Sponsorlu Reklam

Kısa Saç Modellerinin En Popülerleri 2019-2020

Sponsorlu Reklam

Kısa saç modellerinin en çok tercih edilenlerini bir araya getirdik. Saçlarınızda bir değişiklik yapmak istiyorsanız, kısa saçlarınızı şekillendirmek veya uzun saçlarınızı kısa kestirmek istiyorsanız bu yazımızı dikkatle inceleyin. Bir çok kısa saç kesim modelleri arasından favori saç modelinizi belirleyin ve yorumlar kısmından bizimle paylaşın. Kıvırcık kısa saç modelleri, kısa küt saç modelleri, düz kısa saç modelleri ve daha bir çok kısa saç modellerinin 2020 modası işte bu yazıda. Kısa saçların şekillendirmesi, kullanması çok kolay olduğundan 2019 yılında olduğu gibi 2020 yılında da çok popüler olacak. Bir çok ünlü ismin kısa saçlara merak saldığını, ünlü modacıların kısa saçlı mankenler kullandığı bu senede kısa ve dalgalı saçların yanında kısa ve düz saçlar da çok moda. Kısa saç kesim modellerine gelin birlikte bakalım.

İlginizi Çekebilir:https://drkadinca.com/sac/kisa-dalgali-sac-modelleri-2019-2020/

Sponsorlu Reklam

Makaleyi Okumaya Üşeniyorsan Videoyu İzleyebilirsin

Kısa Saç Kesim Modelleri

1-Düz Kısa Saç Kesimi

Düz Kısa Saç Kesimi
Düz Kısa Saç Kesimi

Düz saçlarınızı kısa kestirmek istiyorsanız şekildeki uzunluk sizin için yeterli olabilir. Çok kısa saçlardan hoşlanmayan ve kadınsılığından vazgeçemeyen kadınların kullanabilecekleri minimum saç uzunluğu şekildeki gibidir. İşe giderken veya dışarıya çıkarken hazırlanma sürenizi kısaltacak olan bu muhteşem saç kesimi ile kendinize daha çok zaman ayırabileceksiniz. Özel günlerde saçlarınızın ön kısımlarını kıvırarak orta kısa uzunluktaki saçlarınıza hareket kazandırabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam

2-Kısa Dalgalı Saç

Kısa Dalgalı Saç
Kısa Dalgalı Saç

Kısa saçların hareketli görünmesi için saç kesiminin özenle yapılması gerekir. Kısa düz saçlar sizin için sıkıcı görünüyorsa kısa dalgalı ve renkli saçları deneyebilirsiniz. Kendine has görünümü ile şekildeki görsel sizin favori saç modeliniz olabilir. Görenlerin başını döndürerek, şekillendirmesi kolay ve bakımı kolay bir saç modeli arıyorsanız bu saç modeli sizin için en doğru seçim olabilir.

3-Açılı Kısa Saç

Açılı Kısa Saç
Açılı Kısa Saç

Açılı bir şekilde kesilmiş olan çık kısa saç modeli çoğu ünlü ismin kullandığı meşhur saç modelidir. Hareketli ve dinamik yapısı sayesinde ihtiyacınız olan enerjiyi size sağlayacak olan bir saç modelini çok seveceksiniz. Buzlu sarı saç rengi ile de gayet tarz görünen modern saç kesimini marifetli kuaförlerde yaptırmanızı öneriyoruz. Kolay gibi görünen ama aslında zor olan bu saç kesimi doğru ellerde yapılmadığında erkek çocuğu görüntüsü verebilir.

4-Pixie Kesim

Pixie Kesim
Pixie Kesim

İnce saçlara sahip olan kadınlar saçlarını şekillendirmekte çok zorlanırlar. Uzun ve ince saç ise hiç hoş olmayan bir görüntü ortaya çıkarır. Saçlarınızın olduğundan daha dolgun görünmesi için kısa ve katlı kesimler tercih edebilirsiniz. Şekillendirmesi de kolay bakımı da kolay olan bu saç modelini kalın saçlara sahip olan kadınlar için önermiyoruz.

5-Kısa Ve Çarpıcı

Kısa Ve Çarpıcı
Kısa Ve Çarpıcı

Açılı şekilde kesilmiş olan orta kısa uzunluktaki saçlarınız ile harika görünebilirsiniz. Saçlarınız çok kırık ve siz de bu kırıklardan kurtulmak istiyorsanız saçlarınızı kısa kestirerek toparlanmasını sağlayabilirsiniz. Erkek gibi görünmemek ve kadınsılığınızı kaybetmemek için kısa saç kesim modelinize çok dikkat etmeniz gerekiyor. Şekildeki gibi çarpıcı bir modeli tercih etmeniz halinde hem saçlarınıza toparlanması için biraz zaman vermiş olursunuz hem de görenlerin başını döndürebilirsiniz.

6-Boyalı Kısa Saç

Boyalı Kısa Saç
Boyalı Kısa Saç

Kısa saçlarınız sizin için fazla mı sıradan geliyor? İşte bu problemin çözümü için ortaya konmuş kısa saç modellerinden biri. Ön kısmının uzun bırakıldığı ve sarıya boyandığı bu saç modeli ile kendinizi daha öz güvenli hissedebilirsiniz. Yüzünüzü çevreleyen uzun kahküller sayesinde karşıdan bakan insanların kısa saçlı olduğunuzu fark etmeyecekleri bir model. Uzun saçlar yüzünüze yakışıyor ve size çok yakışan kısa bir saç modeli arıyorsanız bu saç modeli aklınızda bulunsun.

Sponsorlu Reklam

7-A Kesim Saç

A Kesim Saç
A Kesim Saç

A kesim saçlar arka kısımlarnın kısa ön kısımlarının ise giderek uzağı saç modelidir. Saçlarınızın arka kısımları ile ön kısımları arasındaki mesafe ne kadar fazla olursa o kadar modern bir görünüm sağlarsınız. Düz saçlar için mükemmel bir seçim olan a kesim saç modelini dalgalı ve kıvırcık saçlarınız için de severek kullanabilirsiniz.

8-Arkası Kabarık Saçlar

Arkası Kabarık Saçlar
Arkası Kabarık Saçlar

Hacimsiz ve düz saçlara sahip olanlar için ideal bir saç modeli ile karşınızdayız. Saçların daha dolgun görünmesi için gerekli olan her şeyin yapıldığı, başın arka kısımlarındaki saçların kabartıldığı bu kesim orta yaştaki kadınlar için en uygun olan kısa saç kesim modellerinden biridir. Hafif katmanlar içeren, hafif bir açısı olan bu saç modeli bolca hacim içeriyor.

9-Kısa Küt Saç Modelleri

Kısa Küt Saç Modelleri
Kısa Küt Saç Modelleri

Geçmişten günümüze her zaman diliminde kullanılan bir saç modeli vardır ki o da küt saçtır. Kahküllerle işleştirilen küt saçlar ufak yüzlü kadınlar için mükemmel kısa saç kesim modellerinden biridir. Şişman bir yüzünüz var ise küt saçı biraz daha uzun tercih etmenizi öneririz. Çene hizası küt saçlar için belirleyici sınırlardandır. Çene hizasını geçmeyen küt saç kesimleri yüzünüzü olduğundan daha şişman ve yuvarlak gösterebilir.

Sponsorlu Reklam

10-Dalgalı Kısa Saç Modeli

Dalgalı Kısa Saç Modeli
Dalgalı Kısa Saç Modeli

Kısa saçlarınıza doğal hareketler katmak isterseniz saçlarınıza maşa yapmanız yeterli. Maşalı saçlar he zaman daha hacimli. Daha bakımlı ve daha özenilmiş olarak görünür. Normal şartlarda herhangi bir özel gününüzde saçlarınıza bir saat ayırırken bu şekildeki dalgalı saçlarınıza on dakika ayırmanız hazırlanmanız için yeterlidir.

11-Kısa İnce Saçlar

Kısa İnce Saçlar
Kısa İnce Saçlar

İnce saçlarınız ne kadar uzun olursa o kadar hacimsiz görünür. Siz de hacimsiz soluk saçlardan bıktıysanız şekildeki gibi kısa saç modellerini tercih edebilirsiniz. Katlı olarak kesilmiş, çene hizasında olan kısa saçlarınız ile çok feminen görünebilir, bakımlı ve hacimli saçlarınızın tadını çıkarabilirsiniz.

12-Açılı Dalgalı Saç

Açılı Dalgalı Saç
Açılı Dalgalı Saç

Saçlarınıza hareket katmak isterseniz bunun bir çok yolu vardır. Birincisi saç kesimini düzenlemek, ikincisi saçlara dalga eklemek üçüncüsü ise saçları boyamak veya ışıltı attırmaktır. Bu üç maddenin de tek saçta buluştuğunu düşünürsek ortaya şekildeki gibi bir model çıkıyor. Dinamik ve hareketli saçlar ile güne bomba gibi başlamak isterseniz seçiminizi bu saç modelinden yana kullanın.

13-Kıvırcık Kısa Saç Modelleri

Kıvırcık Kısa Saç Modelleri
Kıvırcık Kısa Saç Modelleri
Kıvırcık Kısa Saç
Kıvırcık Kısa Saç
Kıvırcık Kısa Saç
Kıvırcık Kısa Saç

14-Kısa Saç Ve Kahkül

Kısa Saç Ve Kahkül
Kısa Saç Ve Kahkül
Kısa Saç Ve Kahkül
Kısa Saç Ve Kahkül
Kısa Saç Ve Kahkül
Kısa Saç Ve Kahkül
Kısa Saç Ve Kahkül
Kısa Saç Ve Kahkül
Kısa Saç Ve Kahkül
Kısa Saç Ve Kahkül
Kısa Saç Ve Kahkül
Kısa Saç Ve Kahkül
Kısa Saç Ve Kahkül
Kısa Saç Ve Kahkül

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat