Sponsorlu Reklam

Erkek Perma Saç Modellerinin En Çok Beğenilenleri

Sponsorlu Reklam

Perma erkekler için son derece popüler olmaya başladı. Özellikle son birkaç yıldır sadece ülkemizde değil dünyanın her yerinde erkekler için permalı saçlar çok tutuldu. Yeni bir görünüm denemek, kıvırcık saçların da tadına bakmak isteyen erkekler için son derece kullanışlı. Sürekli saçlarınıza fön çekerek saçlarınızı yıprattıysanız saçlarınızın biraz dinlenmesi ve bu süreçte yeni yeni tarzlar benimsemeniz için erkek perma saç moellerini sizler için bir araya getirdik. Havalı bir o kadar da çekici perma modellerini inceleyerek sizin için en uygun modeli belirleyin. Favori perma saç modelinizi kaydedip kuaförünüzden isteyin. Perma Erkek Perma Saça Zarar Verir mi? Erkek Perma Fiyatları ve daha bir çok soruya cevap bulacağınız makalemizi dikkatle inceleyin.

İlginizi Çekebilir:https://drkadinca.com/erkek/2019-2020-erkek-sac-kesim-modelleri/

Sponsorlu Reklam

Perma Erkek

1-Dağınık Perma

Permalı saçlarınıza şekil verirken saçlarınızın daha önce düz olduğunu unutup kıvırcık saçlarınız varmış gibi düşünerek her modeli deneyebilirsiniz. Doğuştan kıvırcık olmak isteyenler veya her zaman kıvırcık saçlara merak duyanlar için işte en doğal perma saç modellerinden biri. Saçlarınızın alt kısmını kısa, üst ve orta kısımlarını ise kıvırcıklığı gösterecek kadar uzun kesemiz bu modeli elde etmeniz için yeterli. Saçlarınızın daha kalın ve dolgun görünmesini istiyorsanız bu saç modeli tam olarak sizin için biçilmiş bir kaftan.

2-Sezar Saçı

Sponsorlu Reklam

Erkekler için biraz klasik bir görünüm olsa da sezarın başlattığı bu moda yolculuğunda neredeyse modası asla geçmeyecek olan saç şeklidir. Üst kısımlarının kıvırcık uzun, yan kısımlarının ise nispeten daha kısa ve düz olduğu bu saç modeli günlük hayatta çok kullanılabilir olmasa bile ara ara denenebilecek üst düzey ve farklı bir saç modelidir. Sezar saç modelini kullanmak isteyenlerin saçlarını bir miktar uzatması gerektiğini de söylemeden geçmeyelim.

3-Sofistike Perma Saç

Cool ve sofistike bir kıvırcık saç modeli isteyenler için makalemizde yer verdiğimiz şekildeki saçlar ı kullanabilirsiniz. Bu saç modelini kullanırken kendinizi adeta yıllar öncesinin avrupasında yaşayan bir bilim insanı olarak hayal edebilirsiniz. Çok uzun saçlarınız var ve dolgun bir model elde etmek istiyorsanız saçlarınızı kestirmeden şekildeki gibi model vererek permalarınız ile dolgun saçlarınızın tadını çıkarabilirsiniz.

4-Açılı Saçlar

Perma saçlarınız ile kendi düz saçlarınızın birleştiği dikkat çekici bir saç modeli ile karşınızdayız. Dikkat çekmeyi seven erkekler için uygun olan şekildeki saç modeli ile doğal kıvırcık saçlar elde edemezsiniz. Permalarınızı herkese göstermek ve bakımlı bir erkek olduğunuzu vurgulamak isterseniz bu saç modelini tercih edebilirsiniz. Saçınızın sadece orta ve üst kısımlarının permadan nasibini aldığı bu modeli kuaförünüzden isteyebilir, mahallenizin erkek saç modası anlayışını siz değiştirebilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

5-Havalı Saç Modeli

Perma saçlarınız ile mükemmel havalı görünmek işte bu model ile mümkün. Kız arkadaşınızı kendinize tekrardan aşık edeceğiniz bu baş döndürücü saç modelini her türlü kutlamalarda veya günlük hayatta kullanabileceksiniz. Şimdi gelelim bu havalı saç modelini nasıl elde edeceğinize. Öncelikle kıvırcık saçlar düz saçlara göre daha kısa göründüğünden dolayı bu saç modelini elde etmek için saçlarını epey uzatmanız gerekir. Şekildeki gibi kumral veya solgun saç rengini ise kuaförünüzden isteyip permadan önce yaptırabilirsiniz. Saçlarınızın alt kısımlarını kısa kestirip, üst uzun kısımlarını ise havaya kaldırarak permalı saçlarınıza bu şekli verebilirsiniz.

6-Faux Perma Saç

Sponsorlu Reklam

Faux saç modeli yurt dışında çok kullanılan üst kısmı kalkık saç modelleridir. Permalı saçlar ile birleşen faux saç modeli ise mükemmel havalı görünen perma saç kombinasyonlarından biridir. Yan bölümlerin aşırı kısa olmadığı ama yine de permalı kısımlardan daha kısa olduğu şekildeki saç modelini elde etmek için saçlarınızı bir miktar uzatmanız gerekiyor. Yan bölümlerini kısaltarak permalı saçlarınıza vurgu yapmayı amaçlayan bu permayı kullanırken şekildeki gibi faux saç modeli ile kullanın bu şekilde daha dolgun ve havalı saçlara sahip olabilirsiniz.

7-Erkek Ombre

Perma gibi ombre de sadece kadınlar için değil aynı zamanda erkekler için de tercih edilen saç stilleri arasındadır. Permalı saçlarınızı vurgulamak ve yepyeni bir stil kazanmak isteyin erkekler için mükemmel bir tercih olan ombre modelini dikkatle inceleyin. Açık renk saçlara sahip olan modelimizde hep perma hemde saçların ön kısımlarına ombre yaptırılmış Saç renklendirmeleri ile bambaşka bir stil sahibi olmayı başarmış. Saçlarınız için seçtiğiniz favori perma modeliniz ombreler de içeriyorsa saçlarınızı yıpratmamak için öncesinde bakım yapmayı unutmayın.

8-Yana Taranmış Saça Perma

Saçlarınızı hatta permalı saçlarınızı her zaman simetrik bir biçimde şekillendirmek zorunda değilsiniz. Perma miktarını da her zaman inanılmaz derecede kıvırcık yapmak zorunda değilsiniz. Hafif dalgalı permalar ile de mükemmel bir görüntü elde edebilirsiniz. Şekildeki modelimizde koyu renk saçlara sahip olan bir erkeğin saç stilini değiştirmek ve farklılık kazandırmak için saçların üst kısımlara dalgalı perma yaptırdığını görüyoruz. Yıllardır yana taranmış olan saçlarına herhangi bir değişiklik yapmadan yine aynı stili uygulayan modelimiz bu saç modelini elde etmek için saçlarını uzatmak zorunda kalmış. Siz de bu saç modelini beğendiyseniz ve favori saç modellerinizden biri olarak görüyorsanız kaydedin ve bir an önce saçlarınızın uzaması için dua edin.

9-Uzun Permalı Saçlar

Barış manço ile günümüze kadar gelen 80 lerin modası olan uzun saçlar artık permalı! Kahküllü ve simetrik bir şekilde uzatılmış olan bu saçlar ile mükemmel görünmek isteyenler parmak kaldırsın. İnanılmaz bir kıvırcık aşığı olan ben bu saç modelini yaptırmak için sabırsızlanıyorum. İnce saçlarınızı dolgunlaştırmak için de ayrıca güzel bir yöntem.

10-Orta Uzun Permalı

Permalı saçların daha doğal ve daha hacimli durmasını isterseniz bu saç modelini kullanabilirsiniz. Standart 5 numara saçlardan vazgeçip kızların aklını başından alan uzun ve kıvırcık saçlarınıza bu model ile kavuşabilirsiniz. Kumral saçlara sahip olan şekildeki modelde saçların aralarına ve saç uçlarına yapılan ışıltılar sayesinde oldukça modern bir görünüm yakalanmış.

11-Kahküllü Perma

Saçların ön kısımlarından uzanan kahküllere kadar yapılan perma ve kızların aklını başından alan sen! Değişen ve sürekli gelişen dünyada saç stillerinin de eski tarzda olduğunu düşünemeyiz bu büyük eksiklik olur. Ereklerin de bakımlı ve modern saçlara sahip olmak en büyük hakkı. Asimetrik şekilde kesilmiş olan post-modern permalı saçlarınız ile harika görünmek isterseniz bu saç modelini kaydedin ve kuaförünüzden isteyin.

12-Alt Kısmı Kesilmiş Saç

Alt kısmı kesilmiş saçlar inanılmaz rahat ve kullanışlı oluyor. Hem rahatlık hemde şıklık arıyorsanız alt kısmı kesilmiş saçlar ile permaları kombine etmeniz gerekir. Hem spor bir görünüm hemde son derece şık bir görünüm elde edeceğiniz şekildeki saç modelini iş başvurusuna giderken ile kendinizden emin bir şekilde kullanabilirsiniz. Belli mi olur belki patron permalı saçlardan hoşlanıyordur.

13-Ortadan Ayrılmış Permalı Saçlar

Perma yoğunluğunun azaltılarak yapıldığı orta uzunluktaki saç modeli ile sevimli mi sevimli bir havya bürünebilirsiniz. Yeri geldiğinde toplayabileceğiniz kadar uzun ama sizi rahatsız etmeyecek kadar da kısa olan bu saç modelini belli bir yaşın altındaki genç erkeklerin kullanmasını öneriyoruz.

14-Dalgalı Saçlar

Havalı görünmek için ihtiyacınız olan şeylerden biri perma olsa da bu çok ince bir çizgidir. Havalı görüneyim derken sevimli bir liseli gibi görünmeniz de mümkün. Şekildeki saç modeli ile perma yoğunluğunun bu ince çizgiye ne kadar etki ettiğini görebilirsiniz. Doğal dalgalı gibi görünene saçlar ile mükemmel havalı görünen modelimizi beğendiyseniz siz de bu saç modelini kaydederek kuaförünüzden isteyiniz.

15-Volumlü Perma

Sevimli bir o kadar da hoş görünen volümlü perma saçlarınız ile herkesin dikkatini çekebilirsiniz. Kıvır kıvır ve hacimli olan bu saçlarınızı her iş için kullanabilirsiniz. Kardeşinizden sakladığınız paralarınız için gizleme yeri olabilir.

Perma Saça Zarar Verir mi?

Permalı saçları yaparken sürekli ve daimi kalması için çeşitli kimyasallar kullanılıyor. Sağlıklı saçlarınız var ise saçlarınıza vereceği zarar miktarı minimumdur. Saçlarınıza daha önce perma yaptırdıysanız, boyadıysanız ve çok işlem gördüyseniz perma saçlarınıza zarar verebilir. Bu nedenle perma yaptırmadan önce saçlarınızın ne durumda olduğunu iyi analiz edin ve ona göre bakımınızı yapın.

Erkek Perma Fiyatları 2020

Perma fiyatları kişiden kişiye göre, saçtan saça göre değişmekle beraber her kuaföre göre de farklılık göstermektedir. Perma fiyatları bu yıl içerisinde 300 tl ile 1000 tl arasındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat