Sponsorlu Reklam

Kiremit Rengi Kombin Tesettür

Sponsorlu Reklam

Kiremit rengi kombinler tesettürlü kadınlar tarafından çokca tercih ediliyor. Sıcak ve dikkat çekici bir renk olan kiremit rengi turuncu rengi ile kahverengi arasında kalan oldukça şık görünen bir renk. Tesettürlü kadınlar kiremit rengini elbisede, pantolonda veya tunikte kullanıyorlar. Daha canlı görünmek ve daha fresh olmak için kiremit rengi ile uyumlu olan beyaz pantolon tercih edebiliyorlar. Bunun yanında kiremit rengi bir tunik ile gri renk pantolon da vazgeçilmez kiremit rengi kombinleri arasında yer alıyor. Senenin en tarz kiremit rengi kombinlerini ve kiremit rengi ile uyumlu olan renkleri bu yazımızda sizler ile paylaşacağız dikkatle inceleyin.

Kiremit Rengi Elbiseye Uygun Eşarp

Kiremit rengi elbiseye en uygun eşarp krem rengidir. Açık renkler kiremit rengini boğmadığı için çok daha fazla tercih ediliyor. Bunun yanında daha canlı görünmek isteyen tesettürlü kadınlar için kiremit rengine en uygun renklerden biri yine kiremit rengidir. Doğal ve şık görünmek isteyenler yeşil renk eşarp veya şal tercih edebilir. Bunların yanında açık renklerden hoşlanmayan kadınlar için de kiremit rengi elbiseye uyumlu olarak siyah renk eşarp veya şal tercih etmesini önerebiliriz.

Sponsorlu Reklam
Kiremit Rengi Elbiseye Uygun Eşarp
Kiremit Rengi Elbiseye Uygun Eşarp

Kiremit rengi elbiseye en uygun renklerden biri siyahtır. Oldukça şık ve asil görünümünden dolayı siya çok tercih ediliyor. Tesettür giyimde de özellikle ayakkabı, eşarp veya tuniğin altına pantolon renginde siyah renk öne çıkıyor. Koyu renkleri seviyorsanız ve kiremit rengi elbiseniz ile uyumlu olacak bir eşarp rengi arıyorsanız siyah rengi kullanabilirsiniz.

 

Gri ve Kiremit Rengi uyumu
Gri ve Kiremit Rengi uyumu

Kiremit rengi ve yeşil uyumu her kadın tarafından bilinir. Yeşil gibi bir renk şalın dolabınızda joker eleman olduğunu bilmelisiniz. Koyu bir renk gibi görünse de kombinlerinize fresh ve doğal bir görünüm kazandıracak. Etnik kombinlere de asil şık kombinlere de uyabilen yeşil rengi kiremit rengi ile çok seveceksiniz. Evinizi dizerken de sık sık bu kombini deneyebilir, üzerinizde de uygulayabilirsiniz. Birbirine bu kadar iyi yakışan kiremit rengi ve yeşil rengi her alanda kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

 

Kiremit Rengi Elbise
Kiremit Rengi Elbise

Kremit rengi elbiseyi daha açık renkler ile de kombinleyebilirsiniz. Görseldeki manken de gördüğünüz gibi krem rengi veya taş rengi şal ile krem rengi ayakkabılar kiremit rengi elbiseniz ile tam uyum sağlayacak. Kremit rengini öner çıkaracak ve sizi boğuk bir havadan kurtaracaktır. Açık kiremit rengi ile de koyu kiremit rengi ile de kullanabileceğiniz bu rengi açık tenliler rengin öne çıkması için tercih ediyor, koyu tenli hanımlar ise daha açık görünmek için tercih ediyor. Kiremit renginin tenini boğduğunu söyleyen tesettürlü kadınlarımız için önerimiz krem rengi eşarp veya şaldır.

 

Kiremit Rengi Elbise mavi uyumu
Kiremit Rengi Elbise mavi uyumu

Kiremit rengi elbisenizdeki canlı rengi ters köşe yaparak geriye atabilirsiniz. Kremit rengi ile pek uyumlu görünmediğini düşünseniz de açık mavi yani bebe mavisi de kremit rengi elbiseleriniz ile kombinlenebilir bir renk. Renkli bir kişiliğiniz var ise içinizdeki rengi dışa vurmanın da tam sırası diyoruz ve bebe mavisi şallarınız ile kiremit rengi elbisenizi kombinlemeniz gerektiğini düşünüyoruz. Dikkat çekmek isteyen kadınlarımıza duyurulur.

 

Sponsorlu Reklam
kiremit rengi elbise modelleri
kiremit rengi elbise modelleri

Kiremit rengi  basma elbiseleriniz ile çok şık görünmeniz mümkün. Basma elbiseler genellikle yaz mevsiminde, sahil kenarlarında çokca tercih ediliyor. Açık renkli bir şal ve hazır sandalaetler ile de çok özel bir sahil kombini oluşturabilirsiniz. Hasır sandaletleriniz ile aynı renkte olan şalınız ile de mevsime uyarak fresh bir görünüm kazanabilirsiniz. Kombini tamamlamak için de hasır kemer ve hazır çanta kullanılabilir.

 

kiremit rengi elbise modelleri
kiremit rengi elbise modelleri

Kiremit rengi elbise kombinlerinizde içerisinde kiremit rengi bulunan herhangi bir eşarbınızı kullanabilirsiniz. Kiremit rengi ile yakın tonlarda olan ayakkabılarınız ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

 

kiremit rengi elbiseye ayakkabı
kiremit rengi elbiseye ayakkabı

 

Kiremit rengi şık elbiselerinizi stilettolarınız ile kombin edebilirsiniz. Düğünde, özel günlerde, doğum günleri veya kutlamalarda bu kombininiz ile oldukça canlı görünmeniz mümkün.

 

Önü düğmeli kiremit rengi elbiseler ile spor şıklığını yakalayabileceksiniz. Şekildeki elbise ve spor ayakkabı kombinine ek olarak pudra pembesi şal kullanın. Yaptığınız rahat kombini haftasonu gezmelerinde, aile görüşmelerinde veya yakın arkadaşlarınız ile yapacağınız yürüyüşte kullanabilirsiniz.

 

Örgülü kiremit rengi elbiseler de mevsim geçişlerinde çok tercih edilebilir, siyah renk şal ile kombinlenebilir.

 

Kiremit Rengi Tunik Şal kombinleri
Kiremit Rengi Tunik Şal kombinleri
Kiremit Rengi ve Yeşil Uyumu
Kiremit Rengi ve Yeşil Uyumu

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat