Sponsorlu Reklam

Gelin Başı Tesettür 2019

Sponsorlu Reklam

Her kadının şüphesiz ki en özel anlarından ilki düğündür. Düğün gününde yaşanan veya yaşanacak olan tüm olumsuzların bir kenara itildiği, ilerleyen senelerde fotoğraflara bakıp da ahh keşke bu türban gelin başı modelini tercih etmeseydim, keşke bu gelinliği tercih etmeseydim veya keşke bu makyajı yaptırmasaydım dememek için bu makaleyi dikkatlice inceleyin. Tesettür gelin başı yaptırırken demode modellerden uzak durarak en modern Gelin başı modelleri ve gelin başları sizler için bir arada. Makyajınız ve gelinliğiniz ile uyumlu olan, Aksesuarlarınızı öne çıkaracak olan, yüzünüzün güzelliğini herkese yansıtmanızı sağlayacak olan favori gelin başı modellerinizi seçin ve kuaförünüzden isteyin. 2019 yılı içerisinde ve bundan sonraki birkaç yıl içerisinde kullanabileceğiniz en modern tesettür gelin başı modellerinden sizin yüz tipinize, gelinliğinize veya makyajınıza en uyumlu olanı tercih etmeniz gerekiyor. Yuvarlak yüzlüler için yanakları saklayacak şekilde tesettür gelin başı modeli tercih etmelisiniz. Keskin hatlara sahip olan kadınlar için ise daha doğal makyaj yapmasını ve türbanını boğazının altından değil de başının arka kısmından toplamasını öneriyoruz. Gelin başı tesettür modellerimiz ve sizin için en uygun favori türban stilinizi bulmak için izleyeceğiniz yol ile ufak ip uçları için dikkatlice okuyun. Yorum yapmayı unutmayın.

Gelin Başı Tesettür

1-Sade Tesettür Gelin Başı

Sponsorlu Reklam

Hayal tül kullanılarak yapılan, parlak taşlardan oluşan taçlar ile süslenmiş gelin başı modeli ,ile karşınızdayız. Sadeliği sevenler ve altın aksesuarları pek tercih etmeyenler için en uygun modellerden biri olan bu türban modeli ile yüz güzelliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Aşırı büyük bir topuz kullanılmadığından dolayı düğün sırasında çok rahat ve doğal hissedebilirsiniz. Gelin arabasına bile sığmayan kabarık modeller yaptırıp arabanın tavanıyla sürekli boğuşmaktansa bu şekilde biraz basık ve sade bir model sizin için daha uygun olabilir. Kısa sürede kuaförünüz tarafından yapılabilecek olan bu tesettür gelin başı modelini tercih ederseniz mutlaka şekildeki gibi aksesuar kullanmalısınız. Aksi taktirde nikah törenine gidiyormuşcasına düz görünebilirsiniz.

2-Dantel Duvaklı Tesettür Gelin Başı

Kalın danteller içeren bir duvağa sahipseniz bu tesettür gelin başı modelini kesinlikle tercih etmelisiniz. İngiltere prenseslerinin de asla vazgeçemediği danteller her sene bu sene olduğu gibi çok moda. Özellikle böyle günlerde kesinlikle duvaklarda, gelinlikte veya baş örtüsünde kullanılması gereken parçalardan biridir. Duvağınızın uçlarındaki dantelleri yüzünüze yakın kısımlara doğru çevirerek yüz güzelliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Minyon tipli ve küçük yüzlü bir gelinseniz bu türban modelini tercih etmeniz gerekiyor. Yanaklarınızda fazlalıklar var ise bu türban modeli yanaklarınızı da saklayacak sizi daha zayıf gösterecektir.

Sponsorlu Reklam

3-Aksesuarlı Tesettür Gelin Başı Modelleri

Hayal tül ile yapılmış olan bu türban modeli de çok havalı ve çok modern bir görünüme sahip. Yüzünüzü ışıl ışıl yapacak, parlak inciler ile süslenmiş aksesuarların kullanıldığı bu türban modelinde aksesuarların görünümünü arttırmak ve dikkatleri gelinini yüzüne çekmek için aksesuar alına doğru sarkıtılmıştır. Mükemmel bir göz makyajı ve kabarık prenses model bir gelinlik ile harika bir görünüm kazanacağınız bu tesettür gelin başı modeli favori gelin başı modeliniz olabilir.

4-Taşlı Tesettür Gelin Başı Modeli

En özel anınızda en şatafatlı ve abartılı görünmek istiyorsanız, gören herkesin gözlerini kamaştırmak istiyorsanız şekildeki tesettür gelin başı modelini tercih edebilirsiniz. Başınızın alın kısmından başlayarak üst orta kısmına kadar ilerleyen bant şeklindeki parlak aksesuarlar ile göz kamaştırıcı olacaksınız. Düğün gününüzde bu tesettür gelin başı modelini kaldıracak şekilde abartılı ve taşlı gelinlik tercih etmeniz gerekiyor. Küpe kullanmak isteyen gelinler için de uygun olan bu modeli beğendiyseniz favorilerinize ekleyebilirsiniz. Bu şekildeki aksesuarlar çok bulunmasa da sipariş üzerine internet üzerinden yaptırabilir, en özel gününüzde ışıl ışıl parlayabilirsiniz.

5-Kat Katlı Tesettür Gelin Başı

Sponsorlu Reklam

Simli ve simsiz olmak şartı ile iki tane şalın kullanıldığı bu katlı gelin başı modelini çok seveceksiniz. Her tesettürlü kadının yaptırdığı bu katlı model sizin için fazla düz ise simli şallar ile katları renklendirebilirsiniz. Gelinlikler için kullanılan süslü ve dantelli parçaların topuz kısmında kullanıldığı bu tesettür gelin başı modelini kabarık topuz seven gelinler kullanabilir. Daha hacimli ve büyük topuzlar sayesinde yüzünüzde meydana gelebilecek olan basıklığı engelleyebilirsiniz. Ön kısımdan bakıldığında üçgenimsi bir görünüm ortaya çıkacak ve bu model yüzünüzün tombulluğunu kapatacaktır.

6-Topuzdan Duvaklı Tesettür Gelin Başı

Aynı tül veya duvak ile yapılan, topuz kısmından ayrılan bu tesettür gelin başı modeli hem çok sade hem de çok şık görünüyor. Yüzünüzün güzelliğini ortaya çıkaracak olan, başın arka kısmından iğnelenmiş olan bu rahat gelin başı modeli ile istediğiniz kadar oynayabilir, kendi düğününüzün tadını çıkarabilirsiniz. Tercihinize göre küpe de kullanabileceğiniz 2019 yılının en modern tesettür gelin başı modellerinin en çok kullanılanı olmakla birlikte bizce en çok yakışanı da bu model. Özellikle yuvarlak yüzlü gelinlerde mükemmel bir görüntü oluşturan bu gelin başı modelini parlak taç aksesuarlar ile kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

7-Gold Aksesuarlı Tesettür Gelin Başı

Altın seven gelinler buraya toplansın! Altına meraklı bir gelinseniz eğer ve düğününüzde damat kesenin ağzını açtıysa eğer gösterişli altınlarınız desteklemek ve daha da uyumlu görünmek için gold rengi taçlar veya aksesuarlar kullanabilirsiniz. Çeşitli sitelerden satılan altın görünümlü taçlar tercih edebileceğiniz gibi o kadar abartmayarak ışıl ışıl görünen ve gerçek olmadığı herkes tarafından ön görülen taçlar kullanabilirsiniz. Gelin başı modelinizi daha güzelleştirmek ve dikkat çekiciliğini arttırmak isterseniz eğer duvağınızı desenli kullanabilirsiniz. Topuzun üst kısmına sabitlediğiniz duvağınız ile birlikte uyum sağlayan desenli gelinlikleriniz ile harika görünebilirsiniz.

8-

 

9-

 

10-

11-

12-

13-

14-

15-

 

Senenin en modern tesettür gelin başı modellerini bir araya getirdik. Siz de favori gelin başı modelinizi belirleyin ve ona en uygun duvak ve aksesuarları satın alın. Düğün günü ortaya çıkan karmaşa ve telaş sonucunda aksesuarı unutmamanız için düğünden en az bir hafta önce aksesuarlarınızı hazırlayıp kuaförünüz ile bir plan program yapın. Bu sayede kuaförünüzün kullanacağı ekstra aksesuarları da öğrenmiş olursunuz ve düğün gibi yaşayabileceğiniz karmaşayı engellemiş olursunuz. Yorum yapmayı unutmayın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat