Sponsorlu Reklam

Evigen Ampul Nedir Ne İçin Kullanılır

Sponsorlu Reklam

E vitamininin ampül şekli olan evigen ampul hakkında bilmek istediğiniz her şeyi sizler ile bu yazımızda paylaşacağız. Kadınlar arasında çok sık kullanılan kozmetik ürünler yerini tıbbi, bilimsel ve doğal ürünlere bıraktı. Kozmetik ürünlerin kırışıklık azaltıcı, cilt beyazlatıcı, cildi nemlendirici gibi bir çok üst düzey etkileri olabiliyor. Buna karşın bilim adamları tıbbi yöntemlerin, eczane odaklı onarıcı krem ve vitaminlerin cilt üzerine daha olumlu etkileri olduğunu savunuyor. Cildimizin en çok ihtiyaç duyduğu vitaminlerden biri olan E vitamini de uzmanların önerdikleri en iyi cilt bakım ürünleri arasında evigen ampul yerini almış durumda.  Eczanelerden satın alabileceğiniz Evigen E Vitamini sadece sağlık problemleri için doktorlar tarafından yazılmıyor. Sağlık probleminizin olmadığı durumlarda da doktorunuz yazmasa bile eczaneden reçetesiz şekilde temin ederek cilt sağlığınız ve saç bakımınız için kullanabileceğiniz bir üründür. E vitamini Ampül hakkında bilmek istediğiniz her şey işte aşağıdaki gibidir:

evigen ampul -2
evigen ampul -2

ASIL ARADIĞINIZ ŞEY BU MAKALEDE : BEMİKS AMPUL

Sponsorlu Reklam

Evigen Ampul Nedir

Berrak sarımsı renkte uçucu bir sıvı olarak evigen ampul içerisinde eczaneler tarafından satılıyor . İçerisinde E vitamini barındırıan bu ampüller cildin onarılmasında kullanılıyor. Genellikle doktorlar tarafından E vitamini eksikliğinde ve demir eksikliğinde kas içerisine enjeksiyon ile kullanıldığı bilinen Evigen E Vitamini çeşitli kremler ile kombine edilerek veya direk yüze sürülerek uygulanabilir. Bu sayede cildin güzelleşmesini ve gençleşmesini sağlayan kollojenlerin sayısını arttırır.

evigen ampul cilde etkisi
evigen ampul cilde etkisi

Evingen Ampül Ne İşe Yarar

-İçerisinde E vitamini bulundurduğundan ötürü cilt üzerindeki hasarları giderir. Hasarlı ola cilt yüzeyinin onarılmasını sağlar. Herhangi bir yanık durumunda veya ciltteki derinin devamlılığının kaybolduğu durumlarda iyileşmeyi evigen ampul sağlar.

-Kuru ciltlerde meydana gelen pul pul dökülme olayının önüne geçer. Kuru ciltleri nemlendirir, cilde ihtiyaç duyduğu vitamini ve nemi kazandırr. Bu sayede daha sağlıklı bir cilt görünümüne evigen ampul ile kavuşabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

-Kuru ciltlerde özellikle meydana gelen kırışıklıkları azaltarak gençlenme etkisi evigen ampul gösterir. Kırışıklıklarınızın azalmasına yardım eder bunun yanında yeni oluşması muhtemel kırışıklıkları da önlemeye yardımcı olur.

evigen ampul kırışıklık önceliyici
evigen ampul kırışıklık önleyici

-Cildin ihtiyacı olan nemi yüzünüzde depolamayı sağlar. Her gün bir çok krem veya kozmetik ürünü kullanmak yerine sadece günde bir defa uygulayabileceğiniz E vitamini evigen ampul sayesinde gün boyunda cildiniz nemli ve sağlıklı olacaktır.

-Cilt tonunuz eşit değil ise E vitamini evigen ampul sayesinde tek renk cilt tonuna sahip olabilirsiniz. Cildinizdeki renk eşitsizliğini gidererek size parlak ve sağlıklı bir cilt kazandıracaktır.

-Vücudunuzun herhangi bir yerinde meydana gelen çatlakların giderilmesinde ve yeni oluşabilecek çatlakların önlenmesinde E vitamini çok etkilidir. İçerisinde bulunan E vitamini sayesinde hasarlı dokuları onarıyor. Doku hasarı ile ortaya çıkan çatlakların onarılmasını ve eskisi gibi bütünlüğünü korumasını sağlıyor.

evigen ampul cilt dostu
evigen ampul cilt dostu

-Ciltte güneş lekelerini veya yaşlanmaya bağlı olarak ortaya çıkan koyu lekeleri giderir. Cildinizin hem lekelerden kurtulmasını hem de cilt tonunuzun bir miktar da olsa açılmasını sağlar. Uzun süreli kullanımlarda cildinizideki açılmayı siz de kolaylıkla fark edebilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

-Dudaklarınızdaki kuruluklar için dudak balsamı olarak kullanabileceğiniz evigen ampulü dirseklerinizdeki kurulukları gidermek için de kullanabilirsiniz. Daha bakımlı dudaklara ve daha bakımlı tırnaklara da evigen ampul sayesinde sahip olabilirsiniz.

-Yenileyici etkisi sayesinde ortaya ufak yanıklardan sonra büzüşen ve hasarlı kalan derinini onarılmasını sağlar.

Saç İçin E Vitamini Ampülü

evigen ampul tablet
evigen ampul tablet

Saçlarınıza bakım yapmak için kozmetik ürünlere, kremlere ve yağlara bir çok para harcamanıza gerek yok. Saç dökülmelerinizi azaltmak ve saçlarınızı hızlıca uzatmak için ihtiyacınız olan tek şey evigen ampul. Bu ampul içerdiği E vitamini sayesinde saçlarınıza bakım yapacak ve daha da hacimli ve sağlıklı görünmesini sağlayacaktır. Eczaneden alacağınız evigen ampulleri banyo yaparken şampuanınızın içerisine kırdığınız taktirde her banyoda saçlarınızı sadece şampuanlayarak bakım yapabilirsiniz. Saçlarınıza parlaklık ve gürlük kazandıracak olan E vitamini kapsülünü saçlarınızı boyadıktan sonra meydana gelen kırıkların onarılmasında da kullanabilirsiniz. Rutin haline getireceğiniz E vitamini bakımınızı saçlarınıza ombre yaptırmadan önce de devam ederseniz saçlarınız çok yıpranmadan istediğiniz ombreyi de kullanmış olabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

Evigen Ampul Uygulamaları

Şimdi sizlere bazı evigen ampul uygulamalarını anlatacağız.

Evigen Ampul Saça Nasıl Kullanılır

evigen ampul saça uygulanır
evigen ampul saça uygulanır

Evigen ampulü saça uygulamanın bir çok yöntemi var. Bunlardan ilki saça direkt olarak uygulamaktır. Evigen ampulleri eczaneden temin edip bir kabın içerisine kırın. Saçlarınıza diplerinden başlayarak uçlara kadar uygulayın. Uyguladıktan sonra ampülün daha etkili olabilmesi için başınıza straç geçirin ve yarım saat bekleyin. Bekleme süresi dolduktan sonra saçlarınızı yıkayın ve mükemmel yumuşak parlak saçlara sahip olduğunuzu göreceksiniz.

İkinci uygulama şekli ise şampuanın içerisine kırarak her yıkamada uygulama şeklidir. Şampuanlarınızı ufak tüplere dökün ve otellerdeki gibi 3-4 kullanımlık şampuanlar elde edin. Bunların içresine evigen E vitamini ampulünü kırarak karıştırın. Özellikle saç dökülmeleriniz de var ise sarımsak özlü bir şampuan edinip içerisine kıracağınız E vitamini ampülleri sayesinde her yıkamada saçlarınıza bakım yapmış olacaksınız. Profesyonel saç bakımlarına taş çıkaran bu yöntemi uyguladıktan sonra saç kremi uygulamanıza bile gerek kalmayacak.

Evigen-Bemiks-Betanthen Maskesi

Evigen-Bemiks-Betanthen Maskesi
Evigen-Bemiks-Betanthen Maskesi

Saçlarınız çok dökülüyorsa kullanabileceğinizi mükemmel bir formül vereceğiz sizin için. Evigen ampulü, bemiks ampülü ve bepanteheni karıştırıp saçlarınıza uyguluyorsunuz ve saçlarınızı bir streç yardımı ile kapamanız gerekiyor. Bir gece öyle yatıp kalktıktan sonra veya 4 saat kadar saçlarınızda bu maskeyi kullandığınız sürece etkisini hemen hissedeceksiniz. Saçlarınızı yıkadıktan sonra bir defa kullanıp yıkayacağınız havlu ile saçlarınızı kurulayın. Ardırdan saçlarınıza ısı uygulamayın, kendi kendine rüzgarda saçlarınızın kurumasını sağlayın.

Evigen E Vitamini Ampul Yüze Nasıl Uygulanır

Evigen E Vitamini Ampül Yüze Nasıl Uygulanır
Evigen Ampül Yüze Nasıl Uygulanır

Ampül E vitamini kullanırken dikkat etmeniz gereken ilk kural yüzünüzün temiz olmasıdır. Yüzünüzün temiz olması durumunda E vitamini ampul Evigeni cildiniz daha iyi emecektir ve daha iyi nüfuz etmesi açısından kullanımdan önce yüzünüzü herhangi bir yıkama jeli ile yıkamanız, belki peeling yapanız gerekiyor. Vitaminin daha etkili olabilmesi için cildin tabakalarına ilerlemesi ve kılcallara nüfuz etmesi gerekiyor. Ölü hücreler ile dolu katı bir cilde uygulayacağınız evigen ampulün pek etkisini göremeyebilirsiniz. Yüzünüzü iyice temizledikten sonra kurulamanız gerekiyor. Kuru ve temiz cildinize ampülü kırıp parmak uçlarınız ile yüzünüze uygulayın. Masaj yapar gibi E vitamininin göz altlarınız da dahil yüzünüzün her kısmına uygulayın. Dudaklarınızın kuruluğundan şikayetçiyseniz eğer dudaklarınıza da Evigen Ampulü sürebilirsiniz.

Dermapen tedavisi sonrası da ciltte oluşan mikro kanallar sayesinde Evigen ampul daha etkili olacaktır. Evde uyguladığınız dermaroller sonrası da Evigen ampulü kullanabilirsiniz. Dermapen serumları olarak kullanabileceğiniz bu mükemmel etkili E vitamini kollojen üretiminizi arttıracak sağlıklı bir cilde sahip olmanızı sağlayacaktır.

Evigen E Vitamini Ampül Yüze Nasıl Uygulanır
Evigen Ampul Yüze Nasıl Uygulanır

Evigen Ampul Fiyat 2019

2019 yılı içerisinde 5 ampül bulunan evigenin fiyatı 9 tl

2 Yorum

  1. Harika bir ürün yıllardır eczanerlerden alıyorum. Arasıra yok olsada devamlı cilt ve saçlarım için kullandığım mucize bir ürün evigen ampul. Fiatıda 9 tl gibi oldukça makul.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat