Sponsorlu Reklam

Kahküllü Kısa Saç Modellerinin En Popülerleri

Sponsorlu Reklam

Kısa saçlar değişim isteyen kadınlar için mükemmel bir seçenektir. Kısa saçların kesimleriyle, şekilleriyle veya renkleriyle oynayarak ufak değişiklikler ile mükemmel bir tarz elde edebilirsiniz. Kısa saçlarınızın kesimlerine ekleyeceğiniz kahküller ile gözlerinizi ön plana çıkarabilir, yüz hatlarınızın daha belirgin görünmesini sağlayabilirsiniz. Kahküller ile çok zahmete girmeden saçlarınız ve tarzınız üzerinde mükemmel farklılıklar yapabilirsiniz. Siz de kısa saçlarınız ile mükemmel bir tarz yaratmak istiyorsanız geriye yaslanın ve makalemizi dikkatlice inceleyin. Kahküllü kısa saç modeli ve senenin en gözde tarzları işte karşınızda ;

Kahküllü Saç Modelleri 2019

1- Sevimli Kısa Kahküllü Saç Modeli

Sponsorlu Reklam

Tarzınızı değiştirmek ve mükemmel bir görünüm elde etmek istiyorsanız orta boydaki bu saç modelini tercih edebilirsiniz. Bob kesimli bu mükemmel saç modeline hareket kazandırmak için kahküller kullanılmış. Bu uzunluktaki saça en çok yakışan tarzlardan biri olan kahküller saçlarınızın daha uzun görünmesini sağlamış Yaz ayları için hem çok tarz hemde çok modern görünen bu modeli resimdeki gibi sarı saç rengi ile kullanabilirsiniz.

2-Kahküllü Orta Uzunluktaki Saç Modeli

Orta boydaki saçları şekillendirmek ve tarz vermek biraz zordur. Saçlara hareket katmak ve çok tarz görünmesini sağlamak için saçların kesimini ve rengini değiştirebilirsiniz. Fotoğraftaki saç modelinde ise hem ombreler hemde kahküller kullanarak yeni bir tarz oluşturulmuş ve çok da güzel olmuş. Dalgalı orta uzunluktaki saçlar ancak bu kadar mükemmel görünebilir.

Sponsorlu Reklam

3- Doğal Görünümlü Kahküllü Saç Modeli

Kaşların hemen altına kadar uzanan bu kahküllü saç modeli ile mükemmel , spor ve doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Hafif dalgalara sahip bu saç modeli standart her kuaför tarafından yapılan omuz uzunluğundaki saç kesimidir. Bu saç modelinini bu denli havalı ve güzel olmasını iste kahküller sağlıyor. Yüzünüzün genel görünümünü yumuşatmaya yarayacak olan bu saç modelini düz, dalgalı ve orta uzunluktaki her türlü saçlar için kullanabilirsiniz.

4-Sarı Kahküllü Kısa Saç Modeli

Kısa saçlar her kadın ön yargılı yaklaşır. Kadınsı görünmek isteyen kadınların asla tercih etmedikleri kısa saçı bu saç tarzı ile daha feminen hale getirebilirsiniz. Kısa saçların kullanımı ve bakımının kolaylığından dolayı her sabah işe hazırlanma saatinizi yarıya düşürecek olan bu model ile çok asil görünebilirsiniz. Sarı ve kısa saçlarınız var ise yüzünüzü çevreleyen kahküller ile mükemmel görünebilirsiniz.

5-Yan Kahküllü Saç Modelleri

Sponsorlu Reklam

İş hayatında olan çok yoğun anneler için mükemmel bir stil önerimiz var. Sarı kısa ve düz saçlarınız, yana taranmış ve şekillendirilmiş kahküller ile her ortamda çok şık görünebilirsiniz. Ön taraftaki uzun kahküller ve arka kısımdaki pixie kesim ile çok hacimli ve havalı saçlara sahip olabilirsiniz. Yüzünüzün görünümünü yumuşatacak olan bu mükemmel kesim tarzı ile her türlü kıyafeti kombinleyebilir, spor kıyafetleriniz ile spor bir görünüm, klasik kıyafetleriniz ile klasik bir görünüm kazanabilirsiniz.

6-Küt Kahküllü Saç Modelleri

Asi genç kızlar toplanın buraya. Havalı ve modern bir saç stili arıyorsanız, yaz festivalleri için mükemmel farklı bir görünüm elde etmek istiyorsanız küt kesimli hafif dalgalı, kahküllü saç modelini tercih edebilirsiniz. Düz saçlar için çok tercih edilen bu mükemmel kesimin hareket kazanması için eklenmiş olan kahküller ile yüzünüzün daha genç ve fresh görünmesini sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

7-Omuz Uzunluğundaki Kahküllü Saç Modeli

Bu uzunlukta saçlara sahipseniz ve saçlarınızın boyunu kısaltmadan farklı bir tarz yaratmak istiyorsanız kahküllü kısa saç modelini tercih edebilirsiniz. Düz saçlar için çok kullanılan bu saç modelini hafif dalgalı saçlarda kullanarak şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Sabahları işe giderken veya arkadaş buluşmasına giderken hiçbir şekillendirici kullanmadan elde edeceğiniz bu model yüzünüze de çok yakışabilir. Favori saç stilinizin bu olup olmadığına karar vermek için denemeniz gerekiyor. Hadi ne duruyorsunuz, hemen kuaförünüzden bu saç modelini isteyin.

8-Uzun Kahküllü Kısa Saçlar

Bu sevimli kesime şekil vermek sizin için çok kolay olacaktır eminiz. Ön kısımda mükemmel görünümlü uzun kahküller ve arka kısımda pixie kesimli saç modeli ile alışılmışın dışında ve havalı görünebilirsiniz. Çevrenizdeki herkesi kendinize hayran bırakmak için uzun kahküllerinize vereceğiniz renkler ile görünümünüzü daha da havalı hale getirebilirsiniz. Bu mükemmel görünümü elde etmek için ihtiyacınız olan iki şeyden biri cesaret diğeri ise yetenekli bir kuaför.

9-Kahküllü Lacivert Saç Modeli

Saç renginize en uygun kesimi veya saç kesiminize en uygun rengi bulmak her zaman çok kolay olmayabilir. Açık tonda bir cildiniz var ise yüzünüze yakışacak olan saç modeli ve saç rengi kesinlikle bu. Yüz hatlarınızı öne çıkaracak, elmacık kemiklerinizi belirginleştirecek olan bu saç kesim modeli ile ışıl ışıl parlayabilirsiniz.

10-Kahküllü Katlı Saç

Çok az bakım gerektiren ama çok fazla mükemmel görünen bu saç modeli ile harika görünebilirsiniz. Uzun kıvrımlar ve salaş gri rengi ombre ile yüzünüzün daha yumuşak ve uyumlu görünmesini sağlayabilirsiniz. Isıtıcılar ile 10 dakikada şekil vereceğiniz bu saç modeli ile çok kısa sürede hazırlanabilirsiniz. Yumuşak ve düz kahküller sayesinde zıtlığı yakalayabilir, harika bir görünüm yaratabilirsiniz.

11-Kahküllü Düz Saç

Düz ve ince saçlara sahipseniz yüzünüze ve yapınıza en uygun model bu olabilir. Doğal görünümlü bu basit saç kesim modelini hareketlendirmek için kahküller kullanılmış ve küt saça dolgun, asil bir görünüm kazandırılmış. Basit olan bu stili çok ufak kahkül kesimi ile canlandırabilir, favori saçlarınız ile çok mutlu olabilirsiniz.

12-Açılı Kahküllü Kısa Saç

Çok kadında bulunmayan saç rengi ve saç kesimi istiyorsanız, çevrenizdeki herkesin gözlerini kamaştırmak istiyorsanız bu alışılmışın dışında olan saç modelini tercih edebilirsiniz. Arkadan öne doğru uzayan saç modeli yüzünüzün daha uzun görünmesi sağlayacak, gözlerinizin ön plana çıkmasını sağlayabileceksiniz. Lavanta rengi olan hiç kimsede bulunmayan bu saç rengini ve kahküllerle zenginleştirilmiş bu saç modelini yaptırmak için çok fazla vakit kaybetmeyin bizden söylemesi.

13-Çok Kısa Kahküllü Saç

Kısa ve konik kenarlı bu saç kesimi ile her daim ön planda olabilirsiniz. Kısa saçlar istiyorsanız saçlarınızı hareketlendirmek ve çekiciliğini arttırmak için yapacağınız tek şey kahkül kestirmektir. Kahküller ile mükemmel uyumlu olan saç kesiminizi herhangi bir renklendirmeye ihtiyaç duymayacak, kendi ana saç renginiz ile harika görünebilirsiniz.

14-Yana Alınmış Kısa Kahküllü Saç Modeli

15-Kısa Katlı Kahküllü Saç Modeli

16-Yan Tarafa Atılmış Kahküllü Saç Modeli

17-Çok Açılı Kahküllü Saç Modeli

18-Önden Ayrılmış Kahküller

19-Gri Kısa Kahküllü Saçlar

20-90 ların Modası Kahküllü Saçlar

21-Platin Kahküllü Saç

22-Kalın Kahküllü Kısa Saçlar

23-Açılı Pixie Kahküllü saçlar

24-Küt kahküllü Saçlar

25-Sarışın Dalgalı Kahküller

26-Çok Renkli kahküllü Saçlar

27-Bob Kesim Kahküllü Saçlar

28-Küt Kesim Kahküllü Saç Modelleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat