Sponsorlu Reklam

En Popüler Saç Renkleri 2019

Sponsorlu Reklam

Yaz aylarında serin ve havalı olmak için giydiğimiz kıyafetleri, soğuk havalarda giydiğimiz mat renkli kabanları harika gösterecek olan modern ve uyumlu bir saç rengi mi arıyorsunuz? 2019-2020 sezonunun en çok kullanılan, en çok beğenilen ve en gösterişli olan beyaz tene yakışan saç renkleri, esmerlere yakışan renkler ve daha bir çok saç renklerini sizler için bir araya getirdik. Görenlerin başını döndüreceğiniz 2019 trend saç renkleri her türlü kıyafetleriniz ile her türlü ortamlarda kullanabileceksiniz. Modaya uymak saçlarınız ile sizin için çok zahmetsizce olacak. Saçlarınızı sürekli şekilden şekle sokmanıza gerek kalmayacak. Bu muhteşem saç renkleri sayesinde aradığınız tarzı kolayca yakalamış olacaksınız. Yüz tipinize ve teninize en uyumlu olan saç rengini aşağıdaki saç renkleri kataloğu 2019 dan seçin ve hemen kuaförünüzden isteyin. 2019 yaz saç renkleri ve soğuk renklerin bir arada bulunduğu bu makalemize bayılacaksınız.

2019 Saç Modelleri ve Renkleri

1-Sarı Saç Renkleri

Sponsorlu Reklam

Yaz aylarında bolca güneşin olduğu zamanlarda sıkça kullanılan, her mevsim çok popüler olan sarı tonlarında bir saç rengi ile karşınızdayız. Yüzünüzü aydınlatacak olan bu saç rengi hem esmerler, hem de sarışınlar için mükemmel bir tercih olabilir. Ama en çok kumrallara yakışan bu saç renginin doğal bir görünüm oluşturabilmesi için buğday tenli, kumral kadınların yaptırması gerekiyor.

2-Turuncu Saç Rengi

Kış aylarında içinizi ısıtacak olan, yaz aylarında da güneş gibi göz kamaştırmanızı sağlayacak olan saç renklerinden biridir bu saç rengi. Esmer kadınların kullanmaması gereken bir renk olmakla birlikte her beyaz tenli kadına da yakışmayabilir. Bu saç rengi orta yaşlarda kullanılmayan, çok genç kadınlar tarafından kullanılması önerilen sevimli bir o kadar da çekici saç renkleri arasındadır. 2019 yılında genç kızlarınız için tercih edebileceğiniz tatlı saç renklerinden biridir.

Sponsorlu Reklam

3-Soğuk Sarı Saç Rengi

Küllü görünümlü sarı saçlarınız ile mükemmel havalı görünebilirsiniz. Beyaz tenli kadınlara çok yakışan bu saç rengini tercih ederken saçlarınızın sağlıklı olması gerektiğini bilmeniz gerekiyor. Küllü sarı saç renginin ortaya çıkabilmesi için öncelikle saçlarınızın bir kaç ton oryel veya herhangi bir açıcı madde ile açılması gerekiyor. Bu açma işleminden sonra saçlarınızı boyayıp son haline getirebilirsiniz. Küllü sarı saç rengini kullanmak istiyorsanız saçlarınızı evde boyamayı denemeyin. Birkaç aşamadan oluşan açma ve boyama işlemlerini evde mükemmel bir şekilde yapamayacağınızdan dolayı mutlaka güvendiğiniz bir kuaförden yardım almanız gerekiyor.

4-Bal Köpüğü Saç Rengi

Saçlarınızı sarı saç renginin en koyu tonlarından biri olan bal köpüğü saç rengi ile boyayabilir, senenin en trend saç renklerinden biri ile çok havalı görünebilirsiniz. Kahverengi saçlarınıza uygulayacağınız bal köpüğü boya sonucunda ortaya resimdeki gibi bir saç rengi çıkacaktır. Sıcak mı sıcak bir o kadar da çekici bu saç rengini kullanırken her aynaya baktığınızda kendinize aşık olabilirsiniz. Özellikle esmerler için çok uygun olan bu saç rengini doğal bir makyaj ile buluşturup, pastel bir ruj ile tamamlayarak harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Evde yapmak isterseniz eğer Nevacolor 8.32 Bal Köpüğü saç boyasından iki kutu kullanarak bu saç rengini elde edebilirsiniz.

5-Çikolata Kahve Saç Rengi

Sponsorlu Reklam

Saçlarınızı çok yıpratmadan saç renginizi değiştirmek istiyorsanız bu saç rengi ile herhangi bir açma işlemine gerek kalmadan, saçlarınız yıpranmadan saç renginizi değiştirebilirsiniz. Koyu rengi sayesinde açık tenli kadınların yüz hatlarının daha belirgin görünmesini sağlar. Sadece göz makyajı yaparak, sadece bir eyeliner çekerek kullanabileceğiniz ve çok seveceğiniz çikolata kahve saçlarınız ile göz doldurabilirsiniz. Koyu renk seç sevenler için 2019-2020 sezonunu en çok tercih edilen ve en çok beğenilen saç renklerinden biri olan çikolata kahve saç rengi saçlarınızın daha yoğun ve hacimli görünmesini de sağlayacak. Tüm cilt tonları için uygun olan bu saç rengini özellikle açık tonlu kadınlar tercih ettiklerinde aşırı çekici olabilirler. Bu saç rengini evde denemek istiyorsanız Palette Deluxe 3-65 çikolata kahve saç boyasından 2 kutu alabilir, saçlarınıza uygulayabilirsiniz.

6-Dore Kahve

Kahverengi saçlarınızın güneşte ışıl ışıl parladığını görmek inanılmaz olabilir. Hem koyu hem de bir o kadar parlak saç rengi olan kumral kahve saç rengi çoğu ünlü kadının da tercihi.Saçlarınız için ve yüzünüz için en uygun rengin kumral kahve olduğunu düşünüyorsanız sizin için büyük bir değişim olacak olan bu saç rengini bir an önce deneyin. Saç renginizin daha parlak ve iç açıcı görünmesi için saçlarınıza dalgalar eklemeyi unutmayın. Evde Saçlarınızı boyamayı düşünüyorsanız bu saç rengini elde etmek için Palette Deluxe 6.-65 Dore Kahve saç boyasını kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

7-Açık Küllü Kumral

Sıcak havalarda buzlar kraliçesi gibi havalı görünmek için tercih edeceğiniz renklerden biri de açık küllü kumral saç rengidir. Sarı saç renginin küllü ve çok açık olması ile oluşturulan bu saç rengi platin sarı ve daha bir çok sarı saç rengini geçmiş, daha popüler hale gelmiş durumda. Palette Delux 9-1 Küllü Sarı saç boyasını kullanarak bu saç rengini elde edebilirsiniz. Çok aşamalı bir işlem olduğundan dolayı kuaför tarafından boyanması sizin için daha sağlıklı olabilir.

8-Altın Sarısı Saç Rengi

Kraliçelerin saçları gibi altın sarısı saç rengine sahip olmak istiyorsanız altın sarısı saç renginin tam zamanı. Bu senenin yıldızlar tarafından en çok tercih edilen renkleri arasında olmakla birlikte çoğu kadının yıllardır vazgeçilmez renklerindendir altın sarısı. Bu saç rengini elde etmek için koyu renk saçlarınıza tabii ki açma işlemi uygulanmalı. Bu işlemi yetenekli bir kuaför tarafından yaptırmanızı tavsiye etmekle beraber yine de evde altın sarısı saç rengini elde etmek isteyenler için hangi boyayı kullanmanız gerektiğini de söyleyelim. Loreal Paris Zengin Sıcak Sarı 8.34 saç boyası ile bu mükemmel saç rengini elde edebilirsiniz.

9-Tarçın Rengi

Genç kızların vazgeçilmezi, mükemmel bir turuncu tonu ile karşınızdayız. Ünlü oyuncu Elçin Sangu saçı olarak hayatımıza hızla giriş yapan bu saç rengi sadece ülkemizde değil yurt dışında da çok popüler. Özellikle Game Of Thrones dizisini takip edenler ve Starkların büyük kızı Sansa nın saçına hayran olanlar için mükemmel bir saç rengi. Sıcak ve çekici bu saç rengini beyaz tenli ve buğday tenli kadınlar tarafından tercih edilmeli. Esmerler için çok uygun olmayan tarçın saç renginin doğal bir görünüm vermesi için, doğuştan tarçın renkli saç ile doğduğunuzu herkese iddia edebilmeniz için kaşlarınızı da tarçın rengi boya ile boyamanız gerekiyor. Pastel tonlarda rujlar ve tarçın saç rengi ile mükemmel görünmek istiyorsanız ne duruyorsunuz haydi kuaföre. Evde tarçın saç rengini elde etmek istiyorsanız Palette Doğal Renkler 8-77 saç boyasından iki üç kutu kullanabilirsiniz.

10-Bakır Saç Rengi

Esmer, buğday tenli, beyaz tenli hatta siyahi kadınlara bile yakışan mükemmel bakır saç rengi bu senenin en moda saç renklerinin arasında ilk sırada yer alıyor. Sıcak renk sevenler için, parlamayı sevenler için, ışıl ışıl görünmeyi sevenler için çok uygun olan bu saç rengini tercih ettikten sonra çok koyu kaş rengine sahipseniz kaşlarınızın da rengini kırmanız gerekiyor. Mükemmel bakır saç rengini elde etmek için Palette Delux 7-77 Yoğun Bakır saç boyasını kullanabilirsiniz.

11-Rose Gold Saç Rengi

Saçlarınızın tek düze renginden sıkıldıysanız ve diğer kadınlardan farklı olmak, dikkat çekici olmak istiyorsanız kesinlikle tercih etmeniz gereken saç rengi bu.

12-Mor Saç Rengi

Senenin en moda renklerinden biri mor olamaz diyorsanız yanılıyorsunuz. Bu saç renginin büyük şehirlerde ne kadar çok tercih edildiğini ve dünya çapında bir çok ünlü kadının mor saçlara sahip olduğunu bilmiyorsunuz demektir. Bu saç rengini elde etmek için fotoğrafı kaydedip kuaförünüzden isteyin.

13-Kahve Saç Rengi

Her dönem olduğu gibi bu dönem de en popüler saç rengi kahve. Bazı kadınlar tarafından tek düze ve sade bulunsa bile yüzünüzün güzelliğini ortaya çıkaracak en güzel saç renklerinden biridir kahve. Sadece bununla kalmıyor bu öyle bir renk ki her türden cilt tipine, her türden saça ve her türden tene uygun olan, yakışan bir saç rengidir kahve saç rengi.

14-Kızıl Saç Rengi

Çekici ve parlak saçlar sevenler için her daim moda olan renklerden bir diğeri de kızıl. Özellikle beyaz tenli kadınların kızıl saçlar ile mükemmel görünmeme ihtimali yok. Baş döndürücü saçlara sahip olmak ve tüm dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız kızıl saç rengi tam olarak sizin için oluşturulmuş.

15-Platin Sarısı

Yaz aylarında soğuk renkler arayanlar için ideal bir renktir platin sarısı. Tercihinize göre küllü platin de kullanabilir, çevrenizdeki herkesi sıcak yaz günlerinde saçlarınız ile serinletebilirsiniz.

16-Karamel Ombre

Bu senenin en çok kullanılan saç stilleri kuşkusuz ombrelerdir. Bu sene ombre yapmayan kalmadı desek yalan olmaz. Ombre yaptırmak isteyen koyu renk saçlara sahip kadınların da ilk tercihi karamel ombreler oldu.

17-Küllü Sarı Ombre

Saçlarınıza dipten uca kadar boya yapmak istemiyor, sürekli kuaföre dip boyası için gidip gelmek istemiyorsanız küllü sarı ombreyi saçlarınızın dibe yakın orta kısımlarına uygulatabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat