Sponsorlu Reklam

Kahverengi Saç Renklerinin Mükemmel Tonları

Sponsorlu Reklam

Esmer kadınların en çok tercih ettiği doğal görünümlü, aynı zamanda yumuşak geçişli saç rengidir kahverengi saç rengi. Geç kalmak isteyen kadınların yegane çıkışı olan, makyaj yapmadan kullanabileceğiniz bu saç renginin bir çok farklı tonu bulunuyor. Çikolata kahverengi, açık kahverengi, kahverengi balyaj ve daha bir çok tonları içerisinde bulunduran kahverengi saç rengi her türlü saç tipi için uyumlu. Sarı saçlarınız da olsa, kızıl saçlarınız da olsa kahverengiyi saçlarınızda barındırabilirsiniz. Bu şekilde sıcak tonlar ile de harika görünebilirsiniz. Sarı saçların size verdiği soğuk havayı ortadan kaldıracak sizi daha canlı ve dinamik görünmenizi sağlayacak olan kahverengi saç tonları bu makalede bir arada. Siz de görselleri inceleyin ve favori saç renginizi belirleyin hemen kuaförünüzden isteyin.

Kahverengi Saç Tonları

1-Balyajlı Kahverengi

Sponsorlu Reklam

Kahverengi saçlarınızın daha hareketli ve daha şık görünmesini istiyorsanız eğer görseldeki kahverengi saçlarınıza küllü sarı balyaj ekleyebilirsiniz. Koyu renkler ile küllü renklerin mükemmel uyumunu gördüğünüz bu saç modelini kullanırken kuaförünüzün önerdiği şekilde ve sürede cila yaptırmanız gerekir. Cila zamanı gelen küllü renkler eski görselliğini yitiriyor ve farklı bir sarı renge bürünüyor. Kahverengi saçlarınız ile uyum sağlayacak küllü renkten çok uzaklaşmayın, düzenli bakımlarını yaptığınız sürece severek kullanabilirsiniz.

2-Platin Balyaj

Saçlarınızı değiştirmek için kullanacağınız yöntemlerden biri de saçlarınızın uçlarına farklı renkler eklemektir. Esmer saçlarınızın uçlarına ekleyeceğiniz ipeksi platin renkler ile mükemmel şık saçlara sahip olabilirsiniz. Koyu renklerin ve açık renklerin bir araya geldiği şekildeki görsel favori saç modeliniz ise kuaförünüzden hemen isteyin.

Sponsorlu Reklam

3-Çikolata Kahve

Uzun koyu renk saçlarınızı canlandırmak ve hareketlendirmek isterseniz bu saç rengini kullanabilirsiniz. Sıcak ve parlak olan bu iç açıcı saç rengini kullanın ve tek renk ile ne kadar muhteşem göründüğünüzün farkına varın. Esmerler ve buğday tenlilere çok yakışacak olan bu saç rengini kuaföre gitmeden evde kendiniz de 2 kutu boya ile yapabilirsiniz.

4-Maun Kahvesi

Omuz uzunluğundaki maun kahvesi saç rengine bayılacaksınız. Kızıl gibi görünen ama aslında kahverengi saç renginin tonlarından biri olan maun kahvesi rengi ile mükemmel havalı görünebilirsiniz.

5-Sarı Dalgalar ve Kahverengi

Sponsorlu Reklam

Doğal kahverengi saçlarınız ile mükemmel uyumlu karamel renkler bir harika! Uzun saçlarınızın hareketli ve parlak görünmesini sağlamak için karamel sarı renkler kullanabilirsiniz. Koyu kahverengi saç diplerinden saçınızın ortalarına doğru açık kahverengi ve daha uçlara doğru tamamen açık bir renk olan karamel renkler kullanabilirsiniz. Bu şekilde muhteşem yumuşak geçişleri olan ışıltılı saçlara sahip olabilirsiniz.

6-Doğal Kahverengi Saçlar

Kahverengi saçlarınıza ek olarak vurgulamalar ekleyebilirsiniz. Saç uçlarınızda mükemmel görünen ve dikkat çeken bu vurgulamalar kahverengi saçlarınızın daha parlak görünmesini sağlayabilir.

Sponsorlu Reklam

7-Koyu Kahverengi Saç

Koyu renk saçlar sevenler için harika bir seçim diyebilirsiniz koyu kahverengi saçlara. Tek renk olmasının ve bakımının çok kolay olmasının yanında baş döndürücü görüntüsü ile herkesi etkileyebilirsiniz. Özellikle dalgalar ve uzun saçlar ile de muhteşem görünecek koyu kahverengi saçlarınız ile muhteşem hissedebilirsiniz. Son dönemlerin en popüler saç renklerinden olan, genci yaşlısı tüm kadınların tercih ettiği bu saç rengini siz de tercih edebilirsiniz.

8- Açık Kahverengi Saç

Sıcak ve parlak olan bu görseldeki gibi açık kahverengi saç rengi sarı saç sevmeyenler için mükemmel bir tercih olabilir. Sıcak ve derin görünümlü aynı zamanda ağır gösteren bu saç rengini orta yaşlı kadınlar genç görünmek için kullanabilir. Saç hacmini arttırmak ve daha hareketli göstermek için de açık kahverengi saçlarınızı katlı kestirin. Doğal görünümlü ve canlı saçlarınız olsun istiyorsanız açık kahverengi saç rengini favori saçlarınız arasına ekleyebilirsiniz.

Kahverengi Saç Boyası

Kahverengi saç renklerinin bir çok tonu bulunuyor. Loreal Paris, koleston, palette ve daha bir çok farklı markanın bir çok kahverengi renk kataloğu var. Siyaha yakın kahverengi saçlar her zaman koyu olmak zorunda değil. Açık kahverengi veya kızıla yakın bakır kahverengi saç renkleri de bir çok markada mevcut. Sıcak renkleri sevenler için ideal olan kahverengi saç renginin değişik tonlarını tercih edebilirsiniz.

1-Bakır kahverengi saç rengini elde etmek için Loreal parisin bakır kahve saç boyasını tercih edebilirsiniz. 5-45 numaralı saç boyasını uzun saçlarınız için 2 tane kullanabilir ve saç boyama işleminizi 50 lira gibi çok ucuza getirebilirsiniz. Kuaförde saçlarınızı yaptırmak isterseniz de tek renk saç yaptırdığınız için en fiyat uygun olsa bile en az 150 tl yi gözden çıkarmanız gerekir.

2-Bronz kahve saç rengini Loreal parisin 680 numaralı saç boyası ile muhteşem şık bronz kahve saç rengini elde edebilirsiniz. Koyu renk saçların en parlak tonlarından olan bronz kahve saç rengini tek renk saçlarınızın üzerine uygulayabilir, çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

3-Çikolata kahve saç rengi gibi sıcak ve hoş bir saç rengini elde etmek isterseniz Loreal parisin 532 numaralı saç boyasını kullanabilirsiniz. Sıcak mı sıcak bu saç rengini beyaz tenliyseniz de esmerseniz de çok rahat taşıyabilirsiniz.

 

4-Dore kahve saç rengi açık kahverengi saç boyaları arasındadır ve sarı saçtan koyu saçlara geçiş yapmak isteyenler için mükemmel bir tercihtir. Eşsiz bir görünüm ve muhteşem parlak saçlar için Loreal parisin 5.03 numaralı saç boyasını satın alabilirsiniz.

5-Karamel Kahve Saç Rengi

 

6-Koyu Kahve Saç Rengi

 

7-Mocha Kahve Saç Rengi

 

8-Buzlu Sütlü Kahve Saç Rengi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat