Sponsorlu Reklam

Kısa Saç Trendleri 2019

Sponsorlu Reklam

2019 un en trend kısa saç modellerini sizler için bu yazıda toparladık. Dış görünüşüne düşkün olan ve bir değişiklik yapmak isteyen kadınlar, sizin için toparladığımız yazıyla birlikte dış görünüşünüzü büyük ölçüde değiştirecek ve güzelleştireceksiniz. Bu yazımızda saçlarınızın havasını anında değiştirecek, canlı ve muhteşem katlı saç modellerini bulacaksınız. Bu tarz kısa saç kesimleri çok kompleks olmadığından saçlarınıza daha az bakım yaparak daha sağlıklı ve düzenli bir görünüme sahip olabilirsiniz. İnce ve az saçlarınız var ise kat verilmiş kısa saç kesimleri ile saçlarınız daha hacimli ve şık duracaktır.

Kısa saç denilince çoğu kadının aklına sürekli bakım isteyen, bir türlü şekil verilemeyen, kısacası zapt edilemeyen saçlar geliyor. Bu şekilde düşününce kısa saç sahibi olmak, güzelim saçlarınızı kestirmek kulağa çok korkutucu gelebilir, fakat sanıldığı kadar korkutucu saçlarınız olmayacağına emin olabilirsiniz. Aksine saçlarınızın üzerindeki fazla yükü atacak ve bu yazımızla birlikte kısa saç ile bile mükemmel şık görüneceksiniz.

Sponsorlu Reklam

Yandan Ayrık Kısa Saç

Bu müthiş ayrılmış saç modeli modern, dinamik, kısa saçların öncü modellerinden biridir. Saç uzunluklarının bölgesel olarak değiştiği bu modelimizde saçlarınızın ne kadar hacimli göründüğüne siz bile inanamayacaksınız. Başın arka kısmında krape tarzında verilen hacim tamamen kesim tekniği ile yapılıyor ve her sabah krapeli kalkıyorsunuz bu mükemmel değil mi! Saçlarınıza hacim vermek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Modern havası ile dikkat çeken bu saç her yere uyum sağlaması ile kısa saçın öncülerinden oluverdi. Şık bir tuvalet ile mükemmel duracaktır, yırtık bir jean ile mükemmel görüneceğine emin olabilirsiniz. Saçlarınızı tarzınıza göre de şekillendirebilirsiniz, isterseniz daha uysal ve düzenli bir görünüm sağlarsınız, isterseniz de uçlarına yaptıracağınız ufak dokunuşlar ile asi ve özgür ruhunuzu ortaya koyabilirsiniz. Kesimi sivrilterek veya uçları düzleyerek yapacağınız bu ufak dokunuşlar size taze ve şık bir görüntü sağlayacaktır.

Kahküllü Kısa Saç

Kahküllerle kısa saçın birleştiği bu mükemmel saç modelini yapınca eski Türk filmlerindeki köşkün minik şirin kızı oluyorsunuz. Kısa kahküllü saç modeli her yaş grubu tarafından tercih edilse de en çok orta yaşta olan kadınlarımıza çok yakışıyor. Bu saç modeli ile birlikte en az 5 yaş geriye gidebileceğinizi bilmenizi istiyoruz. Denemeye değer olan bu mükemmel saç modeliyle oluşturacağınız fresh görüntü ile tüm ortamların yıldızı siz olacaksınız.

Sponsorlu Reklam

Katlı Kısa Saç Modelleri

Kadınların saçlarını hacimlendirmek için vazgeçilmez bir sihirleri vardır; katlı saç. Saçlarımıza mükemmel vücut veren bu model ile mükemmel sağlıklı ve bakımlı görünebilirsiniz. Görünümünden dolayı rahatsız olduğunuz ince saçlarınızı çok güzel bir şekilde gizler, her katman kendi görevini yapar, ne kadar çok katman varsa o kadar kabarık ve hacimli görünürsünüz. Sonuç olarak bu saç modelini deneyin ve sizde hacimli ve dolgun saçlarınızın tadını çıkarın. Ayrıca saçlarınıza kazandırdığı hacim sayesinde hareketlilik katar, insanların ilk olarak dikkatini saçlarınız çekeceğinden makyajsız da olsanız bu saç ile daima güzelsiniz.

Alt Kısmı Kesilmiş Kısa Saç

Oldukça iddialı bu saç modelini tanıtırken iki kelime kullanacak olsam asi ve güzel derdim. Saç modeli ayrı bir iddia, bu saç modelini ile kullanılacak renk ise apayrı bir iddia olacaktır. Her kadının tercih ederken çok tereddüt edeceği alt kısmı kesilmiş olan bu saç modelini taşıması da oldukça zordur. Saçın alt kısmı modern bir görüntü sağlıyor ama her ortamda kullanılabilir mi orası tartışılır. Girdiğiniz her ortamda gözlerin sizin üzerinizde olmasını istiyorsanız evet bu saç tam sizlik.        Daha çekingen ve sakin bir yapınız varsa size göre değil. Saç modelini kullanacak olanların yaptırmadan dikkat etmesi gerekenlerden biri de yüz olacaktır. Yüz şeklinizi ortaya çıkaran bu saç modelinde eğer yüzünüzde sevmediğiniz bir kusurunuz var ise daha da gözünüze batacaktır.

Sponsorlu Reklam

Açılı Kısa Saç

Her türlü renk ile kullanabileceğiniz bu mükemmel modeli taşımak çok eğlenceli olacaktır. Avantajları saymakla bitmeyen bu modelin hem kullanımı kolay hem çok kısa değil. Hem her renk ile kullanılabilir hem her modelle kullanılabilir. Düz, dalgalı olarak kullanabileceğiniz bu model ile en ufak şekilde yaptığınız değişiklikleri bile çok büyük değişiklik gibi algılayabilirsiniz. Ombre ve sombrenin en çok yakıştığı modeller arasında olan açılı kısa saç modelini yaz kış kullanabilirsiniz.2019 un en çok tercih edilen saç modellerinden biri olan bu modelinin uzun yıllar hitler arasından çıkmayacağına emin olabilirsiniz.

Kıvırcık Kısa Saç

Kısa saçlara en mükemmel hacmi veren şüphesiz ki kıvırcık saçlardır. Doğal kıvırcık saçlara sahipseniz çok şanslısınız, hiç bir ürüne gerek duymadan bu mükemmel görünüme sahip olabilirsiniz. Doğal kıvırcık saçlara sahip değilseniz de bu görüntüye ulaşmak sizin için de imkansız değil. Her kadında bulunan saç maşaları ile ve daha birçok ürünle yapacağınız ufak uygulamalar ile bu görüntüyü yakalayabilirsiniz. Sadece bu ısıtıcılı ürünleri kullanırken dikkat etmelisiniz unutmayın ki yanmış ve yıpranmış saçlar ile hangi modeli yaparsanız yapın istediğiniz sonucu elde edemeyeceksiniz.

Sponsorlu Reklam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat