Sponsorlu Reklam

İpek Kirpik Fiyatı ve Öneriler

Sponsorlu Reklam

İpek Kirpik Nedir?

İpek kirpikler; ince, çok ağır olmayan türden olan yapay kirpiklerdir.  Kuaförlerde taktırdığımız ya da kozmetik mağazalarından aldığımız kirpiklere nazaran daha esnektir ve daha doğal bir yapısı vardır, hatta o kadar doğaldır ki çok volümlü yapılmadığı zamanlar kimse bunların sonradan takıldıklarını anlamayacaktır. Biz kadınlar hem doğal dursun hem de ekstra volümlü çok uzun kirpiklerimiz olsun istiyoruz işte ipek kirpik uygulaması da tam olarak bunun için var. Hafif bir yapıya sahip oldukları için ince ve zayıf kirpikleri olan hanımlar için daha iyi bir tercih olacaktır ipek kirpik. Blok halinde olan sentetik ve vizon kirpiklere oranla daha uzun bir süre kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz. Sentetik kirpikler gibi ipek kirpikler de çeşitli kıvrımlarda ve çeşitli uzunluklarda üretilmiştir ve işlem sırasında sizin istediğiniz hacimde yapılabilir. Doğal görünümlü hacimli kirpikler isteyen kadınlar için bu yıl da çok popüler bir tercih ipek kirpik.

ipek kirpik öncesi sonrası

İpek Kirpik Ne Kadar Süre Kullanılır?

Kadınların en çok sorduğu sorulardan biridir bu kuşkusuz. Takma kirpiklerden yoruldum artık, öyle bir kirpik olsun ki takacağım kirpikler hem hacimli olsun hem doğal olsun hem de 7-24 gözlerimde olsun diyorsanız ipek kirpik beklentinizi karşılayacaktır. İpek kirpiklerin kalıcılığı kişinin kullanımına bağlı olarak 2 hafta ile 3 ay arasında değişiyor.

Sponsorlu Reklam
ipek kirpik öncesi sonrası

İpek Kirpiği Daha Uzun Süre Kullanmak İçin Ne Yapılmalı

İpek kirpiklerin kalıcılığı kişinin kullanımına bağlı olarak 2 hafta ile 3 ay arasında değişiyor demiştik az önceki paragrafımızda. Mükemmel bir süre dediğinizi duyar gibiyim. Bu süreyi uzatmak ve kirpiklerinizi daha uzun süre kullanabilmek sizin elinizde. İpek kirpikleri kendi kirpiklerinizin hemen yanına bazen de üzerine sentetik bir yapıştırıcı ile yapıştırılıyor. Bu yapıştırıcı diğer tüm yapışkanlar gibi sıcakta bir miktar şekil değiştiriyor; bu yüzden eğer ipek kirpikleriniz varsa yaptırmadan önce bir hamam-sauna keyfi yapın zira sıcak su ve sıcak ortam kirpiklerinizin kalıcılığını direkt olarak etkilemektedir. Bunun yanında gözlerinizi ovalamamaya ve yüz üstü yatmamaya da dikkat etmek gerekiyor. İpek kirpiğin kalıcılığı tek bir faktöre bağlı değil tabii. Kalıcılığı etkileyen bir diğer faktör de güzellik merkeziniz ve bu işlemi yapan uzman. Bu mükemmel kirpikler yetenekli ellerden çıkınca ekstra mükemmel ve kalıcı olacaktır emin olabilirsiniz.

  • İpek kirpikleriniz var ise yapışkanının akmaması için sıcak su ile duş almamanız gerekiyor
  • İpek kirpik ile çok rüzgarlı ortamlardan kaçının
  • Gözlerinizi ovalamayın, ipek kirpiklerinize fiziksel temasta bulunmayın
  • Yatarken yüz üstü yatmamaya dikkat edin.
  • İpek kirpikleri bilindik güzellik merkezlerinde ve işinin ehli olan güzellik uzmanlarına yaptırın. kaliteli malzemeler ile kaliteli bir şekilde yapılan ipek kirpiklerin kalıcılığı fazladır
  • İpek kirpiklerinizin yapışmaması için kuru bir rimel fırçası ile kirpiklerinizi tarayın.
ipek kirpik öncesi sonrası

İpek Kirpik Ne Kadar

İpek kirpik fiyatları hakkında sizin için bir araştırma yaptım ve gördüm ki bu mükemmel kirpikleri kullanabilmek için kesenin ağzını açmanız gerekiyor hanımlar. Kullanılan kirpiğin şekli, hacmine göre değişen bu fiyatlar bazen de kliniğin hangi semtte olduğuna bağlı olarak bile değişiyor maalesef. İpek kirpik fiyatları 2019 yılında 100 tl ile 500 tl arasında değişiyor. Fiyatlardaki bu değişkenlik aklınıza çokça sorular getirebilir ki gelsin de zaten, sadece 100 tl ye yaptırdığınız ipek kirpiği çok uzun süre kullanabileceğinizden tam emin değilim. İpek kirpik yaptırmak için ortalama 1-2 saatinizi vermeniz gerekiyor, bu kirpiğin maliyetini de düşünürsek normal olarak bu fiyata yapılamayacağını anlayabiliriz. İpek kirpik yaptırmayı düşünüyorsanız mutlaka güzel, sağlıklı, profesyonel bir klinik tercih etmelisiniz.

 

Sponsorlu Reklam

İpek Kirpik Bakımı Ne Kadar?

İpek kirpiklerin yaptırdıktan kısa bir süre sonra dökülmeler meydana gelebiliyor. İpek kirpiklerinizde meydana gelen dökülmeler aşırı çok değil ise eklemeler yapılabilir. Kendi kirpiklerinizi korumak ve düşen ipek kirpiklerinizin yerine yenilerini ekletmek için güzellik merkezlerine giderek bakımını yaptırabilirsiniz. İpek kirpik bakımı 50 tl den başlayıp 150 tl ye kadar çıkıyor.

 

İpek Kirpik Göze Zarar Verir Mi?

İpek kirpikler kirpiklerinizin daha uzun ve güçlü görünmesi için yapılan, kendi kirpiklerinizin sağına, soluna, üstüne veya altına özel bir yapışkan ile yapıştırılan yapay kirpiklerdir. İşlem sırasında gözlerinize yapışkan kaçtığında veya işlemden sonra sıcak su ile yüzünüzü yıkadığınızda yapışkan ürün gözünüze kaçabilir. Bu durumda gözlerinizde hafif yanma ve kızarıklık meydana gelebilir. Onun dışında ipek kirpiğin gözlere hiç bir zararı yoktur.

 

İpek Kirpik Nasıl Çıkartılır?

İpek kirpik uygulaması sırasında yapay kirpiklerin yapışkan bir ürün ile sabitlenmesi sağlanıyor. Bu yapışkan rüzgara, suya ve fiziksel tüm etkenlere karşı ipek kirpiğin sağlam durabilmesi, düşmemesi için ekstra güçlü. İpek kirpiği çıkarmak için de bu güçlü yapışkanın çözülmesi gerekir. İpek kirpik çıkarma işlemini evde kesinlikle yapmamanız gerekiyor. Profesyoneller tarafından yapılması gereken ipek kirpik çıkarma işlemi sırasında çekme kuvveti uygularsanız eğer kendi ana kirpiklerinizin dökülmesine neden olabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

 

İpek Kirpik İle Denize Girilir mi?

İpek kirpik ile denize girilir. Sıcak termal suya girmediğiniz durumda ipek kirpiklerinize bir şey olmaz.

 

Sponsorlu Reklam

İpek Kirpik Nasıl Takılır?

İpek kirpik tekli halde veya parçalı bloklar halinde olan yapay kirpiklerin ana kirpiklerinizin sağına, soluna, altına veya üstüne yapıştırılması işlemidir. Bu işlem bir yaptırıcı ile yapılıyor ve yaklaşık bir saat sürüyor. İpek kirpiğin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız videoyu izleyebilirsiniz.

 

 

İpek Kirpik Yaptıranlar

Kullanıcı Diyor Ki: Kirpiklerim çok kısa olduğu için rimel sürsem bile istediğim gibi görünmüyordu. Güzellik merkezine gittiğim o günden sonra o kadar güzel hissediyorum ki kendimi. Meğer kadını güzel gösteren en önemli şey kirpikleriymiş. 5 aydır kullanıyorum ve çok memnunum.

Kullanıcı Diyor Ki:İpek kirpikleri çok doğal durmadıkları için istemiyordum. İnternetten araştırdığımda doğal görünümlü ipek kirpikler de yapıldığını öğrendim. Aşırı uzun ve dolgun istemiyorum, doğal kirpikler istiyorum deyince güzellik merkezindeki kadın istediğiniz boyada keseriz kirpikleri, paketin içindeki kirpiklerin hepsini takmayız dedi. Bu kadar kolay olacağını düşünmemiştim. Kendi kirpiklerim gibi görünen ipek kirpiklerim ile çok mutluyum.

Kullanıcı Diyor Ki: Geçen sene ipek kirpik yaptırmıştım. İpek kirpiği yaptırdıktan sonra bakımını çok iyi yapamadım,. Sürekli rimel ile taramam gerekiyormuş, sıcak su ile yüzümü yıkamamam gerekiyormuş. Ben bunların hepsini yaptım ve ipek kirpiği yaptırdıktan iki hafta sonra kirpiklerimin hepsi birbirine yapıştı, çıkartmak zorunda kaldık. İpek kirpik sevdam geçmediğinden bir kaç ay kirpiklerimi dinlendirdim ve tekrar ipek kirpik yaptırdım. Bu kirpiklere çok iyi baktım, 2 ayda bir 50 tl karşılığında boş olan yerlere kirpikler eklettiriyorum. Hem çok ekonomik oluyor hem de çok kısa sürede işlem yapılıyor.

Kullanıcı Diyor Ki: İpek kirpiklerime zarar gelmesin diye havuzda kullandığım gözlük ile duş alıyorum. İpek kirpiklerime o kadar aşığım.

Kullanıcı Diyor Ki: İpek kirpiği arkadaşımdan gördüm ve heves ettim yaptırayım dedim. Yaptırdıktan sonra ipek kirpikler sürekli gözüme batmaya başladı, yatamadım bile. Bi kaç gün sonra yaptırdığım yere gidip çıkarttım. 250 tl ye yaptırdım bir de çıkartma parası 50 tl aldılar. Resmen paramı çöpe attım.

Bu yazımızda en doğru bilgiyi vererek ipek kirpik yaptırmak isteyip de bir türlü cesaret edemeyenleri teşvik etmeye çalıştık. Her kadının mükemmel görünmeye hakkı var ve aynı zamanda güzel görünmeye ihtiyacı var. Tek bir kadını bile cesaretlendirdiysem ne mutlu bana. İpek kirpikleriniz size iyi gelsin, güzel kalın…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat