Sponsorlu Reklam

En Trend Abiye Saç Modelleri 2020

Sponsorlu Reklam

En sevdiğiniz arkadaşınızın düğünü yaklaşıyor mu ve düğüne bu kadar az bir süre varken siz hala nasıl bir saç yaptıracağınıza karar veremediniz mi? Panik yapmanıza hiç gerek yok. Özel günlerinizde en özel abiye elbiselerinizin üzerine yaptıracağınız en güzel abiye saç modellerini sizler için bir araya getirdik. İster kısa saçlar için isterseniz de uzun saçlar için bir çok model bu yazı içerisinde mevcut. Hangi türden elbise giyerseniz giyin isterseniz kısa elbiseler ile isterseniz balık model uzun abiye elbiseler üzerine yaptırabileceğiniz en şık saç modellerinden favorilerinizi belirleyin. Favori saç modelinizi kaydedip kuaförün yüzden ısrarla isteyiniz. Göz alıcı görünmek için yaptırabileceğiniz abiye saç modellerinin içerisinde Örgülü abiye saç modelleri doğal görünümlü abiye saç modelleri balık model abiye üzerine kullanabileceğiniz balık abiye saç modelleri topuz abiye saç modelleri ve daha bir çok abiye saç modelini bir arada bulabilirsiniz. Şimdi gelin bu saçlara birlikte göz atalım:

1-Topuz Örgülü Saç Modeli

Sponsorlu Reklam

Tek başınıza evde yapamayacağınız modellerin başında gelen yüksek topuz örgü saç modeline bayılacaksınız. Tabii bu saç modelini uygulayabilmek için kuaförünüzde biraz vakit geçirmeniz gerekebilir. Kısıtlı bir süreniz yoksa ve yetenekli bir kuaföre sahipseniz kesinlikle bu saç modeli favori saç modeliniz olabilir. Topuzun sadeliğinden kaçınan kadınlar için ek olarak başının arka kısmından topuzun etrafına dolanan örgü mevcut. Bu havalı ve şık saç modelini kullanmak isterseniz balık abiyeler veya dar kısa abiye elbiseler tercih edebilirsiniz. Kombinizi yaparken uzun küpeler kullanmayı sakın unutmayın.

2-Abiye Saç Modelleri Maşa

Kurdele görünümü veren bu mükemmel saç modelini elde etmek sandığınızdan daha kolay. Uzun saçlara sahipseniz ve toplu saçlardan çok hoşlanmıyorsanız bu saç modeli ile gecenin yıldızı olabilirsiniz. En özel günlerde kullanabileceğiniz bu saç modelini arkadaşınızın düğününde veya kendi nişanınızda kullanabilirsiniz. Tercihe göre birkaç ufak aksesuarlar ekleyerek bu saç modelini daha da zenginleştirebilirsiniz. Bu salaş ve havalı saç modelini tercih ederken özellikle şifon abiye elbiseler giyebilirsiniz. Yaz düğünleri ve sahil konsepti için en uygun olan helen görünümü size sağlayacaktır.

Sponsorlu Reklam

3-Balık Abiye Saç Modelleri

Özenle seçtiğiniz göz alıcı ve parlak balık abiyelerinizin üzerine yaptırabileceğiniz en güzel saç modellerinden biridir gevşek örgülü salaş topuz. Bu saç modeli ile aradığınız ihtişamı ve çekiciliği elde edebilirsiniz. Tüm gece boyunca gözlerin sizin üzerinizde olmasını istiyorsanız kesinlikle balık abiyelerinizin üzerine resimdeki gibi gevşek ve salaş topuzu tercih edebilirsiniz. 2019’un en trend abiye saç modellerinin arasında olan salaş topuz saç modelini tercih ederken örgüler kullanmanız sizin yararınıza olacaktır. Tercihinize bağlı olarak resimdeki gibi saçlarınızın ön kısmından birkaç parça saç bırakabilir ve bu sayede görünümünüzü daha da zenginleştirebilirsiniz.

4-Abiye Saç Aksesuarları

Abiye elbiselerinize mükemmel uyum sağlayan aksesuarları abiye topuz saç modelinizde kullanabilirsiniz. Elbiselerinizle aynı renkte olan çiçekleri başınızın arka kısmındaki topuzunuza yerleştirerek görünümünüzü zenginleştirebilirsiniz. Sahil konseptli düğünlerde havuzbaşı düğünlerde ve doğum günü partilerinide de kullanabileceğiniz bu saç modeli İle çok sevimli görünebilirsiniz. Genç kızlar için mevzuniyet balolarında da kullanılabilecek bu saç modelini tercih ederken on yaş daha gençleşebileceğinizi bilmeniz gerekiyor. Göz alıcı bir çekiciliğe sahip olmak isterseniz bu çiçekler bir miktar yetersiz kalabilir. Kısa ve uçuş uçuş elbiseler ile kullanabileceğiniz bu saç modelini sevdiyseniz eğer favori saç modeliniz olarak belirleyebilirsiniz.

5-Doğal Görünümlü Abiye Saç Modelleri

Sponsorlu Reklam

Sade abiye elbiselerinizin üzerine yaptırabileceğiniz bu saç modelini çok beğeni bilirsiniz. Çok zaman harcamanıza gerek kalmayacak çok emekli olmayan ama muhteşem bir görünüme sahip bu saç modeli kesinlikle favori saç modeliniz olabilir. Beyaz elbiselerinizin üzerine tercih edebileceğiniz, uçuş uçuş elbiseler ile kullanabileceğiniz, mükemmel ombrelerinizi ortaya çıkaracak sofistike bir görünüme sahip olan gevşek Örgülü saç modelini her türlü davette ve özel günlerde kullanabilirsiniz. Erkek arkadaşınız ile birinci yıl dönümü kutlamanızda beyaz sade bir elbiseyle kombin edebileceğiniz bu mükemmel saç modeliyle başdöndürücü olabilirsiniz.

6-Yana Atılmış Abiye Saç Modeli

Her genç kıza yakışan bu saç modelini çeşitli aksesuarlar ile zenginleştirebilir mezuniyet törenlerinizde abiye elbiselerinizin üzerinde kullanabilirsiniz. Uzun küpeler ve renkli taşlar ile süsleyebileceğiniz yana atılmış abiye saç modelini kısa ve düz abiyeleriniz de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yüzünüzün güzelliğini ortaya çıkarmak için kullandığınız bu yana atılmış saç modeli ile mükemmel bir görünüm elde edebilirsiniz. Sizin için standart olan bir saç modeli ise saçlarınızın 100 kısımlarına değişik aksesuarlar ekleyebilir örgüler kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

7-Abiye Topuz Saç Modelleri

En özel günlerinizde klasik bir topuzdan yanaysanız sizin için çok güzel bir fikrimiz var. Yukarıdan topuzların senesinin dolduğu, enseden ve başının arka alt kısmından yapılan topuzların daha popüler olduğu 2019 senesinde Kullanabileceğiniz en modern topuz saç modeli ile karşınızdayız. Krapeler ile hacimlendirilmiş arka alt kısmı kıvrılmış ve aksesuarlar ile zenginleştirilmiş bu topuz saç modelini çok seveceksiniz. Her türlü elbiseyle kullanabileceğiniz özellikle balık abiyeler ile daha iyi kombine edebileceğiniz bu saç modelini sadece arkadaşlarınızın özel günlerinde değil kendi nişanınız da hatta düğününüzde bile kullanabilirsiniz. Partinin veya kutlamanın konseptine uygun olarak klasik görünümünüzü biraz daha renklendirmek için yandan aksesuarlar kullanabilirsiniz. Tercihinize göre bu modelini yaptığınızda saçlarınızın ön kısmından birkaç tutam yüzünüze salabilirsiniz. Bu şekilde hem daha sevimli görünecek hem de geniş olan alnınızı daraltabileceksiniz.

8-At Kuyruğu Abiye Saç Modelleri

Abiye saçlarınızın üzerine yapabileceğiniz en sade modellerden biridir at kuyruğu. Kimileri için çok sade olabilir ama kimileri içinde kesinlikle vazgeçilmezdir. Çok emekli olmayan çok vakit harcanmayan bu saç modeli sizler için de sade ve düz görünüyorsa örgüler ile zenginleştirebilirsiniz. Dar abiyelerinizi kısa ve düz abiyelerinizi yüksek at kuyruğu saç modeli ile kombinleyebilir, gecenin en şık kadını siz olabilirsiniz. Bu saç modeline uygun olarak doğal bir makyaj, uzun kirpikler ve nude bir ruj tercih edebilirsiniz. Görünümünüzü zenginleştirmek için uzun gümüş rengi küpeler veya uzun gold küpeler tercih edebilirsiniz.

9-Yarı Toplu Abiye Saç Modeli

Tüm gece boyunca bir prenses edasıyla göz kamaştırmak istiyorsanız bu saç modeli tercih edebilirsiniz. Saçların üst kısımdan krepler verilerek toplandığı alt kısımlarını ise maşalanarak salındığı bu saç modelini kabarık ve ihtişamlı abiyeleriniz ile kullanabilirsiniz. Nişan gecenizde, söz gününüzde hatta düğününüzde bile kullanabileceğiniz bu saç modelini en yakın arkadaşlarınızın özel günlerinde de tercih edebilirsiniz. Ortamın konseptine bağlı olarak bu abartılı görünümü daha da abartabilir saçlarınıza taç şeklinde aksesuarlar yerleştirebilirsiniz.

10-Örgülü Uzun Saç Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat