Sponsorlu Reklam

Erkek Çocukları İçin 2019 ‘un En Havalı Saç Modelleri

Sponsorlu Reklam

Son zamanlarda erkek çocukları için pek çok saç modeli karşımıza çıkıyor. Fakat kuaföre gittiğimizde hep aynı tip, hep aynı modeller tercih ediliyor. Erkek çocuğunuz için havalı, modern ve yaratıcı modeller tercih edebilir, çocuğun özgüveninin oluşmasını sağlayabilirsiniz. Çocuğunuzun kendine özgü olan, uzun süre kullanabileceği saç stilini oluştururken bu yazımızdan biraz yardım alabilirsiniz. Erkek çocuk saç kesim modelleri ile favorilerinizi belirleyin, telefonunuza kaydedip kuaförünüzden isteyiniz. Peki sizin favoriniz hangisi?

Sponsorlu Reklam

Erkek Çocuk Saç Modelleri 2019

1-Önden Kalkık Saç Modeli

Hiçbir saç ürünü kullanmadan sadece saç kesimi sayesinde çocuklarınızın saçlarını şekillendirebilirsiniz. Çok çaba sarf etmenize gerek kalmayacak, zahmetsiz ve kolay modellerden biridir. Çocuğunuzda kesinlikle çok havalı ve çok şeker görünüm oluşturacak önden kalkık saç modelini kuaförünüzden isteyiniz.

2-Kısa Kenarlı Saç Kesimi

Sponsorlu Reklam

Üst kısmı uzun bırakılmış saçlar tüm erkekler tarafından çok tercih ediliyor. Çocuğunuzun en sevdiği futbolcuların da tercih ettiği bu modeller erkeklere modern bir hava katıyor. Kısa kenarlı, uzun diken görünümü verilmiş saçlar ile siz de çocuğunuza havalı bir stil oluşturabilirsiniz. Saç kesimini istemeyen küçük oğlunuzun bile bu model sayesinde kuaföre koşarak gitmesini sağlayabilirsiniz.

3-Yana Taranmış Saç

Taranmış saçlar yetişkinler için mazide kalsa da çocuklar için hala mükemmel tercihlerden biri. Çok yönlü olan bu güzel saç modeli ile çocuğunuza sevimli bir stil oluşturabilirsiniz. Tüm arkadaşlarınını kıskanacağı bu saç modeli sayesinde çocuğunuzun gelişim sırasında ihtiyacı olan öz güvenini yerine getirebilirsiniz. Kalın ve düz saçlarda hiç bir ürün kullanılmadan şekillendirebileceğiniz bu rahat modeli ince tellilerde ufak çaplı ürünler, jeller kullanarak modeli oluşturabilirsiniz.

3-Kıvırcık Havalı Saç

Çocuğunuz için inanılmaz sevimli ve inanılmaz havalı bir saç modeli ile karşınızdayız. Konik şekilde kesilmiş saçlar ve üst kısımdaki kıvırcık sevimli bukleler ile çocuğunuza çok yönlü bir saç modeli oluşturabilirsiniz. Zahmetsizce şekillendirebileceğiniz bu saç modeli için herhangi bir ürün kullanmanıza da gerek kalmayacak. Hem çok saç istemeyen hemde sevimli mi sevimli buklelerden vazgeçemeyen ebeveynler için ideal bir model. Ortaokul veya ilkokula giden çocuğunuz var ise bu modeli kesinlikle öneriyoruz.

Sponsorlu Reklam

4-Orta Üst Kısmı Geriye Yatık Model

Orta kısmı şekilli kesilmiş olan bu harika saç modeline çocuklarınız ve çocuklarınızın arkadaşları bayılacak. Alt kısımlarının 1 numaraya verilmesi , üst kısımlarına da müdahale edilmemesi ile oluşturulan bu model ile çok modern bir görüntü elde edebilirsiniz. Ünlü futbolcuların sahada rahat etmek için kullandıkları modellerden biri olan bu model ile çocuğunuzun saçlarını sadece arkaya doğru tarayarak şekillendirebilirsiniz.

5-Orta Kısmı Dik Saç Modeli

Sponsorlu Reklam

Bu saç modeli çocuklar ve gençler arasında her daim popüler olan saç modellerinden biridir. Kısa yanlar ve orta kısımdaki dikleştirilmiş saçlar sayesinde çok havalı görünebilirsiniz. Bu saç kesimini yaptırdıktan sonra tek yapmanız gereken şey saçları jöle ile yukarı doğru kaldırmak ve başın üst orta kısmında birleştirmek. Çocuğunuz için denemeye değer saç modellerinden biridir, tavsiye ediyoruz

6-Alt Tarafı Kesilmiş Saç

Üst kısımlardaki saçları vurgulamak için alt kısımların iyice kesildiği saç modelidir. Bu saç modeli ortaokul çağındaki çocuklar için daha uygun olsa da ona şekil verebilecek, bu saça bakım yapabilecek yaşta her çocuğun kullanabileceği modellerdendir. Siz de bu modeli yaptırmak için ekran görüntüsü alıp kuaförünüze gösterebilirsiniz.

7-Kısa Dikenli Saç

Düzgün ve bakımlı dik saçlardan daha havalı bir şey yoktur herhalde. Çocuğunuzun dış görünüşünü önemli ölçüde geliştirecek olan bu havalı saç modelini çoğu yetişkinde de görmüşsünüzdür. Alt kısmındaki kesilmiş saçlar ile üst kısımlardaki orta uzunluktaki saçları yiv çizgisi ile birbirinden ayrılmıştır. İki ayrı modelmiş gibi görünen bu saçlar ile okuldaki en havalı çocuk olunabilir.

8-Dağınık Saç Modeli

Bazı çocuklar için en kolay ve en rahat saç modelleri en uygun olanıdır. Saçlarını şekillendirmeye üşenen veya gerek duymayan çocuklar için çokça kullanılıyor bu modeller. Saçların standardın dışına çıkması için kesim sırasında yanlara bir kaç çizik attırabilirsiniz. Bu şekilde saçlar hem bakımsız görünmeyecek hemde göz alıcı olacaktır.

9-Açılı Uzun Saç

Çocuğunuzun saçlarını kraliyet ailesinden prens çocuğunun saçı gibi olmasını istiyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz. Orta ve uzuna yakın saçların kullanabileceği bu model ile okuldaki en havalı çocuklara bile taş çıkarabilirsiniz. Ön kısımdaki kalkık kahküller ve açılı kesilmiş saç modelleri ile 2019 un en modern yakışıklı çocuğu olabilirsiniz.

10-Tarakla Şekil Verilmiş Saçlar

Çoğu ortama uyum sağlayan şık bir saç modeli var şuan karşınızda. Okulda, sünnet düğününde veya camide kullanılabilecek kadar her ortama uyum sağlayan bu çok yönlü modeli çok seveceksiniz. Jöle veya briyantin ile şekillendirebileceğiniz bu saç modeli ile kendi stilinizi oluşturabilirsiniz. Kullanımı da kolay olan bu modeli kuaförünüzden istemeyi unutmayın.

11-Önden Bükülmüş Saçlar

Havalı ve şık saç modeli arıyorsanız bu tam sizin çocuğunuza uygun bir model. Üst kısımları ile klasik bir görünüm ortaya koyan, alt kısımları ile de modern bir hava yaratan bu çok yönlü saç modelini çok seveceksiniz.

12-Üst Kısmı Kıvırcık Saç

Uzun saçlara tahammül edemiyor ve çocuğunuzun saçlarını kestirmek istiyorsanız, bunun yanında çocuğunuzun mükemmel sevimli kıvırcık saçlarıyla da oynamayı seviyorsanız bu saç modelini kullanabilirsiniz. Hiçbir şekilde müdahale etmeden mükemmel görünümlü saçlar elde etmek için erkek çocukların için bu modeli tercih edebilirsiniz.

13-Kaküllü Saç

Genç erkeklerin en çok tercih ettiği modellerden biridir bu saç modeli. Sadece genç erkekler için değil ortaokul, lise dengindeki çocuklar için de çok uygun olan bu modeli erkek çocuklarınızda kullanabilirsiniz. Çok çaba sarf etmeden bir çok model oluşturabileceğiniz bu saç modelini çocuklarınız çok kolayca kullanabilir. Özel günlerde veya okula giderken jöle ile saçları şekillendirebilirsiniz.

Erkek çocuklarınız için aradığınız saç stilini bu yazımızı inceleyerek bulabilirsiniz. Pek çok modelin bir arada bulunduğu bu yazıdaki favori modellerinizi belirleyip kuaförünüzden isteyebilirsiniz. Erkek çocuklarınızın gelişim çağındaki ihtiyacı olan öz güveni kazanmasını sağlayabilir, çocuğunuzun sağlıklı gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Siz de en çok beğendiğiniz saç modelini yorumlar kısmına yazabilir, favorilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat