Sponsorlu Reklam

Gelin Saçı 2019 Gelin Başı Modelleri

Sponsorlu Reklam

Hayatınızın dönüm noktasına geldiğinizde yani evleneceğini günü belirlediğinizde bir tedirginlik safhası başlamıştır. Düğünde ne giyeceğim, saçlarımı nasıl yaptıracağım, nasıl bir duvak tercih edeceğim, salık gelin saçı mı yoksa örgü gelin saçı mı tercih etmeliyim. Sade gelin saçı da tercih edebilirim gelin saçı topuz da olabilir gibi bir çok problem ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu problemleri aşmak için yardımımıza ihtiyacınız olabilir. Sizler için uzun ve güzel saçlarınız ile tercih edebileceğiniz gelin saç modellerini ve ünlülerin gelin saçı modellerini bir araya getirdik. Moda dünyasının nabzını tutan Fahriye evcen gelin saçı, genç kızların tercih edebilecekleri mükemmel şıklıkta olan Neslihan Atagül Gelin Saçı ve daha bir çok modeli bir arada bulabileceğiniz makalemizi dikkatle inceleyin. Evlenme arefesinde olan genç kızlar için mükemmel faydalı olabilecek bu makalemizden sonra kafanızdaki soru işaretleri de bir miktar kalkacaktır. Kendi saç şeklinizi, saç yoğunluğunuzu ve saç uzunluğunuzu da dikkate alarak size en çok yakışacak olan favori saç modelinizi belirleyin. Kaydederek kuaförünüzden isteyin. Düğününüze ne kadar süre kalırsa kalsın bize göre her genç kızın düğün için yaptıracağı saç modelini ve düğününde tercih edeceği gelinlik modelini önceden belirlemesi gerekiyor. Siz de belirlediğiniz saç modelini kaydedin ve yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Açık Gelin Saç Modelleri

1-Dağınık Gelin Saçı

Sponsorlu Reklam

Dağınık gelin saçı modelleri 2019-2020 senesinin en çok tercih edilen gelin saçı modellerinden biridir. Hem yapımı çok kolay hem de ne kadar dağınık olsa da aşırı ihtişamlı görünebiliyor. Saçlarınızın basit bir saç modeli ile mükemmel görünmesini istiyorsanız resimdeki gibi dağınık ve yana atılmış saç modelini kullanabilirsiniz. Romantik ve hoş bir görünüm oluşturmak için sade dantel ağırlıklı gelinlikler ve kır çiçekleri ile oluşturulmuş aksesuarlar ile mükemmel bir görünüm sağlayabilirsiniz.

2-Örgü Gelin Saçı

Gelinlerin ortak özelliği en özel anlarında bembeyaz gelinlikler içerisinde tıpkı bir bebek gibi masum görünmeleridir. Masumiyeti arttıracak olan geniş ve gevşek örgülü saçlarınız buna ek olarak kullandığınız beyaz çiçekler sayesinde mükemmel bir gelin olabilirsiniz. Kır düğünlerinde ve sahil konseptli düğünlerde çok tercih edilen örgülü gelin saçı modeli sayesinde içinizdeki masum kızı herkese gösterebilirsiniz. Uzun saçlarınız, minik beyaz çiçekli aksesuarlarınız ve abartısız, boncuksuz sade dantelli gelinliğiniz ile en zarif gelin siz olabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

3-Sade Gelin Saçı

Düğününüzde sade olmak istiyorsanız bu saç modeli tam olarak sizin için tasarlanmış. Düğüne hazırlanmak için kısa süresi olanların da tercih edebilecekleri bu güzel saç modelini tercihinize göre minik çiçekler ile süsleyebilir, inciler ile görünümünü güzelleştirebilirsiniz. Saçlarınızın üst kısımlarına ekleyebileceğiniz fransız örgüsü veya balık sırtı gevşek örgüler ile kendi modelinizi oluşturabilirsiniz. Saçlarınızın alt kısımlarını açık bırakarak, saldığınız saçlarınızın güzelliğini ve parlaklığını herkese gösterebilirsiniz.

4-Gelin Saçı Topuz

Gelinliğinizin modeli gelin saçınızı tercih ederken dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntılardan biridir. Soğuk kış günlerinde düğün planlıyor ve boynu kapalı bir gelinlik tercih ediyorsanız saçlarınızı dağınık bırakmamanız bir şekilde toplamanız gerekir. Gelinliğinizin güzel ve gösterişli bir yakası var ise saçlarınızı yukarıdan şekildeki gibi dağınık topuz ile toplayarak gelinliği daha çok ön plana çıkarabilirsiniz. Bunun yanında yüzünüzün güzelliğini de saçlarınızı toplayarak ortaya çıkarabilir, fotoğraf çekiminde verdiğiniz tüm pozlarda mükemmel görünebilirsiniz.

5-Salık Gelin Saçı

Sponsorlu Reklam

Gelinliğinizi ve hayallerinizi bilmediğimiz için gelin saçı modellerinin hepsini bir araya getirdik ve seçimi sizlere bıraktık. Sade bir gelinliğe sahipseniz, nikah töreni ile evleniyor ve büyük bir kutlama düşünmüyorsanız bu salık gelin açı modeli tam size göre. Feminen görünümünüzü arttıracak, damadın aklını başından alacak mükemmel dalgalar sayesinde en özel anınızı en özel fotoğraflar ile taçlandırabileceksiniz. Salık gelin saçı modelini evde yapmanız bile mümkün. Evde sadece saç maşası ve saç spreyi kullanarak fotodaki gibi harika saç modelini elde edebilirsiniz. Saçlarınızı maşaladıktan sonra isterseniz komple salık isterseniz de yarım salık saç modelini uygulayarak aksesuarlar ile birleştirebilirsiniz.

6-Enseden Topuz Gelin Saçı

Basit saç kıvrımları ve güzel örgüler ile bir araya gelen enseden dağınık formatındaki topuz ile mükemmel bir görüntü oluşturabilirsiniz. Kır düğünleri için ideal bir görünüm oluşturan ve her türlü gelinlik ile mükemmel görünecek olan bu saç modelini uygularken saçlarınızın ön kısımlarından birkaç tutam yüzünüze doğru salın. Bu şekilde alnınız ve yüzünüz tamamen açık olmayacak ve daha zarif bir görünüm kazanabileceksiniz.

Sponsorlu Reklam

7-Gevşek Örgülü Gelin Saçı

Balık model gelinlik tercih eden gelinler için boyunuzu daha uzun gösterecek, belinizi daha ince gösterecek harika bir saç modeli ile karşınızdayız. Ünlü güzellerin de düğünlerinde çok kullandığı bu saç modelini en özel günlerinizde kullanabilecek, sadece düğünlerde değil nişan, söz veya nikah törenlerinizde de kullanabileceksiniz.

8-Şelale Örgülü Gelin Saçı

İhtişamlı ve zarif bir görünüm arayan gelinlerin tercih ettikleri mükemmel bir o kadar da şık gelin saçı modellerinden biridir şelale örgüsü. Her tipten örgünün hayatımızda olduğu bu dönemlerde düğünde kullanılabilecek şıklıkta olan en nadide örgülerden biridir şelale örgü. Davetlilerin ağızlarını açık bırakacak tarzda harika bir gelin saçı modeli arıyorsanız bu saç modelini tercih edebilirsiniz.

9-Bohem Tarzı Gelin Saçı

Yeni dönemde bohem tarzı gelinlikler ve bu gelinlikler ile uyumlu saç modelleri çok tercih ediliyor. Taze ve renkli çiçekler ile süslenmiş, içerisinde bukleler ve örgüler barındıran bu mükemmel saç modeli ile harika düğün fotoğrafları çekinebilirsiniz.

10-Sade Gelin Topuzu

Uzun saçlar için mükemmel rahat ve şık bir saç modeli arıyorsanız favori gelin saçı modeliniz bu saç olabilir. Birkaç ufak aksesuar ile süslediğiniz, saç renginizi ortaya çıkarıp mükemmel görünmenizi sağlayan, saçlarınıza bolca hacim veren şekildeki saç modelini çok seveceksiniz. Tepe kısmındaki krapeler sayesinde yuvarlak yüzlü gelinlerin yüzlerinin daha uzun görünmesini sağlayabilir, bu saç modeli ile mükemmel yüz hatlarına sahipmiş gibi görünebilirsiniz.

11-Balık Sırtı Örgülü Gelin Saçı

12-Uzun Gelin Saçı Modeli

13-Rustik Gelin Saçı Modeli

14-Orta Boy Gelin Saçı

15-Aksesuarlı Gelin Saçı Modeli

16-Sade Enseden Topuz

17-Helen Modeli Gelin Başı

18-Zarif Gelin Saçı Modeli

19-Dağınık Gelin Saçı

20-Çiçekli Taçlı Gelin Saçı

21-Örgülü Topuz Gelin Saçı

22-Kısa Gelin Saçı

23-Romantik Gelin Saçı

24-Fahriye Evcen Gelin Saçı

25-Neslihan Atagül Gelin Saçı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat