Sponsorlu Reklam

Kaş Kirpik Serumu ve En İyi Kaş Kirpik Yağı

Sponsorlu Reklam

Kaş kirpik serumları kaşlarınıza bakım yapmak, kirpiklerinizin uzamasını ve çoğalmasını sağlamak, kaşlarınızın ve kirpiklerinizin daha canlı ve dik durmasını sağlamak için piyasaya sürülmüş mucizevi sakım kürleridir. Uzun ve canlı kirpiklere sahip olmayı kim istemez ki? Uzun kirpikler gözlerinizin daha büyük görünmesini sağlar, yüzünüzün güzelleşmesini, bakışlarınızın anlam kazanmasını sağlar. Bir sürü para harcayıp kirpiklerinizi uzun ve dolgun göstermek için maskara alıyorsunuz. Kullandığınız maskaralar gerek maddi olarak çok yoruyor ve istediğiniz etkiyi göstermiyor. Sürekli maskara kullanmak sizin için zor geliyorsa, ipek kirpikler ile uğraşmak yorucu ise kendi doğal kirpiklerinizi ve kaşlarınızı güzelleştirmeye çalışabilirsiniz. Nasıl saçlarınıza bakım yaparak uzun ve parlak olmasını sağlıyorsanız kirpikleriniz ve kaşlarınız için de bu geçerlidir. Gerekli olan bakımı yaptığınız sürece hayalinizdeki kaşlara ve kirpiklere sahip olabilirsiniz. Kaşlarınız ve kirpikleriniz için gerekli olan en iyi kaş kirpik serum markalarını ve kullanıcı yorumlarını bir araya getirdik gelin birlikte bakalım

Kaş Kirpik Serumu 2019-2020

Farmasi Kirpik Serumu

 

Sponsorlu Reklam

Kaş ve kirpiklerinizi güçlendirmek, dökülmesini önlemek ve daha gür kirpiklere sahip olamak için kullanabileceğiniz farmasi kaş kirpik serumu düzenli kullanımlarda çok etkili. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa uygulamanız durumunda istediğiniz sonucu elde edebilir, daha hacimli kirpik ve kaşlara sahip olabilirsiniz.

Farmasi Kirpik Serumu Fiyatı:40 tl

Farmasi Kirpik Serumu Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Diyor Ki: 2 hafta düzenli olarak günde üç defa kullandım. Kaşlarımın arasının dolduğunu hissediyorum ama kirpiklerimde herhangi bir etki göremedim henüz.

Sponsorlu Reklam

Kullanıcı Diyor Ki: Hiç işe yaramıyor. Uzun süreli kullanımları bilmiyorum ama birkaç gündür kullanıyorum sadece kaş ve kirpiklerimin daha parlak olduğunu görebiliyorum.

Kullanıcı Diyor Ki: Fiyatı çok uygun ama pek bir etkisi yok.

Otacı Kaş Kirpik Serumu

Gül bitkisinin özleri ve provitamin B5 içeren mucizevi ürün olan otacının kaş ve kirpik güçlendirme serumundan çok memnun kalacaksınız. Hiçbir boyar madde içermeyen, doğadan gelen güzelliği evlerinize sunan otacı serumunu günde iki defa uygulamanız gerekiyor. Sabah ve akşam şişenin aparatı sayesinde kirpiklerinize ve kaşlarınıza serumu damlatın. Temiz bir pamuk yardımı ile tüm kirpiklerinize uygulayın ve sonucu bekleyin. İki hafta düzenli kullanım sonunda kirpiklerinizdeki değişimi fark edebilirsiniz.

Otacı Kaş Kirpik Serumu Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Diyor ki: Su gibi bir ürün. Bakım yağlarına oranla daha az etkili. Sadece badem yağı alıp sürseydim eminim daha çok işe yaradı.

Sponsorlu Reklam

Kullanıcı Diyor ki: 2 hafta düzenli olarak kullandım ve çok işe yaradığını hissettim. Düşen kirpiklerim daha dik durmaya başladı, canlı ve uzun görünmeye başladı. Kullanımı bıraktıktan iki gün sonra ise yine eskisi gibi oldu. Cılız kirpiklerim geri geldi yani ürünün uzun süreli kalıcılığı yok.

Otacı Kaş Kirpik Serumu Fiyatı: 25 tl

New Essentials Kaş Kirpik Serumu

 

Sponsorlu Reklam

Tüm cilt tipleri için uygun, dermatolojik olarak test edilmiş ve bütün testlerden başarıyla çıkmış bir ürün sunacağız sizlere. New Essentional kaş kirpik serumu kirpiklerinizi destekler, kirpiklerinizin ve kaşlarınızın dolgun görünmesini sağlar. Kaşlarınıza ve kirpiklerinize ihtiyacı olan nemi geri kazandırır böylece daha canlı ve daha bakımlı kirpiklere sahip olmanızı sağlar.

New Essentials Kaş Kirpik Serumu Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Diyor Ki: Düzenli kullanımda canlılık veriyor, uzun süreli kullandığınızda kirpikleriniz bir yere kadar büyüyor daha fazla da uzamıyor.

Kullanıcı Diyor Ki: Bir çok marka kullandım ve duydum ama piyasadaki en iyi kaş kirpik serumu budur diyebilirim. Kaşımda dökülme oldu ve bir kısmı çıkmadı. Kaşımdaki kelliğe çözüm yok her daim kaş boyası ile kapatman gerekir dediler ama ben her türlü markayı denedim Son olarak New Essentıonal kaş kirpik serumunu kulandım ve işe yaradı, çıkmaz dedikleri yerde kaşlarım çıkmayı başladı. Herkese tavsiye ederim.

New Essentials Kaş Kirpik Serumu Fiyatı: 96 tl

Maybeline New York Lash Sensational Kirpik Güçlendirici Serum

Arjinin ve provitamin B5 sayesinde kökten uca kadar güçlü ve dolgun kirpiklere sahip olabilirsiniz. 4 hafta düzenli kullanım sonrasında farkı net olarak göreceğiniz bu ürünü düzenli kullanmazsanız sonuç alamayabilirsiniz.

Maybeline New York Lash Sensational Kirpik Güçlendirici Serum Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Diyor ki:Kirpiklerimde uzama oldu, tavsiye ederim

Kullanıcı Diyor ki: Yeni kullanmaya başladım ve hemen farkı hissettim. 4 haftaya ne olur bilmiyorum ama gerçekten beni heyecanlandırdı.

Kullanıcı Diyor ki: 20 gün boyunca kullandım ve pek bir etkisini görmedim. Kirpiklerim sadece daha canlı görünüyor.

Maybeline New York Lash Sensational Kirpik Güçlendirici Serum Fiyatı: 32 tl

Loreal Kirpik Serumu

Hint yağı, B5 vitamini, hyalüronik asit, ve bir çok ürün içeren komplex yapıdaki kaş ve kirpik bakım kürünü çok seveceksiniz. Deneyenlerin yüzde 97 sinin memnun kaldığı, kirpik ve kaş dökülmelerini durduran, daha canlı ve parlak görünmesini sağlayan bu ürün kullanıcılar tarafından çok beğenildi.

Loreal Kirpik Serumu Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Diyor Ki: Her şey yolunda şimdilik. Kullandıkça daha da uzun kirpiklerim olacağına inanıyorum.

Kullanıcı Diyor Ki: 2 tüp kullandım ve üçüncü tüpe geçmek üzereyim. Beklentiniz çok fazla yüksek değil ise yani türkan şoray kirpikleri gibi bir kirpiğe sahip olmak istemiyorsanız beklentilerinizi karşılayacaktır. Kirpik dökülmesini durduruyor, güçlendiriyor ve daha dolgun kirpiklere sahip olmanızı sağlıyor.

Loreal Kirpik Serumu Fiyatı: 56 tl

Siveno Kaş Kirpik Serumu

Tamamen doğal içeriklere sahip olan bu ürünün içeriğinde hint yağı bulunuyor. Hint yağı kirpiklerinizin daha kalın ve güçlü olmasını sağlar. İçerisinde bulunan diğer yağ ise susam yağıdır ve kirpiklerinizin daha uzun olmasını sağlar. Günde iki defa düzenli olarak kullanımınız sonrası kaş ve kirpiklerinizdeki farkı göreceksiniz.

Siveno Kaş Kirpik Serumu Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Diyor Ki: Ürünü bitene kadar kullandım. Kesinlikle işe yarıyor kaşlarım gürleşti sayesinde.

Kullanıcı Diyor Ki: Kirpiklerim canlandı ama kullanımı bıraktıktan sonra yine eski haline döndü. Düzenli kullanmanız şart.

Kullanıcı Diyor Ki: Ben pek etkisini göremedim.

Siveno Kaş Kirpik Serumu Fiyatı: 25 tl

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat