Sponsorlu Reklam

Graycell Şampuan İşe Yarıyor Mu?

Sponsorlu Reklam

Graycell şampuan saç sakal şampuanı olarak piyasaya sürülen, yurt dışında adını duyurmuş bir şampuan markasıdır. Almanya çıkışlı olan bu ürünü yurt dışındakiler beyazlayan saç ve sakalları için kullanıyor. Kısa sürede düzenli kullanıma bağlı olarak beyazlıkları ortadan kaldırdığını öne sürüyor bu şampuanı piyasaya sürenler. Kadınlar ve erkekler için formu bulunan bu şampuanın gerçek kullanıcı yorumları ile işe yarayıp yaramadığını anlamış olacağız. İnternette bir çok gerçek kullanıcının yaptığı sonuçların yanında reklam firmaları tarafından tutulmuş olan bot hesaplar da bu şampuan hakkında yorumlar yapıyor. Şampuanın işe yarayıp yaramadığını ancak gerçek kullananlar ve deneyimli yorumlar ile anlayabiliriz. İşte Graycell Saç Sakal Şampuanı hakkında bilmek istediğiniz tüm detaylar;

Graycell Nedir?

Graycell Şampuan ne işe yarar
Graycell Şampuan ne işe yarar

 

Sponsorlu Reklam

Graycell şampuan saç tellerin besler ve saç tellerindeki beyazlıkları 8 yıkama sonunda yani çok kısa sürede ortadan kaldırır. Sçın ihtiyacı olan melanini tekrar kazandıran bu ürün sayesinde beyazlayan saç ve sakallarınızdan kurtulabilirsiniz. Sürekli saç ve sakalarınızı boyamak zor geliyorsa, doğal görünümünüzden vazgeçmek istemiyorsanız hem çok kolay uygulanan hem de çok kısa sürede sonuç veren graycell saç sakal şampuanını deneyin. Sadece erkekler değil kadınların da saçlarındaki beyazlıklar için kullanabileceği bu ürünü yurt dışında , genellikle Almanyada çok satıyorlardı. Kısa süre önce ülkemizde de satılmaya başlanan graycell saç sakal şampuanı Saçları besler, onarır, beyazlıkları giderir.

Graycell Şampuan Ne İşe Yarıyor?

Graycell Şampuanın ne işe yaradığını firmanın sizler için neler sunduğunu maddeler halinde bir araya getirdik.

-Graycell şampuan saç tellerini nemlendirerek besler.

Sponsorlu Reklam

-Graycell şampuan saçlarınızdaki kırıkları ve yıpranan kökleri onarır. Daha hacimli saçlara sahip olmanızı sağlar

-Graycell şampuan İçeriğindeki aloevera, E vitamini ve okaliptus özleri ile saç dökülmelerinizi azaltır. Amonyak gibi kimyasallar içermediğinden güvenle kullanabilmenizi sağlar

-Graycell Şampuan 8 yıkamadan sonra saçınızdaki beyazlardan kurtulmanızı sağlar. Saç tellerinizdeki melanini ortaya çıkarark doğal saç renginize kolayca dönmenizi sağlıyor. Bu sayede çok hızlı uzayan saç ve sakallarınıza sürekli boya yapmak zorunda kalmazsınız.

Graycell Şampuan Nasıl Kullanılır?

Graycell şampuan saçlarınızı beyazlardan kurtarırken aynı zamanda standart bir şampuan görevi görerek saç diplerini temizler. Saç tellerinizdeki yağlardan kurtulmanızı sağlar. Graycell şampuanı kullanırken saçlarınızı hafif ıslatmanız gerekiyor. Birkaç kere şampuan sıkarak avcunuzu doldurduktan sonra saçlarınıza uygulayın. Eğer sakal için kullanıyorsanız bu esnada sakallarınıza da uygulayın. Saçlarınızı ve sakallarınızı bu şampuan ile ovalayarak yıkayın. 3-5 dakika masaj yaparak bu şampuanı yedirdikten sonra saçlarınızı yıkayın. Düzenli olarak 8 yıkama yaparsanız saçlarınızdaki beyazlıklardan kurtulmuş olabilirsiniz.

Graycell Şampuan Fiyatı

Graycell saç sakal şampuanı en az üç ay yetecek şekilde şişelere konmuş ve internet üzerinden satılıyor. bu mucizevi forümü satın almak istersenizzbir kutu graycell şampuan fiyatı 90 tl

Sponsorlu Reklam

Graycell Şampuan İçeriği

Graycell şampuan içerisinde kimyasal maddeler azaltılmış, daha çok doğal ve organik maddeler ile saçlardaki beyazlıklardan kurtulma amaçlanmıştır. Bu amaçla içeriğinde paraben ve amonyak gibi maddeler bulunmamaktadır. Graycell saç sakal şampuanı içerisinde saç tellerini nemlendirerek bakım yapan E vitamini, okaliptus özü, aloe vera bulunur.

Graycell Şampuan Yan Etkileri

Graycell şampuanın bilinen veya kanıtlanmış herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Bu şampuanı çok kullanırsanız ve içeriğindeki herhangi bir maddeye karşı allerjiniz bulunuyorsa saç derinizde dökülmeler, kepeklenme, sık sık yağlanma gibi problemler ile karşılaşabilirsiniz. Gözlerinize kaçar ise bu şampuan gözlerinizi de yakabilir.

Graycell Şampuan Hakkında Merak Edilenler

Graycell Şampuan işe yarıyor mu
Graycell Şampuan işe yarıyor mu

Graycell Şampuan Saç Dökülmesine İyi Gelir mi?

Graycell şampuan saç dökülmesine de iyi gelir. Zengin içerği sayesinde saç tellerini besler ve güçlendirir. Dökülmesini azaltır.

Sponsorlu Reklam

 

Graycell Şampuan Genetik Beyaz Saçları Giderir Mi?

Genetik olarak beyaz saçlara sahipseniz bu şampuan ile tamamen koyu saçlara sahup olamazsınız.

 

Graycell Şampuan Ne kadar Sürede Etki Gösterir

8 hafta gibi kısa bir sürede graycell şampuan etkisini gösterir.

 

Graycell Şampuan Kullananlar

Graycell Şampuan kullananlar
Graycell Şampuan kullananlar

Kullanıcı Diyor Ki: Saçlarımdaki beyazlıklar için alıp kullanmıştım. Alırken bir şişe değil de kampanyalı bir şekilde 3 şişe aldım. Uzun süre kullanacağımı, beyazlar çıktıkça bu şampuan ile onlardan kurtulacağımı düşünmüştüm. Maalesef ki bu şekilde olmadı. Kullandığım bu saç sakal şampuanı diye geçen graycell şampuan hiçbir işe yaramadı. 8 yıkama diyor ama ben en az 20 defa yıkamışımdır yine de etkisini göremedim.

Kullanıcı Diyor Ki: Almanyadan geldiği söyleniyor ve orada herkesin kullandığı bir ürünmüş gibi gösteriliyor. Reklamlarında hep bu dile getiriliyor ama benim almanyada bir çok akrabam var onların bu şampuandan haberleri bile yok. Tamamen kurgu ve düzmece reklamlar ile milletin parasını almaya çalışıyorlar.

Kullanıcı Diyor Ki: Saçlarım beyazlamaya başladığı için aldım kullandım ve saç beyazlamasının bu şampuan sayesinde önüne geçtim. İşe yaramadığını söyleyenler neden öyle söylüyor bimiyorum.

Kullanıcı Diyor Ki: Hanımım ve benim ortak kullandığımız, saçlarımızı yumuşacık yapan çok etkili bir şampuan. Ben arada sakallarım için de kullanıyorum ama fiyatı gerçekten çok pahalı. Tek bir şişeyi bir kaç ay kullandım ve 90 lira para vermiştim. Beklediğim kadar bir etki göremediğimiz için yenisini almaktan vaz geçtik.

Kullanıcı Diyor ki: Saçlarım ve sakallarım çok çabuk uzadığından ve yaşım küçük olmasına rağmen beyazlarım çıktığından internette bbir araştırma yaptım. karşıma ilk çıkan şey graycell saç sakal şampuanı oldu. yıllardır saçımı ve sakallarımı boyamaktan yorulduğum için böyle kolay kullanımı olan etkili bir ürüne ihtiyacım vardı. Yorumları okudum ve graycell şampuanı almaya karar verdim. Bir kaç hafta kullandıktan sonra yeni çıkan beyazların renk değiştirdiğini gördüm ama benim için yeterli değildi. Beyazlarınız az ise kullanın benim gibi çok ise boyamak zorundasınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat