Sponsorlu Reklam

Kıvırcık Erkek Saç Modelleri

Sponsorlu Reklam

Moda sadece kadınlar için değil erkekler için de var olan, geçmişten bugüne kadar dünya çapında erkekleri esir alan geniş çaplı bir furyadır. Her yaştan erkeklerin kıyafet seçerken, ayakkabı seçerken, saçlarını ve sakallarını kestirirken moda ikonlarını takip ediyor ve modaya ayak uyduruyor. Düz saçlı erkeklerin işleri biraz daha kolay olsa da kıvırcık saçlı erkeklerin saç kesimi konusunda kafalarında milyonlarca fikir geziniyor ve karar vermekte zorlanabiliyorlar. Kıvırcık saçlı erkeklerin işlerini kolaylaştırmak, saç kesimlerinde arada kalmış genç erkeklerin modaya uygun ve modern olan saç modellerini belirleyebilmeleri için yazdık bu yazıyı. Son moda saç modellerinden favorilerinizi belirleyip kuaförünüzden isteyiniz.

İlginizi Çekebilir: https://drkadinca.com/genel/2019-sakal-modelleri/

Sponsorlu Reklam

Kıvırcık Saç Modelleri Erkek 2019

1-Bronz Kıvırcık Erkek Saç Modeli

Baş döndürücü buklelere sahip olmak kimine göre doğal, kimilerine göre de ufak dokunuşlarla oluşturulmuş olabiliyor. Doğal kıvırcık saçlara sahip olan erkekler bir adım önde ama doğal kıvırcık ve sarı saçlara sahip olan erkekler 2 adım öndedir. Düz saçlı erkekler için sürekli olarak saçları kıvırcık yaptırmak zor olabilir ama saçlarınızın rengini değiştirmek o kadar zor değil. Yeni bir saç stili arıyorsanız ve sokaktan geçen her kadının kafasını çevirip size bakmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken saçlarınızı boyamak ve uzun süre mükemmel sarı bukleler ile göz doldurmak.

2-Hafif Dalgalı Kıvırcık Erkek Saç Modeli

Sponsorlu Reklam

Hafif ve seyrek dalgalara sahipseniz sizin için önereceğimiz boy fotoğraftaki gibidir. Kullanırken ve şekillendirirken hiç zorlanmayacağınız, halı saha maçlarında gözlerinizin önüne düşmeyecek kadar kısa olan, aynı zamanda modern bir hava yaratabileceğiniz kadar çarpıcı uzunlukta olan bu saç modelini kuaförünüzden isteyebilirsiniz.

3-Dağınık Kıvırcık Erkek Saç Modeli

Tarzınızı ortaya koymak ve boş vermişlik seviyenizi herkese gösterirken modaya uygun olmak istiyorsanız bu saç modelini tercih edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey üst kısımlarının daha uzun olacağı şekilde kesim yaptırmak ve her sabah kalktığınızda aynaya bakarak saçlarınızı dağıtmak. İşte bu kadar basit.

4-Havalı Kıvırcık Erkek Saç Modeli

Sizi farklı kılan sadece düşünceleriniz mi? Her bakımdan farklı olmak ve dikkat çekmek isteyen erkeklerin en çok tercih ettiği modellerden olabilir. Şekillendirirken biraz zorlansanız da Böyle hacimli saçlara sahip olmak herkesin harcı değil.

Sponsorlu Reklam

5-Sakal ve Kıvırcık saç

Erkeklerin makyajı diye adlandırılan sakalın muhteşem dalgalı saçlarla bir araya geldiği modeli görüyorsunuz. Yakışıklı olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Size bakan herkesin havalı saçlarınıza ve sakallarına dikkat etmesini sağlayarak yüzünüzdeki tüm kusurlarınızı saklayabilirsiniz. Genç ve orta yaştan erkeklerin dünya çapındaki film artistlerinin en çok kullandığı modeli çok seveceksiniz.

6-Kıvrık Erkek Saç Modeli

Sponsorlu Reklam

Siyah saçlarınızın mükemmel kıvrık şekilde rüzgarda savrulduğunu hayal edin. Tüm gözleri üzerinize çekeceğiniz bu havalı saç modeli 2019 ‘un en çok tercih edilen modellerindendir. Bu saç modeli yaş ortalamasının ortalama 20-25 olduğunu düşünüyor ve her yaştan erkeğe yakışacak olan bu saç modelini özellikle genç erkeklere öneriyoruz.

7-Bukleli Saçlar

Güvenlikli havuzlu sitede basketbol oynayan liseli erkeklerin saç modeli olarak bilinen ama şu sıralar sokaktan geçen her 5 kıvırcık erkekten 3 ünün kullandığı bu saç modelini basketbol oynamasanız da tercih edebilirsiniz. Buklelerin havada uçuştuğu cool ve rahat bu saç modeli ile çok havalı ve modern görünebilirsiniz.

8-Oval Yüzlü Erkeler İçin Saç Modeli

Oval bir yüzünüz varsa ve karizmatik yüz hatlarına sahip olabilmeniz için kullanacağınız saç modellerinden biridir. Rock yıldızı gençlerin en çok tercih ettikleri, kamplarda ve gençlerin bir arada bulunduğu ortamlarda sıkça karşılaşabileceğiniz modellerdendir. Kullanımı rahat olan havalı bir saç modeli arıyorsanız ve dalgalı saçlar sahipseniz şiddetle öneriyoruz.

9-Sarışın Dalgalı Erkek Saç Modeli

Sarı saçların karizmasını arttıracak olan modellerden biri ile karşınızdayız. Saçlarınızın ön kısımlarını bir yana atarak, geri kalanlarını da arkaya doğru tarayarak oluşturacağınız bu saç modeli ile çok modern görünebilirsiniz.

10-Ön Kısmı Uzun Kıvırcık Erkek Saç Modeli

Saçlarınız ile farklı görünmek ve dikkat çekici olmak için bu saç modelini tercih edebilirsiniz. Ön kısımlarındaki uzun kıvırcık saçlarınızı istediğiniz gibi her gün farklı bir biçimde şekillendirip bir saç modelinden onlarca model yaratabilirsiniz.

11-Uzun Kıvırcık Erkek Saç Modeli

Saçlarınızın doğal görünümünü bozmadan modern ve havalı olmak istiyorsanız bu modeli ve bu boyu tercih edebilirsiniz. Asi tarzınızı daha da yükseltecek olan bu saç modelini yaparsanız sadece bir tşört ve jean ile okulun en havalı çocuğu, ofisi en cool çalışanı siz olabilirsiniz.

12-Yanları Kısa Erkek Saç Modeli

Tüm genç erkeklerin hayatlarında en az bir defa denedikleri, bazı erkeklere çok yakışan havalı saç modeli ile karşınızdayız. Yanların kısaltılarak, üst kısımların uzun bırakılarak oluşturulan bu saç modeli ile sakal ve bıyık kullanmanıza gerek kalmayacak. İhtiyacınız olan karizmatik görüntüyü bu saç ile yakalayabilirsiniz. Özellikle uzun ve kemikli yüz hatlarına sahipseniz bu modeli şiddetle öneriyoruz.

13-Dik Dalgalı Erkek Saç Modeli

Saçlarınızı şekillendirirken bile mutlu olacağınız bu saç modelini favoriniz olarak belirleyebilir, kuaförünüzden isteyebilirsiniz.

14-Doğal Kıvırcık Erkek saç Modeli

15-Kumral Kıvırcık Erkek Saç Modeli

16-Retro Kıvırcık Erkek Saç

17-Yana Atılmış Dalgalı Erkek Saç

18-Muhteşem Kıvırcık Erkek Saç Modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat