Sponsorlu Reklam

Koyu Kahverengi Saça Ombre Balyaj Fikirleri

Sponsorlu Reklam

Koyu kahverengi saçlara sahip olan kadınlar için saçlarını yıpratmadan en güzel şekilde renklendirmenin yollarını açıklıyoruz. Senenin en trend saç renklendirme şekillerinden olan ve neredeyse her kadının kullandığı ombrelerden ve balyajlardan bahsedeceğiz. Koyu renk saçlara sahip olmak bir bakıma avantaj gibi görünse de koyu renkten açık renklere dönmek veya saçları renklendirmek nispeten daha zordur. Koyu kahverengi saçları yıpratmadan ışıl ışıl bir renk kazandırmak ve hayatınızdaki değişikliklere önce saçlarınızdan başlamak isterseniz bu yazımızdaki görsellere iyice göz gezdirin. Koyu kahve saçlarınıza kahverengi balyaj, açık balyaj, sarı ombre, koyu saçlara kızıl ombre gibi bir çok farklı modelden favori modelinizi seçin ve bizimle paylaşın.

İlginizi Çekebilir:https://drkadinca.com/sac/balyaj-modelleri-2019-2020/

Sponsorlu Reklam

Kahverengi Saça Ombre Modelleri

1-Fındık Kabuğu Ombre

Koyu kahverengi saçlarınızı renklendirmek için çok açık renkler tercih etmenize gerek yok. Ufak dokunuşlar ile de saçlarınıza ayrı bir boyut katabilir, olduğunuzdan daha güzel ve farklı görünmenizi sağlayabilirsiniz. Kahverengi saçlarınızın uçlarına yakın bölgelere yaptıracağınız fındık kabuğu ombreleri severek kullanabilirsiniz. Yapımı da bakımı da kolay olan bu saç rengini genç veya orta yaşlı hatta ve hatta yaşlı kadınlar bile kullanabilir.

2-Kahverengi Saça Sarı Balyaj

Sponsorlu Reklam

Sarı saçlara sahip olmak biraz zor olsa da sarı balyaj veya ombreye sahip olmak kolaydır. Saçlarınızı çok yıpratmadan, koyu saç diplerinize dokunmadan saçlarınıza uygulayacağınız sarı renkte ışıltılar ile saçlarınıza derinlik katabilirsiniz. Renk geçişlerindeki muhteşemlik sayesinde mükemmel saçlarınızın tadını çıkarabilir, hayatınıza yapacağınız değişikliklere önce saçlarınızdan başlamış olabilirsiniz.

3-Küllü Kahve Balyaj

Koyu kahverengi hatta siyaha yakın saç renkleri için çok aykırı balyja modelleri kullanmanıza gerek yok. Küllü kahverengi balyajlar ile de saçlarınızı şekillendirebilir, senenin en çok kullanılan küllü renklerinden birine sahip olabilirsiniz. Bakımı da yapımı da kullanımı da çok kolay olan bu saç modeli ile kendinizi daha canlı ve fresh hissetmeniz mümkün.

4-Kahverengi Balyaj

Şık ve modern bir saça ufak dokunuşlar ile sahip olmak işte bu model ile mümkün. Saçlarınızın ön kısımlarına ve ortasından başlayarak ara ara uçlara kadar atılan kahverengi renklendirmeler sayesinde bambaşka bir saça sahip olabilirsiniz. Baş döndürücü olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Sponsorlu Reklam

5-Uzun Kahve Saça Sarı Balyaj

Uzun saçlarınıza kıyamıyor ve tamamen açtırmak istemiyorsanız tercihinizi balyajdan yana kullanabilirsiniz. Tüm saçlarınızın yıpranmaması için saçlarınıza ara ara sarı renkler atıldığı bu modeli çok seveceksiniz. Uzun saçlarınızdan vazgeçmeden, onları yıpratmadan, esmer teniniz ile tamamen uyumlu sarı balyajları kesinlikle denemelisiniz.

6-Açık Kahve Balyaj

Sponsorlu Reklam

Koyu saçlarınızdan tek beklentiniz biraz hareketli olması ise saçlarınızı renklendirebilir veya kesim modelini değiştirebilirsiniz. Bu ikisini aynı anda yapmanız da mümkün. Şekildeki gibi hareketli kesilmiş koyu kahverengi saçlarınızın uçlarına uygulatacağınız açık kahverengi balyaj ile mükemmel canlı saçlara sahip olabilirsiniz.

7-Dalgalı Saça Ombre

Bir ombreyi gösteren saçın uzunluğu veya hareketidir. Şekildeki gibi dalgalı saçlara sahipseniz kesinlikle ombre tercih etmelisiniz. Ombredeki renk geçişlerinin en güzel göründüğü saç modeli dalgalı saçlardır.

8-Karamel Ombre

Bob kesimli koyu kahverengi saçlara uygulanmış olan karamel ombreyi siz de deneyebilirsiniz. Genellikle orta yaşa hitap eden ve orta yaştaki kadınları olduğundan genç gösteren şekildeki kesim ve ombre modelini 35 yaş üstü kadınlara öneriyoruz. Uzun saçlara sahip genç kızlarımız için de karamel ombreler uygun olabilir.

İlginizi Çekebilir: https://drkadinca.com/sac/karamel-sac-renklerinin-en-guzel-tonlari/

9-Karamel Balyaj

Kızıla çalan karamel balyajlar ile soğuk havalarda bile içleri ısıtan saçlara sahip olabilirsiniz. Genellikle sonbahar mevsiminde kullanıcı sayısı artan karamel balyajlar bu sene her mevsim moda.

10-Koyu Kahverengi Saça Kızıl Ombre

Koyu renk köklere sahip olan kadınların iddialı ve bir o kadar da çekici görünmeleri kızıl renkler ile mümkündür. Her ne olursa olsun kırmızı olsun prensibi ile hareket eden kadınlara ombrenin de kızılını öneriyoruz. Saçlarınıza hareket ve canlılık katacak olan şekildeki modeli uzun veya kısa saçlar, yaşlı veya genç kadınlar kullanabilir. Çok yönlü ve bir o kadar da kullanışlı olan bu ombrenin bakımı da çok kolay. Saçlarınızı hiç yıpratmadan sadece saç uçlarına kızıl renkler sürerek oluşturulmuş bambaşka bir saçın tadını çıkarmak istiyorsanız bu maç modelini favorilerinize ekleyebilirsiniz.

11-Koyu Kahverengi Saça Küllü Ombre

Koyu renk saçlara sahip kadınların sarışın olma hayalleri saçlarını kestirinceye kadar gerçek oluyor. Zaman içerisinde şekildeki kadar koyu olan saçların açılmaya bağlı olarak yıprandığı ve kullanılamayacak kadar zara gördüğünü düşünürsek bu köklere sahip kadınların daha kullanışlı bir renklendirme kullanmalarını öneriyoruz. Sarı saç aşığı olan esmer kadınlara ve koyu renk saçlı kadınlara önerimiz görseldeki gibi sarı ombrelerdir. Saçların uçlarına ve ön kısımlarına renk açıcı uygulandığı, bu şekilde tüm saçınızın yanmadığı bu model oldukça kullanışlı.

12-Koyu Saça Sarı Ombre

Zıt renklerin buluştuğu mükemmel mi mükemmel bir saç rengi arıyorsanız işte karşınızda. Sarı saç sevenler için özenle seçtiğimiz bu saç modelini favori saç modeliniz arasına alın. Kısa ve dalgalı saçlar ile özellikle daha güzel görünen bu modeli saç köklerinize zarara vermeden elde edebilirsiniz. Saçlarınızın uzaması halinde sarı ombrelerinizin biraz daha aşağıya kayacağını ama yine de dip boyası gibi bir derdinizin olmayacağını düşünürseniz bu saç modelini kullanmamanız için herhangi bir sebep kalmıyor. Renkler arasındaki sıcak geçiş ile bambaşka bir insan olmaya hazır mısınız? Hadi ne duruyorsunuz, koyu renk saçlara sahip olsanız da sarışın olmanızı kimse engelleyemez!

Koyu kahverengi saçlara sahip olan kadınların ufak dokunuşlar ile saç rengini değiştirebileceği, hayatına farklılık katacağı, benzersiz ve mükemmel saç modellerini bir araya getirdik. Senenin en çok kullanılan saç renklendirme şekli olan ombre ve balyaj modellerini siz de tercih ederek baş döndürücü saçlara sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapat