Sponsorlu Reklam

Hamile Fotoğraf Çekimi Elbiseleri

Sponsorlu Reklam

Hamilelik kadınların en güzel ama bir o kadar da zor dönemlerinden biridir. Hormonlar nedeni ile ruhsal olarak baskı hisseden kadın fiziksel olarak da değiştiği için kendini güzel görmek, beğenmek ister. Hamile anneler sizler için en çok tercih edilen günlük elbise modellerini bir araya getirdik. Aşağıdaki görsellerden size en çok yakışacak olan birkaç elbiseyi seçin ve alışveriş listenize ekleyin. Ne aradığınızı bilirseniz bulmanız daha kolay olabilir.

Sponsorlu Reklam

1-Pamuklu ve Dikey Çizgili Hamile Elbisesi

Şekilde görünen hamile elbisesi günlük kullanım için oldukça uygun. Günlük olmasının yanı sıra kemer yüksekliği ile ve tarzı ile fazlasıyla şık görünüyor. Güzeller güzeli bir hamişi mutlu etmek istiyorsanız hediye olarak bu elbiseyi seçebilirsiniz. Bir çok mağazada bulabileceğiniz bu elbiseyi doğumdan sonra da kullanabilirsiniz.

2-Esnek Penye Hamile Elbisesi

Rahat ve şık olan şekildeki modeli her yerde her ortamda kullanabilirsiniz.Kocaman bir göbüşe sahip olmak şık olmayacvağınız anlamına gelmiyor. Hamileliğin ileriki safhalarında da rahatlıkla kullanabileceğiniz bu esnek elbiseyi renkli seçerek daha şık görünmeniz mümkün.

3-Kemeri Bağlamalı Hamile Elbisesi

Çiçeklerle süslenmiş basma kumaşı içinizi serinletecek. Yandan bağlamalı kemeri ise sizin kontrolünüzde sıkılıp gevşeyebilir. Hamileler için yazlık elbise arıyorsanız bu tarz bir model tercih edebilir, emzirme için de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

4-Kırmızı Hamile Elbisesi

Uçuş uçuş bir model daha. Hamilelerin sevimli hallerini sıcak renkler ile arşa çıkarabilirsiniz Poüsküller ve otantik havası ile oldukça şirin tatlı bir elbise modeli şekildeki kırmızı elbise. Esmer kadınlara da kırmız renk fazlasıyla yakışıyor.

5- Katlı Uzun Elbise

Sade ve şık olan şekildeki elbise alt kısmındaki katman sayesinde oldukça rahat ve kullanışlı. Rüzgarda havalanmayacak şekilde dikilmiş ayrıca yürürken adım atarken zorlanmayacağınız şekilde tasarlanmış. Kadınsı bir ruhu olan şekildeki elbise büyüyen karnınız ile oldukça uyumlu olacaktır.

6-Tşört Elbise

Sade ve rahat bir elbise arıyorsanız şekildeki gibi tek parça giy çık tşört elbiseyi kullanabilirsiniz. Fitilli kumaşa sahip olan şekildeki elbise hem vücudunuzu saracak aynı zamanda da karnınız büyüdükçe ona uyum sağlayacaktır. Düz kesimli elbise hemen dizin altına kadar uzanır ve oturup kalkarken eteğinizi çekiştirmenize gerek kalmaz. Rahat ve kullanışlı olan şekildeki gibi fitilli penye elbiseleri hamileliğinizin başlangıç döneminden itibaren her döneminde tercih edebilirsiniz.

7-Asimetrik Hamile Elbisesi

Kloş model, şifon kumaştan oluşan asimetrik elbise modeline bayılacaksınız. Yandan yırtmaçlı olan şekildeki bu model her türlü kutlamalarda giyilebilecek bir model. Kullanışlı ve rahat olan şekildeki elbise ile arkadaşınızın doğum gününe gidebilir, düğünlerde minicik göbeğiniz ile boy gösterebilir aynı zamanda günlük hayatta bir kafeye giderken bile kullanabilirsiniz.

8-Midi Boy Hamile Elbise

Hamile elbiselerini genellikle midi boy tercih ederiz. Hem rahatlığı açısından hemde karın büyüyünce elbise ön kısımdan yukarıya doğru çekme yapacağından ötürü midi boy hamile elbiseleri için oldukça kullanışlıdır. Güzndüz herhangi bir yere giderken kullanabileceğiniz ama gece kıyafeti olarak veya kutlamalarda kullanamayacağınız şekildeki hamile elbisesine bir şans verebilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

Hamilelerin tek parça giyinmesi hem daha rahat olur hemde aşırı sevimli görünür. Mevsim elverdiği sürece üşütmeyecek şekilde hamile annelerin elbise giymeleri ve elbiseyi tercih etmeleri gerekir. Diğer kıyafetlere göre daha da ucuz bir seçim olan elbiseler yerine çok parçalı pantolon, gömlek, hırka üçlüsü tercih edilince doğumdan sonra kullanılmıyor. Oysa ki doğumdan önce hamile iken giyilen elbiseler esnek kumaşa hahip ise doğumdan sonra da kullanılabiliyor. Bir çok modelin yer aldığı hamile elbisesi kataloğumuzu inceleyin ve kendi eliniz ile diktirmek isterseniz kumaşını alıp terziniz ile görüşün. Piyasada hamileler için kıyafet bulmak çok zor olduğu için diktirmek mantıklı olabilir. İşte hamileler için giyilebilecek diğer elbise modelleri;

Hamile Fotoğraf Çekiminde Giyilebilecek Elbiseler

Hamileler için en rahat ve şık elbiseler, fotoğraf çekiminde kullanılabilecek mükemmel modeller .
Sponsorlu Reklam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat