Sponsorlu Reklam

Kadınlar İçin Mükemmel Yaratıcı Dövmeler

Sponsorlu Reklam

Kadınlar arasında gittikçe daha çok popülerlik kazanan inanılmaz dövme tasarımlarını sizler için bir araya getirdik. Yaratıcı ve dehşet verici güzel olan bu dövmeleri ilk kez yaptırıp denemek isteyenlere veya bir çok kez dövme yaptırmış ama aradığı dövmeyi bulamamış olan kadınlar için bu yazıyı yazdık. Sizin de dövme yaptırma gibi bir planınız var istediğiniz türden bir çok dövmeyi bulabileceğiniz bu yazımıza dikkatle göz gezdirin.

Sponsorlu Reklam

1- Bacaklarda Sanat İsteyenlere

Bu sanat genellikle yenilik isteyenler için her zaman ilk tercih edilen dövme tasarımlarındandır. Sanatçının tüm sanatını yansıtabilmesi için büyük bir tuvale ihtiyacı vardır işte o tuval sizin bacaklarınız oluyor. Sanatçı bu tuvalde muhteşem renkleri ve dramatik sanatı bir araya getiriyor. Rengarenk ve kocaman bir dövme istiyorsanız bu tarzı tercih edebilirsiniz. Yaşadığınız iklimin de sıcak olduğunu düşünürsek size bir yıl boyunca sürekli şort giydirecek olan modeli çok seveceksiniz.

2- Bu siyah yaratıcı ve zihin yorucu bir dövme

Bu ilginç dövmeyi yapan sanatçı çizimini mükemmel şekilde konuşturarak ortaya bir sanat eseri çıkarmış. Bu dövmenin boyutları ile oynayarak vücudunuzun her bölgesine yaptırılabilecek şekle getirebilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

3-Kırlangıç dövmesi

Hem geleneksel hem modern görüntüsü ile dövme sanatçıları tarafından çok tercih ediliyor. Bir kuş dövmesinin vücudumuzda en çok yakıştığı yer de tabii ki omuzlar olarak biliniyor. Her an kanatlanıp omuzdan uçacakmış görüntüsü veren bu dövmeyi renkli dövme istiyorsanız tercih edebilirsiniz. Çiçekler arasında uçmaya hazırlanan bu renkli kuşları askılı bluzler giyerek herkese gösterebilirsiniz.

4- Kenarlarının uzatılarak yazıldığı bu kelime dövmeler

90 lardan beri moda. Kimi anlamlı tek bir kelime yazdırıyor resimdeki gibi. Kimi kendisi için anlamlı olan sevgilisinin veya çocuklarının isimlerini yazıyor. Yazı tipini sanatçınız ile ortak belirleyebilir ve istediğiniz kelimeyi yazdırabilirisiniz. Bu basit ama derin parçayı ilk kez dövme yaptırmak isteyen ama emin olamayan kadınlar için daha tercih edilebilir buluyoruz.

Sponsorlu Reklam

5-Siyah ağaç dövmesi

Renksiz ama canlı bir dövme istiyorsanız bu siyah ağaç dövmesi tam da size göre. Ağaçların anlamı geçmişten günümüze kadar çok değişmiştir. Kimine göre gücü temsil ediyor kimine göre ise yapraksız bir ağaç yalnızlığı temsil ediyor. Sizin için ne anlama geliyor bilemeyiz ama kesinlikle derin anlam içeriyor ve tercih edilebilir.

6-Göğüslerin arasına yaptırılan dövme

Bu dövmeyi yaptırmak cesaret ister. Eğer dekolte giysiler kullanıyorsanız bu dövmeyi çok kullanışlı bulabilirsiniz. İsteğe göre bu modelin boyutlarını büyüterek dövme sanatçınızdan yapmasını isteyebilirsiniz. Bu şekilde dövmeyi daha geniş bir alana yaymış olabilirsiniz ve sizden başka bir çok insanın da görüp yaptırmasına vesile olabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

7-Fil dövmesi

Bu gerçekten mükemmel bir görüntü. Fillerin mükemmel şekilde gerçekçi çizildiği bu dövmeyi her sanatçı yapamaz. Böyle iyi bir iş çıkarmasını istiyorsanız eğer dövme sanatçınızı iyi seçmeniz gerekiyor. Bu mükemmel detayları ve gölgelendirmeyi yapabilmek büyük yetenek ister.

8- Çizgi dövme

Mükemmel düzenli yapıldığı bir model ile karşınızdayız. Giydiğiniz her bluzun aksesuar olmadan canlanmasını istiyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz.

9- Ufak ve şirin dövme

Dövme sevenler için mükemmel bir model. İnce bir işçilik gerektiriyor ve bilekteki hizalamayı çok iyi ayarlamak gerekiyor.

10-Karmaşık ve Anlamlı

Uzun zamandır dövme yaptırmayı düşünüyorsanız ama bir türlü hangi modeli yaptıracağınız karar veremediyseniz bu dövme tam sizin için. İçerisinde bir çok resmi barındıran bu anlamlı model bir çok modeli açık ara fark ile ezer. Modelin karmaşık ve çoklu görüntüsünün yormaması için sadece 2 renk kullanılıyor. Siz de kendi dövmenizi kendiniz şekillendirebilir ve bu 2 rengi değiştirebilirsiniz.

11-Yarasa dövmesi

Bu yarasalar konmak için çok güzel bir yer seçmiş bizden tam not aldı. Eğer sizden de tam not aldıysa haydi yaptırmak için neyi bekliyorsunuz!

12-Sinek dövmesi

3 boyutlu farklı tasarımı olan bu sinek dövmesini titiz insanlar için pek önermiyoruz. O kadar gerçekçi ki aniden gözünün bileğinize değdiğinde irkilebilirsiniz. Tabii bu dövmeyi yapmak da büyük yetenek istiyor.

13- Çengelli iğne dövmesi

Çengelli iğne bir şeyleri tutturmaktan başka ne işe yarar ki demeyin. Çengelli iğne çizilerek yapılan bu dövme; çizgileri, gölgesi ve hatlarıyla spor bir görüntü oluşturuyor.

14- Gitar dövmesi

Müzik hayatımın hep bir köşesinde, gitar ise hayatımın bir parçası diyorsanız bu dövmeyi tercih edebilirsiniz.

15- Kuş dövmesi

Kuşlar dövme sanatının en vazgeçilmez modellerindendir. Ayağınızın yan tarafında minik kırmızı bir kuş olsun istiyorsanız şirin mi şirin bu kuşun ekran görüntüsünü alıp dövme ustanızdan çizmesini isteyebilirsiniz.

16- Parmakta dövme

Parmaklarınızda sade ve narin dövmeler olsun istiyorsanız bu oklar sizin için bir seçenek olabilir.

17-Yüzde dövme

Yüzüme dövme yaptırmak istiyorum ama istediğim zaman bu dövmeyi saklamak istiyorum diyenler için gelsin bu modelimiz de. Sevdiğiniz değerli bir insanın baş harfini kulağınızın ön kısmına çizdirebilirsiniz ve görünmesini istemediğiniz zamanlarda saçlarınız ile dövmenizi gizleyebilirsiniz.

18- Başlangıç dövmesi

Yeni başlayanlar için güzel ve uygulanabilir bir dövme. Vücudunuzda bir çok dövme bulunuyorsa bu minik dövme sizi tatmin etmeyecektir.

19- Pati dövmesi

Hayatında çok yer kaplayan tüylü bir can yoldaşına sahipseniz bu dövmeyi tüylü arkadaşınızın anısına vücudunuza yaptırabilirsiniz. Hayvan sevenlerin çok tercih ettiği bu modeli ayağın üst kısmına yaptırılmış olarak görüyorsunuz. Tercihinize bağlı olarak elinizin üzerine veya bileğinize de uygulayabilirsiniz.

20- Dantelli dövme

Aşırı cesur bir hava katacak olan bu dövmeyi siz de çok beğeneceksiniz, sevgiliniz de çok beğenecek. Gölgelendirme çalışmaları başarılı şekilde yapılmış ve dantelin üzerindeki dikiş makinesi dövmeye canlılık kazandırmış. Kimin aklına gelirdi ki böyle bir model!

21- Omuzda kuş dövmesi

iki minik kuşun bir dalda sarmaş dolaş buluştuğu dövmeyi görmek bile insanın içini ısıtıyor. Renk olmamasına rağmen inanılmaz ilgi çekici olan bu model omuzunuza çok yakışacak.

22- El yazısı dövme

Son dönemlerin en popüler dövmelerinden. Göğüs kafesine yaptırılan bu el yazısı dövme de seksi ve gizemli bir hava katıyor.

23- Ayakta minik dövme

Ayaklarınızın yanlarına dövme yaptırırken birazcık gıdıklanabilirisiniz ama vücudunuzda dövmenin en çok yakıştığı bölgelerden biridir bu bölge. Resimdeki dağ dövmesi de gücü temsil ediyor ve dağların sırasına siz karar vererek dövmenin boyutlarını değiştirebiliyorsunuz.

24- Minik kalp dövmesi

Milyonlarca insanda bulunan standart bir dövme olmasına rağmen hala moda.

25- Kalp atışı dövmesi

Çizilen bu dövme derin anlamlar içeriyor. Koltuk altınızın hemen altında bulunan bu alana çizdirdiğiniz dövmeyi siz kolunuzu kaldırmadığınız sürece kimse göremeyecektir. Size özel bir dövme istiyorsanız bu modelimizi tercih edebilirsiniz.

26- Hastag dövmesi

Sosyal medyada aktifseniz, twitter veya instagram olmadan yaşayamam diyorsanız bu hastag işareti tam da size göre. Bileğin orta alanına yapılan hastag işareti aşırı derecede şık görünmüyor mu!

27- Balon dövmesi

Parmaklara yapılan el dövmeleri ince ve hassas çalışma istiyor yani usta ellerden bunun gibi güzel dövmeler çıkabiliyor. Parmaklarınıza yaptıracağınız bu kırmızı balon dövmesi ile ruhunuzu havalandırabilirsiniz.

28-Ay dövmesi

Genç bir kızınız var ve dövme yaptırmak istiyorsa onu bu model için ikna edebilirsiniz. Vazgeçmek istemeyeceği ve asla pişman olmayacağı bu minik ay dövmesi hem sizi hemde kızınızı çok mutlu edecek.

28-Pırlanta dövmesi

Hayatınızın erkeğini bulduğunuza eminsiniz ve onunla evleniyorsunuz. Ama yüzük takmak sizin için bir külfet. Bu pırlanta modeli ile hem evlendiğiniz adama bağlılığınızı ortaya koymuş olacaksınız hemde zorlandığınız yüzük takma konusunu aşmış olacaksınız. Yani sizi de kocanızı da çok mutlu edecek bu dövme.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat