Sponsorlu Reklam

Güle Güle Oturun Başvuru Formu ve Başvuru Koşulları

Sponsorlu Reklam

Tv8 ekranlarının en çok izlenen ve en çok beğenilen programlarından biridir güle güle oturun programı. Programa başvuran insanlar evlerinden bir oda seçerek yenilenmesini istiyor ve programın sunucusu mimar Selim Yuhay öncülüğünde ev yenileniyor. Baştan aşağı bir odanın parkeleri, duvarları, mobilyaları perdeleri hatta ve hatta avizelerine kadar yenilendiği bu güzel dekor programı seyircileri ekrana kilitliyor. Programın samimi ve bilgili sunucusu olan selim yuhay sadece sunuculuk yapmakla da kalmıyor yenilenmesi istenilen odaya mimar bakış açısı ile en doğru vuruşları yapıyor. Peki güle güle oturun başvuru şartları nelerdir? Güle güle oturun başvuru formu, güle güle oturun ücretsiz mi? Güle güle oturun ne zaman? Güle güle oturun 2019 başvuru gibi bir çok soruya cevap bulacağınız makelemizi dikkatlice inceleyin. Program hakkında detayları öğrendikten sonra başvuru yapmayı unutmayın.

Sponsorlu Reklam

Tv8 Güle Güle Oturun

Ekranlardan izlediğimiz, ah keşke bizim eve de gelseler dediğiniz bu program genellikle İstanbuldan olmak üzere tüm şehirlerden başvuru kabul ediyor. Büyük küçük demeden hangi şehirde olursanız olun programa başvuru yapabiliyorsunuz.

Programın formatı gereği evinizin memnun olmadığınız bir alanını belirliyorsunuz ve isteklerinizi bildiriyorsunuz. Güle güle oturun programının kibar sunucusu dikkatle sizi dinliyor ve istekleriniz doğrultusunda eviniz için en güzel parçaları seçiyor, en güzel dekoru oluşturuyor. Evinizin mutfağından memnun değilseniz eğer mutfağın değişmesini istiyorsunuz güle güle oturun programından. Mutfak duvar renklerinin, mutfak tezgahının, dolapların halının ve avizenin değişip mutfağın baştan aşağı yenilendiğini görebilirsiniz programın sonunda.

Sponsorlu Reklam

Banyonuzun değişmesini istiyorsanız eğer banyodaki duşa kabin değişiyor, banyodaki fayanslar ve seramikler elden geçiyor, modern bir banyoda olması gereken her ayrıntı düşünülüyor. İnşaata girmek size de zor geliyorsa, işin ehli ustalar bulamıyorsanız, banyonun tarzına kendi başınıza karar veremiyor bir mimar bakış açısı ile banyonuzu yenilemek istiyorsanız bu programa başvuru yapabilirsiniz.

Evinizin çocuk odasının değişmesini istiyorsanız çocuğunuz için gerekli olan yatak, çalışma masası, kütüphane, halılar, perdeler ve ufak ayrıntılar ile odayı komple değiştirebilirsiniz. Güle güle oturun ekibi tarafından çocuğunuza bir sürpriz yapmak istiyorsanız siz de programa başvuruda bulunabilirsiniz.

Salonunuzun değişmesini istiyorsanız eğer size program tarafından verilen bütçe ile ve tabii ki mimarımızın ve program yöneticilerinin de desteği ile salonunuz için en doğru eşyaları seçebilir yepyeni bir salona sahip olabilirsiniz.

Güle Güle Oturun Başvuru

Güle güle oturun programına her şehirden başvuru yapabilirsiniz. İstanbul başta olmak üzere program yapımcıları her şehire gidiyor ve katılımcıların evlerini baştan aşağı yeniliyor. Programa başvuru yapmak için güle güle oturun programını aramanız yeterli. Herhangi bir başvuru formu ilk etapta doldurmanıza gerek yok.

Sponsorlu Reklam

Güle Güle Oturun Başvurusu Bedava Mı?

Güle güle oturun programına başvuru bedava. Kanal tarafından evinizin tercih ettiğiniz bir odası baştan aşağı yenileniyor. Katılımcılardan herhangi bir ücret talep edilmiyor. Evin salonunu, mutfağını yada başka bir alanı değiştirmenin kararını siz veriyorsunuz. Değiştirtmek istediğiniz odayı programa bildiriyor ve beklentilerinizi söylüyorsunuz. Program sunucusu mimar Selim Yuhay sizin beklentilerinize göre eşyalar seçiyor veya sizin bir yakınınıza seçtiriyor. Bu yakınınız eşiniz, kardeşiniz veya sizi en iyi tanıyan çocuğunuz olabilir. Zevklerinize uygun bir şekilde dekore edilmiş eviniz yaklaşık olarak 3-4 gün içerisinde baştan aşağı yenileniyor.

Sponsorlu Reklam

Evim Şahane

Güle güle oturun programı Kanal D ekranlarında yine aynı kadro ve aynı sunucu mimar Selim ile beraber yayına başlamıştı. Seyirciler tarafından çok sevilen ve çok takip edilen evim şahane programı sonrada isim değiştirerek Tv8 ekranlarında yanın hayatına devam etti.

Güle Güle Oturun Ne Zaman?

Haftanın 5 günü 13.00 ile 15.00 arasında Tv8 ekranlarında olan güle güle oturun programın her gün farklı bir katılımcının evini yeniliyor, her gün yeni bir eve neşe katıyor.

Güle Güle oturun programına nasıl katılacağını, başvuru şartlarını, program saatini öğrendiniz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi programa katılmak istiyorsanız tüm evinizi değil sadece bir odanızı ya da evinizin sadece bir bölgesini değiştirebilirsiniz. Ekranlardan bir gün içerisinde değiştiğini görüyoruz ama maalesef bir gün çok kısa bir süre ve bu değişim için en az 3 gün gerekli oluyor. Evinizde hoşnut olmadığınız alanlar var ise hangi şehirde olursanız olun güle güle oturun programına başvurarak evinizi yenileyebilir daha modern görünmesini sağlayabilirsiniz.

2 Yorum

  1. Merhaba Kronik hastasıyım astım hastasıyım eşim varis tedavisi görüyor 2 coçuğum var evimizde rutubet var odaların çamlar bozuk çoçoklar hastalalıyor maddi imkansızlardan dolayı yapamıyoruz size başvuru yapmak istedik

    1. Merhaba Şengül Hanım, başvuruyu yazı içerisinde nasıl yapacağınızı anlattım. Buradan başvuru alınmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat