Sponsorlu Reklam

Erkek Bileklik Modellerinde Son Moda Tasarımlar

Sponsorlu Reklam

Erkekler için çok fazla aksesuar yok. İlgilenmesi ve kullanması gerekenler erkek saatleri, erkek bileklikleri, erkek yüzükleri, kolyeler ve bazı model bilezikler. Aşırı bir şey yok bu parçaları takan veya kullanan ekstra bakımlı ve farklı olmayı başarıyor. Zaten saat ve yüzük dışında çok fazla aksesuar kullanan erkek yok.

Eğer sizde erkek bileklikler kullanmak istiyorsanız çok çeşitli seçenekler var. Deri, altın, gümüş gibi birçok değişik malzemede ve değişik fiyatta ürünler mevcut. Daha sade modellerde var daha karmaşık bileklerde var. 10 liraya bulabileceğiniz gibi 1000 liraya bileklikler var. Bu seçim tamamen size kalıyor.

Sponsorlu Reklam

Tabi ki seçim yaparken düşünmeniz gereken ilk şey sizin tarzınızı yansıtıyor mu olacaktır. Diğer eşyalarınızın rengine modeline aldığınız bilekliğin yakışması çok önemlidir. Bizde sizin seçiminizi kolaylaştıracak 24 farklı erkek bileklik modeli hazırladık.

İlginizi Çekebilir : En Karizmatik 3 Numara Erkek Saç Modelleri

Örgülü Deri Bileklik

Genellikle el yapımı olan bu bileklik erkeksi görünmek isteyenler için önerebileceğim bir modeldir. Ayrıca bunlar organik yapıdadır ve bileklerinize ve derinize hiçbir zarar vermez. 3mm deri üzerine bitkisel boyalarla renklendirme işlemi yapılır. Daha sonra değişik ren kombinasyonları ile örgü yapılır ve satışa hazır hale gelir.

Sponsorlu Reklam

Çapa Tokalı Deri Bileklik

Bileklik seçerken bazen rengine örgüsüne değil de tokasına kanabilirsiniz. Farklı şekillerde parlak hafif metalde yapılmış tokalar hem kolunuzu yormayacaktır hem de gösterişli bir aksesuar olacaktır. Çapa şeklindeki bu bileklik 3 ince deri birleştirilmiş ve ayarlanabilir özellik eklenmiş. Çok havalı ve dikkat çekici görüntüsü olduğunu görebilirsiniz.

Örgülü – Boncuklu Deri Bileklik

Gerçekten işçiliği göz ardı etmeyin. İşte işçiliği mükemmel sade ve erkeksi bir görüntüsü olan kahverengi örgülü deri bir bileklik… Uçlarındaki boncuklar hem farklı bir tarz yaratmış hem de bilekliğin ilerleyen dönemlerinde örgüsünün dağılmasını önlüyor. Kullanışlı ucuz ve erkeksi…

Sponsorlu Reklam

Gümüş İşlemeli Bileklik

Gümüş yüzük ve kolyelerde de sıkça tercih edilen bir metal. Ayrıca mükemmel bir işleme ile bileklerinizi süsleyecek hale getirilmiş. Bu işlemeler el yapımı değil bir makine ürünüdür. Fakat ona rağmen çok gösterişli. Ayrıca makine işlemesi olması bütçenizi fazla yormaması demektir. Daha ağır gösterişli ve uzun süre kullanabileceğiniz bir model.

Metal Zincir Bileklik

Bu erkek bilekliği üreten firmanın asıl amacı sizde ustalığı ön plana çıkarma hedefidir. Macera ve aksiyon seven insanları yansıtan bu model %100 el yapımıdır ve ilerde kopma kararma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Sabit bağlantılı veya aşamalı bağlantılı olan modelleri seçebilirsiniz ama bağlantılarda oksitlenmeler olursa çabuk kopacaktır. Bu modelde oksitlenmeler bilekliği zayıflatmaz.

Sponsorlu Reklam

Erkek Bileklik Çelik

Çelik erkek bileklik modellerinin vazgeçilmezi tabiki işlemelerdir. Bu modelde runik alfabe işlemeleri ile daha cool görünmeniz kaçınılmaz. Ayrıca çelik içine alaşım yapılmıştır. Alüminyum, bakır, pirinç ve gümüş kullanılmış. Runik alfabe ne derseniz eğer; İskandinav tarafında kullanılan bir diyebilirim.

Ayarlanabilir Arkadaşlık Bilekliği

Basit iplik örgüsü ama üzerinde bir yıldız ve yıldız üzerinde bir imza mevcut. Bu imza özel arkadaşlık imzanız olarak işleniyor. Hem size hem arkadaşınıza özel hazırlanıyor. Basit ama çok kullanışlı ve manevi değeri yüksek bir bileklik olacaktır.

Klasik Deri Bileklik

İstediğiniz tek şey basit ve uygun fiyatlı bir bileklik ise bu tam size göre. Çok fazla renk ve değişik çeşidi olan bu bileklik üzerinde genelde sadece bağlantı tokası ve bir adet marka baskısı oluyor.

Denizci Bilekliği

Daha yukarıda çapa tokalı bir bileklik daha sunmuştuk sizlere. Bu daha farklı ve eğlenceli bir model. Ayrıca diğerine göre daha uygun olması seçilme ihtimalini arttırıyor. Renkli ipliklerin örülmesi ve ayarlanabilir çapa tokası ile çok şık.

Ahşap – Deri ve İp Kombini Erkek Bileklik

Bileğinizde neden bir tane bileklik olsun ki? Daha çok fazla yer var. Seçim yapamayanlar için ahşap bir bileklik, deri ve güçlü ip bir bilekliği kombin yapabilirsiniz. Hem farklılığın simgesi olun hemde daha fazla dikkat çekin.

Kafatası Boncuk Bileklik

Listemize aldığımız bu bileklik tam sert adamların bilekliği olacaktır. Hem modern takılıyorum ama ağırım, sertim diyorsan kafatası temalı boncuk bileklik.

Roma Bilekliği

El yapımı olan Roma tasarımı olan bu bir bileklikten daha fazlası; Aynı zamanda bir çeşit terapi bilekliğidir. Bilekliğin 2 tarafına monte edilmiş güçlü mıknatısları bulunur. Bu bileklik tasarımı eski roma ve yunan gladyatörleri tarafından güç ve güven için kullanılan kelepçelerden esinlenilmiş.

İnce Zincir Bileklik

Aslında bu tasarım rüstik bir Fas havası yansıtıyor. Zaten tasarımcısı da bu Fas havasını yansıtmak için tasarlamış. Ama aslında bu bir mücevher taşırdı. Erkekler için bir bileklik haline dönüşmüş.

Zıpkın Bileklik

Bu tasarım savaşa giden askerlerin evlerini hatırlamak amaçlı bileklerine taktıkları çamaşır iplerinden esinlenmiş. Daha modern ve güçlü bir hale getirilmiş. Tasarımda spor deri ve süet kullanılmış. Bronz kanca tokası ile bağlantı her bileğe uyar.

Boncuklu Gümüş Bileklik

Gümüş bir zincir mavi boncuklarla sarılmış ve ortaya muhteşem bir deniz havasını hatırlatan bir bileklik ortaya çıkmış. Çok fazla güçlü görünmese de dikkatli olanlar için yaz aylarında çok da sık kullanılabilecek bir bileklik. Farklı renk seçenekleri de olacaktır elbet. Ama önemli olan içindeki gümüş zincirin orijinal olmasıdır. Bilekliği alırken bu konuda dikkatli olmanızı öneririm.

Yüzüklü Kanca Deri Bileklik

Deri adeta bir iplik örer gibi örülmüş ve zarif bir hale getirilmiş. Başına eskitme bir yüzüklü kanca takılarak modern bir hava bürünmüş. Fakat genelde bunların fiyatı malzeme ve modeline bakılırsa biraz daha pahalı olabiliyor. Çünkü çok tercih edilen bir model…

Dokuma Deri Bileklik

Farklı Renkler

Farklı renklere sahip çok fazla bileklik gösteremedik sizlere. Bu sağlam bileklik genelde lise çağlarında kullanılsa da son zamanlarda her yaşa uygun bir hale geldi. Ayrıca diğer kıyafetlerinize uyacak renkler kullanılmış. Kırmızı rengin çok fazla kullanılmaması bu yönden iyi…

Çok Telli Bileklik

Titanyum Gümüş Bileklik

Tek Sarmal Rustik Bileklik

Halat Bileklik

Altın Carpediem Bileklik

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat