Sponsorlu Reklam

Hint kınası Nasıl Yakılır? Hint Kınası Modelleri 2019-2020

Sponsorlu Reklam

Hint kınası nasıl yakılır, hint kınası modelleri ve çok daha fazlasının yer aldığı makalemizi dikkatle inceleyin. Kadınlar arasında çok popüler olan geçici dövme yerine geçen, aynı zamanda yaptırmakta dinen hiçbir sakınca olmayan siyah hint kınası ve beyaz hint kınası hakkında bilgiler vereceğiz. Hint kınası saç nasıl yakılır, hint kınası nasıl geçer, hint kınası nasıl hazırlanır gibi bir çok soruya cevap bulacağınız bu makaledeki modelleri evde kendi başınıza yapabilirsiniz. Kürdan veya enjektör ucu ile hazırladığınız kınaya istediğiniz şekli verebilirsiniz. Düğünden önce gelinlerin genellikle ellerine veya vücudunun üst bölgelerine yaptırdıkları hint kınasının genç yaşlı herkes kullanabilir. Dövme yaptırmak istiyorsanız ve ailenizden izin alamadıysanız da hint kınası ile geçici dövmeler yaptırabilirsiniz.

Hint kınası Ne Kadar Kalır?

Sponsorlu Reklam

Hint kınasının vücutta ortalama kalma süresi 2 hafta ile 3 hafta arasındadır. Sık sık ellerinizi yıkamanız, sabun kullanmanız, güneşe çıkmanız durumunda dövme daha erken de silinebilir. Çok fazla su değmeyen alanlara yaptığınız hint kınası daha uzun süre kullanılabilir. Hint kınasını uygulamadan önce cildinizdeki ölü derileri temizlerseniz kınanın kalıcılığını arttırmış olursunuz.

Hint Kınası Nasıl Yapılır?

Aktarlardan aldığınız hint kınasını suyla karıştırarak macun kıvamına getirmeniz gerekiyor. Macun kıvamındaki hint kınasını istediğiniz şekilde, vücudunuzun istediği bölgeye uygulayın. Uygularken enjektör ucu veya kürdan kullanabilirsiniz. Hint kınasını alırken yanında satılan uygulama aparatı da olabilir. Uç kısmı incelen uygulama aparatı sayesinde istediğiniz deseni çok kolay çıkarabilirsiniz. Hint kınasını uyguladıktan sonra kurumasını bekleyin ve ılık suyla yıkayın.

Sponsorlu Reklam

Hint Kınası Saça Nasıl Yakılır?

Hint kınası saç nasıl yakılır sorusunun cevabını zaten biliyorsunuz. Hint kınası tıpkı standart saç boyaları gibi uygulanıyor. Temiz saçınıza macun kıvamında hazırladığınız hint kınasını uygulayın. Uygulamadan önce ellerinize eldiven takın ve kıyafetlerinizin boyanmaması için boynunuza eski bir havlu sarı. Saçlarınızın boyanırken dinlenmesini istiyorsanız hint kınasının içerisine birkaç damla badem yağı da ekleyebilirsiniz. Saçınıza uyguladığınız hint kınasının boyasını vermesi için bir saat bekleyin. Bekleme süresi dolunca saçlarınızı ılık su ile yıkayın.

Hint Kınası Nasıl Çıkar

Hint kınasının çıkması için belirli bir süre gerekir bu süre de 2 hafta ile 3 hafta arasındadır. Bu süreden daha önce yaptırdığınız hint kınasından kurtulmak istiyorsanız birkaç yöntem deneyebilirsiniz. Bunlardan biri makyaj temizleme suyudur. Misselar makyaj temizmele suyu ile ovmanız durumundu hint kınasını çıkarabilirsiniz. Bunun yanında saç kremi sürerek de hint kınasını çıkarabilirsiniz. Hint kınası deriye işlendiğinden çıkması çok kolay olmayacaktır. Peeling yaparak derinin soyulmasını sağlarsanız da hint kınasından kurtulabilirsiniz. Şeker veya tuz ile ovmanız da istediğiniz sonucu verebilir.

Siyah Hint Kınası

Adeta bir dövme hissi uyandıran siyah renkte olan hint kınası kadınlar arasında çok popüler. Müslüman ülkelerde çok kullanılan ve geçici dövme yaptırmak isteyen herkesin kullanabileceği bir yöntem olan hint kınasının uygulaması çok kolay. Hazırlanması, uygulanması ve ortaya çıkması çok kısa bir süre alan hint kınası için model tercih etmek size kalıyor. Şekildeki gibi bacaklarınıza yaptıracağınız hint kınası ile çok seksi görünebilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

Beyaz Hint Kınası

Geleneksel kınadan sıkılmış olanlar için, daha dikkat çekici ve gösterişli bir kına modeli mevcut; beyaz hint kınası. Diğer kınaya oranla cilt üzerinden çok kolay bir şekilde çıkar ve en fazla on gün kalıcılığı bulunur. Ellerinizin üzerine şekildeki gibi bir modeli beyaz hint kınası ile yapabilir veya yaptırabilirsiniz. Aktarlardan veya kozmetikçilerden alacağınız beyaz hint kınasını internet üzerinden de sipariş edebilirsiniz. Hint kınasını gönderirken yanında motiflerin de gönderildiğine dikkat ederseniz işiniz daha kolay olabilir.

Hint Kınası El Modelleri

Sponsorlu Reklam

Avuç içerisine veya elinizin üst kısmına yaptırabileceğiniz çok güzel modeller mevcut. Karmaşık bir hint kınası isteyenler için avuç içerisine yapılmış olan model harika görünüyor. Çok uğraştırıcı ve zor olan bu modeli evde kendi kendinize yapmanız biraz zor olabilir.

Elinizin üst kısmına çiçek şeklinde hint kınası yapabilirsiniz. Model yardımı ile veya çizerek kolaylıkla yapabileceğiniz çiçek modeli bir çok kadın tarafından yapılıyor ve fazlaca dikkat çekiyor. Çiçekler hint geleneğinde mutluluğu temsil ediyor, yapraklar ise sadakati temsil ediyor. Kadınsı ve narin duran çiçek desenlerine birkaç kelebek veya arı ekleyerek kendi tarzınızı da konuşturabilirsiniz.

Omuza Hint Kınası

Hint kınasının gelenkselliğinden çıkarak dövme niyeti ile kullanmak istiyorsanız bu modelleri tercih edebilirsiniz. Tipik olarak el ve ayaklara uygulanan hint kınasını vücudun farklı bölgelerine farklı şekillerde uygulayarak geçici dövmenizin tadını çıkarabilirsiniz. Dövme yaptırmadan önce pişman olamamak için denemek isteyenlere, abdest geçirmeyeceği için dövme yaptırmak istemeyenlere, dövme için ailesinden izin alamayan gençler için önerimiz olan hint kınası için model seçin ve hemen bir uzman ile görüşün.

Hint Kınası Ayak

Ayakların üst kısımlarına, ayak bileklerine ve parmaklara uygulanabilen hint kınası ile mükemmel estetik görüntüler oluşturabilirsiniz. Çok popüler modellerden birkaç tanesini sizler için bir araya getirdik. Siz de kına gecenizde yaptıracağınız hint kınası modelini seçin ve kaydedin. Kendi kına gecenizde olmasa bile en yakın arkadaşınızın veya kız kardeşinizin kına gecesinde bu modellerden birini yaptırabilir, geleneksel ve modernizmin karışımı olan hibrit kültürde hint kınasını üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Çocuğa Hint Kınası

Hint kınası sadece yetişkinlere değil genç yaşlı her türden bireyde kullanılabilir. Çocuklarınızı sevindirmek ve özel günlerinize bir hatıra bırakmak için şekildeki gibi desenler kullanabilirsiniz. Çocuğunuzun en sevdiği çizgi film karakterini ellerini üzerinde gören çocuğunuzun mutluluğuna şahit olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat