Sponsorlu Reklam

Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri 2019-2020

Sponsorlu Reklam

Erkek çocuk saç kesim modelleri bulunduğumuz senede çok çeşitliydi. 2019 yılının en popüler saç kesim modellerini ve gelecek senenin modern erkek çocuk saç modellerini bir araya getirdiğimiz makalemizi dikkatle inceleyin. Yürüyen ve kendini ifade etmeye yeni yeni başlayan her çocuğun kendine özgü bir tarzı vardı. Küçücük çocukların bile bireyselliği ve öz güvenleri fiziksel olarak dış görünüşüne odaklıdır. Çocuğunuzun öz güvenini arttırmak, gelişimi için etkinlikler yaparken daha iyi hissetmesini ve daha kolay hareket etmesini sağlamak amacıyla en tarz şekilde saçlarını kestiririz. Az bakım isteyen, kullanışlı ve çocuğunuzun seveceği tarzda modern görünümlü erkek çocukları için saç modellerini inceleyin. Favori saç modellerinizi yorumlar bölümünden bizimle paylaşın.

İlginizi Çekebilir: https://drkadinca.com/sac/erkek-cocuklari-icin-2019-un-en-havali-sac-modelleri/

Sponsorlu Reklam

Erkek Çocuk Saç Modelleri

1-Asker Traşı

Asker traşı geçmişten günümüze kadar güncelliğini yitirmemiş popüler saç modelleri arasında yer alıyor. Çocuğunuz için kullanışlı ve bir o kadar da bakımlı görünen bu saç modelinde saçın alt kısımları kesiliyor, üst kısımları ise orta uzunlukta bırakılıyor. Bu şekilde saçları az olan çocuğunuzun saçları oldukça çok ve hacimli görünüyor. Çocuğunuz okula giderken veya arkadaşları ile oynamaya giderken ekstra bakım gerektirmiyor. Banyodan çıktıktan sonra kurutmanız yeterli. Her yaş grubu için uyumlu olan bu mükemmel saç modelini orta okula giden çocuklarınız için de kullanabilirsiniz.

2-Bağımsız Kesim

Sponsorlu Reklam

Saçın bir bölümünün kesildiği, bir başka bölümünün ise olduğu gibi bırakıldığı bu saç modeli çocuğunuzun tarzını yansıtabilir. Düz saçlar için de kıvırcık saçlar için de uyumlu olan bu saç kesim modelini her saç tipinden insanlar ve çocuklar kullanabilir. Çocuğunuzu stil sahibi yaparak diğer çocuklardan ayırmak istiyorsanız bu saç modelini tercih edebilir, tüm ebeveynlerin ağzını açıkta bırakabilirsiniz.

3-Kalkık Saç

Yürümeye başlayan çocuğunuz için saç modeli mi arıyorsunuz? İlgi odağı olmasını sağlayacak olan bu saç modeli ile çocuğunuza birey olduğunu hatırlatabilirsiniz. Çocuğunuzun da kendi tarzı olduğunu unutmaması için ideal olan bu saç modeli yetişkinleri bile gölgede bırakacak cinsten. Saçın üst ve orta kısmının uzun bırakıldığı, kenarlarının kesildiği bu modeli resimdeki gibi kalkık kullanabilirsiniz. Tercihinize göre farklı şekiller verebilirsiniz. Üst kısımdaki bir tutam saçı geriye tarayabilir bu şekilde çocuğunuza olgun bir görünüm kazandırabilirsiniz.

4-Kıvırcık Saç

Kıvırcık saçlı çocuğunuz varsa bu saç modeli kesinlikle favori saç modelleriniz arasında olmalı. Çocuğunuzun içindeki özgür ruhu yansıtmak için doğal buklelerinden yardım almak gerekebilir. Kişiliğine ve hayatına renk katacak olan kıvırcık saç modeli ile çocuğun enerjisini yükseltebilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

5-Kısa Saç

Yeni yeni yürümeye başlayan, çok hareketli çocuklar için ideal olan kısa saç modelinin stillendirmesi kolaydır. Bakımı da kolay olan bu saç modeli ile çocuğunuzun saçlarına ekstra vakit harcamanıza gerek yok. Kullanışlı olan bu saç modeli ile çocuğun saçları gözlerine kaçmayacak ve göz sağlığı açısından bu tarz problemler yaşanmayacak.

6-Kahküllü Saç

Sponsorlu Reklam

Kahküllü saçlar evde tek başına filmi ile hayatımıza girdi ve çıkmak bilmiyor. Kız çocukları için de erkek çocukları için de çok popüler olan, sevimli mi sevimli bu saç modeli çocuklarınıza çok yakışacak. Kaşın üst kısmı hizasından başlayan saçlar sayesinde çocuğunuzun saçları gözlerine girmeyecek bu şekilde çocuğunuz odaklanma problemi yaşamayacaktır.

7-Topuz Saç

Sadece bu saç modelini yapmak için bile çocuk yapan insanlar var. Sevimli mi sevimli topuz saç modelini yapabilmeniz için çocuğunuzun saçına iyi bakmalı ve uzatmalısınız. Uzun saçları nereye koyacağınızı bilemiyor, kestirmek de istemiyorsanız bu saç modelini kullanabilirsiniz. Belirli bir yaş aralığı olmayan bu saç modelini küçük bebeklerinizde veya kreş yaşındaki çocuklarınızda kullanabilirsiniz.

8-Mohawk Saç

Şekildeki saç yediden yetmişe tüm erkeklerin gözdesi. Çocuğunuz isten 20 yaşında olsun, isterse de 4 yaşında olsun şekildeki saç modeli her zaman hayalindeki saç modelidir. Uzun saçlardan hoşlanmıyorsanız ve bakım yapmak için yeterli vaktiniz yok ise kısa saçları bu şekilde kestirerek tarz oluşturabilirsiniz. Evde kolayca ve pratik bir şekilde yapacağınız bu saç modeli ile çocuğunuz kendini çok iyi hissedecek, küçük yaşında sosyalleşmeye başlayacaktır.

9-Doğal Dalgalı Saç

Dalgalı saçları şekillendirmek bazen sizin için zor olabilir. İşinizi kolaylaştırmak için dalgalı saçları sık sık kestirmeniz gerekir. Düz saçlara göre daha fazla bakım gerektiren ve çok çabuk dolaşan bu dalgalı saçları mümkün olduğunca kısa tutmanızda fayda var.

10-Havalı Saç

Dikkat çekici ve göz alıcı saç kesim modellerinden biri ile karşınızdayız. Alt kısımları kesilmiş olan, üst kısımları uzun bırakılan havaya kaldırılmış saç modelini çocuğunuz çok sevecek. Arada sırada saç şekillendirici kullanarak havaya kaldıracağınız saçları kimi zaman griye tarayıp klasik görüntü oluşturabilir, kimi zaman da yana tarayıp modern bir görünüm oluşturabilirsiniz.

11-Yetişkin Saç

Babalar için kendi tarzını çocuklarında görmek çok önemlidir. Kendi saç modelinizin bire bir aynısını çocuklarınıza da uygulayabilir sevimli mi sevimli görüntüler ortaya çıkarabilirsiniz. Çocuğunuzun ilk vesikalık fotoğrafını çektirirken kullanabileceğiniz bu saç modeli ile biraz masumiyet, biraz ciddiyet bol bol da kahkaha ortaya koyabilirsiniz.

12-Yana Taranmış Saç

Düz saçlar için uygun olan bu saç modelini yeni yürümeye başlayan çocuklarınızda kullanabilirsiniz. İnce dişleri olan bir tarak ile çocuğun olanca saçını yan tarafa ayıptır saç şekillendirici sürebilirsiniz. İnce ve doğal düz saçlı çocuklarda çok kullanılan bu saç modelini kalın saçları olan çocuklarda kullanmanız durumunda sabitleyici bile işe yaramayabilir, saçları çok kısa sürede dağılabilir.

13-Dikenli Saç

Kalın saçlı çocuklarda kullanılan bir saç modeli ile karşınızdayız. İnce saçlı çocukların saçları hep düşmeye meyilli olduğundan kalkık saç modelleri çok tercih edilmiyor. Hareketli çocuğunuz var ise bu saç modeli tam zıpır çocuklar için tasarlanmış. Saçların jöle ile havaya dikildiği bu enerjik saç modeli ile çocuğunuz olduğundan da hareketli olabilir bizden söylemesi!

14-Belirgin Ayrık Saç

Tıraş makinesi yardımı ile saçın yana ayrıldığı bu saç modeli çocuklarınız için oldukça kullanışlı ve havalı olan saç modelleri arasındadır.

15-Katlı Saç

Orta uzunluktaki katlı saçlar küçük çocuklarınız için mükemmel bir tercih olabilir. Çocuğunuz için masum ve sevimli olan bu saç modeli katmanlı olduğundan dolayı çok hareketli görünüyor. Çocuğunuzun sosyal ilişkilerinin düzelmesi, enerjik olması fiziksel özelliklerine de bağlı olduğundan bu saç modelini mutlaka deneyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat