Sponsorlu Reklam

Dövme Modelleri Erkek 2019-2020 Modası

Sponsorlu Reklam

Dövme modelleri erkekler için 2019-2020 sezonunda çok çeşitli. Çeşit çeşit dövmeler arasından senenin en popüler olan şekillerini bir araya getirdik. Erkekler için kola dövme, omuza dövme, göğüse dövme ve daha bir çok çeşitli uzuvlara yaptırabileceğiniz dövmeler ile iç dünyanızı yansıtabilirsiniz. Sizinle ilk kez görüşen biri için en iyi izlenimi bırakmak, kendinizi konuşmadan da ifade edebilmek için vücudunuza yaptıracağınız dövmeleri çok iyi seçmeniz gerekiyor. Dövmelerinizden pişman olmamak için öncelikle favori dövme modellerini toplayın. İlk defa dövme yaptıracaksanız eğer minimal dövme modelleri tercih etmeniz gerekir. Çok büyük dövmeler yaptırıp kısa süre içerisinde pişman olmamanız için bir dövme katoloğu hazırladık. Siz de favori dövme modelinizi seçin ve kaydedin.

İlginizi Çekebilir: https://drkadinca.com/genel/kadinlar-icin-mukemmel-yaratici-dovmeler/

Sponsorlu Reklam

2019 Dövme Modelleri Erkek

1-Minimal Dövme

Dövme yaptırmak için karar kıldıysanız ufaktan başlamak her zaman için daha doğru bir kara olabilir. Ufak dövmeler her zaman çok anlamlı ve çok romantik duruyor ve bu dövmeleri saklamak istediğinizde sizi zorlamıyor. Şekildeki gibi göğüs hizasına yaptıracağınız, yazı tipine ve büyüklüğüne sizin kara vereceğiniz dövme ile kendinizi çok mutlu hissedebilirsiniz. Tercihinize göre anlamlı bir söz veya sevdiğiniz kadının ismini tam kalbinizin üzerine yazdırabilirsiniz.

2-Kabile Dövmeleri

Sponsorlu Reklam

Dikkat çekici ve büyük bir dövme arıyorsanız bu dövmeyi favori listenize kaydedebilirsiniz. Gücün sembolü olan birbirine kenetlenmiş olan dövme modeli ile kendinizi aşırı öz güvenli hissedebilirsiniz. İlk izlenim için karşı tarafa korku salacak olan bu dövme modeli içinizdeki gücü açığa çıkarmak için kullanılabilir.

3-Bileğe Dövme

Bileklerinize yaptıracağınız yazılı dövmeler bu sene de her sene olduğu gibi çok moda. Hayatınızda asla vazgeçemeyeceğiniz birinin adını veya hayat mottonuzu tek bir kelime ile bileğinize işleyebilirsiniz. Bu sayede kolunuzu çevirdiğinizde hatırlamak istediğiniz şey karşınıza çıkacak. Küçük dövmelerin verdiği şıklık da tabii avantajları arasında.

4-Hayvan Dövmesi

Özgürlük, güç, sadakat ve daha bir çok anlamı içerisinde barındıran kartal dövmesi görüyorsunuz. Büyükçe bir kartalın göğsünüzde durduğunu hayal edin, mükemmel değil mi! Kuş, kaplan, aslan, fil ve daha sayamadığımız bir çok hayvanın resmini vücudunuzun belirli bölgelerine çizdirebilir, göz alıcı dövmelere sahip olabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

5-Portre Dövme

Kol kısmına yaptıracağınız bir yüz ile hatırlamak istediğiniz, size ilham olan insanları hatırlayabilir, şık ve anlamlı bir dövme sahibi olabilirsiniz. Tercihinize göre sevdiğiniz bir insanın resmi, Atatürk resmi veya saygı duyduğunuz herhangi bir sanatçının resmini kullanabilirsiniz.

6-Yazılı Dövme

Sponsorlu Reklam

Yazılı dövme modellerinde ne anlatmak istediğiniz sadece kelimenin anlamı ile değil kelimenin yazılış tarzı ile de ölçülür. Bu nedenle vücudunuzda çok uzun süre taşıyacağınız, bedeninize kazıdığınız yazının şekline ve karakterine çok dikkat etmeniz gerekiyor, özenle seçmeniz gerekiyor.

7-Kafatası Dövmesi

Kafatası dövmeler korkutucu ve fantastik tarzı nedeniyle çok tercih ediliyor. Günümüzde çok popüler olan kafatası dövmelerinin omuz kısmına yapılan şeklini görüyorsunuz resimde. Sizin de iç dünyanızı yansıtan, can alıcı ve korkutucu dövme arayışınız var ise aradığınız model kafatası dövmesi olabilir.

8-Yıldız Dövmesi

Yıldız dövmeleri kadınlar arasında çok popüler olmasına rağmen erkekler tarafından çok kullanılmıyor. Yıldız dövmelerinin çok erkeksi olmadığı yönündeki kanıyı kırmak ve yıldız dövmelerini de erkeklerin üzerinde görmek istiyoruz. Bu nedenle sizin için bir önerimiz var. Yıldız dövmelerini tek başına değil de diğer dövmeleriniz ile birlikte kullanmanız durumunda çok erkeksi bir görünüme sahip olabilirsiniz.

9-Dolar Dövmesi

Parayı seven ve paranın gücüne inandığını her fırsatta dile getiren insanlar için oluşturulmuş bir dövme modelidir dolar dövmesi. Dünya üzerindeki en büyük gücün aslında para olduğunu kanıtlar nitelikte. Ayrıca bu dövmeyi yaptırmak için çok zengin olmanıza da gerek yok.

10-Melek Dövmesi

Meleklerin gerçek olduğuna inanıyorsanız onların resimlerini kolunuza çizdirmenizde de bir sakınca görmüyorsunuz demektir. Fantastik dövmelerden hoşlanıyorsanız, ilgi çekici bu güzel melek dövmesini omuzunuza, sırtınıza veya vücudunuzun herhangi bir bölgesine yaptırabilirsiniz.

11-Müzik Aleti

Ses sanatçısı olan veya bu işle uğrasmak isteyen, içinde ukte kalan herkese önerebileceğimiz modern bir dövmedir şekildeki keman dövmesi. Siz de tercihinize göre, sevdiğiniz bir enstrüman dövmesini vücudunuzun herhangi bir bölgesine yaptırabilirsiniz.

12-Ok Dövmesi

Ok dövmeleri vücudun her yerinde mükemmel görünebilen, en çok da kola yakışan minimal dövmelerdir. İlk defa dövme yaptıracak olan erkeklerin büyük dövmeler yaptırmadan önce bu tarz minimal dövmeleri yaptırmalarını öneriyoruz.

13-Tüy Dövmesi

Tüy dövmeleri erkekler için değil de kadınlar için daha ideal olsalar da siyah beyaz olmak kaydı ile erkeklerde de kullanılan dövmeler arasında yer alıyor. Kültürel açıdan tarım ve hayvancılık ile geçinen kabileleri hatırlatan bu dövme ile geleneksel yönünüzü ortaya çıkarmış olacaksınız.

14-Taç Dövmesi

Her girdiğiniz ortamda dikkat çekmek istiyor, göz alıcı olmak istiyorsanız, mekanın sahibi geri geldi formatındaki kral tacı dövmesini kullanabilirsiniz. Korkutucu görünmek için kafatası figürüyle süslenmiş olan bu taç dövmesi size ihtiyacınız olan öz güveni kazandırabilir.

15-Araba Dövmesi

Erkekler arasında çok popüler olan araba dövmelerini istediğiniz modelde ve renkte yaptırabilirsiniz. Nostaljik araba tutkusu olanlar nostaljik, modern araba tutkusu olanlar modern, tofaş tutkusu olanlar ise o tarz arabaları vücudunun herhangi bir yerine yaptırabilir. Siz de bir araba tutkunuysanız favori dövmeler arasına araba dövmelerini de ekleyebilirsiniz.

16-Silah Dövmesi

17-Akrep Dövmesi

18-Aile Dövmesi

19-İsim Yazılı Dövmeler

20-Parmaklara Dövme

21-Omuz Dövmesi

22-Göğüs Dövmesi

23-Kol Dövmesi

24-Sırt Dövmesi

25-Bacak Dövmesi

26-Bilek Dövmesi

27-Karın Dövmesi

28-Ayak Bileğine Dövme

29-Boyun dövmesi

30-Yüz Dövmesi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat