Sponsorlu Reklam

Haki Yeşili Rengi ve Kombinleri Katoloğu

Sponsorlu Reklam

Haki yeşil rengin hangi renkler ile uyumlu olduğunu mu merak ediyorsunuz? Dolabınızda yıllarca duran ama hiç kullanılmayan haki yeşil gömleklerinizi kombinleyemiyorsanız sizler için bir liste yaptık. Haki yeşil renginin en çok yakıştığı renkleri bir araya getirdik. Haki yeşil renk ile uyumlu olan renkleri ve bu renkler ile oluşturulmuş haki kombinlerini dikkatle inceleyin. Bahar mevsiminde, yaz aylarında ve en çok da kış aylarında kullanılan koyu yeşile yakın olan haki rengini elbiselerinizde, gömleklerinizde, ayakkabılarınızda, eşarplarınızda ve daha bir çok parçalarınızda kullanabilir, şıklığı yakalayabilirsiniz. En şık haki yeşili kombinleri, Haki yeşili kombin önerileri, haki yeşiline uyumlu olan renkler, haki yeşili pantolon, haki yeşili tesettür elbise ve daha bir çok başlığın bulunduğu yazımızı dikkatle inceleyin. Favori haki yeşil komninlerinizi yorumlar bölümünden bizimle paylaşın.

Haki Yeşili İle Uyumlu Renkler

Haki yeşili rengi ile uyumlu kombinasyonlar yapabilmeniz ve göz alıcı görünmeniz için haki yeşili ile en uyumlu olan renkleri bilmeniz gerekir. Yeşil rengin koyusu olan haki rengini bir çok açık rengin yanı sıra koyu renkler ile de kullanabilir, kombinlerimizi bu şekilde yapabiliriz. Haki yeşiline en uygun olan kombini yapabilmek için mevsime, yaşa, tarza çok dikkat etmek gerekir. Haki rengi ile en uyumlu renklerden biri olan sarı rengini ne şekilde kullanacağınızı çok iyi bilmeniz gerekir. Bunun yanında haki rengi ile en uyumlu olan renkler; Bej rengi, Krem rengi, Pudra rengi, Haki gibi koyu renkler, Siyah, Gri renk, Açık yeşil veya Koyu yeşil haki rengine en çok yakışan renklerdir.

Sponsorlu Reklam

Haki rengini kullanırken çarpıcı bir görüntü istiyorsanız eğer ters renkleri kullanabilirsiniz. Haki rengi ile mercan rengini, kırmızıyı, bordoyu eşleştirebilir, göz alıcı kombinler ortaya çıkarabilirsiniz.

Haki Yeşili Pantolon

 

Sponsorlu Reklam

Haki Yeşili pantolon kombinlerinden ilkini görüyorsunuz. haki yeşili ile mükemmel uyum sağlayan koyu renklerden lacivert renginde bir bluz ile birleştirilmiş haki yeşili kombini. Yine lacivert renginde koyu renkli şık tek bantlı topuklu ayakkabılar ile de harika görünüyor. Haki yeşili salaş pantolonlarınızı spor halden şık hale getirmek ve şık kombinlere imza atmak istiyorsanız bu kombini kullanabilirsiniz.

Haki yeşili dar ve vücudunuzu saran pantolonlarınızı yine haki yeşili gömlekler ile kombinleyebilirsiniz. Haki yeşiline uygun olan renklerin başında gelen açık yeşil veya koyu yeşil parçalar ile haki yeşili pantolonlarınız çok yakışacak. Spor kombininizi krem renginde topuklu ayakkabılar ile birleştirerek her ortama uyumlu hale getirebilirsiniz. Hafta sonu gezmelerinde kullanacağınız kombin istiyorsanız bunun altına beyaz renk spor ayakkabı giymenizi öneriyoruz.

Haki yeşili salaş pantolonlarınız ile parka piknik yerlerine giderken rahat kombinler tercih edebilirsiniz. Haki rengi ile çok yumlu olan, haki rengini daha çok gösteren ama sizi bu renk ile boğmayan beyaz gömleği görüyorsunuz. Beyaz gömlek ve haki renhi salaş pantolon aradığınız ve bulabileceğiniz en rahat kombin olabilir. Her kadının dolabında bulunan beyaz gömlekler veya beyaz tşörtler ile haki rengi pantolonlarınızı kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

Haki Rengi Elbise

Haki renginde elbiseler genç kızların hatta her yaştan kadının kullandığı çok özel parçalardandır. Şekildeki resimde de her ortamda kullanabileceğiniz dizin altına kadar uzanan haki rengi elbise modelini görüyorsunuz. Arkadaşlarınız ile hafta sonu gezmelerinde veya akraba ziyaretlerinde kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

Haki yeşili kısa elbisenin etek uçlarına volanlar eklenmiş ve rengin soluk kalması engellenerek elbiseye hareket katılmış.  Bu haki rengi kısa elbiseyi de doğum günlerinde arkadaş partilerinde veya iş görüşmelerinde kullanabilirsiniz. Altına giyeceğiniz açık renk kısa topuklu ayakkabılar ile elbiseyi tamamlayarak çok özel bir haki yeşili kombin oluşturabilirsiniz.

Haki yeşili elbiseleri hareketlendirmek için çoğu zaman fırfır kullanılır. Yine fırfırların kullanıldığı hareketli haki yeşili kombin ile de harika görünmeniz mümkün.

 

Haki yeşili yırtmaç detaylı elbiseyi görünce aşık olabilirsiniz. Yeşil rengin verdiği huzuru hissedeceğiniz elbiseye adeta aşık olacaksınız. her ortamda kullanılabilen, orantılı bir yırtmaca sahip olan bu tarz haki yeşili elbiseleri dolabınızdan eksik etmeyin.

Haki yeşili çiçekli elbiseler de renk ile uyumlu olan desenleri barındırıyor. Elbiseyi tercih eden kadınların beyaz ayakkabı ile tamamlaması durumunda bir bütün olarak görünebilir ve haki rengi daha çok ortaya çıkabilir. En sevdiği renk haki olan cıvıl cıvıl kadınların kullanabileceği en güzel elbise modeline bu diyebiliriz.

 

Haki Yeşili Gömlek

Haki yeşili gömleğin ana renklerimizden biri olan siyah renk ile uyumunu görüyorsunuz. yeşil rengin hangi tonu olursa olsun ana renkler ile mükemmel bir kombin oluşturmanız mümkün. hem kolay hem de kullanışlı olan bu kombini evinizde bulunan herhangi siyah bir parça ile oluşturabilirsiniz.

 

Haki yeşili gömleğin ana renklerimizden diğeri olan beyaz renk ile uyumunu gözler önüne seren bir kombin. Dolabınızda bulunan herhangi bir beyaz parça ile oluşturabileceğiniz şık bir kombin.

 

Haki Yeşili Tunik

Haki yeşili renkler tesettürlü kadınlar tarafından da çok kullanılıyor. Siyah renkten bıkan ve koyu renkleri tercih eden kadınların ilk seçimlerinden biri haki yeşili.

Haki yeşili tunikleri beyaz pantolonlarınız ile, siyah pantolonlarınız ile, beyaz veya siyah eşarplarınız ile kombinleyebilirsiniz.

Haki Yeşili Tesettür Elbise

Özel günleriniz için koyu renk bir abiye mi arıyorsunuz? Asla pişti olmayacağınız hem de çok asil görüneceğiniz haki rengi abiye. haki rengi ile uyumlu olan toprak tonlarında şal ile kombinlenince muhteşem bir görüntü ortaya çıkmış.

Haki renk elbise ve mor şalın uyumu gerçekten harika. En yakınınızın mesela kız kardeşinizin düğününde kullanabileceğiniz, nişanınızda kullanabileceğiniz, genç kızların mezuniyet törenlerinde giyebileceği en özel elbiselerden biri.

Sefa Mervenin internet sayfasında bulabileceğiniz bir haki yeşili elbise daha.

Haki yeşili ve gri rengin buluşması. Gri renk ayakkabılar, eşarplar ile kombinleyebileceğiniz haki yeşili elbiselerden mutlaka dolabınızda bir tane bulunmalı.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat