Soothie Emzik kullananlar; bebekler için oldukça kaliteli ve rahat kullanım sağladığını, kokusunun olmadığını belirtmişlerdir.

7.Nuk Silikon Emzik

Nuk Silikon Emzik, yeni nesil emziklerden daha ince, yumuşak ve kavisli yapısı ile bebeğin dilini daha serbest hareket ettirmesini sağlamaktadır. Geliştirilmiş mükemmel şekli ile bebeğin ağız gelişimini daha iyi desteklemekte ve yanlış emzik kullanımına bağlı oluşabilen diş çarpıklığının önüne geçmektedir. Emziğin ucu, anne göğsünün emzirme esnasındaki şeklini almaktadır. Özel hava kanaları sayesinde yumuşak ve otantik şeklini korumaktadır.

Nuk Silikon Emzik, 220 TL olarak satılmaktadır.

Nuk Silikon Emzik kullananlar; bebeklerin %95’e yakınının Nuk Silikon Emziklerini hemen benimsediğini belirtmektedir. Annelerin %90’ı da bu emzikleri tavsiye etmektedir. Anneler ayrıca bu emziğin sakinleştirici ve rahatlatıcı olduğunu da söylemektedir. Yumuşak dokusu ve kalitesi ile üst düzey memnunluk yaratan Nuk Silikon Emzikleri hakkında neredeyse hiç olumsuz yorum bulunmamaktadır.

8.Bebedor Damaklı Silikon Emzik

Bebedor Damaklı Silikon Emzik; doğal kauçuktan üretilmiştir. Sağlıklı ve emniyetli olan bu emzik her kullanımdan önce mutlaka kontrol edilmelidir. Sterilize edilmesine ya da kaynatılmasına özen gösterilmelidir. Kauçuk emzikler kaynattıkça veya çocuk emdikçe deforme olacağından eskimiş emzikler kullanılmamalıdır. Damaklı emzikler, bebeğin damak şeklini alabilen emzik modelleridir. Bebeğin ağız yapısına göre uyum göstermektedir. Ağızda herhangi bir şekil bozukluğuna neden olmamaktadır. Doğal emme içgüdüsünü destekleyerek, bebeklerde güven hissini de uyandırmaktadır. Rahat bir şekilde uykuya dalmalarını sağlayan Bebedor Damaklı Silikon Emzikleri, çoğu annenin ilk tercihidir.

Bebedor Damaklı Slikon Emzik fiyatı 25 TL’dir.

Bebedor Damaklı Silikon Emzik kullanan anneler; şekilleri ve kullanımları açısından memnun olduklarını fakat yeni doğan boyutuna göre büyük geldiğini belirtmektedirler. Ürünü kullanıp memnun kalanlar olduğu gibi silikon kokusu yüzünden memnun olmayanlar da bulunmaktadır.

9.Neavita Emzik

Neavita Emzik; hassas ciltler için özel olarak tasarlanmıştır. BPA içermeyen Neavita emzikleri gündüz ve gece olarak iki çeşide sahiptir. Oldukça kaliteli bir emzik olan Neavita Emzik, tahriş önleyici siper ARS özeliği ile ağız çevresindeki salya birikimini önleyerek bebeğin cildini havalanmasını da sağlamaktadır.

Neavita Emzik fiyatı 30 TL’dir.

Neavita emzik kullanan anneler; birçok markanın emziklerini denediklerini bebeklerinin neavita emzik ile uyum sağladığını ifade etmişlerdir. Ayrıca gece ışığının olmasının kullanış açısından fayda sağladığını da belirmişlerdir

10.Wee Bayb Kapaklı Gündüz emziği

Wee Bayb Kapaklı Gündüz emziği; damaklı emzik yapısı ile bebeğin damak gelişimini desteklemektedir. Emzik tasarımında bulunan hava alan sistem emziğin yapışmasını engellemektedir. Özel koruyucu emzik kabı ile kullanılmadığı zamanlarda hijyenik olarak saklanmalıdır.

Wee Bayb Kapaklı Gündüz emziği fiyatı 40 TL’dir.

Wee Bayb kapaklı günüz emziğini kullanan anneler, emziğin duruş olarak güzel olduğunu söylemektedir. Diğer silikon emziklerine göre daha yumuşak olduğunu ve bebeklerin hemen tuttuğunu da belirtmektedir. Koruyucu emzik kabının olması, anneler için daha hijyenik bir şekilde muhafaza etme olanağı sağladığından bu emziği tercih ettiklerini de söylemektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat