Sponsorlu Reklam

Kısa Dalgalı Saç Modelleri 2019-2020

Sponsorlu Reklam

En sevdiğiniz yabancı veya yerli ünlü kadınların ortak özelliğidir dalgalı saçlar. Saçlar hacimli ya da hacimsiz olsun mükemmel görünüm oluşturmak için tek yapmanız gereken saçlarınıza dalgalar ile biraz hareket katmak. Kendinizi ünlü bir kadın gibi hissetmek istiyorsanız dalgalı saçlarınızı rüzgara doğru havalandırın ve bu stillendirmesi çok kolay olan dalgalı saçlarınız ile mükemmel uyumlu şık kombinler seçin. Düz saçların verdiği sakin ve tek düze havayı ortadan kaldırmak için ısıtıcılar ile bazen de saç şekillendirici, bukle arttırıcı kremler ile ortadan kaldırarak harika dalgalı saçlara sahip olabilmeniz mümkün. Kısa saçlara sahipseniz eğer dalgalı saçlar için kısa saç modelleri ve kısa dalgalı saç modelleri kadın konularının işlendiği, dalgalı saç modelleri kadın, dalgalı yarı toplu saç modelleri ve hafif dalgalı saç modelleri gibi bir çok konunun yer aldığı bu makalemizi dikkatle inceleyin ve favori saç modelinizi belirleyin. İster evde isterseniz de kuaförde yaptırabileceğinizi bu şık dalgalı saç modellerini her türlü özel günlerde, kutlamalarda veya düğünlerde kullanabilirsiniz. Maşalı Saç Modelleri ve çok daha fazlası için sezonun en trend maşalı saç modelleri karşınızda

İlginizi Çekebilir: https://drkadinca.com/guzellik/kisa-sac-ombre-modelleri-2019/

Sponsorlu Reklam

Kısa Dalgalı Saç Modelleri Kadın

1-Kısa Küt Dalgalı Saç

Çoğu vampir filmlerinde kullanılan bu harika havalı saç modelini dünyaca ünlü yıldızlar özel günlerinde ve kutlamalarında kullanıyor. Kısa saçlı kadınlar için ısıtıcı ile dalgalı saç modeli çıkarmanın zorluğunu herkes bilir. Bu saç modeli de özgüveninizi yerine getirecek olan yapması kolay gibi görünen ama aslında çok da kolay olmayan bir saç modelidir. Doğal görünümlü dalgalı saçlar istemiyorsanız bu saç modelini kuaförünüzden isteyebilirsiniz. Evde yaparken biraz zorlanacağınızdan hatta kulağınızı veya elinizi yakabileceğinizden dolayı kuaförde yaptırmanız en doğrusu olur. Saçlarınıza dalga verdikten sonra saç spreyi ile sabitlemeyi sakın unutmayın. Doğal saçlarınız düz ise bu saçlar uzun süre dayanamaz ve dalgaları açılarak kısa sürede doğal düz haline gelebilir. Bu saç modelini tercih ediyorsanız resimdeki gibi koyu saçlara sahip olmanız gerekir ve özel günlerinizde yaptırdığınız bu saç şekline en uygun makyaj dumanlı göz makyajı olduğunu bilmeniz gerekir.

2-70 lerin Dalgalı Saç Modeli

Sponsorlu Reklam

Sarı saçlara sahipseniz ve vintage tarzını çok seviyorsanız geriye dönüş yaşayacağınız bir dalgalı saç modeli ile tanıştırıyoruz sizleri. Kocaman dalgaların bir araya geldiği, yana yatırılmış saçlar ile mükemmel ve asil görünebilirsiniz. Dönemi tam anlamıyla yansıtmak istiyorsanız kabarık abiyeler tercih edebilir, boy olarak çok mini olmamasına hatta midi boy olmasına dikkat edebilirsiniz. Tabii dönemi tam anlamıyla yansıtmak için ihtiyacınız olan başlıca malzemelerden biri de kırmızı ruj. Kırmızı rujunuzu sürüp, göz makyajınızı abartmadan tam anlamıyla geçmişe dönebilirsiniz. Uzun yüzlü kadınların tercih edebilecekleri bu saç stili ile elmacık kemiklerinizi ortaya çıkarabilir, yüz hatlarınızın güzelliğini herkese gösterebilirsiniz.

3-Hafif Dalgalı Saç Modelleri

Dünyaca ünlü bir çok yıldız tarafından kullanılan, düz saçların sade ve tek düze görünümünü ortadan kaldıran doğal görünümlü hafif dalgalar ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. Her türlü kıyafet ile kolayca stillendirebileceğiniz hem sokak modasını çok güzel yansıtabilir hem de özel davetlerde abiyeleriniz ile uyumlu mükemmel görünümler oluşturabilirsiniz. Genç kızların ve orta yaştaki kadınları özellikle tercih etmesi gereken bu bakımı kolay ve bir o kadar da kolay dalgalı kısa saç modelini yuvarlak yüzlü kadınlar severek kullanabilir. Yüzünüzdeki yuvarlaklığı saklayacak, yanaklarınızı kapatarak yüzünüzü daha ince gösterecek olan bu güzel saç modelini kalın saçlara sahip olan her kadın kullanabilir.

4-Dalgalı Küt Saç

Sponsorlu Reklam

Orta yaşlı kadınların bakımı kolay olduğu için kullandığı çok kısa saç modelini dalgalar ile birleştirerek çok asil ve şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Normal ve kalın saçlı kadınlar için uygun olan bu saç modelini yuvarlak yüzlü kadınlar tarafından kullanıldığında yüz daha ince ve daha köşeli görünebilir. Yüzünün şişkinliğinden ve yuvarlaklığından şikayetçi olan her kadının mutlaka uygulaması gereken bu saç modelini siyah saçlarda da kullanabilir, her türlü renk saçlarınız ile mükemmel görünüm oluşturabilirsiniz. Yandan ayrılmış bu süper şık görünümü daha da güzelleştirmek ve şıklaştırmak isterseniz eğer inci küpeler bu iş için yapılmış olabilir.

5-Doğal Dalgalı Kısa Saç

Taranmış, düzenlenmiş, jölelenmiş kaygan ve parlak saçlar geçmişte kaldı. Son birkaç yıldır tabiri caiz ise yatakta kalkma saç modelleri daha popüler. Saçlarınıza çok zaman harcamadan zahmetsizce kutlamalara ve özel günlere uygun bir hale getirmek bu saç modeli ile çok kolay. Saçlarınızın doğal dalgaları var ise ıslak bir fırça ile tarayın ve parmaklarınız ile geriye doğru dağıtın. Bu mükemmel görünümlü sizi yıldız gibi gösterecek olan saç modeli ile özel günlerin ve özel gecelerin parlayan yıldızı siz olabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

6-Sarı Dalgalı Saçlar

Sarı saçların hiçbir şey yapmasanız da çekici olduğu herkes tarafından kabullenilmiş durumda. Çekiciliğini arttırmak ve her ortamda daha kullanılabilir, daha kolay kombinlenebilir hale getirmek için tek yapmanız gereken kısa sarı saçlarınızın uç kısımlarına hafif dalgalar eklemek. Yuvarlak bir fırça ve fön makinesi ile bile yapabileceğiniz bu çok kolay saç modelini her yüz tipine yakıştırıyoruz ve her kadının hayatı boyunca en az bir defa yaptırması gerektiğini düşünüyoruz. Biraz cesaret isteyen bu kadar kısa saç modeli dalgalar ve saç rengi sayesinde sizi bayağı memnun edecektir emin olabilirsiniz.

7-Renkli Kısa Dalgalı Saçlar

İç dünyanızı yansıtacağınız bu saç modeli ile hayat enerjinizi arttırabilir, çevrenizdeki kadınlara da ilham olabilirsiniz. Saçları ile çok dikkat çekmeyen isteyen kadınlar için mükemmel bir seçenek olan leylak rengi dalgalı saçlar ile tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Saç renginin daha da gösterişli olması ve daha hoş görünmesi için uygulayacağınız dalgalar sayesinde saçlarınız daha hacimli ve aynı zamanda daha sağlıklı görünecektir. Yuvarlak yüzler ve tombul yanaklı kızlar bu saç modeli tam olarak sizler için oluşturulmuş bizden söylemesi 😉

8-Cesur Kısa Dalgalı saç

Her kadının aynı saç tarzına sahip olduğu bir ülkede yaşamak size de çok üzücü bir olay gibi geliyorsa değişime kendinizden başlayabilir, diğer kadınlara örnek olabilirsiniz. Resimdeki gibi bir tarafı uzun diğer tarafı kısa olan, yandan ayrılmış dalgalı kısa saç modeli ile saçlarınıza herhangi bir ombre veya renklendirici uygulamadan herkesin dikkatini çekebilir, muhteşem bir görünüm oluşturabilirsiniz. Küçük bir yüze ve minicik bir buruna sahip olanların kullanması gereken bu saç modelini bir güneş gözlüğü veya siyah küpeler ile stillendirebilir harika görünebilirsiniz.

9-Doğal Görünümlü Dalgalı Kısa Saç

Saçlarınızın uçlarına uygulayacağınız hafif dalgalar sayesinde mükemmel şık ve aynı zamanda bir o kadar da doğal saçlara sahip olabilirsiniz. Abiyelerinizi ile mükemmel uyumlu bu şık saçlarınız ile aksesuarlar kullanarak şıklığınızı daha da arttırabilir, özel gecelerinizde ve kutlamalarınızda kısa sürede hazırlanarak harika görünüm sergileyebilirsiniz. Her yaş grubu için kullanılabilir bu güzel saç modelini yine yuvarlak yüzlü kadınlar için önerebiliriz. Yüzünüzün daha köşeli ve zayıf görünmesi için kullanabileceğiniz bu saç modeli favori saç modelini favori saç modeliniz ilan ederseniz eğer yapımı sizi hiç yormayacak 5 dakikada istediğinizi her ortama hazır hale gelebileceksiniz.

10-Zarif Dalgalı Saçlar

11-Hacimli Dalgalı Saçlar

12-Yana Atılmış Dalgalar

13-Dalgalı Aşırı Kısa Saçlar

15-Ombreli Dalgalı Saçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat