Sponsorlu Reklam

Kalem Etek Modelleri

Sponsorlu Reklam

Çok yönlü giyim ürünlerinden olan kalem etek kadınlar tarafından çok tercih ettiğimiz giyim ürünlerinin başında gelir. Mükemmel fiziğinizi ortaya çıkarmak ve aynı zamanda profesyonelliğinizi belirtmek için kullanabilirsiniz kalem eteği. Ofiste tüm dikkatleri üzerinize toplayacağınız gibi üzerinizdeki kıyafet ile kişiliğinizi yani ağır ve zarif bir yönünüz olduğunu da ortaya koymuş olacaksınız. Siz de jean giymekten sıkıldıysanız artık kadınsı rolünüzü ortaya çıkarmak istiyorsanız tercihinizi her mevsim kalem etekten yana kullanmalısınız. Her mevsim diyorum çünkü genellikle bir stiletto ile kombine edebileceğiniz kalem eteği spor ayakkabı hatta bot ile bile kombine edebilirsiniz. Bu yüzden her mevsim pratik olarak kullanabilirsiniz kalem eteği.

Sponsorlu Reklam

Ofis ortamında çalışan kadınlar, kurumsal şirketlerde veya herhangi bir devlet dairesinde memur olarak çalışan kadınların kendilerini patron gibi hissedebilmeleri için kullanabilecekleri kalem etek modellerini topladık. Çalışıyorsanız ve bulunduğunuz şirketin en şık kadını olmak istiyorsanız sizin için derlediğimiz bu makaleyi okuyun ve resimlere göz atın.

En iyi görüntüyü elde edebilmek için kalem eteğinizi en güzel bir şekilde kombine etmeniz gerekiyor. Kot bir gömlek ve açık topuklu ayakkabı ile kombine ederseniz mükemmel bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

Biraz renklenmek ve şık bir görüntü elde etmek için kırmızı bir gömlek ve çeşitli kolyeler ile kombine edebilirsiniz.

Kalem eteğin her zaman tek düze ve tek renk olması gerekmiyor. Çeşitli baskılar ve desenler ile renklendirilmiş kalem etekler ile spor şıklığını yansıtabilirsiniz. Renklerin ve baskıların karmaşa yaşamaması için basit bir tişört ile kombine edebilirsiniz kalem eteğinizi.

Sponsorlu Reklam

Erkek arkadaşınız ile randevunuz var ise ya da buluşacağınız kişiyi etkilemek istiyorsanız daha feminen ve zarif görünmenizi sağlayacak kıyafetler giymelisiniz. Yakalı şık bir gömlek ve kalem etek ile ne kadar olgun ve feminen olduğunuzu ortaya koyabilirsiniz. Özellikle ilk buluşma için mükemmel bir seçim olacaktır.

Her şeyi basit tutmayı tercih ediyorsanız bu sizin için mükemmel bir seçim. En az çaba ile en mükemmel görüntüye ulaşmak istiyorsanız bu kombini tercih edebilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

Aksesuarlar hayat kurtarıcı olabilir. Bunun gibi ilginç atkılar ile kıyafetinizi tek düze olmaktan kurtarabilir havalı bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Sihirli ve baş döndürücü bir görünüm istiyorsanız bu kombin tam size göre. Beyaz sıkı bir üst giysisi ile kombine edildiğinde vücut hatlarınızı ortaya çıkaran zarif ve baş döndürücü bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Bu güzel ve şık kalem etek, kot bir gömlek ile kombine edildiğinde spor şıklığını ortaya çıkaran bir model oluşturmuş. Bu şık eteği kot gömlek ile kombine edince spor, şifon bir gömlek ile kombine edilince klasik şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Büyük boy kemer kullanımı ile her türlü kıyafette ince belli görünebilirsiniz. Kemer belinizi vurgulayacağı için kalem etek ile daha da zarif bir görüntü elde edebilirsiniz.

İşte desenle bir kalem eteğin diğer örneklerinden biri. Mükemmel şıklığı ile üzerinizde müthiş dikkat çeken bu eteği giyiyorsanız sade bir gömlek ile kombine etmeniz gerekir. Bu şekilde kalem eteği ve kusursuz vücudunuzu ortaya çıkararak eteğinizi vurgulamış olursunuz.

İşten sonra bir düğün ya da parti mi var? Ofisti giydiğiniz sade kıyafetler ile partiye gitmek istemiyorsanız ve eve gidip üstünüzü değiştirecek kadar vaktiniz yoksa sizin için bir önerimiz var. Gömleğinizin altına giyeceğiniz resimdeki gibi şık güzel bustiyer ile bu sorunu çözebilirsiniz. Böylece işten hemen sonra sadece gömleğinizi çıkararak yeni bir kombin yapmış olursunuz hem de parti kombini.

Bu muhteşem rengi sevenimiz çoktur. Kalem eteklerin her zaman ofiste giyileceği veya hep sade olacağı tezini çürütmüş oluyor bu kombin.

Göz alıcı bir güzellik için partiye giderken kalem eteğinizi böyle şık bir bustiyer ile kombine edin.

İş yerinde fazla dikkat çekecek modellerden biri daha. Patronunuz onaylamasa da bu kombinin üzerine çekeceğiniz sade bir tişört ile mesai saatini atlatabilir, iş sonunda istediğiniz partiye gidebilirsiniz.

Kalem eteğinizi siyah göbeği açık bir üst ile giyerek üstünüzle uyumlu açık ayakkabı tercih edebilirsiniz.

Kalem etekleri takım elbiselerin içerisinde görmek bizi mutlu ediyor. Hem güçlü hem de kadınsı olan bu görünümü biraz yumuşatmak ve feminenliğinizi biraz daha arttırmak için takım elbisenin içerisine uyumlu renkte dantelli bir bluz giymenizi tavsiye ederiz.

Her mevsim kalem etek giyebilirsin. Sonbaharda tayt, bot ve süveter ile harika görünüyor.

Profesyonel görünmek için şık bir gömlekle kombine edin kalem eteğinizi. Kullandığınız aksesuarlar ile mesela inci bir kolye ile kalabalıktan ayrılmanızı sağlayacaktır.

Bu siyah beyaz mükemmel eteği giymeniz ve yakıştırabilmeniz için mükemmel bir popoya ihtiyacınız var. Siyahın olduğu yerde mutlaka olması gereken renklerden biridir kırmızı. Kırmızı çanta ile kombinasyonu mükemmel olmuş. Siz kırmızı çanta yerine kırmızı ayakkabı da kullanabilirsiniz.

Bu fotoğrafta Miranda Kerr desenli kalem eteğini basit ama göz alıcı bir topuklu ayakkabı ile kombine etmiş ve çok hoş bir görüntü ortaya çıkarmış. Moda ikonu olmasına şaşırmamalı.

Siyah kalem etek ve beyaz bluz kombinasyonu eşittir ofis kıyafeti.

Üstteki fotoğraf ile aynı kombinasyon. Sadece kemer ile bele dikkat çekilmiş.

Çiçek desenli etekler yazın vazgeçilmezleri arasında. Hafta sonu gezmelerinde kafelerde veya arkadaş ortamlarında beyaz bluz ile kombine edebilir hatta beyaz bir spor ayakkabı ile gün boyu istediğiniz kadar yürüyüş yapabilirsiniz.

Deri parçalı siyah etekler vücudunuz kusursuz olmasa bile kusursuz gösteren nadir kıyafetlerdendir. Yüksek topuklu ayakkabılar ile kombine ederseniz eğer deri kalem eteğiniz ile daha uzun bacaklarınız varmış gibi görüneceksiniz.

Bu çiçek desenli eteği ve beyaz bluzu ofis partilerinde veya iş yemeklerinde giyebilirsiniz. İş yerinde giymek için biraz aşırı olabilir ama, ofis içerisinde giymenizi tavsiye etmeyiz.

Kalem eteklerinizi bahar aylarında hafif soğuk havalara giyiyorsanız güzel bir hırka ile kombine edebilirsiniz.

Yukarıda görüldüğü gibi yatay çizgiler içeren bu kalem eteği giyebilmeniz için müthiş ince olmanız gerekiyor. Kıvrımlarınız var ise bu eteği tercih etmeyin sizi daha şişman gösterecektir. Basit ve şık bir kıyafet istiyorsanız her şeyi beyaz bluz veya gömlek ile kombine edin. Ayrıca büyük küpeler de bu kombine ayrı bir hava katmış. Siz de deneyebilirsiniz.

İşte kombin yaparken yararlanabileceğiniz bir kaç resim daha

NEW YORK, NY – JANUARY 31: Miranda Kerr is seen in Downtown Manhattan on January 31, 2014 in New York City. (Photo by Alessio Botticelli/GC Images)

Görüldüğü üzere kalem etek sadece ofiste giyilen bir kıyafet, ofisten başka bir yerde giyilemez, istenilen şıklığı vermez diye düşünülebilir; Ancak kalem etek ile yapılan kombinlere bakarak şunu söyleyebiliriz ki bu kesinlikle çok yönlü bir kıyafet. Doğru aksesuarlar ve üstler ile kombin yapıldığında düz bir masa başı memur kimliğinden sıyırabilir, stil sahibi aşırı şık kadınlar haline getirebilir. Bir kalem eteği o kadar farklı yerlerde giyebilirsiniz ki bu sayede paranızın karşılığını sonuna kadar veren ürün çeşitlerinin başında geliyor kalem etek. Kalem etek kombini yaparken aklınızda bulunması gereken dikkat edeceğiniz bir kaç ipucu

-Kalem etek alırken dikkat etmeniz gereken şeylerin başında geliyor eteğin esnekliği. Dışarıdan çok rahatsız görünen bu etekler esnek kumaşları sayesinde rahatça kullanılabilir. Ofiste bir gömlekle, akşamları bir tişört ile kombine edebilir bu şekilde işleri basit tutarak rahat ve şık olabilirsiniz.

-Belinize takacağınız bir kemer ile daha şık bir görünüm elde edersiniz. Bunun yanı sıra kemerler ile belinizi daha ince gösterebilirsiniz. Bacak boyunuzu da bu sayede uzatmış olursunuz. Minyon tipli bir kadınsanız eğer kalem eteğiniz ile aynı renkte üst kullanarak bel boyunuzu uzatıp daha uzun görünebilirsiniz.

-Gevşek ve geniş bir üst giyiyorsanız mutlaka kemer kullanmanız gerekir.

-Kalem etekler sadece kusursuz vücutlu kadınlar tarafından tercih edilmemeli. Kusurlu bir yeriniz var ise dikkatleri başka yöne çekmeniz gerekir. Alt bölgenizin şişman ve kıvrımlı olduğunu düşünüyorsanız eğer tek renk bir kalem etek giymelisiniz ve üst kısma dikkat çekecek şekilde desenli ve renkli bluzlar- gömlekler tercih etmelisiniz. Çok zayıf olduğunuzu düşünüyorsanız desenlerden oluşan, kalın kumaşlı, yatay çizgilere sahip etekler tercih edebilirsiniz.

-Fazla kilolu bir kadınsanız eğer kalem etek giymekten mümkün olduğunca kaçının. Yüksek belli etekler fazla kilolarınızı saklayacaktır onları tercih edebilirsiniz.

-Doğru bedende eteği seçtiğinizden emin olmalısınız. Sadece daha zayıf görünmek için size bir beden küçük gelen etekleri almayın. Normal bir şekilde ayakta dururken dahi eteğinizde kasılmalar ve çizgiler olacaktır. Ayrıca size olmayan etekle günlük hayatta veya iş yerinde rahat edemeyeceğiniz için giymek istemeyeceksiniz bir süre sonra.

-Kalem etekleri topuklu ayakkabılar ile çok kullanabilirsiniz. Bu eteğe yakışan en güzel ayakkabı yüksek topuklu açık ayakkabılardır. Ayrıca yüksek topuklu ayakkabılar ile kombine edildiğinde bacaklarınızı daha uzun gösterecektir.

-Kalem eteği ilkbahar ve sonbahar aylarında trençkot ile kış aylarında deri bir ceket ile kombine edebilirseniz mükemmel bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

-Kalem eteği iş sonrasında aksesuarlar ile çok güzel kombine edebilirsiniz. Kullanacağınız büyük küpeler, ışıltılı kolyeler ve yüksek topuklu ayakkabılarınız ile çok az zahmet ile kıyafetinize bambaşka bir şıklık katmış olacaksınız.

-Kim Kardashian kalem etekler konusunda profesyonel ünlülerin başında gelir. Takıldığınız yerlerde onun tarzını takip edebilirsiniz.

-Bu etekle kombinasyon yaparken unutmayın ki koyu renkler gizler, açık renkler vurgular. Hangi bölgeyi kapatmak veya gizlemek istiyorsanız renk seçiminizi ona göre yapın.

-Kalem eteğinizi kış aylarında giyecekseniz dizinize kadar gelen uzun botlarla kombine edebilirsiniz bu sizi sıcak tutacaktır. Ayrıca bileğinize kadar gelen botlar ve kazaklarla kombine ettiğinizde çok hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.

-Etek uzunluğunu seçerken kendi tipinize uygun etek seçmeniz gerekiyor. Minyon bir kadınsanız eteğinizin boyu dizinizin çevresinde olmalı. Uzun bacaklara sahip uzun boylu bir kadınsanız eğer dizinizin altında etekler tercih etmelisiniz.

Sonuç olarak kalem etek her kadının gardırobunda bulundurması gereken eşsiz şık parçalardandır. Eğer bir kalem eteğiniz yoksa alışveriş yapmanın tam zamanı, verdiğiniz paraya değecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat