Sponsorlu Reklam

Flekosteel Krem Nedir? Flekosteel Yorumları

Sponsorlu Reklam

Flekosteel krem son zamanlarda oldukça popüler olan, sporcular da olmak üzere bir çok insanın ağrılarını dindiren çok kullanılan doğal içerikli ağrı kesici kremdir. Eklem ve kas ağrılarını ortadan kaldırmak, azaltmak için kullanılan bu kremin içeriği tamamen doğaldır. Doğal içerikli olan bu kremin hali ile hiçbir yan etkisi de bulunmamaktadır. Ağrı kesici ilaç almak istemeyenlere, spor sonrasında meydana gelen kasılmalardaki ağrıları gidermek isteyenlere, uzun süre hareketsiz kalanlara ve bu nedenle tutulma yaşayanlara şiddetle önereceğimiz bir krem. Peki son zamanlarda sıkça duyduğunu flekosteel krem hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak istemez misiniz? İşte flekosteel krem hakkında merak ettiğiniz her şey.

FLEKOSTEEL KREM, FLEKOSTEEL KREM NEDİR? FLEKOSTEEL KREM NE İŞE YARAR? FLEKOSTEEL KREM ZARARLARI? FLEKOSTEEL KREM NE KADAR? FLEKOSTEEL KREM KULLANICI YORUMLARI

Sponsorlu Reklam

 

Flekosteel Krem Nedir?

Flekosteel krem içeriğindeki doğal birleşenler ile ağrıyı ortadan kaldıran bir merhemdir. Kas ağrıları için kullanılan bu merhemi masaj yaparak ilgili alana sürdüğünüz zaman o bölgedeki ağrılarınızdan tamamen kurtulmanızı sağlar. Çok ciddi olmayan ufak kas yaralanmalarında sıklıkla kullanılan bu doğal içerikli krem ağrı kesici kas gevşetici kremler arasına girebilir. İlaç kullanmak istemeyenler için tamamen doğal bir içerik ile üretilmiş olan bu krem sayesinde her hangi bin ilaç kullanmanıza gerek kalmadan ağrılarınızdan kurtulabileceksiniz.

flekosteel krem kampanya

Flekosteel Krem Ne İşe Yarar?

1-Ağrıları Giderir

Flekosteel krem vücutta oluşan, günlük hayatta yaptığımız ters hareketler ile ortaya çıkan kas ağrılarının giderilmesini sağlar. Uzun süre hareketsiz kalmaya bağlı olarak oluşan kasılmaları, ağrıları ortadan kaldırır. Spor sonrası oluşan hamlamalara kas ağrılarına çok iyi gelir. Doğal ve organik içeriği sayesinde ağrılarınızı gidererek vücudunuza hiçbir zarar vermeden ağrılardan kurtulmanızı sağlar.

Sponsorlu Reklam

2-Kas Kasılmalarına İyi Gelir

Kaslarda meydana gelen aşşırı hareket veya aşırı hareketsizlik sonucunda meydana gelen krampları, kasılmaları, ağrıları giderir. Uzun bir koşu yaptıktan sonra kas ağrılarınız oluyor ve bunun için her gün ilaç kullanmak da istemiyorsanız flekosteel kremi kullanabilirsiniz. Kasılan bacağınıza masaj yaparak uygulayacağınız flekosteel krem sayesinde ağrılarınızdan kurtulup, daha ağrısız kaliteli bir spor için saat sayabilirsiniz.

3-Yatak Ağrılarını Giderir

Flekosteel krem uzun süre yatmak zorunda kalan insanların kas ağrılarının giderilmesinde kullanılır. Hareket kısıtlılığından meydana gelen ve daha sonra ağrımalardan dolayı hareket etmenizi kısıtlayan bu ağrılar için her gün ilaç kullanmanıza gerek kalmayacak. Herhangi bir krem kadar kolay uygulanan flekosteel kremin mucizesini kullandıktan sonra göreceksiniz.

Flekosteel Krem İçeriği

Flekosteel krem tamamen doğal ve organik içeriklere sahip bir üründür. Hiçbir yan etkisi bulunmayan ve neredeyse her yaştan insanın ağrıları için kullanabileceği bu ilacın içerisinde;

 • Spongilla Özü
 • Altın Hardal Özü
 • Zencefil Yağı
 • Tarçın Yağı
 • Mısır Yağı
 • Soya Yağı
 • Kırmızı Biber Yağı

gibi organik ürünler yer alır. Dünyaca ünlü doktor Mehmet Öz ün de dediği gibi içerisinde kırmızı biber yağı bulunan bu ürün biraz yaksa da kas ağrılarınıza çok iyi gelecek ve bu sayede ilaç kullanmadan ağrılarını dindirebileceksiniz.

Flekosteel Krem Zararları

Flekosteel kremin içeriği organik olduğu için hiçbir zararı yoktur.

Sponsorlu Reklam

Flekosteel Kremi Kimler Kullanamaz?

Flekosteel kremin içeriği tamamen doğal olduğu için genç yaşlı herkes kullanabilir. Kremi kullanamayacak olan kısıtlı sayıda insan onlar ise;

 1. Hamileler flekosteel kremi doktora sormadan kullanamaz
 2. Ağrının olduğu alanda enfeksiyon veya açık yara var ise kullanılmamalıdır. Kremi sürerken bu enfeksiyonun yayılmasına neden olabileceğinizi unutmayın.
 3. Flekosteel kremin içerisindeki herhangi bir maddeye karşı allerjiniz var ise bu kremi kullanmamalısınız.
 4. İlgili alanda çok büyük kazalar, yaralanmalar meydana gelmişse büyük ağrılar ve enfeksiyonlar vardır. Bu krem ufak kas ağrılarının tedavisinde kullanılır, çok büyük bir rahatsızlığınız var ise doktora başvurmalısınız.
 5. Flekosteel Kremin Yan Etkileri

Flekosteel kremin hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Aşırı hassas bir cildiniz var ise kremin içeriğinde bulunan kırmızı biber yağına karşı hassasiyetiniz olabilir. Ufak bir yanma yaşayabilirsiniz. Uzun süre geçmeyen yanma, kaşıntı, dökülme, kızarıklık gibi bir probleminiz olursa kremin içerisindeki bir maddeye karşı duyarlılığınız var demektir. Bu gibi durumlar ile karşılaşırsanız kremi kullanmayı bırakın.

Flekosteel kremin içeriği tamamen doğal olduğundan hiçbir yan etkisi yoktur ama içerisindeki her hangi bir maddeye karşı allerjiniz var ise bu kremi kullanmamanız gerekir.

Sponsorlu Reklam

Flekosteel Kremi Hamileler Kullanabilir Mi?

Flekosteel krem harici bir ürün olduğundan doktorunuzun kontrolü olmadan kullanmamanızı öneriyoruz.

Flekosteel Krem Fiyatı

Flekosteel kremin piyasada 50 ml, 75 ml ve daha büyük tüplerde satışa sunulmuş durumda. İnternet sitelerinden veya bitkisel ürünler satan organik satıcılardan bu ürünü temin edebilirsiniz. 75Ml flekosteel krem fiyatı 90 tl dir.

Flekosteel Krem Nasıl Kullanılır?

Flekosteel kullanımı tıpkı diğer kremlerin kullanımı gibidir. Dikkat etmeniz gereken ayrıntılara dikkat ederek kremi doğru uygularsanız eğer kremin daha etkili olmasını sağlayabilirsiniz.

 • Öncelikle flekosteel kremi uygulayacağınız alanı temizlemeniz gerekir. Açık yara var ise bu bölgeye uygulamaya dikkat edin.
 • Flekosteel kremi nohut büyüklüğünde alın ve ilgili alana yuvarlak hareketler ile yedirin
 • Kremin tamamını yedirseniz bile ilgili alana masaj yapmaya devam edin. Bu şekilde o bölgedeki kanakışını hızlandırabilir, kremin daha hızlı etki etmesini sağlayabilirsiniz.
 • Kremi kullandıktan sonra ilgili alanın üzerini kapatmayın
 • Kremin kapağını güzelce kapatın ve serin yerde saklayın.

Flekosteel Krem Yorumları

Flekosteel kullanıcı yorumlarını okuyarak bu kremi kullanan gerçek kullanıcıların görüşleri hakkında bilgilenebilir, kremi kullananların memnun kalıp kalmadıklarını öğrenebilir bu şekilde kremi almaya karar verebilirsiniz veya kremi almaktan vazgeçebilirsiniz.

Kullanıcı Diyor Ki: Flekosteel kremi annem için almıştım. Sürekli olarak bacaklarından şikayet ediyor, ağrılara dayanamadığı için aya kalkma bile istemiyordu. Mide rahatsızlığı olduğundan ağrı kesici haplar da kullanamıyordu. İnternette gördüğüm flekosteel kremi aldım ve kullanan herkesin memnun kaldığı bu kremi annemin de denemesini istedim. İlk zamanlar annem bacağını yaktığını söyledi tabii bende tedirgin oldum hali ile. Kremi sürdüğü alanı tam yıkayacakken kremin etkisini fark etti. Şimdilerde her gün sabah uyanınca kullandığı bu kremi tüp tüp aldık ve eve stokladık. Sizin de böyle bir probleminiz var ise kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Diyor Ki: Fiyatına göre harika bir ürün. Mucize gibi bir şey. Dolu dolu gelen tüpü kullan kullan bitmiyor. Geçmeyen bel ve diz ağrıları için almıştım şimdi kuş gibiyim.

Kullanıcı Diyor Ki: Kullandığım ilk gün gece yatarken sürmüştüm. Tıpkı biber sürülmüş gibi bir yanma hissi ile yataktan kalktım. Sonradan araştırdım ki içerisinde biber yağı varmış. Bana göre değil param boşa gitti.

Kullanıcı Diyor Ki: Bacaklarım için almıştım, daha sonra kollarıma, belime de kullandım. Bir baktım ki bu kremin bağımlısı olmuşum. Kremi kullandıktan sonra vücudunuzda hiçbir şekilde ağrı kalmıyor çok rahat hareket ediyorsunuz. Haftada bir spor yapıp bir hafta hamlayan, hareket edemeyen ben bile sporumu hafta üç güne çıkardım bu krem sayesinde

Kullanıcı Diyor Ki: Spordan sonra kullanıyorum. Uzun süre spor yapmayan hareketsiz vücutlarda spor öncesi ve sonrası kullanmalarını öneriyorum.

İlginizi Çekebilir: https://drkadinca.com/saglik/anestol-pomad/

2 Yorum

 1. ben bu kremi kullanacaktım fakat sipariş vermeden önce bir de müşteri memnuniyetini araştırayım diye düşündüm iyi ki de düşünmüşüm bu krem sağlık bakanlığının kontrolünden geçmemiş bandrolsüz yan etkileri araştırılmamış hiç bir faydası olmayan aksine insan sağlığı için zararlı kimyasallarla merdiven altı bir üretimmiş insanları tuzağa düşürüp maddi menfaat sağlamak amacıyla son zamanlarda internet sitelerinde değişik isimler altında değişik amaçlar doğrultusunda ( yok güzellik kırışıklık kremleri , yok ağrı sızı giderici kremler yok gençleştirici kremler yok saç dökülmesine karşı kremler ve benzeri adlar altında) insanlara her gün yeni yeni tuzaklar kuruluyor ben artık vatandaşların bu dolandırıcılara aşağılık mahluklara itibar etmemesini öneriyorum

 2. Bende şiparis vermiştim demekki sahte ürünü bunlar kullanici yorumlar okudum almadan vaz gececegim nasil da insan lari tüzaga düşürüyorlar flekosteel Krem yaziklar olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat