Sponsorlu Reklam

Fahriye Evcen Saç Rengi

Sponsorlu Reklam

Yıllardır takip ettiğimiz, Yaprak dökümü, çalıkuşu ve bunun gibi bir çok aklımıza kazınan dizilerde oynayan Fahriye Evcen in güzelliğinin sırrı saçları. Saçlarının rengi, uzunluğu, yoğunluğu ve parlaklığı ile gerçekten Türkiyenin en güzel kadınlarından biri. Fahriye Evcen saç renginden ilham alarak kendinize en çok yakışacak saç rengini arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Fahriye Evcen Saç Rengi

Fahriye Evcen Türk Kahvesi saç rengini kullanıyor. Koyu bir renk olması ile bilinen bu renk ile asla beyaz kalmıyor. Diğer boyalar ile açıkta kalan beyazlarınıza mükemmel kapatma sağlayan bu saç renginin size yakışıp yakışmayacağından emin olun. Bu kadar sade bir saç rengi çok asil gösterebilir ama saçların da bakımlı ve parlak olması gerekir ki bu saç rengini taşıyabilsin. Özellikle beyaz tenli kadınların tercih etmesini şiddetle tavsiye ediyor, saçlarınızın bakımdan mahrum bırakmadan parlak bir görünüş ile kullanmanız gerektiğini savunuyoruz.

Sponsorlu Reklam
Fahriye Evcen Saç Rengi

Fahriye Evcen saç rengi 5.15 loreal paris excellence saç boyası ile evde bile elde edilebilir. Fahriye Evcen in reklamlarında da oynadığı ve bu saç rengi ile reklamlarda boy gösterdiğini biliyoruz. Fahriye Evcen gibi mükemmel saçlara sahip olmak için özellikle kuaförelere gidip de çok paralar dökmenize gerek yok. Oldukça doğal ve kolay uygulanabilen bu saç rengi ile kendinizi star gibi hissedebilirsiniz

Fahriye Evcen Saç Rengi

Fahriye Evcen Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Fahriye Evcen saç rengi doğal görünümlü bir saç rengi olduğu için genellikle her kadına yakışır. Absürt ve abartılı bir saç rengi olmadığı için uzun saçlar için de kısa saçlar için de uygulanabilir bir saç rengi efsanevi türk kahvesi saç rengi.

Fahriye Evcen Saç Rengi

Doğal haliyle kalmayı seven, abartıdan hoşlanmayan, asil görünümü her zaman seven ve içten bir çekiciliği olan her kadına yakışan bir saç rengi efsanevi türk kahvesi saç rengi.

Sponsorlu Reklam

Efsanevi Türk kahvesi Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Bu saç rengi elde etmesi kolay, kullanması ve bakımı çok kolay olan bir saç rengi. Yüzde yüz kapatıcılığa sahip olan bu saç rengini isterseniz kuaförde 1 saatlik kısa bir işlem sonunda elde edebilirsiniz isterseniz de evde kısa sürede hazırlayacağınız ve uygulayacağınız boya ile tek başınıza dahi olsanız saçlarınızı boyayabilirsiniz. Bu saç rengini evde elde etmek için;

Loreal paris excellence 5.15 efsanevi türk kahvesi saç boyasını alın. Saçlarınız çok kısa ise bir kutu, orta uzunlukta veya daha uzun ve kalın ise en az 2 kutu almanız gerekir.

Aldığınız boyaya öncelikle kendinizi hazırlayın. Yeni yıkanmış olmayan nispeten yağlı saçlarınıza uygulayacağınız bu boya öncesi saçlarınızı güzelce tarayın

Fahriye Evcen Saç Rengi

Boya öncesi üzerinizdeki kıyafetleri korumak adına havlu kullanın

Koyu bir renk olan türk lahvesi saç rengi ile teninizi boyamamak için boyanın gelebileceği kulak, boyun, alın ve ense çevresine nemlendirici krem sürün. Boya gelse bile kremli olan alanlardan bir pamuk yardımı ile hemen çıkacaktır.

Sponsorlu Reklam

Kendinizi hazırladıysanız eğer sıra boyayı hazırlamakta. Boyayı kullanma talimatına göre hazırlayın ve iyice karıştırın. Kutudan çıkan krem ve oksidan karışımı ne kadar pürüzsüz olursa saç rengi o kadar net çıkar.

Karışımı bir firça yardımı ile bölüm bölüm ayırdığınız saçlarınıza uygulayın.

Tüm karışımı saçlarınıza uyguladıktan sonra 30 dakika beklemeniz gerekiyor. Bekleme süresi bitince kutunun içinden çıkan şampuan ile saçlarınızı yıkayın. İşte bu kadar kolay.

Sponsorlu Reklam

Evinizde kimseden yardım almadan oyuncuların ve mankenlerin kullandığı bu mükemmel saç rengine sahip olabilirsiniz.

Efsanevi Türk Kahvesi Saç Bakımı

Fahriye Evcen Saç Rengi

Fahriye Evcen saç rengini kullandınız ama bakımını onun kadar olmasa da iyi yapmanız gerekir. Bu rengin kendini gösterebilmesi için mutlaka renk tutana kadar ayda bir kez bıoyatmanız gerekir. Bu renk saçlarınıza ve saç diplerinize oturduktan sonra ise her şey daha kolay olacaktır. Haftada bir en az saçlarınızı organik yağlar ile besleyin. Banyodan sonra mutlaka saç kremi veya saç spreyi kulanın. Saçlarınızı asla dağınık bırakmayın mutlaka taranmış olsun. Bunların yanında bu saç rengi akması kolay bir renk olduğu için çok sıcak su ile yıkanmayın ki boyanın canlılığı gitmesin.

Efsanevi türk kahvesi saçların bakımı sarı saçlar kadar zor olmasa da üzerinde durulması gerekir diye düşünüyoruz. Bunun yanında saçlarınızın da uzun olması, dalgalı olması bu saç rengini daha canlı ve parlak gösterecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat