Sponsorlu Reklam

Esmere Yakışan Saç Renkleri Katoloğu

Sponsorlu Reklam

Esmerlere Yakışan Saç Renkleri

Esmer kadınlara yakışan saç renkleri dediğimizde akla ilk gelen renk kahverengi oluyor. Koyu tenlere sahip kadınların her zaman kahverengi saçlı olması gerekir gibi bir beklenti içine girsek de bu çok yanlış. Esmer tene sahip kadınlara da bazı sarı tonları çok yakışıyor. Kızıl renkler, bal köpüğü, kumral ve çok daha fazlası. Hayata bir sıfır önce başlayan, tenlerinin güzelliği ile herkesi mest eden esmer kadınların saç konusunda çok seçeneği var. Size en çok yakışan saç renklerine gelin birlikte göz atalım;

1-Esmere Siyah Saç

Esmere Siyah Saç
Esmere Siyah Saç

Esmer kadınların en çok kullandığı oldukça çekici saç renklerinden biridir siyah saç. Doğal saç renginizin teniniz ile bu kadar uyumlu olması gerçekten büyük şans. Kendinize en çok yakışan siyah saçlarınızdan vaz geçmeden saç renginizi değiştirmek istiyorsanız sizin için bir önerimiz var. Esmer saçlarınızın uçlarını açık kahverengi tonlarında ombre ile renklendirmeniz halinde teninize uygun mükemmel bir saç rengi denemiş olursunuz. Uçlara doğru giderek açılan saç renginizin teniniz ile mükemmel uyumunu gördüğünüzde kendi renginizi bulmuş gibi hissedebilirsiniz. Esmer kadınlara en çok yakışan saç renkleri kataloğunda ilk sırada siyah saça kahverengi ombre var.

Sponsorlu Reklam

2-Esmere Açık Kahve Saç

Esmere Açık Kahve Saç
Esmere Açık Kahve Saç

Saçlarınızı ombre ile veya balyaj ile renklendirmek istemiyorsanız, kalıcı ve özgün bir değişim istiyorsanız saçlarınızın tamamını şekildeki gibi açık kahverengi tonuna boyayabilirsiniz. Her esmer kadına yakışabilecek olan bu saç rengi ile güneşin altında ışıl ışıl ışıldayabilmeniz mümkün. Saçlarınızı yıpratmadan, saç renginizi çok açmadan açık bir renk istiyorsanız ve bu rengin cilt tonunuza yakışmasını istiyorsaınz açık kahverengi sizin renginiz olabilir.

3-Siyah Saça Kahverengi Ombre

Siyah Saça Kahverengi Ombre
Siyah Saça Kahverengi Ombre

Saçların dipleri ana renginiz olan siyah, uçlarının ise onunla mükemmel uyum sağlayan kahverengi renginde. Yüzünüzü aydınlatacak, yüz hatlarınız ön plana çıkaracak olan bu saç modeli ile küçük dokunuşlar yaparak apayrı görünebileceksiniz. Normal zamanda esmer teniniz ile mükemmel uyum sağlayan siyah saçlarınıza ek olarak uyguladığınız daha açık renk ombreler ile hem daha aydınlık görüneceksiniz hem de renkler arası geçişteki kontrastı yakalayarak muhteşem bir uyuma imza atacaksınız.

4-Esmere Sarı Balyaj

Esmere Sarı Saç
Esmere Sarı Saç

Esmer teni olan kadınların sarı saçların yakınından geçmemesi söylenir. Bu çok düşüncenin çok yanlış olduğunu söylememize gerek duymuyoruz ve resimdeki modeli gösteriyoruz. Oldukça aydınlık görünen siyah saçlara çok yakışan sarı balyaj ile esmerlerin de sarışın olma hayalleri gerçek oluyor. Ten renginize hiç yakışmayacağını düşündüğünüz sarı renkleri ombre, balyaj veya ışıltı gibi saç renklendirme teknikleri ile uygulamanız durumunda bu şekilde mükemmel görüntüler ortaya çıkarabilirsiniz. İki tane birbirine çok zıt olan siyah ve sarı renklerinin bazı durumlarda ne kadar çok yakıştığını bu saç renkleri ile anlayabiliyoruz.

Sponsorlu Reklam

5-Esmere Vişne Rengi Saç

Esmere Vişne Rengi Saç
Esmere Vişne Rengi Saç

Standart kızıl renkten farklı olan vişne rengi esmer teniniz ile buluştuğunda süper çekici olabiliyor. Beyaz tenli kadınlarda sevimli görünen, küçük bir kız çocuğu edası uyandıran kırmızıya yakın vişne rengi esmer kadınlarda oldukça çekici ve baş döndürücü görünebiliyor. Bu tür kırmızı renk tonları koyu tenli kadınlarda daha sıcak göründüğünden ana saç renginden sıkılan esmer kadınlara önereceğimiz esmere yakışan saç renklerinden biri de vişne rengidir. Kızıl saçlar ile bir esmer kadının elde edemeyeceği erkek yoktur diyerek seçimi size bırakalım.

6- Esmere Kızıl Saç

Esmere Kızıl Saç
Esmere Kızıl Saç

Esmer kadınların siyah saçlarına yakışan kızıl rengini ombre ile taçlandırabilirsiniz. Saçların derin kök kısımlarında koyu siyaha yakın ana saçınızın, saçların uç kısımlarında ise kızılın en güzel tonunun bulunduğu bu saç rengi ile harika hissedeceksiniz. Ana renginizden kopmadan yapılan bu saç rengi teniniz için ideal görünümde. Güneşe çıkınca ışıl ışıl parlayan kızıl vurguların ön planda olduğu kızıl saç ile makyaj yapmadan da her gün model gibi hissedebilirsiniz.

7-Esmere Kahverengi Ombre

Esmere Kahverengi Ombre
Esmere Kahverengi Ombre

Ombre saç renkleri günümüzde çok yaygınlaşmaya başladı. Saçın tamamen boyanması yerine bazı yerlerde farklı renkleri kullanarak vurgulanması durumu kadınlara hem daha çok yakışıyor hem de daha az bakım gerektiriyor. Köklü değişiklik istemeyen kadınların da ilk tercihi olan ombreleri kullanmak isteyen esmerler için koyu saç rengi ile tamamen uyumlu olacak kahverengi ombreler önerebiliriz.

8-Esmere Gri Saç

Esmere Gri Saç
Esmere Gri Saç

Esmer kadınların çok kullanmadığı hatta hiçbir kadının çok kullanmadığı saç renklerini denemek ve esmer tenin ile mükemmel uyumlu bir saç rengi bulmak istiyorsan gönlümüz gri saç renginden yana. Her tene yakışan ama genç kadınlar için uygun olan bu saç rengi çok popüler olsa da biraz cesaret gerektiriyor. Cilt tonunuzdan çok farklı olan bu saç renginin esmerlere ne kadar çok yakıştığını resimdeki modelden anlayabilirsin. Cesaretin varsa ve hayatında köklü değişiklikler yaparken önce saçlarını değiştirmeye başlıyorsan gri saç senin için doğru bir adım olabilir.

9-Esmere Siyah Saç

Sponsorlu Reklam

Siyah saç renkleri dünyada da ülkemizde de en çok tercih edilen, zahmetsiz olan, bakımı az olan aynı zamanda esmerlere çok yakışan saç renklerindendir. Doğal olarak esmer doğarsanız doğal siyah saçlarınız olması çok olağan ama bazen siyah değil de kahverengi saçlar ile yaşamak zorunda kalanların siyah saç aşkı alevleniyor. İşte bu gibi durumlarda kesinlikle kararından vaz geçme, siyah saçlar sana çok yakışacak.

10- Esmere Karamel Saç

Esmere Karamel Saç
Esmere Karamel Saç

Yaz aylarında görenlere mükemmel serinlik verecek, sıcak renginizi açacak bu güzel saç rengini hayatınızda bir kez de olsa denemeniz gerekiyor. Oldukça çekici olan saç rengi ile buğday tenli kadınların da, sarışın kadınların da hayallerindeki görünüme sahip olabilirsin. Bal rengi ışıl ışıl bu saç rengini karamel saç boyaları ile elde edebilirsin. Çok koyu saçlara sahipsen bu saçı elde etmen için saç rengini açtırman gerekir.

11-Esmere Karamel Balyaj

Esmere Karamel Balyaj
Esmere Karamel Balyaj

Düz saçlara sahip esmer kadınların saçlarını hareketlendirmek için yapmaları gereken birkaç dokunuş vardır. Bunlardan biri saç kesimini değiştirmek diğeri ise saç rengini değiştirmek. Saçlarını daha canlı ve gösterişli bir hale getirmek için kullanabileceğin karamel balyaj modellerinden birini seçerek esmer tenin ile mükemmel uyumlu görünebilirsin. Bu saç rengini denedikten sonra ömür boyu kullanacağın saç rengini bulmuş olabilirsin.

Sponsorlu Reklam

12-Esmere Bakır Saç

Esmere Bakır Saç
Esmere Bakır Saç

Bakır saç renklerinin en çok yakıştığı cilt tonu esmerler olmasa da esmer kadınlara da yakıştığını söyleyebiliriz. Aşırı açık tarçın rengi kullanmadan sıcak bakır veya kızıl bakır saç rengi ile de harika görünebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat