Sponsorlu Reklam

Kısa Kıvırcık Saç Modelleri 2020

Sponsorlu Reklam

Kısa kıvırcık saçlar uzuktan ne kadar şirin ve tatlı görünse de göründüğü gibi değildir. Kullanımı oldukça zor olan, kabaran kıvırcık saçlarınızı stillendirmenin ne kadar zor olduğunun farkındayız. Bu nedenle kıvırcık kısa saçlara sahip kadınlar için önereceğimiz senenin en trend kıvırcık kısa saçlarından bir galeri hazırladık. 20 nin üzerinde modelle kıvırcık kısa saçlarınızı şekillendirmeniz daha kolay olacaktır. Buklelerinizi daha belirgin, saçlarınızı daha yatışmış istiyorsanız aşağıdaki kıvırcık kısa saç modellerinden birini seçip uygulayın. Şık ve sofistike tarzınızı destekleyecek kıvırcık kısa saçlarınız ile sabah işe giderken kolayca hazırlanın, ofisin en şık kadını siz olun.

Kısa Kıvırcık Saç Modlleri ve Trendler

1-Bob Kesim Kıvırcık Saç

Bob Kesim Kıvırcık Saç
Bob Kesim Kıvırcık Saç

Kısa kıvırcık saçlarınız için saç kesimi arıyorsanız bob saç kesimi saçlarınızın daha hoş görünmesini sağlayacaktır. Bob kesim saçlarınızda belirgin buklelerinizi daha iyi göstermek için balyaj kullanabilirsiniz. Sarı balyaj veya sarı ombre ile görenlerin içini açacak olan şık ve havalı saç modeline sahip olabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

2-Yana Ayrık Kıvırcık Saç

Yana Ayrık Kıvırcık Saç
Yana Ayrık Kıvırcık Saç

Parlak siyah doğal saçlarınız ile dikkat çekebilmeniz için şekildeki gibi mükemmel buklelere sahip olmanız yeterli. Oldukça bakımlı görünen buklelerinizin kurumaması ve kabarmaması için saç bakım yağları veya kıvırcık saçların bukleleri için özel olarak geliştirilmiş olan saç köpükleri kullanabilirsiniz. Yandan ayrık kıvırcık kısa saç modeli ile çene uzunluğunuza gelen kıvırcık saçlarınızı yatıştırabilir, senenin en trend kıvırcık kısa saç modeli ile görenlerin aklını başından alabilirsiniz.

3-Kahküllü Kıvırcık Saç

Kahküllü Kıvırcık Saç
Kahküllü Kıvırcık Saç

Asi görünümlü kıvırcık kısa saçlarınıza kahküller ile birleştirebilirsiniz. Bir çok kıvırcık ünlü ismin kullandığı bu kıvırcık tarzınız ile daha yumuşak yüz hatlarına sahip olmanız mümkün. Ufak yüzlülerin veya keskin yüz hatlarına sahip olan kadınların severek kullanıcağı bu saç modeline bakır renginde ışıltılar atarak daha havalı görünebilirsiniz. Sevimli mi sevimli bir o kadar da çekici kıvırcık kısa saç istiyorsanız bu saç modelini tercih edebilirsiniz.

4-A Kesim Kıvırcık Kısa Saç

A Kesim Kıvırcık Kısa Saç
A Kesim Kıvırcık Kısa Saç

Kıvırcık kısa saçlarınıza bir değişiklik yapmak istiyorsanız saç kesimin değiştirin, saçlarınızın boyuna çok fazla dokunmadan A şeklinde saç kesimi yaptırabilir, sofistik bir görünüm kazanabilirsiniz. Karamel ombreli a kesim kıvırcık kısa saçların sevenlerinin çok olduğunu biliyoruz ve buklelerinizin bu şekilde ne kadar hpoş göründüğünü bilmeyenlere de göstermek istedik. Siz de bu saç modelinden hoşlandıysanız kıvırcık saçlarınız için bu saç kesimini deneyebilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

5- Doğal Permalı Kıvırcık Saç

Doğal Permalı Kıvırcık Saç
Doğal Permalı Kıvırcık Saç

Bu saç modelini elde etmek için bir çok kişi kuaförlere binlerce lira harcıyor. Doğal kıvırcık saçlarınız şekildeki gibi yoğun buklelere sahip ise hayata bir sıfır önde başladınız demektir. Bu saç modelinin hayali ile yaşayan bir çok düz saçlı kadın var o yüzden saçınızın şekillenmemesinden veya kabarmasından şikayet etmeyin. Bu mükemmel saçları en güzel saç modelleri ile şekillendirmek için elinizden geleni yapın. Kıvırcık saçlar için özel bakım yağları, saç köpükleri kullanın. Sülfat içermeyen bir şampuan kullanın, hindistan cevizi yağı kullanarak saçlarınızı nemlendirin. Bu şekilde saç bukleleriniz daha belirgin ve daha sağlıklı görünecektir.

6-Önü Uzun Arkası Kısa Kıvırcık Saç Modelleri

Önü Uzun Arkası Kısa Kıvırcık Saç Modelleri
Önü Uzun Arkası Kısa Kıvırcık Saç Modelleri

Köprücük kemiğe kaadr uzanan uzun ön kısımlar ve ensenin yarısında kalan kısa arka kısımlar ile kıvırcık saçlarınıza bir güzellik yapın. Aşırı şık görünen, sabah sadece saç köpüğünüzü kullanarak kısa sürede hazırlanmanız için bu saç modelini deneyin. Kıvırcık saçların daha belirgin görünebilmesi için saç kesim modelinin de doğru seçilmesi ve profesyonel bir kuaför tarafından doğru yapılması gerekir.

 

Arkası kısa önü uzun saç modllerinden biri daha. Saç kesimi ile belirginleşen kıvırcık saçlarınız bir de saç boyası ile daha göz önüne çıkarılmış. Kızıl bukleler kimi için fazla görünse de senenin en moda renklerinden biridir. Bizce kıvırcık saçlar ile kullanıldığında da harika görünüyor.

Sponsorlu Reklam

 

Asimetrik kesimlere bir de yandan ayrılmış şekilde bakın. Yandan ayrık doğal saç renginiz ile tamamen bütünleşmiş bu şık saç kesim modeli ile çevrenizde gördüğünüz en güzel kıvırcık saçlı kadın siz olabilirsiniz. Sabah yataktan kalktığınızda çok kolay şekillendirebileceğiniz bu saç modelini yatıştırmak için saç bakım kremleri kullanmayı unutmayın. Buklelerinizin daha belirgin görünmesini istiyorsanız bukle belirginleştirici bir şampuan kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

7-Kıvırcık Sarı Saç

Kıvırcık Sarı Saç
Kıvırcık Sarı Saç

Kestane rengi kıvırcık saçlarınıza yeni bir hava katmak istiyorsanız sarı ombreleri tercih edebilirsiniz. Serin havası ile görenlerin içini ferahlatacak olan bu saç modeli ile sıkılmak üzere olduğunuz kıvırcık saçlarınıza yeni bir tarz kazandırabilirsiniz. Sarı vurgular sayesinde bukleler daha görünüdr, saçlarınız daha hacimli olacaktır. Boyalı kıvırcık saçların bakımına daha fazla dikkat etmeniz gerektiğini unutmadan her türlü ombre saç renklerini kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: https://drkadinca.com/sac/isisiz-sac-duzlestirme/

8- Dolgun Kıvırcık Saç

Dolgun Kıvırcık Saç
Dolgun Kıvırcık Saç

Kısa hatta ekstra kısa kıvırcık saçlarınızı yuvarlak kesimler ile daha dolgun hale getirebilmeniz mümkün. Bakır ışıltılar ile de harika bir renk katacağınız bu saç kesim modeliniz ile dostu düşmanı çatlatabilirsiniz. Kıvrımların çok belirgin olduğu bu kısa saç modeli ile bazı kadınların hayal ettiği saçları başınızın üzerinde taşıyor olacaksınız. Sofistike tarzınızı tamalamanız için bu saç modeli ile salaş, geleneksel kıyafetler tercih edebilirsiniz.

9-Koyu Renk Kıvırcık Saç

Koyu Renk Kıvırcık Saç
Koyu Renk Kıvırcık Saç

Kıvırcık saçlarınız koyu renk de olsa buklelerin belirgin olması durumunda saçlarınızın güzelliği ortaya çıkacaktır. Şekildeki gibi bakımlı görünen parlak kıvırcık saçların kısa saç kesimi ile buluştuğu model senenin trendleri arasında. Bir türlü açılmayan kıvırcık uzun saçlarınızın bakımı sizi yoruyorsa bu saç modeli ile raha edebilirsiniz. Hazırlanma sürenizi neredeyse yarıya düşürecek olan bu kısa saç modeli ile çok da havalı görünmeniz mümkün.

10- Çekici Kıvırcık

Çekici Kıvırcık
Çekici Kıvırcık

Kıvırcık saç deninde akla sıkı sıkı bukleler geliyor ama kıvırcık saçlar sadece bunlardan ibaret değil. Bonus olmadan da kıvırcık saçlı olunabiliyor. Özel günlerinizde harika görüneceğiniz bu çekici saç modelini kullanarak her kombininizi şıklaştırabileceksiniz. Siyah bir elbise ile, kırmızı bir abiye ile, topuklu ayakkabılar ile kendinizi hayal edin. Bu saç modeli ile bir sıfır önde olabcaksınız.

11- Sarı Işıltıllar

Sarı Işıltıllar
Sarı Işıltıllar

Doğal saç renginizden sıkıldıysanız, buklelerinize yeni bir görünüm kazandırmak istiyorsanız sarı ışıltıları kullanabilirsiniz. Koyu saç dipleri ve sarı ışıltılar ile saçınızdaki renk kontrastı hayal edemeyeceğiniz kadar hoş görünebilir.

12- Açılı Kıvırcık Kısa Saç

Açılı Kıvırcık Kısa Saç
Açılı Kıvırcık Kısa Saç

Kıvırcık saçlarınıza yeni bir boyut kazandırabilmeniz için oluşturulmuş bu saç kesimini mutlaka deneyin.

13- Doğal kıvırcık

Doğal kıvırcık
Doğal kıvırcık

Doğal kıvırcık sarı saçlarınızı yuvarlak bir kesim ile daha hacimli gösterebilmeniz mümkün.

14- Dalgalı Kıvırcık Saç

Dalgalı Kıvırcık Saç
Dalgalı Kıvırcık Saç

Hafif kıvırcık saçlar bazen dalgalı saçlar kategorisine giriyor bazen de kıvırcık saçlar kategorisine giriyor. Sizin de bölye az kıvırcık saçlarınız var ise şekildeki gibi kısa saç kesimini kullanabilirsiniz.

Bergüzar Korel Kısa Saç

Bergüzar Korel Kısa Saç
Bergüzar Korel Kısa Saç

Bergüzar Korelin uzun ve düz saçlarından sonra yaptırdığı kısa ve kıvırcık olan saç modeli son dönemlerde çok popüler. Kıvırcık saçların hastası olan kadınların perma yaptırarak, kıvırcık saçlara sahip olar doğal kıvırcık kadınların da sadece saç kesimi yaptırarak bu hayranı oldukları ünlüye benzemeleri çok kolay. Kıvırcık kısa saç modelleri arıyorsanız Bergüzal korel saç stilini deneyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat