Sponsorlu Reklam

Erkek Kaş Modelleri 2019

Sponsorlu Reklam

Erkeklerin makyajıdır sakallar. Yüz şeklinizi belirleyen sakallarınıza gerekli özeni ve ilgiyi gösterdiniz, saçlarınızı senenin en trend modellerinden biri ile şekillendirdiniz. Peki ya yüzünüzde bulunan ve bakışlarınızı belirleyen kaşlarınız? Sizce de onların da bakıma ihtiyacı yok mu? Yüzünüzün en iyi ve en karizmatik bir şekilde görünmesini sağlamak için kaş modellerinize de dikkat etmeniz gerekiyor. Sadece metroseksüel erkekler değil de her ortama giren erkeklerin dikkat ettiği şeylerden biridir kaşlar. Kalın, gür ve aşırı yabani kaşlar kadınlar tarafından da hiç beğenilmiyor.

Kaşlarınızı evcilleştirmek ve bakışlarınızı daha karizmatik bir hale getirebilmek için birkaç müdahale şart. Yüz şekline göre kaş modelleri için, size en uygun kaş modelini belirleyebilmek için makalemizi dikkatle inceleyin. Yakışıklı, genç ve daha modern bir görünüme sahip olabilmek için Erkek kaş tasarımı şart. İşte erkek kaş alma ve erkek kaş modelleri karşınızda.

Sponsorlu Reklam

Kaş Modelleri Erkek

Kaş modellerinizi belirlerken ve kaşlarınızı düzeltmeye başlayacakken kendi kaşınızı şeklini çok iyi bilmeniz gerekiyor. Kendi kaşınızın hatlarını belirlemeniz durumunda kaş modeline daha kolay karar verebilirsiniz ve kendi kaşlarınız ile uyumlu olan doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Kadınlar arasında kaş modellerini değiştirerek yüz hatlarında bir değişiklik yapma isteği vardır ama erkeklerde tam tersi bir durum söz konusu. Erkekler kaşlarının alındığını saklamak, çevredeki insanların fark etmemesini isterler. Daha doğal görünümlü kaş modellerini tercih ederler. Bu yüzden kaş modellerinizi belirlerken ana kaşlarınız sizi yönlendirsin ve amacınız yeni bir kaşa sahip olmak değil de mevcut kaşınızı daha düzenli bir hale getirmek olmalı.

Kaşlarınızın çevresindeki fazlalık tüyleri almakla başlatın ve martı görünümlü kaşlarınızı bir birinden ayırın. Kaş alma konusunda biraz kararsız ve çekingenseniz bu işlemi bir anda yapmayın. Kaşlarınız aşırı derecede bitişik ise gözünüzün alışması biraz zor olabilir bu nedenle tek seferde ayırmayın kaşlarınızı, bu işlemi birkaç güne bölebilirsiniz. Kendinize çok güvenemiyorsanız işinde uzman bir kuaför ile görüşüp ondan yardım alabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

Erkek Kaş Alma

Kaşlarınızı düzenlemek rutin kişisel bakımlarınızın arasında olması gerekiyor. Yaş ilerledikçe kaşlarınız daha yoğun ve daha uzun olacaktır. Sizin zamanında yaptığınız ufak düzeltmeler sayesinde kaşlarınız düzenli olarak büyüyecek ve daha bakımlı görünmenizi sağlayacaktır. Bu işlemi yaparken doğal görünümü kaybetmemeniz çok önemli. Genellikle simetrik olmasına ve kendi kaşlarınızın doğal görünümünü bozmamaya dikkat edin. Kaşlarınızın uzunluğunu çok fazla kırpmayın ve olduğundan kısa bir görünüme sahip olmayın. Videoyu izleyerek evde kendi kaşlarınızı düzenleyebilir, temiz ve bakımlı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Zaman içerisinde kaş alma konusunda profesyonel hale gelerek neyi nasıl yapacağınız konusunda uzmanlaşmış olacaksınız.

Erkek Kaş Düzeltme

Kaşlarınızı düzenlerden birkaç farklı yöntemlerden faydalanabilirisiniz. Sizin elinizin yatkınlığa, kıl şeklinize göre bu yöntemler farklılık gösteriyor ve tercih size kalıyor. Kaşlarınızı ip ile de alabilirsiniz, cımbız ile de alabilirsiniz. Daha kontrollü bir kaş alımı için cımbızı tercih edebilirsiniz. Çok fazla gür kaşlarınız var ise ip veya ağdayı tercih edebilirsiniz. Martı kaşlar için kaşların arasını ağda ile alabilirsiniz. Sizin için en kolay ve en doğal yöntemi deneyerek öğrenebilirsiniz. Kaşlarınızın hangi duruma toleransı olduğunu, sizin hangisini daha iyi yapabilmeniz tercih ederken dikkat etmeniz gerekenler arasında. Kaşlarınızı alırken kesinlikle jilet veya elektrikli sakal makinesı kullanmamalısınız. Bu şekilde daha gür ve daha düzensiz kaşlara sahip olabilirsiniz. Çok hızlı bir şekilde çıkan, çok gür ve karışık kaşlara sahip olmamak için kaşlarınızı kesmeyin, herhangi bir epilasyon yöntemini tercih edin.

Sponsorlu Reklam

Erkek Kaş Tasarımı

Dağınık kaşlarınızı düzelttiniz peki ya uzun olan kaşlarınız ne olacak? Gözlerinizin üzerinde adeta bir saç parçası varmış gibi görünen ve bakışlarınızı yumuşatan bu kaş modelini hiçbir erkek tercih etmez. Bunları makas veya şarjlı tıraş makineleri ile kısaltabilirsiniz. Düzenli ve bakımlı görünebilmek için kaşlarınızı kırpmanız şart. Çok dipten olmamak şartı ile kaşlarınızın uzun kısımlarını uçlarından alın. Bu işlemi tek bir hamlede yapamayacağınız için ince bir kaş tarağı kullanarak aşama aşama yapın. Kaşlarınızın kaş arasına yakın kısmını fırçalayın ve fazla uzun olan kısımlarını kesin. Daha sonra kaşlarınızın orta kısımlarını fırçalayın ve fazlalıkları kesin. Son olarak da kaşlarınızın uç kısımlarını fırçalayın ve fazlalıkları kesin. Üç aşamada yaptığınız bu kaş kırpma işlemi sonrasında daha karizmatik bakışlara sahip olacaksınız. Karizmatik bakışlara sahip olabilmek için kendi kaşlarınızı fazla kırpmayın, unutmayın asıl amacınız doğal görünümlü kaş modeli elde etmek.

Erkek Kaş Ağda

Sponsorlu Reklam

Bu işlem hakkında hiçbir fikriniz yok ise öncelikle bir uzmandan fayda almak önemli. Eşiniz, kız kardeşiniz veya anneniz ile birlikte yaşıyorsanız kadınlar bu konuda size yardımcı olabilir. Kaşlarınızın arasında çok fazla gür bir tüy yumağı var ise ağda bunun için doğru yöntem olabilir. Ağda sayesinde fazlalık tüyleriniz azalabilir aynı zamanda tek hamlede kaşlarınızın arasındaki tüm tüylerden kurtulabilirsiniz. Tercihinize göre çam sakızı, soğuk ağda, ağda bantları veya tüplerde ısıtılan ağdalar kullanabilirsiniz. Bu işlem için ağda makinesi alarak evde kolaylıkla işlemlerinizi kendiniz yapabilirsiniz. İnci partiküllü ağda bu iş için ideal bir seçim olabilir. Veya Vıet ağda bantlarını tercih ederek küçük çaplı işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Kaş Nasıl Alınır Erkek

-Gözeneklerinizi açmak ve yüzünüzdeki yağı arındırarak kaşlarınızın kolay alınmasını sağlamak için öncelikle duş alarak başlayın

-Kaşlarınızı bir kaş fırçası yardımı ile taramaya başlayın ve uzun olan kısımlarını keserek başlayın. Bu şekilde kaşlarınızın asıl hattını görebilirsiniz.

-Kaşlarınızı inceltmek istiyorsanız çok dikkatli olun

-Kaşlarınızın ana hatlarının dışına taşan tüyleri almak için cımbız kullanın.

-Kaşlarınızın arasındaki fazlalık tüyleri almak için ağda bantları kullanabilirsiniz. Elinizde ısıttığınız ağda bantlarını kaş aranıza uyacak kadar kesin ve yapışkan kısmını tüylerinizin üzerine yapıştırın. Kaşlarınızın çıkma yönünün tersine doğru tek hamlede hızlıca çekin ve martı kaşlardan kurtulun.

Erkek Kalın Kaş Modelleri

Erkeklerin en doğal ve en karizmatik kaşları kalın kaşlardır. Kalın ama düzenli ve bakımlı kaşlar ile çok etkili bakışlara sahip olabilir, karşınızdaki insanları bakışlarınız ile daha kolay etkileyebilirsiniz. Baş döndürücü olmak için aşağıdaki kaş modellerinden birini kuaförünüzden isteyebilir veya evde kendiniz yukarıda anlattığımız gibi aynanız karşısında yapabilirsiniz.

kalın kaş
erkek kalın kaş
erkek kaş modelleri
karizmatik kaş

Erkek Kaş Piercing

Kaşlarınızı düzenli bir hale getirdiniz ve görünümünü güzelleştirmek, dikkatleri o yöne mi çekmek istiyorsunuz. Yüzünüze parlak ve hoş bir görünüm kazandırmak istiyorsanız kaşlarınız için piercing bir seçenek olabilir. Yıllardır bunun hevesi ve hayali içerisindeyseniz hadi bir cesaret gösterip aşağıdaki piercing modellerinden favori olanını seçin ve hemen yaptırın. Size çok yakışacağına eminiz.

erkek kaşa piercing
kaşa piercing
erkek piercing
erkek kaş piercing
erkek kaşa piercing modelleri
kaş piercing
erkekler için kaşa piercing
kaşa piercing modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat