Sponsorlu Reklam

Jel Tırnak Yapımı & Fiyatları

Sponsorlu Reklam

Jel tırnaklar inanılmazdır ve herhangi bir kozmetikçiden aldığınız veya kuaförünüzde taktırdığınız akrilik tırnaklardan çok daha farklıdır. Jel tırnak kullanan kişiler parmaklarının ucunda yapay bir şey olduğunu fark etmezler. Ne kadar uzun olursa olsun kendi doğal tırnağınızmış gibi hissettiren bu tırnaklar yapılarında bulunan polimer tozu ve monomer sıvısı ile akrilik tırnaklardan ayrılıyor.

Jel Tırnak Yapımı ve Çeşitleri

Kullanabileceğiniz jel tırnakların iki çeşidi vardır. Bunlardan biri ışık ile sertleştirilen türden diğeri ise ışıksız kimyasal olarak sertleşen türden olan jel tırnaklardır. Işıkla sertleşen tırnağı kullanabilmek için 2 dakika boyunca UV ışığı altında bekletmeniz gerekiyor. Işıksız kimyasal olarak sertleşen tırnağı kullanabilmek için ise özel sıvı bir sprey kullanmanız gerekiyor ve bu sprey tırnağın içerisindeki jeli aktive ediyor. Bunlar haricinde sadece suda bekletilerek sertleştirilen türleri de vardır. Sertleşme biçimi farklı olsa da jel tırnakların size sunduğu olağanüstü görüntü değişmeyecektir.

Sponsorlu Reklam

Akrilik yapay tırnaklara benzeyen jel tırnak ile ilgili en mükemmel şey akrilikten farklı olarak kendi tırnağınızmış gibi her işlemi yapabilmeniz ve kırılmadan, kopmadan sağlıkla kullanabilmenizdir. Jel tırnakları da boyayarak istediğiniz şekli ve görüntüyü elde edebilirsiniz. Tırnaklarınızın uzun veya kısa olmasını istemek size bağlıdır. Jel tırnak birçok farklı boyda yapılmıştır. Pek çok farklı boy ve tasarımda yapıla jel tırnaklar ile yuvarlak hatlı, kare veya sivri pek çok farklı tırnak şekline sahip olabilirsiniz.

Jel tırnakları daha önce denemediyseniz bu yazımızdan sonra güzellik merkezinize gidip yaptıracağınızdan eminiz. Sizce de bir değişiklik zamanı gelmedi mi? Jel tırnakların akrilik tırnaklar ile karşılaştırınca bir mükemmel özelliği daha var. Jel tırnaklar sizin doğal tırnaklarınıza zarar vermez. Bazı insanlar akrilik tırnakları çok kullandığından doğal tırnaklarına hasar vermiş oluyor. Hasarı örtmek için ise yine akrilik tırnak kullanıyor. Böylece tırnaklar hep hasarlı ve sağlıksız durumda oluyor. Bu duruma bir son vermek gerekiyor. Jel tırnaklar ile doğal tırnağınız asla zarar görmez. Bunu düşünmenize ve bunun için endişelenmenize gerek yok. Güzelleşirken aynı zamanda sağlıkla kalmak isteyenler için jel tırnak güzel bir seçenek.

Jel Tırnak Fiyatları

Jel tırnakları yaptırmak için duyulan heyecanı standart bir tırnak heyecanından çok daha fazladır. Jel tırnakların en iyi kısmı akrilik tırnaklara göre kaldırılma oranının çok düşük olmasıdır. Akrilik tırnağınızın biri kırıldığında ve çıkarmak istediğinizde çok uzun zaman alıyor bu işlem. Yapıldıktan bir kaç gün sonra bile profesyonel bir manikür yaptırmanız gerekir ve bu çok korkunç. Jel ile bunları düşünmenize hiç gerek yok. Çok uzun süre tırnağınızda kalan bu jeller verdiğiniz paranın hakkını verecek. Bunun yanında sadece iyi tutmakla kalmıyorlar aynı zamanda tırnak taban katınız olarak kullanılırsa eğer doğal tırnaklarınızı da güçlendirmeye yararlar. Kendi tırnaklarınıza hasar veren ve sağlığını bozan akrilik tırnakları kullanmak yerine tırnağınızı eski sağlığına kavuşturacak ve ona gerekli bakımını yapacak olan jel tırnağı tercih edebilirsiniz. Güzelliğinizi kazanırken aynı zamanda sağlığınızı da kazanmış olacaksınız.

Sponsorlu Reklam

Bu yazımızda akrilik tırnak ile hiç bir zaman yapamayacağınız birçok farklı stili ve tasarımı jel tırnakta bulacaksınız. 3 boyutlu tasarımlar dünyaca ünlü makyaj fenomenleri ve kuaförler tarafından çok popüler görünümlerdendir. Tırnaklarınızı koruyan ve 3D görüntüyü mükemmel parlak olarak elde edeceğiniz jel tırnaklar son yılların modası haline geldi. Aynı zamanda jel tırnağı sertleştirirken kullanılan UV ışık ile daha parlak ve daha güçlü tırnaklara sahip olabileceksiniz.

Bir tırnakta aradığınız şey 3 boyutlu mükemmel şık bir görüntü ise jel tırnağın son görünüşünden memnun kalacaksınız. Bundan farklı bir isterseniz de jel tırnak sizin beklentilerinizi karşılayacaktır emin olabilirsiniz. Jel tırnak deyince sadece çılgın ve inanılmaz modeller gelmesin aklınıza. Herhangi bir görünümü veya dövmenizi tamamlayacak sade ve çok basit jel tırnaklar da yaptırabilirsiniz.

Aşağıda her kadının beklentisini karşılayacak ister çılgın, ister vahşi, isterseniz de basit ve güzel jel tırnak modellerini bulabilirsiniz. Her ortamda kullanabileceğiniz modelleri sizin için sıraladık. Bu modellere bakarak kendi jel tırnağınızı oluşturabilir ve kendi modanızı yaratabilirsiniz.

1-Görselde gördüğünüz mercan pembesi ve üzerinde altın ışıltıların olduğu jel tırnak favoriniz olabilir. Tatil kullanımına çok uygun bu jel tırnağın enerjisi ile mükemmel bir tatil sezonu geçirebilirsiniz.

Jel tırnak modelleri

Sponsorlu Reklam

2- Kim demiş sadece bir model seçmek zorundasınız diye! Bu tamamen sizin tırnaklarınız ve tamamen sizin kararınız. Kendi yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü kullanarak resimdeki gibi kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Karasız kalıp model seçmekte zorlanıyorsanız bu tam size göre. İstediğiniz gibi küçük çiçekler ve ışıltılar ekleyebilirsiniz böylece tırnaklarınızı eğlenceli ve canlı tutabilirsiniz.

Jel tırnak modelleri

3- Basit ve güzel bir tasarım istiyorsanız bu tırnaklar tam size göre. 5 jelden bir tanesini farklı tutarak standart tırnakların ötesine geçebilirsiniz ve tırnaklarınızı klasik olmaktan çıkararak daha rahat günlük kullanıma uygun şık bir tırnak haline getirebilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

Jel tırnak modelleri

4- Standart ve sıkıcı mı görünüyor ilk bakışta? Hayır, tabii ki… Bir işin içerisinde jel tırnak var ise o tırnaklar sıkıcılıktan uzaklaşır. Jel tırnağın parlatma kürüyle standardı aşarak normal boyama işleminin bir tık üzerine çıkabilirsiniz.

Jel tırnak modelleri

5- Bu eğlenceli ve çılgın tasarımın müptelası olacaksınız. Tırnağı çok patlatmamak için 5 tanesinden 2 sine uygulayacağınız bu siyah beyaz çizgili modelin sıkıcılığını azaltmak ve eğlenceli enerjik tırnaklar elde etmek için bu ufak böcek modellerini kullanabilirsiniz.

Jel tırnak modelleri

6- French tırnaklar istiyorum ama bir yandan da gözüm mükemmel tırnak çizimlerinde diyorsanız bu tasarım tam size göre. French in sade ve zarifliğine biraz da eğlence katmak istiyorsanız bu basit tasarımları kullanarak sevimli mi sevimli bu tırnaklara sahip olabilirsiniz.

Jel tırnak modelleri

7- Koyu sıcak pembe ve beyazın asaletinin buluştuğu bu model çok harika! Tırnaklarınızı gerçekten ön plana çıkarmak istiyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz. Çiçek tasarımları ile birleşmiş bu güzel renk kombinasyonu ile kimse gözlerini tırnaklarınızdan alamayacak.

Jel tırnak modelleri

8- Tırnaklarınızı uzun süre kullanmak istiyorsanız bu ağır ve şık modeli tercih edebilirsiniz. Bu zarif tırnaklar ile önemli bir iş yemeğine de çıkabilirsiniz bir düğünün davetlisi de olabilirsiniz. Yeşil ve siyahın buluştuğu bu benzersiz tasarımın şıklığı

Jel tırnak modelleri

9- 3D görüntü elde etmenin yollarından biri de tırnaklarınızın üzerine yerleştirebileceğiniz değerli ve parlak taşlardır. Sade tırnaklar seçerek üzerindeki taşların kendilerini öne çıkarmasını bekleyebilirsiniz. Işıklı ortamlarda özellikle mükemmel görünen bu taşları kullanırken tek dikkat etmeniz gereken nokta taşın altındaki jel tırnağınızın sade bir model olmasıdır.

Jel tırnak modelleri

10- Bu güzel taş görünümlü tırnaklar ile arkadaşlarınız tarafından çok konuşulacağınıza eminiz. Mavi rengin asaletini siyah ve altın ile kombinleyince ortaya bu muhteşem görüntü çıkıyor. Tırnaklarım bir tablo gibi bir sanat eseri gibi olsun diyorsanız bu model jel tırnaklar tam size göre.

Jel tırnak modelleri

11- Taş görünümünün şıklığından faydalanan diğer bir modelimiz de bu. Siyah altın ve gümüş kullanılarak oluşturulmuş bu modelde katı renkleri nasıl kullanabileceğimizi görebilirsiniz. Bu eşsiz mükemmel görüntüyü elde etmek jel tırnak ile sandığınızdan daha da kolay .

Jel tırnak modelleri

12- Hayatınızda aradığınız küçük vintage yakalayabileceğiniz bu modeli çok seveceksiniz. Soluk yeşil arka planı ve küçük güllerden oluşan bu model sadelik, güzellik ve bir miktar da klasik bir yapı barındırıyor.

Jel tırnak modelleri

13-  Göz alıcı renkler ile kombine edildiğinde cesur ve ferah bir görünüm elde edeceksiniz bu tasarım ile. Beyaz zemin kullanarak vurgulamak istediğiniz her rengi vurgulayabilirsiniz.

Jel tırnak modelleri

14- Görüntüdeki muhteşem modeli elde edebilmek için jel tırnakların sivri kenarını kullanarak, doğal tırnaklarınızın eğrisi boyunca renkli ufak dokunuşlar yapabilirsiniz. Soluk pembe bir arka plana karşı kullanmanız gereken parlak pembe muhteşem görünüyor.

Jel tırnak modelleri

15- Bu muhteşem canlı renkler hayatınıza bambaşka bir canlılık ve enerji katacaktır. Ebru sanatını hatırlatan görüntüsü ile çok seveceksiniz bu modeli.

Jel tırnak modelleri

Yukarıda sizler için derlediğimiz görseller ile kendi jel tırnak modelinizi oluşturabilirsiniz.  Sonuç olarak dünya çapında birçok ünlünün kullandığı ve vazgeçemediği jel tırnaklar artık ülkemizde de çok popüler. Sıradan mat akrilik tırnaklara nazaran daha sağlam ve daha uzun süre kullanılan bu tırnaklar ile 3 boyutlu modeller modeller elde edebilirsiniz. Akrilik tırnaklardan farklı olarak yapısı gereği tırnağınıza hiç zarar vermediği gibi aynı zamanda tırnaklarınızı koruyor ve gerekli tırnak bakımınızı yapıyor. Kırılgan olmayan yapısı ile kendi doğal tırnağınızı kullanıyormuş gibi hissedecek ve her işi yapacaksınız bu jel tırnaklar ile.

Jel Tırnak Modelleri

Processed with VSCOcam with a5 preset

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat