Sponsorlu Reklam

En Karizmatik 3 Numara Saç Kesimleri

Sponsorlu Reklam

3 numara saç modeli … Kısa saçlar bazı erkekleri korkulu rüyası olsa bile bazı erkekler için de vazgeçilmez olabiliyor. Kulakları ile bir sorunu olmayan, mükemmel yüz hatlarına sahip olan erkekler tarafından son yıllarda çok tercih edilen 3 numara saç modeli dünyada da bir çok ünlü futbolcu tarafından tercih ediliyor. Bu zamana kadar ülkemizde sadece askere giderken 3 numara saç traşı zorunluluktan yapılıyordu. Son bir kaç yıldır özellikle de bu sene bizim ülkemizdeki erkekler de kendilerine çok yakıştırdıkları için 3 numara saç kesimi modelini kullanıyor. Kafa yapınızda bir problem yok ise, kulaklarınız aşırı büyük değil ise erkek kısa saç modelleri size harika bir görünüm kazandıracak, karizmanıza karizma katacaktır. Bu saçlar ile spor salonuna gidebilir, arkadaşlarınız ile halı saha maçı yapabilir ve terleseniz dahi kafanızda hiç bir ağırlık hissetmezsiniz. Bunun yanında dışarı çıkarken saçlarınıza hiç bir bakım yapmanıza gerek kalmadan, jöle gibi saçları yıpratan kimyasallar sürmeden, ısı uygulamadan hatta ve hatta saçlarınızı taramadan gün boyunca havalı görünebilirsiniz. Brad pitt, Neymar ve daha bir çok dünyaca ünlü yıldızların kullandığı saç stilini siz de kullanmak isterseniz kısa saçlar ve 3 numara saç stilleri ile bile yakışıklı görünebileceğinizi düşünüyorsanız ne duruyorsunuz. Makalemizi dikkatle inceleyin ve favorilerinizi belirleyin.

Konuda ki Tüm Resimleri Video Yaptık İstersen İzlemek Daha Kolay 🙂

Sponsorlu Reklam

 

3 Numara Saç erkek
3 Numara Saç erkek

3 Numara Saç Modeli Kimlere Yakışır

Kısa saç modelleri neredeyse her erkeğe yakışıyor. Kafa yapınızda herhangi bir problem yok ise, mafanız öne doğru çıkıntılı veya arka kısımda aşırı yuvarlak ise 3 numara saç modeli yakışmayabilir.

Sponsorlu Reklam

-Bu kadar kısa saç modeli genellikle uzun yüzlü ve sert yüz hatlarına sahip erkeklere çok yakışıyor. Bununu yanında yumuşak poğaça gibi bir suratınız var ise kesinlikle 3 numara saç kesimini denemeyin.

-Bu saç modeli en çok da kirli sakallı erkeklere yakışıyor. Uzun sakallı erkekler bu saç stilini denemesin zira motor düşkünü 50 yaşındaki dayılar gibi görünebilirsiniz.

Renkli gözlü erkeklerde göz rengini açığa çıkardığından mükemmel görüntü oluşturulabilir.

-Kaşları kalın ama düz olan erkeklere daha çok yakışıyor. Kavisli yarım ay şeklinde kaşlarınız var ise 3 numara saç modeli sizin için pek uygun olmayabilir.

-Kepçe ve büyük kulaklara sahipseniz bu saç modelini kesinlikle denemeyin. Erkek 3 numara saç ile yüz hatlarınıza daha fazla dikkat çekmiş olursunuz bu da kulaklarınızın daha ön planda olmasına neden olabilir.

Sponsorlu Reklam

3 Numara Saç Modelleri Erkek 2019

1-Açık Tenlilerde 3 numara Saç

3 Numara Saç erkek
3 Numara Saç erkek

Çok havalı ve modern bir görünüme sahip olan bu 3 numara saç stilini açık tenli ve uzun yüzlü bir erkekte görüyorsunuz. Fotoğraftaki gibi mükemmel karizmatik bakışlara sahip olabilmek için tek yapmanız gereken şey saç stilinizi değiştirmek. Bu saç stili ve boynunuzdaki gümüş renkte kolye aksesuarınız ile aşırı havalı ve dikkat çekici görünebilirsiniz. Yüzünüzdeki naif ve sevimli havayı sadece bu saç ile atabileceğinizi unutmayın.

2-Kirli Sakallı Kısa Saç

3 Numara Saç erkek
3 Numara Saç erkek

Kirli sakallar ile buluşmuş 3 numara saçlarınız çok fazla sırıtmayacaktır. Sakallarınızın boyunu kendi tercihinize göre uzun veya kısa yaptırabilirsiniz. Takım elbiselerinizi giyerek iş görüşmesine gidecekseniz eğer bu stil ile o işi yüksek ihtimalle siz alabilirsiniz. Konuşma yaparken karşı taraftaki insanın dikkatini yüzünüze çekmek için de 3 numara saçlar kullanılabilir. Etkili konuşma yöntemleri için ve karşı tarafı ikna etmek için bu saç stili tam sizlik.

3-Kadir Doğulu 3 Numara Saç

3 Numara Saç erkek
3 Numara Saç erkek

Kısa saç stilleri son dönemlerde ünlü şarkıcılar ve dünyaca ünlü oyuncular arasında da çok moda. Geçmiş dönemlerde 12 aylık askerlik süresinde bile kısa saçlara tahammül edemeyen, aynaya bakmaya korkan adamlar şimdi berberlerde 3 numara saç yaptırtmak için sıra bekliyor. Fotokopi makinesinden çıkmış gibi bir görüntünün eseri olmak istemiyorsanız 3 numaralı kısa saçlarınıza yanlardan çizgiler attırabilir, yeni ve daha modern bir tarz oluşturabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

4-Ünlülerin Kısa Saç Kesimi

3 Numara Saç erkek
3 Numara Saç erkek

Dünyaca ünlü prison break dizisinin baş rol oyuncusunun saç stili olarak biliniyor 3 numara saç kesimi. Yıllar öncesinden dünya çapında bu adam ile çok moda olan kısa saçlar özellikle renkli gözlü erkekler tarafından çok tercih ediliyor. Mükemmel yüz hatlarına sahip ve mükemmel göz rengine sahip erkeklerin etkileyici bakışlar için yapmaları gereken sadece bir saç kesimi. Etkileyici ve karizmatik olmak isterken kırpılmış koyun gibi olmak istemiyorsanız kuaförünüzü de dikkatlice seçmeniz gerekiyor. Çok kolay gibi görünen bu saç stilini evde yapmayı da kesinlikle denemeyin.

5-Dudak Altı Sakal ve Kısa Saç

3 Numara Saç erkek
3 Numara Saç erkek

Siyah kaşlar, dudağın altında ufacık bir sakal ve 3 numara saçlar ile ben buradayım diye bağıran yakışıklı bir adam. Tüm kızların başını döndürecek karizmaya sahip olmak işte bu kadar kolay. Bu saçlara en çok yakışan şey ise kuşkusuz takım elbise.

6-Futbolcu Saçı

 

Sade futbolcu stillerinden biri daha. 3 numara saç bile fazla geldiyse saçlarınızın alt kısımlarına kuaförünüzden ekstra kesimler isteyebilirsiniz.

7-Beyaz ve Karizmatik 3 Numara

3 Numara Saç erkek
3 Numara Saç erkek

Beyaz saçların bu kadar havalı olabileceğini asla tahmin edemezdiniz. Resimdeki saç stilinde saçların alt kısımları için 3 numara saç kesimi kullanılmış ve üst kısımlar uzun bırakılarak şekil verilmiş. Yaşınıza rağmen karizmanızı kaybetmek istemiyorsanız siz de bu saç modelini tercih edebilirsiniz.

8-Kızıl Kısa Saçlar

3 Numara Saç erkek
3 Numara Saç erkek

Saçlarınıza yenilik katmak istiyor ve kimsede bulunmayan inanılmaz havalı bir saç modeli arıyorsanız bu tam size göre olabilir. 3 numara yanlar, uzun üstler ve daha da uzun kızıl sakallar ile inanılmaz havalı bir görüntü ortaya çıkıyor. Siz de eğer memur değilseniz iş ortamınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz, konuştuğunuz herkesi kolayca etkileyebileceğiniz saçlarınız ile kariyerinizin zirvesine çıkabilirsiniz.

9-Seyrek Saça 3 Numara

3 Numara Saç erkek
3 Numara Saç erkek

Saçlarınız ne kadar seyrek olursa olsun 3 numara saç stili sayesinde bu eksikliği saklayabilirsiniz. Mükemmel kafa yapısına sahip resimdeki modelde 3 numara saç stili kullanılarak seyrek olan saçlar kendi haline bırakılmış. Saç dökülmelerinizi azaltacak olan, hazırlanırken zaman kaybını engelleyen bu saç modelini hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz.

10-Yarısı 3 Numara

3 Numara Saç erkek
3 Numara Saç erkek

Çok kısa saçlardan hoşlanmayan erkekler için de bir modelimiz var. Kademeli olarak 3 numara saça geçmek isteyenler saçlarının alt kısımlarını 3 numara saç stili ile kestirebilir, üst kısımlarını uzun bırakabilirler. Uyum sağlama süreci bittikten sonra geriye kalan kısımları da 3 numaraya verebilirsiniz. Siz de 2019- 2020 senesinin en moda saç stilini alıştıra alıştıra uygulamış olabilirsiniz.

11-Esmerlerde 3 Numara Saç

3 Numara Saç erkek
3 Numara Saç erkek

Esmerler için 3 numara kısa saç modeli de şekildeki gibi. Tercihinize bağlı olarak kirli sakallar kullanıp görünümünüze daha modern bir hava katabilirsiniz.

12-Karizmatik 3 Numara

3 Numara Saç erkek
3 Numara Saç erkek

Dikdörtgen kafa yapısına sahip erkekler tarafından da çok tercih ediliyor ve çok yakıştırılıyor 3 numara saç stili.

13-Hibrit Saç

3 Numara Saç erkek
3 Numara Saç erkek

Alt kısımları 3 numara olan bir başka saç stili ile karşınızdayız. Hibrit görünümlü bu saç stili dünyaca ünlü futbolcuların vazgeçilmezleri arasında

14-Çağatay Ulusoy Saç

3 Numara Saç erkek
3 Numara Saç erkek

İçerde dizisi ile büyük yankı uyandıran çağatay sadece dizideki performansı ile değil aynı zamanda dizideki saç stili ile de ülke gündemine damga vurdu. 3 numara saç stili ile aşırı karizmatik görünene çağatay ulusoy son dönemlerde 3 numara saç akımını başlatan ünlülerin başında geliyor. Onun ardından Kenan Doğulu da 3 numara saç stilini kullanılıca ünlüler dünyasından sokağa 3 numara saç kesimi akımı ulaşmış oldu.

Siz de hayatınızda bir yenilik istiyorsanız ve saçlarınız ile çok fazla vakit harcamak istemiyorsanız 3 Numara Saç tam size göre. Favori stilinizi belirleyin ve bu saç modelini uygulaması için güvendiğiniz, yetenekli bir kuaför tercih edin.

Bir Yorum

  1. bende saçımı 3 numara kestirmek istiyorum, yazınız çok işime yaradı berbere bu fotoğrafları gösterecem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat